Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 One tree hill/Трий хил

Go down 
+40
Амарилис
misskiss23
papazova
Мира
Ivanova92
nadiaali
dEs
minimal00
maria.zhelyazkova
elena_24
chochii
bobura
bebs_987
missoctober
happylove
kiki.96
a_beni
twilightgirl
Nessie
wolf._
ZUZKAyeah
chushka
Peyton*
nikolet4eto
fuckin_rules
3linka
KaTeTo_GirL
s7eli7y
Искра
New Moon
emotion
Alice Cullen
Haley**
ivsen
Six Feet Under The Stars
zefira
Melrose
gal4eto9052
someonelikeyou
presy
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
dEs

dEs


Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2009

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeНед 27 Мар 2011 - 23:29

Първите 4-ри сезона бяха много интересни. Сега вече го гледам защото ми е традиция, но много се надявам да го спрат и 8-ми сезон да бъде последен. Тъпчат на едно и също място и не става нищо интересно. Леко блудкаво става... А и има неща дето започват да ги претрупват. Пак има силни моменти, но не е както преди.
Върнете се в началото Go down
nadiaali

nadiaali


Брой мнения : 34
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Пловдив

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 16:00

Определено споделям мнението,че оначало беше много по интересен..Въпреки всичко някак си все още има нещо,което ме кара да продължа да го гледам..Последните епизоди бяха доста добри Smile
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 21:30

Първите сезони бяха страхотни , но сега тотално ме изгубиха No !
Върнете се в началото Go down
Мира




Брой мнения : 44
Join date : 20.12.2013

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeПет 20 Дек 2013 - 16:01

Харесваше ми сериала ,но спрях да го гледам когато се махнаха Лукас и Пейтън
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeСря 25 Дек 2013 - 12:54

Ако някой се чуди какво значи хепили евър афтър, трябва да гледа от 4ти сезон нататък. Никога повече!
Върнете се в началото Go down
misskiss23

misskiss23


Брой мнения : 14
Join date : 27.01.2014

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeПон 27 Яну 2014 - 19:49

Страхотен сериал  Bravo  , изгледала съм всички сезони без последния, даже по няколко пъти ..
Върнете се в началото Go down
Амарилис




Брой мнения : 20
Join date : 02.02.2014

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeНед 2 Фев 2014 - 22:42

В началото много ми харесваше, особено първи и втори сезон, след това обаче сюжетът ми стана леко скучничък и за известно време спрях да следя сериала. Наскоро обаче пак се бях сетила за него и изгледах наново всички епизоди до шести сезон. Сега пак съм в застой, не знам дали ще изгледам останалите серии.
Върнете се в началото Go down
snejana1978




Брой мнения : 44
Join date : 18.10.2011

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014 - 15:11

И аз го гледах в първите няколко сезона, но после взе да ми се размива и така, лека - полека спрях да го следя.
Върнете се в началото Go down
iv4eto0015




Брой мнения : 15
Join date : 04.06.2010
Age : 29

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeВто 22 Юли 2014 - 18:55

В началото ок, но с времето боза.
Върнете се в началото Go down
slance89




Брой мнения : 18
Join date : 11.10.2011

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 20:18

Страхотно сериалче, изгледах всички сезони, любима двойка ми бяха Нейтън и Хейли.
Върнете се в началото Go down
dessy_2201




Брой мнения : 25
Join date : 18.01.2009

One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitimeСря 17 Юли 2019 - 12:02

Много добър сриал, на мен ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





One tree hill/Трий хил - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One tree hill/Трий хил   One tree hill/Трий хил - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
One tree hill/Трий хил
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Lauryn Hill/ Лорин Хил

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: