Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Stone Sour

Go down 
+3
rozi_bj
Искра
mono89
7 posters
АвторСъобщение
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeПон 25 Май 2009 - 20:39

Stone Sour


Stone Sour Stone-sour


Преди създаването на групата 1992, вокалистът Кори Тейлър е много добър приятел с Шаун Економаки (бас), заедно създават групата, което им отнема близо 10 години. Издават първата си тава чак през 2002г, която се казва "Stone Sour". Трите сингъла от първия им албум са влезли в MTV - "Get Inside" , "Bother" и "Inhale". Втория сингъл бил определен първоначално за соло на вокалът на групата - Кори Тейлър. Албумът печели две номинации за "Get Inside" и "Bother", той става златен с продажби над 500 000 копия. Песента "Bother" е саундтрак на филмът "Spider-Man".Групата се завръща отново през 2006 година с вторият си студиен албум "Come what (ever) may". Тогава те се разделят с Джоел Екман, за да остане при синът си, който по-късно починал от рак на мозъка. След време назначават настоящият барабанист Рой Майорга. Албумът е създаден 2006 г, продадени са 80 000 копия първата седмица, което ги изпраща на четвърто място в Билборд 200. След Live in Moscow, Кори Тейлър и Джеймс Рот се завръщат в Слипнот за четвъртият студиен албум "All hope is gone". По време на работата си със Слипнот, Кори споменава за нов проект - негов соло-албум.

Дискография
* Stone Sour - 2002
* Come what (ever) may - 2006
* Third Studio Album - 2010
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeВто 26 Май 2009 - 14:36

Честно казано, слушала съм им само една песен. Но пък е страхотна, определено ми харесва - Zzyxz Road. Сега даже като става въпрос за тази банда, може и да взема да си изтегля нещо... Ако някой им е по-запален фен, моля да ми препоръча песнички... Smile
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeСъб 4 Сеп 2010 - 21:54

Искре, чуй Through Glass и Bother - първата специално ми е най-слушаната песен в last.fm I love you Не бих казала, че съм им фен, но тази песен, тази песен... ;\\\\\\\\\\\
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeСъб 4 Сеп 2010 - 22:45

Аз що не съм писала тук?!

Веднага да кажа, че преди 2 дни излезе новият албум на групата - Audio Secrecy. Силно препоръчвам, много добър албум.

Трябва да си изтегля по - старите неща на групата. Причината да знам кои са естествено е вокалиста - Кори Тейлър. Не съм, а и никога не съм била, фенка на Slipknot, но SS е друго нещо. Благодарение на тази група разбрах, че Кори действително може да пее, не само да крещи некви неща с идиотска маска на лицето. Много яка група, действително правят страхотна музика, която би се харесала на всички, които не се кефят на банди от типа на Slipknot.

И аз препоръчвам Through Glass, а също й Say You'll Haunt Me, след малко ще можете да я чуете в плейъра на форума^^
Върнете се в началото Go down
lovehurts

lovehurts


Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2010
Age : 31

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 1:41

Най-добрите!
Върнете се в началото Go down
zuondra

zuondra


Брой мнения : 66
Join date : 24.01.2009
Age : 34
Местожителство : в небитието и отвъд...

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeВто 25 Яну 2011 - 0:01

напълно съгласна съм с Alice Cullen ,опитвах се едно време да ги слушам ,тениски,мешки Haha! Slipknot бяха навсякъде ,викам абе дай ще пробвам Haha! но нещооооо ,абе не са като за мен след тов като врътнаха trough the glass <3 ейййййй изпълниха ми душата ... страхотна песен
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitimeПет 28 Яну 2011 - 11:28

Открих ги с песента - Though the glass , много е успешна , хареса ми новия албум , който издадоха . Добри са , група с вкус , правят супер парчета I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Stone Sour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stone Sour   Stone Sour I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Stone Sour
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: