Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

One tree hill/Трий хил

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
presy

Брой мнения : 2337
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: One tree hill/Трий хил   Пон 25 Май 2009, 18:12

Самотно дърво на хълма или Трий Хил (на английски: One Tree Hill) е американски драматичен сериал. Премиерата му е на 23 септември 2003, като се излъчва по каналът The WB в САЩ до 3 май 2006. На 18 септември 2006 The WB се сливат с UPN и формират The CW, така че сериалът започва четвъртият си сезон по канал The CW на 27 септември 2006. Самотно дърво на хълма се снима в Уилмингтън, Северна Каролина.

В България сериалът се излъчва по Канал 1 от 2007 г. под заглавието „Самотно дърво на хълма“ и е с български дублаж. Ролите се озвучават от артистите Христина Ибришимова, Мая Кисьова, Ася Братанова, Силви Стоицов, Илиян Пенев и Стефан Димитриев.

През същата година поредицата е пусната и по Fox Life, като преводът на заглавието е „Трий Хил“ и озвучаващият екип е сменен. Втори сезон започна през 2009 г. Ролите се озвучават от артистите Петя Абаджиева, Елена Бойчева, Александър Воронов, Мариан Бачев и Николай Пърлев.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
someonelikeyou

Брой мнения : 275
Местожителство : до морските вълни...

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Пон 25 Май 2009, 21:50

Страхотен сериал,нямам думи просто-любимият ми.
Самата идея,случките с тези тийнейджъри,преплетените историй,драмата,спорта,приятелството,лъжите,лицемерието и т.н. ...все неща от живота.Доста съм научила за живота от този сериал и много се радвам,че продължава да го има.
Актьорският състав е много добре подбран.Всеки от актьорите играе страхотно своята роля.Не бих могла да си представя някой друг на мястото на който и да е било от персонажите.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Марк Шуон,за прекрасния сценарий.
Горещо препоръчвам сериала на тези,които не са го гледали-няма да съжалявате! Smile
Вижте профила на потребителя http://www.onetreehill-fans.forumotion.net
gal4eto9052
VIP

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Пон 25 Май 2009, 22:31

Дързост и красота в тийнейджърски вариант. Smile
И преди да се ядосате - гледала съм всичко, излязло досега.
Дам, никой не може да ме убеди, че ще доживея петхилядния епизод. Twisted Evil
presy

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 27 Май 2009, 20:09

На мен пък ми харесва, въпреки драмата. И ми харесва главно заради Пейтън. Много сди приличаме с нея. Дори прическата и от 3 сезон е като моята Haha!
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 27 Май 2009, 20:32

Да и аз го гледам. Преди няколко дни гледах последният епизод на 6-ти сезон и мн ми харесва. Страшно мн харесвам Пейтън, с нея имаме еднакъв вкус за музика и дрехи.
п.п.Вчера четох, че ще има още един сезон на ОТХ(последен), в който няма да участват нито Хилари Бъртан(Пейтн), нито Чад(Лукас).
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Чет 28 Май 2009, 02:06

Ми кой ще участва тогава Evil or Very Mad ??? То ако тях двамата ги няма,няма никакъв смисъл да го гледам,защото най-много от целия сериал ме кефи Пейтън--много е силна,борбена и хубава In Love И Брук не е никак зле,но нейният персонаж се развива в по-крайните сезони.В първите може леко да я намразиш,но след това си я заобичваш :Р
Six Feet Under The Stars

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Пет 29 Май 2009, 11:12

Най-хубавия сериал In Love обожавам го и винаги когато го дадат го гледам!Е недовърших последния сезон,защото за жалост стана малка боза и това с 7 сезон ще е пълна простотия ,но пък като цяло 5-те сезона и анчалото на 6-тия бяха добри моят най-любим е 3-тия :Р
ivsen

Брой мнения : 808
Местожителство : South Korea

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 31 Май 2009, 08:59

на мен сериала също мн ми харесва,но мисля че трябваше да спре до 6 сезон......чудя се какво още ще си изсмучат от пръстите.че да го измислят o.O вече колко любовни триъгълника имаше,интриги,убийства,луди бавачки,наркомани.....нз нз,на мен ми е все едно дали Пейтън и Лукас ще участват,аз сериала си го гледам главно заради Нейън и Хейли Smile
presy

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 31 Май 2009, 11:02

Пейтън в последния сезон въобще не ми харесва. Харесвам я руса и къдрава, а не.. това, което е в момента. Съгласна съм с общото мнение, че това трябваше да бъде краят на сериала, но не - ще има продължение. Според мен можеше всичко това да се събере в 4 сезона - по-малко драма, без луди бавачки.. Не знам, според мен имаше огромна наситеност на лоши момченти, за да държат вниманието на зрителите.. ;/
gal4eto9052
VIP

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 31 Май 2009, 12:50

Най - много го харесвах до сезона, в който бяха още гимназисти. Когато писаха онзи надпис на баскетболното игрище през нощта, последният епизод ... не знам точно кой сезон,
Щеше да бъде идеалният завършек на един супер успешен сериал.
Според мен го развалиха с последния сезон...
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 31 Май 2009, 13:28

Гал(надявам се мога да ти казвам така) говориш за любимият ми четвъри сезон Cute . Любимият ми епизод е когато Нейтън, Скилс и Маут правят стриптийз...
Haley**

Брой мнения : 509
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 31 Май 2009, 20:17

Нямам думи за този сериал просто! За мен 4-ти сезон беше един от най-хубавите. Според мен като се махнат Пейтън и Лукас няма да е същия сериал, но бих искала да видя какво ще стане с Нейтън и Хейли, Брук и др. Вярно, че много станаха сезоните, но все пак... Дано да е нещо хубаво следващия сезон... ( ако има такъв ) Cute
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 31 Май 2009, 21:42

Хайде да наспамя и тая тема.

Много любим сериал. Разбира се като не броя напълно излишните 5 - ти и 6 - ти сезон, който между другото още не съм догледала. Много добър начин да се пресъздаде истинският живот. С всичките проблеми, препятствия, щастливи моменти и т.н. Малко в повече ми дойдоха периодично появяващите се психопати, но знам ли как е в Америка. Последните два сезона - напълно излишни. Предстоящият няма да го коментирам, уливат се просто. Вярно, че трябва и да се яде, ама това е прекалено...

Любим герой... Всички, начело с Пейтън. Малко дразнещо е как всяка разочарована от пубертета тийнейджърка се асоциира точно с Пейтън, ако ще и да е само защото е "неразбрана", но това е друга тема на разговор. Една от хубавите черти на сериала е, че проследява развитието на героите. И може би затова последните два сезона са излишни - сериалът е тийнейджърски, и на 14 - 15 - 16 годишните не ни се гледат семейни драми в стил "Дързост и Красота". Или ако ни се гледат сме избрали други сериали за целта... Както и да е, схванахте ми мисълта, надявам се.

В заключение - хубав сериал, който въпреки, че развалиха аз ще догледам, заради хубавото начало и начинът по който ме грабна.
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Пон 08 Юни 2009, 23:01

Изчерпа се.
Обичам 1-3 и горе-долу 4 сезон! Останалото вече е изсмукан от пръстите сценарии.
Изгледах 5 сезон и части от 6 главно заради Брук Smile Другото го гледах за измежду другото ^^
New Moon

Брой мнения : 1404
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 10 Юни 2009, 19:34

И аз да изкажа мнение. На мен преди това ми беше любимият ми сериал, но до 3 сезон. От там нататък вече стана пълна боза. Просто така ме е яд, че развалиха този така хубав сериал. Не искам да обидя, някой фен, който все още си го харесва...Но се превърна в голяма драма, стана един сапунен сериал, а аз наистина мн си го харесвах.
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 10 Юни 2009, 19:51

Ами, айде и аз да се включа....
Сериалът... ами, гледам само откъслечни епизоди, когато засека по Фокс лайф. Не ме грабва с нищо, но ми върши работа за убиване на време понякога.
Има едно нещо, което адски много ме дразни. Защо повечето толкова много харесват Пейтън? Просто не мога да разбера... И голям процент се оприличават на нея... Дразня й се много на нея, често като й видя физиономията на актрисата и някак отвътре леко се сдухвам...
Аз си нямам любимец, поради простата причина, че не следя съвсем сериала. Най-много като че ли симпатизирам на Брук, но само лека симпатия...
Присъединявам се към първия пост на Гал...

s7eli7y

Брой мнения : 1471
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Чет 18 Юни 2009, 21:17

Цитат :
И аз да изкажа мнение. На мен преди това ми беше любимият ми сериал, но до 3 сезон. От там нататък вече стана пълна боза. Просто така ме е яд, че развалиха този така хубав сериал. Не искам да обидя, някой фен, който все още си го харесва...Но се превърна в голяма драма, стана един сапунен сериал, а аз наистина мн си го харесвах.
Съгласна с всяка запетайка! Сериала си беше достатъчно хубав и без да има 5 и 6 сезон.. ! Аз си го изгледах,но защо повечето харесват Пейтан..Хм..да за музика и стил съм съгласна,но Брук си е голяма сладурана (: Like a Star @ heaven
KaTeTo_GirL

Брой мнения : 669
Местожителство : Somewhere :]

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Нед 28 Юни 2009, 16:39

Сериалът си беше супер. Жалко, че свърши, но сигурно идеите им са се изчерпали, защото последните 10 серии бяха леко слаби в сравнение с първите 10. Like a Star @ heaven
Вижте профила на потребителя http://www.catmbox.piczo.com
3linka

Брой мнения : 238

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 01 Юли 2009, 23:38

Много е яко сериалчето и супер много го харесвам. Всеки от героите има някаква отличителна черта, която се запечатва в мен и ми оставя след:
Брук-упоритостта
Хейли-невинността
Пейтън-силата
Лукас-смелостта
Нейтън-темерамента
Може да не са най-отличителните им черти, но главно с това се запечатват в мен.
Много жалко, че Чад Майкъл Мъри (Лукас) и Хилари Бъртан (Пейтън) няма да участват в 7 сезон Sad Sad Sad

п.п. Краят на 6ти сезон според мен беше подобаващ край за сериалчето, защото без Пейтън и Лукас няма да е същото.
fuckin_rules

Брой мнения : 413

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 01 Юли 2009, 23:55

Сериалът е един от любимите ми.Следя го от много време но ми е гадно защото според мен трябваше да е до 4 сезон а не да разтягат локуми..
Най-харесвам Брук и Лукас а Пейтан в началото много ми харесваше но с времето започна да ме дразни..
nikolet4eto

Брой мнения : 1308
Местожителство : Велико Търново :)

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Чет 02 Юли 2009, 08:24

На мен също е едно от любимите ми сериалчета... Харесвам всичко в него - каста, сюжета...всичко! Най-най-любимият ми сезон е 3ти, заради Рейчъл. За мен тя беше най-готината от всички в тоя сериал и най-силната. Много ми стана тъпо, че след като се появи в 4ти за малко, изчезна... Друга моя любимка е Брук... Същото, което казах за Рейчъл се отнася и за нея... Между Лукас и Нейтън, винаги съм предпочитала Нейтън - дори и в началото като беше гадняр... Хейли е много миличка - голяма сладурана, а и ми харесва как пее... Пейтън...извинявам се на феновете и за следващите си думи, обаче ми писна да ми мелят секи ден колко е готина Пейтън! Т`ва нещо не спря да реве през всичките 6 сезона, само мрънка, циври, не знае какво иска - дали Джейк (горкия, добре, че избяга), Нейтън или Лукас... Адски неадекватна ми е... Wink Относно сезоните - ами аз нямам против, че направиха още, защото за мен другия любим сезон е 5ти...на него дори съм ревала в началото като гледах Нейтън в количка... 6ти не съм го доизгледала още, обаче докъдето съм - ми то става въпрос само за Мили и Маут Haha! Тия и те като Пейтън - рев и сополи... Иначе не е чак толкова зле... Мисля, че 7ми ще ми хареса, защото като ги няма Пейтън и Лукас ( cheers ) означава, че ще дават повече Брук...може дори любим да ми стане... Haha!

ПП: Пропуснах да кажа колко ме кефи Джейми! Голям сладур е тоя малкия, не знам как са го намерили и се радвам, че наесен пак ще участва! Smile
Peyton*

Брой мнения : 1145

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Съб 11 Юли 2009, 21:28

Олеле моето сериалче.Супер е.Като гледам всички харесват Пейтън.Е,и аз нея харесвам.Много си приличаме с нея :еднаква музика,рисувам :Р и характера..Само нямам личен психопат,който да ме преследва Haha! ..Заслужава си гледането lol! lol!
chushka

Брой мнения : 75
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Пет 21 Авг 2009, 02:57

Изгледала съм абсолютно всичко до сега. Преди бях вманиачена по него. Брук ми е любимата като герой. А Пейтън, честно казано, хич не ме кефи... Прекалено депресирана е. Е, да едва ли е много яко да умрат и двете ти майки и след това да разбереш, че можеш да умреш, ако родиш, но в много моменти прекалено много драматизира. Иначе сериалчето ми е интересно и обикновено рева на повечето епизоди.
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Сря 09 Сеп 2009, 23:55

7.01

"4:30am (Apparently They Were Traveling Abroad)"

14 Септември 2009г.

Промо1
Промо2

Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Пет 11 Сеп 2009, 16:11

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   Today at 13:33

One tree hill/Трий хил
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» One tree hill
» 30–дневно предизвикателство: ONE THREE HILL.