Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Gossip girl/Клюкарката

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
hristozia_85

Брой мнения : 42
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Сря 04 Май 2011, 13:07

Не е лош. Доста интриги (естествено все пак.. Клюкарката
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
gali68

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Чет 12 Май 2011, 16:40

Не е лош и отегчителен сериалът, но оплитането на няколко персонажа помежду им вече се поизтърка...
puhi2010

Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Чет 19 Май 2011, 21:59

В началото ми беше по-интересен...
devilsmate

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 24 Май 2011, 20:18

И на мен в началото ми беше интерсен , сега ми е скучен.
harmaqni_gr

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Съб 11 Юни 2011, 23:22

Хубав е сериала, ама последния сезон взе да става боза. Сега накрая пак върнаха малко интереса с Блеър и Чък, но ще се види в следващия сезон.
Aleks

Брой мнения : 46
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пон 11 Юли 2011, 12:59

И аз съм на същото мнение ,почнаха да го развалят.Все още го гледам и то единствено заради Блеър и Чък,но и те ако не се съберат вече съвсем няма да има смисъл ,то кой ли с кой не беше...
...beyond the sunrise...

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Съб 16 Юли 2011, 22:04

Един от любимите ми сериали. Обожавам го!
blablablah

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Чет 18 Авг 2011, 13:46

Първите сезони бяха най - интересни, но след това стана тъпо.
angelina87

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пон 22 Авг 2011, 23:34

blablablah написа:
Първите сезони бяха най - интересни, но след това стана тъпо.

Да така е, и все пак нямам търпение да видя какво ще се случи в новия сезон In Love
lea6

Брой мнения : 13
Местожителство : Йерусалим

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 23 Авг 2011, 16:18

Един от малкото сериали, които все още следя. На мен ми харесва, а края на 3ти сезон беше убиец Wink
Elune

Брой мнения : 1295
Местожителство : In my invisible music world...

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 23 Авг 2011, 16:52

Тъй като съм гледала само 3 серии от първи сезон, не мисля, че мнението ми е особено компетентно и обективно. Не съм наясно с развитието на героите, но сериалчето не е лошо. По принцип не си падам много по такива сериали, въобще като цяло по сериали, но не мога да кажа, че не ми хареса. Повечето актьори са сладури, малко ми е сладникав, но предполагам, че следващите серии ще са по-интересни, особено след като вече съм се запознала с героите и следя развитието им. Когато имам време ще си дръпна и останалите сезони, надявам се да не бъда разочарована. Smile
morganvil_97

Брой мнения : 295
Местожителство : Adventureland.~

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пон 29 Авг 2011, 12:02

Сериалът е много интересен , пълен с интригии и скандали ;д
Най-много мии харесаха Блеър и Чък . < 333
Иначе аз изгледах и 4-те сезона и останах много доволна ^^
krisence

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Съб 24 Сеп 2011, 00:16

Остана още малко и отново ще започне Smile
juleto_98

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Нед 09 Окт 2011, 18:12

Гледам го основно заради Блеър и Чък,останалте са ми скучни.
Silence_love

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 25 Окт 2011, 00:01

Отскоро почнах да го следя този сериал и както му се жика на един дъх го изгледах мн ми харесва най вече Блеър и Чък In Love In Love In Love
А и самото действие надявам се да стане по интересен в 5-ти сезон с тази бременност на Блеър и дано накрая се съберат.....
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пет 30 Дек 2011, 22:04

Започнах да го гледам и аз най-после този сериал Haha!
Та, харесва ми. Вече съм на втори сезон и смея да кажа, че ми държи доста интереса това сериалче.
Актьорският състав е много готин, саундтракът - добре подбран, много даже.
Относно героите и сюжета - по принцип не съм човек, който харесва интриги, но ми стана интересно как се заплитат разни абсурдни ситуации и съответно после как се разплитат. Haha! От героите любими на този етап са ми Серина, Дан, Чък. Но като цяло всички ми харесват, единствено малко ме дразни Джени, както и Блеър на моменти, но това е. Персонажите са всеки с добрите и лошите си качества, интересно ми е да видя как ще се развият нещата по-натам за всички, така че ще следя. Smile

Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пет 30 Дек 2011, 22:26

Подкрепям мнението на Искра. С тази разлика, че Дан във втори сезон ми лази по нервите, както и да не забравя едни от моите любимци - Лили и Руфъс. Страшни са! Обожавам гласа и смеха на Серина, как й сече пипето на Блеър (нищо, че и тя доста често ми лази по нервите), ЧЪК!, разбира се, и мн. други. Много добър сериал, наистина, не знам как преди не исках и да го поглеждам. Много е интересен, засега няма слаб момент, но ще видим. Тъкмо ще приключа втори сезон.
По-обстойно мнение по-натам :Р
Elune

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 24 Яну 2012, 20:11

И аз се хванах да го гледам сериозно и съм очарована, много ми харесва! Така, любимите ми персонажи за Лили и Руфъс! Все още съм на 12 епизод от първи сезон ... но с нетърпение очаквам да видя какво ще се случи по-нататък с всички останали герои. Чък е голям образ, Блеър ме дразни понякога, но също я харесвам, актрисата е ужасно красива! Серина и Дан са много сладки, но като че ли нещо не ми е както трябва при тях, не знам ... Не харесвам Джени. Haha! Засега съм страшно пленена от Лили и Руфъс, както вече споменах, страхотни са! Сериалът е много добър и с интерес го гледам.
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Сря 01 Фев 2012, 14:29

И такаааа, ето ме и мен отново, изгледала 5-те сезона (е, не целия 5-ти, понеже все още тече :Р), подготвена с космииическо мнение Haha!
Един от любимите ми сериали определено! Има от всичко - интрига, смях, любов, приятелство, сълзи... Интригите са измислени супер гениално. Слаб сезон не мисля, че имаше, докато не започнах да гледам 5-тия сезон. Единственото нещо, което ми харесва в последния сезон са Дан и Блеър, както и Чък. Емоционалната връзка, която имат Дан и Блеър е супер миличка, начина, по който държат един на друг е много мил и сладък. Особено Дан. Не очаквах, че ще се влюби в Блеър и че ще я заобича по такъв начин, чак помагаше на Чък, който също много се промени. Луи го харесвах, докато не стана и той един интригант. Все още се чудя Блеър какво прави с него. Най-големите путки (без извинение) в сериала за мен са Ванеса, Нейт и донякъде Джени. Ерик също адски антипатичен ми беше в един от сезоните, но като че ли се поопомни. Джени си е пубер, хубаво е, че признаваше грешките си, а Ванеса... е, не вярвах, че толкова ще я намразя. Изключително много й се радвах в първия и втория сезон. После ми падна адски много в очите. Такава интригантка, лъжкиня и толкова гадна... радвам се на отсъствието й, честно. Не мога да я трая. А Нейт... тоя па мина всяка една жена в сериала, дори Чък го задмина отдавна, отдавна. Да не споменавам и какъв интригант е, и как скача от приятел на приятел. Любими герои са ми Лили (въпреки всички каши, които сътвори), Руфъс, Сиси (много е забавна!), Серина (въпреки че и тя мина почти всеки един мъж и доста пъти постъпваше адски детински), Дан, Блеър (която може би се оказа един от най-честните хора в тоя сериал, колкото и гадничка да е, което й придава допълнителен чар) и Чък, разбира се, който ми е голяма слабост и Дорота - много е сладка.
Сериалът е много хубав, много поуки могат да се извлекат от него, има доста цитати, върху които човек да се замисли. Няма безгрешен, няма розови очила, доста реалистично са представени повечето неща, най-вече отношенята между хората. Може би само интригите са малко в повече, но нали трябва да е интересно. Гласът на Кристен Бел като Клюкарката е феноменален! Адски добре са я нацелили.
Та така. Определено ще си го следя, въпреки че 5-ти сезон, откровено казано, са го разводнили доста.
Elune

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пет 03 Фев 2012, 10:31

daredevil написа:
И такаааа, ето ме и мен отново, изгледала 5-те сезона (е, не целия 5-ти, понеже все още тече :Р), подготвена с космииическо мнение Haha!
Един от любимите ми сериали определено! Има от всичко - интрига, смях, любов, приятелство, сълзи... Интригите са измислени супер гениално. Слаб сезон не мисля, че имаше, докато не започнах да гледам 5-тия сезон. Единственото нещо, което ми харесва в последния сезон са Дан и Блеър, както и Чък. Емоционалната връзка, която имат Дан и Блеър е супер миличка, начина, по който държат един на друг е много мил и сладък. Особено Дан. Не очаквах, че ще се влюби в Блеър и че ще я заобича по такъв начин, чак помагаше на Чък, който също много се промени. Луи го харесвах, докато не стана и той един интригант. Все още се чудя Блеър какво прави с него. Най-големите путки (без извинение) в сериала за мен са Ванеса, Нейт и донякъде Джени. Ерик също адски антипатичен ми беше в един от сезоните, но като че ли се поопомни. Джени си е пубер, хубаво е, че признаваше грешките си, а Ванеса... е, не вярвах, че толкова ще я намразя. Изключително много й се радвах в първия и втория сезон. После ми падна адски много в очите. Такава интригантка, лъжкиня и толкова гадна... радвам се на отсъствието й, честно. Не мога да я трая. А Нейт... тоя па мина всяка една жена в сериала, дори Чък го задмина отдавна, отдавна. Да не споменавам и какъв интригант е, и как скача от приятел на приятел. Любими герои са ми Лили (въпреки всички каши, които сътвори), Руфъс, Сиси (много е забавна!), Серина (въпреки че и тя мина почти всеки един мъж и доста пъти постъпваше адски детински), Дан, Блеър (която може би се оказа един от най-честните хора в тоя сериал, колкото и гадничка да е, което й придава допълнителен чар) и Чък, разбира се, който ми е голяма слабост и Дорота - много е сладка.
Сериалът е много хубав, много поуки могат да се извлекат от него, има доста цитати, върху които човек да се замисли. Няма безгрешен, няма розови очила, доста реалистично са представени повечето неща, най-вече отношенята между хората. Може би само интригите са малко в повече, но нали трябва да е интересно. Гласът на Кристен Бел като Клюкарката е феноменален! Адски добре са я нацелили.
Та така. Определено ще си го следя, въпреки че 5-ти сезон, откровено казано, са го разводнили доста.
Този коментар ме накара още по-силно да изгледам на един дъх всички сезони! Наистина страхотен сериал! Тъй като съм много ангажирана, нямам време да го гледам често, но поне първия сезон минах. Сигурна съм, че по-нататък героите претърпяват много промени, преминават през най-различни ситуации, като чета коментара на Деси и вече настръхвам, сериозно. Нейт още от първи сезон не го харесах. Явно все повече няма да го харесвам. Джени също ме дразнеше много в първи сезон. В началото на втори е по-търпима. Блеър е страхотна, много й се кефя още от първи епизод на първи сезон. И така ... продължавам напред с епизодите, уникален сериал!
Ivanova92

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Съб 04 Фев 2012, 19:48

Много готин сериал . Smile Но първите сезони са по яки :Р
Little Dhampir1000

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 07 Фев 2012, 23:30

Много як сериал. Засега съм стигнала до 4 сезон, защото не ми остава много време за гледане. Haha!
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Пон 27 Фев 2012, 22:03

В началото на 4-ти сезон съм, приключих 3-ти наскоро и държа да отбележа, че си искам Чък и Блеър заедно! Джени ми стана още по-антипатична, официално ми е най-малко любима от героите; любимци си ми остават Чък, Блеър, Серина, Дан. Ванеса нещо се промени и тя, Нейт си е секси Haha!, само че като Серина не може да се задържи с един човек... харесваха ми двамата като двойка иначе. Лили и Руфъс - може би най-готината двойка в сериала.
Общо взето трети сезон беше доста напрегнат с развоя си особено в последните 4-5 епизода. Ще следя, макар че имам предчувствие, че ще е разводнен в 4-ти и 5-ти сезон... ще видим, ще си го гледам все пак, харесва ми. Smile

Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Вто 06 Мар 2012, 01:05

5-ти сезон направо го разводниха. Боза! Чудя се да продължавам ли да го следя...
Мейси

Брой мнения : 37
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Сря 09 Май 2012, 20:54

КАто започнах да го гледам супер много ми хареса,нещо различно.А особено Блеър беше фаворитка,но напоследък 5-ти сезон го направиха пълен провал.Без няколко серии,иначе другите са слаби.Но предните сезони бяха страхотни-смяла съм се,ревала съм..Много готин сериал.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Today at 02:05

Gossip girl/Клюкарката
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gossip girl/Клюкарката
» Gossip Girl / Клюкарката