Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 One tree hill/Трий хил

Go down 
+40
Амарилис
misskiss23
papazova
Мира
Ivanova92
nadiaali
dEs
minimal00
maria.zhelyazkova
elena_24
chochii
bobura
bebs_987
missoctober
happylove
kiki.96
a_beni
twilightgirl
Nessie
wolf._
ZUZKAyeah
chushka
Peyton*
nikolet4eto
fuckin_rules
3linka
KaTeTo_GirL
s7eli7y
Искра
New Moon
emotion
Alice Cullen
Haley**
ivsen
Six Feet Under The Stars
zefira
Melrose
gal4eto9052
someonelikeyou
presy
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 31

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСря 10 Юни 2009 - 19:51

Ами, айде и аз да се включа....
Сериалът... ами, гледам само откъслечни епизоди, когато засека по Фокс лайф. Не ме грабва с нищо, но ми върши работа за убиване на време понякога.
Има едно нещо, което адски много ме дразни. Защо повечето толкова много харесват Пейтън? Просто не мога да разбера... И голям процент се оприличават на нея... Дразня й се много на нея, често като й видя физиономията на актрисата и някак отвътре леко се сдухвам...
Аз си нямам любимец, поради простата причина, че не следя съвсем сериала. Най-много като че ли симпатизирам на Брук, но само лека симпатия...
Присъединявам се към първия пост на Гал...
Върнете се в началото Go down
s7eli7y

s7eli7y


Брой мнения : 1471
Join date : 11.03.2009
Age : 29
Местожителство : Добрич

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeЧет 18 Юни 2009 - 21:17

Цитат :
И аз да изкажа мнение. На мен преди това ми беше любимият ми сериал, но до 3 сезон. От там нататък вече стана пълна боза. Просто така ме е яд, че развалиха този така хубав сериал. Не искам да обидя, някой фен, който все още си го харесва...Но се превърна в голяма драма, стана един сапунен сериал, а аз наистина мн си го харесвах.
Съгласна с всяка запетайка! Сериала си беше достатъчно хубав и без да има 5 и 6 сезон.. ! Аз си го изгледах,но защо повечето харесват Пейтан..Хм..да за музика и стил съм съгласна,но Брук си е голяма сладурана (: Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
KaTeTo_GirL

KaTeTo_GirL


Брой мнения : 669
Join date : 22.01.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere :]

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 16:39

Сериалът си беше супер. Жалко, че свърши, но сигурно идеите им са се изчерпали, защото последните 10 серии бяха леко слаби в сравнение с първите 10. Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://www.catmbox.piczo.com
3linka

3linka


Брой мнения : 238
Join date : 25.01.2009
Age : 29

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСря 1 Юли 2009 - 23:38

Много е яко сериалчето и супер много го харесвам. Всеки от героите има някаква отличителна черта, която се запечатва в мен и ми оставя след:
Брук-упоритостта
Хейли-невинността
Пейтън-силата
Лукас-смелостта
Нейтън-темерамента
Може да не са най-отличителните им черти, но главно с това се запечатват в мен.
Много жалко, че Чад Майкъл Мъри (Лукас) и Хилари Бъртан (Пейтън) няма да участват в 7 сезон Sad Sad Sad

п.п. Краят на 6ти сезон според мен беше подобаващ край за сериалчето, защото без Пейтън и Лукас няма да е същото.
Върнете се в началото Go down
fuckin_rules

fuckin_rules


Брой мнения : 413
Join date : 21.01.2009

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСря 1 Юли 2009 - 23:55

Сериалът е един от любимите ми.Следя го от много време но ми е гадно защото според мен трябваше да е до 4 сезон а не да разтягат локуми..
Най-харесвам Брук и Лукас а Пейтан в началото много ми харесваше но с времето започна да ме дразни..
Върнете се в началото Go down
nikolet4eto

nikolet4eto


Брой мнения : 1308
Join date : 27.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново :)

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Юли 2009 - 8:24

На мен също е едно от любимите ми сериалчета... Харесвам всичко в него - каста, сюжета...всичко! Най-най-любимият ми сезон е 3ти, заради Рейчъл. За мен тя беше най-готината от всички в тоя сериал и най-силната. Много ми стана тъпо, че след като се появи в 4ти за малко, изчезна... Друга моя любимка е Брук... Същото, което казах за Рейчъл се отнася и за нея... Между Лукас и Нейтън, винаги съм предпочитала Нейтън - дори и в началото като беше гадняр... Хейли е много миличка - голяма сладурана, а и ми харесва как пее... Пейтън...извинявам се на феновете и за следващите си думи, обаче ми писна да ми мелят секи ден колко е готина Пейтън! Т`ва нещо не спря да реве през всичките 6 сезона, само мрънка, циври, не знае какво иска - дали Джейк (горкия, добре, че избяга), Нейтън или Лукас... Адски неадекватна ми е... Wink Относно сезоните - ами аз нямам против, че направиха още, защото за мен другия любим сезон е 5ти...на него дори съм ревала в началото като гледах Нейтън в количка... 6ти не съм го доизгледала още, обаче докъдето съм - ми то става въпрос само за Мили и Маут Haha! Тия и те като Пейтън - рев и сополи... Иначе не е чак толкова зле... Мисля, че 7ми ще ми хареса, защото като ги няма Пейтън и Лукас ( cheers ) означава, че ще дават повече Брук...може дори любим да ми стане... Haha!

ПП: Пропуснах да кажа колко ме кефи Джейми! Голям сладур е тоя малкия, не знам как са го намерили и се радвам, че наесен пак ще участва! Smile
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСъб 11 Юли 2009 - 21:28

Олеле моето сериалче.Супер е.Като гледам всички харесват Пейтън.Е,и аз нея харесвам.Много си приличаме с нея :еднаква музика,рисувам :Р и характера..Само нямам личен психопат,който да ме преследва Haha! ..Заслужава си гледането lol! lol!
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 2:57

Изгледала съм абсолютно всичко до сега. Преди бях вманиачена по него. Брук ми е любимата като герой. А Пейтън, честно казано, хич не ме кефи... Прекалено депресирана е. Е, да едва ли е много яко да умрат и двете ти майки и след това да разбереш, че можеш да умреш, ако родиш, но в много моменти прекалено много драматизира. Иначе сериалчето ми е интересно и обикновено рева на повечето епизоди.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСря 9 Сеп 2009 - 23:55


7.01

"4:30am (Apparently They Were Traveling Abroad)"

14 Септември 2009г.


Промо1
Промо2
One tree hill/Трий хил - Page 2 OTHBrundage_Lafferty_GaleottiOne tree hill/Трий хил - Page 2 OTHNichols_BushOne tree hill/Трий хил - Page 2 OTHRobertBuckley
One tree hill/Трий хил - Page 2 OTHLafferty_VanSanten_BuckleyOne tree hill/Трий хил - Page 2 OTHNichols_Bush1
One tree hill/Трий хил - Page 2 OTHNichols_Bush2One tree hill/Трий хил - Page 2 OTHRice_Brundage_Harmon_VanSanten_M
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeПет 11 Сеп 2009 - 16:11

Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Сеп 2009 - 22:09

Съжалявам за двойния пост, но излезе 1 епизод на 7 сезон. Ето гоо:http://zamunda.net/details.php?id=188348&rated=1

7.01 Music:
Everly - "Quicksand"
Iron and Wine - "Belated Promise Ring"
A.J. Roach - "Devil May Dance"
The Parlotones - "Rock.Paper.Scissors"
Novi Split - "Hollow Notes"
Phillip LaRue - "Chasing The Daylight"
The Eels - "That Look You Give That Guy"
Annie Stela - "Heart"
Phoenix - "Love Like a Sunset, Part II"
Matthew Perryman Jones - "Out Of Reach"

Епизод 2 - 21 Септември
ЕДИТ:Bethany Joy - Quicksand
Върнете се в началото Go down
ZUZKAyeah

ZUZKAyeah


Брой мнения : 32
Join date : 08.06.2009
Age : 31
Местожителство : Сливен

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСъб 17 Окт 2009 - 0:21

Неочаквано, но сериалът отново започна да ми е интересен. А бях напълно отчаяна, че ще правят 7-ми сезон... 5-ти и 6-ти бяха провал, та затова и ми е толкова странно в момента, как успяха отново да го вкарат в релси. Може би заради драмата покрай Нейт, знам ли... Но е факт, че отново (както до 4-ти сезон включително) си го гледам с кеф. Smile
Между другото, новите актьори, които вкараха, много ми допадат, особено сестрата на Хейли (Куин май се казваше).
Върнете се в началото Go down
s7eli7y

s7eli7y


Брой мнения : 1471
Join date : 11.03.2009
Age : 29
Местожителство : Добрич

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Ное 2009 - 14:05

Да, бе! Той взе, че пак стана интересен. Чувствам се пак леко обсебена от него. Haha! Брук си ми е любима, просто такъв образ.. Джейми е страхотен, последната серия беше портресаваща. Изобщо не очаквах Дан да направи нещо такова, но евалата! А пък той е*аси безсмъртния. Вампирите ряпа да ядат Haha! Куче му изяде сърцето, палиха го, дави се, биха го, стреляха го.. не помня още какво.
Но напоследък е наистина интересен. Новият сезон Рлз ((: Браво (:
Върнете се в началото Go down
wolf._

wolf._


Брой мнения : 78
Join date : 01.12.2009

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeСъб 26 Дек 2009 - 23:50

Този ми е един от л'бимите сериали : ) много е интересен.. следя си го .. а chad michael murray e мойта любов In Love In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Дек 2009 - 13:32

Обожавах го до 4-ти сезон и го гледах до средата на 5-ти някъде, но просто се отказах. Този сериал трябваше да спре мнооого отдавна - още с края на 4-тия сезон. Все пак това си беше история за тийнейджъри, а не за пораснали и помъдрели хора. За мен го развалиха и то много. Вече като чуя ОТН и просто не знам защо още се гледа..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





One tree hill/Трий хил - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
One tree hill/Трий хил
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Lauryn Hill/ Лорин Хил

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: