Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Supernatural/Свръхестествено

Go down 
+76
evani
Русалка
Siara.V
comatose
achi89
stefani24
Black Devil
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
LisaEl
D.Fan
juliana86
Мейси
Ivanova92
pufilina80
in4eto7
afriel
Mockingjay
bullet4myvalentine
juleto_98
Elene_Maria_Virtue
BB_fan_xD
sisistoeva
b1skv1tka
...beyond the sunrise...
vanifity
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
harabelka
mia_chan
ajvi
banditkata23
mstrovila
devilsmate
gali68
just_obsessed
aLeXx
hristozia_85
emira_had
isi123
julianna
magdalasf
darkness_angel
vessti
n.de4eva
guokowa
albenii
Deichuna
dimitriibelikov
slunchev_luch
Never surrender^
tanqdimi
dreaM
vmaniq4enata
ivka_94_1991
Beta
Izabella_Swan
Nessie
ianeto_277
no7alone
sayonara
Melrose
renito0o0o
New Moon
zefira
azsamkalina
pirategirl
Spunk
Alice Cullen
LiGLa7aA
lin
emotion
elementamon
80 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
Supernatural/Свръхестествено I_vote_lcap27%Supernatural/Свръхестествено I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Дийн
Supernatural/Свръхестествено I_vote_lcap73%Supernatural/Свръхестествено I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeНед 31 Май 2009 - 22:55

Wicked... rest uneasy.

Supernatural е телевизионно шоу, което ни пренася в света на свръхестественото през погледа на двамата братя Сам и Дийн Уинчестър, а понякога и през този на техните приятели.

Supernatural/Свръхестествено 1236978_566093946771638_1392027861_n
Преди малко повече от 23 години в Lawrence, Kansas, насилствената, свръхестествена смърт на Мери Уинчестър завинаги променя жовота на нейния съпруг Джон, на малкия й син Дийн и на едва шестмесечното й бебе Сам. Влачени през цялата страна от обезумелият и настървен за отмъщение баща, сменящи един хотел с друг, децата израстват тренирани да ловуват и да се борят със свръхествените същества. И все пак, никога не откриват демонът убил майка им, а при първата открила се възможност, Сам бяга в колеж, за да постави началото на един “нормален” живот.

За съжаление “нормален” е дума несъществуваща в речника на семейство Уинчестър и не след дълго двамата братя се събират отново в търсене на изчезналият по време на лов Джон. Но това приключение ще ги отведе далеч отвъд границите на всичко паранормално, с което са се сблъсквали някога.

Supernatural е нещо много повече от поредният сериал за създанията бродещи в мрака. Това е шоу, което не просто снабдява феновете на свръхестественото с изобилие от информация за градски легенди, паранормални явления и демонични създания. Това е шоу, което въвлича зрителите в зоната на здрача, посредством добрата режисура, великолепната актьоркса игра и най-вече благодарение на интересните, вълнуващи и далеч нетривиални сюжети на епизодите. И въпреки, че това е сериал за свръхестественото, в основите му лежат нормалните човешки отношения, радости и терзания, с които изобилства живота на всеки един от нас. Шоуто е изпъленено с напрегнати моменти, героите търпят развитие, каквото рядко сериалите предлагат на зрителите. Сам и Дийн преминават през различни фази от своя живот, биват измъчвани не само от демоните и страховете на другите, но биват преследвани и от своите собствени. Всеки един от тях е готов да даде животът си за другият, но това далеч не ги прави еднакви, още по-малкото светци. Макар и поели по един и същ, достоен за уважение път в живота, двамата Уинчестър имат различно мислене, различни гледни точки, които понякога ги събират, но също така, с напредването на сериала ги и разделят. Препядствията, пред които се изправят далеч не са само паронормалните. Колкото повече откриват за своето минало, толкова повече морални дилеми изникват на пътят им, а разрешаването им не винаги завършва като в приказките. И ако човек се вгледа отвъд “приключенията” ще открие, че мракът, с който е напоена сюжетната линия служи единствено като фон, на който изпъкват истинските братски взаимоотношения.

По следите на Джон Уинчестър, в търсене на истината за самите тях, извървявайки пътят към Ада, Сам и Дийн ще се завърнат отново, в очакване на Апокалипсиса.


Thanks to: Supernatural.BG


Последната промяна е направена от elementamon на Нед 14 Юни 2009 - 16:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeПон 8 Юни 2009 - 22:58

Учудвам се, че никой не е писал Smile Това е най-най-страхотният сериал. Обичам го <3 Смях, сълзи, страх... сичко си има. Да не говорим за каста, който е невероятен! Jared & Jensen правят едни невероятни превъплъщения! Сега цяло лято ще си гриза ноктите да видя какво ще стане по-нататък ^^ И все пак Sam>Dean In Love


Последната промяна е направена от emotion на Съб 29 Авг 2009 - 14:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeВто 9 Юни 2009 - 10:58

Как не съм го видяла по-рано? o.O Позор! Haha!
Една дума: ВЕЛИК!
Не,просто когато го изтеглих и се нагласих да го гледам бях в мудно настроение. Виках си поредната скука докато дойде моето сериалче Haha! (heroes) и изведнъж гледам двама сладури насреща ми,ама не се връзвам много на актьорите не ме ли хване сюжета сляпа работа Haha! Но точно десетата минута след епизода тотално се влюбих In Love In Love In Love В началото обожавах Сам,ала после Дийн излезе на преден план,още повече че се играе от Jensen,не че jared не ми е любимец Cute Нооо Дий пуска такива лафове,че нямам думи със сълзи съм се смяла с него Haha! Същевременно сериозен,но и забавен.
Нямам търпение за септември да дойде пети сезон да се види какво става In Love Много гадно ме оставиха в очакване накрая на 4ти сезон Sad

ПП.Има слухове за 6ти cheers
Върнете се в началото Go down
LiGLa7aA

LiGLa7aA


Брой мнения : 313
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : somwhere...cold

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСря 10 Юни 2009 - 10:07

Хейй, ето един сериал, който не трябва да се пропуска.
Обожавам сюжета, актьорите... абе, всичко.. Сериалчето е невероятно.
Първоначално мислех, че ще е нещо глупаво. И аз не знам защо си мислех така.. но го изтеглих заради името. Обичам свръхестествени неща.
А като видях Сам и Дийн щях да падна. In Love Определено сериала противоречеше на очакванията ми.
Аз съм твърда привърженичка на Сам... In Love И Дийн ми харесва де, но някак си повече прилича на мен по характер и, нямам идея защо, Сам ми прави по- голямо впечатление.
Сега нямам търпение да дойде септември, защото ще откача докато разбера какво е станало... Cute
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСря 10 Юни 2009 - 20:23

Време е и аз да пиша тук... Това ми е любимият сериал все пак.

Това реално беше и първият сериал, който си изтеглих с ясната цел да гледам всеки един епизод. Зарибих се от клипче на Time Of Dying на TDG. Разпитах разни познати и след многото добри отзиви го изтеглих и много ми хареса.

Внимание, следват спойлери!

Началото е много добро, задържа любопитството, братята са много готини и лафовете им... Да не изляза много голям маниак, но си ги записвах. Руби... Любимият ми женски образ, въпреки, че така ги прецака. Направи го по страхотен начин и си остава любимата ми мацка в сериала. Естествено предпочитах Кейти Касиди за ролята й, но кой ме пита... Последният сезон въобще, ама въобще не ми хареса. С някои малки изключения сценаристите се движеха по двете крайности /драма и хумор/ и бяха изпуснали златната среда. Да не говорим, че частта с демоничния Сам е е*аси простотията. Писна ми Дийн да е добър... Смотано е.

Няма да си избирам брат в анкетата, просто не мога... И все пак, ако е на живот и смърт - Сами.


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011 - 17:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСря 10 Юни 2009 - 20:33

Сам is LOVE !!!
Интересен е сериала, малко слаб откъм ефекти, добре де, адски позьорски са, но иначе е хубав.
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСря 8 Юли 2009 - 22:50

Ааа, неее, вижте гии ... олигофрени. Haha!:D
!!!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeЧет 9 Юли 2009 - 10:56

Върховни са, няма такова животно ! o.O Haha!
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeПет 10 Юли 2009 - 19:45

elementamon написа:
Ааа, неее, вижте гии ... олигофрени. Haha!:D
!!!

Хе-хе това са те Haha! големи образи отвсякъде Cute като гледам клипчета и снимки зад кулисите и по време на записи викам с цяло гърло от смях Haha!
Върнете се в началото Go down
pirategirl

pirategirl


Брой мнения : 188
Join date : 18.01.2009
Age : 29

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСъб 11 Юли 2009 - 15:10

Еми на мен като ми стане скучно и си тегля някое сериалче и тва лято попаднах на Supernatural... просто ми се стори интересен сюжета, пък и актьорите са мн сладки In Love та сега съм едва на 16 епизод на първи сезон , но напредвам бързо и ми е доста интересно какво ще се случи накрая... Не мога да спра да го гледам.... поне по 2-3 епизода на ден It wasn't me
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeЧет 16 Юли 2009 - 23:25

Леле велик сериал е това In Love In Love
Преди няколко дена изтеглих 1ви сезон и изгълтак колкото серии успях, докато не се наложи да заминем. Тая вечер се прибрах и утре ще продължавам да се наслаждавам на тея двамата!
Просто много ме кефят. Особено се кефя на погледите дето хвърля Дийн на някои места. Направо се пукам от смях Haha! Haha!
Като чух, че има толкова много сезона страшно се изкефих! Това значи, че има още много да се кефя на тез двамката! In Love
Върнете се в началото Go down
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 1:55

Supernatural/Свръхестествено 98683
Добрее и моя милост да се изкаже.Смятам да направя разбор сезон по сезон,та ще има спойлери,от сега казвам Supernatural/Свръхестествено Icon_exclaim
И така сезон 1,еми за него отзивите ми не са много добри. Като гледах първия сезон и като цяло беше старата позната история-добрите срещу лошите,която си е изтъркана,а и като цяло нещата,с които се биха,си бяха малко тъпички,та и затова като свърших 1-вия сезон се отказах.Викам си " Еми сладки главни герои ама историята не е нещо кой знае какво" ,та и затва чао,чао Дийн и Сам. Помислих си,че ако няма друго ще ги догледам ама до там само.След това една френдка на кака ми каза,че сериалът е много як нататък и да не се отказвам. И ето дойде лятото и Зефира няма какво да гледа,та реши да се върне към СПР.
Почнах 2-рия сеон и пак като цяло не беше нещо много култова и нечувано,но реших,че като съм почнала дай да ги свърша. Нещото,което им куца най-много е прекалено бавното развитие на действието.Извинявайте ама 2 сезона,почти 3 им трябваше,че да въведат Луцито и останали пичове ( Supernatural/Свръхестествено 809675 ).Разбирам ги-искат дълго сериалче,но още в първата серия ти показват,че определено не е само ловене на демони и чак към края на следващия сезон се сещат да доразвият историята,което за мен си беше ужасно.Просто филмът става почти само и единствено заради историята около Самчо и Дийнчо и жълтоокото демонче и Луциферчо,останалите неща са си изтъркани.Естествено си имаше и добри чудовища и демони,де но все пак те не ме кефеха толкова много.
Та така стигаме до 3-ти сезон,в който са любимите ми серии,откъм смях.Третата и 11-стата са просто култови,особено 11-стата.Толкова смях на тая серия,че просто съм я превъртала поне 10-тина пъти. Supernatural/Свръхестествено Icon_cheers Тя си беше уникат. И тука вече поразвиха малко повечко нещата,все пак отвориха вратите на ада.Та се появиха някои яки демони и нещата провървяха.Сам умря,след това взе,че се оправи,но се оказа,че сега Дийн трябва да ходи в ада.А бе гадна история,но добра откъм замисъл.
И така най-накрая 4-ти сезон.Еми какво да кажа освен WOW Supernatural/Свръхестествено 98683 . Първо върнаха Дийн от ада,второ се появиха хипер гадните и смотани ангели,които лично намразих,но човешкото тяло на Кас е мн сладко,според мен .Както и да е,Дийн взе по-голямо участие,оказа се че и той е призван за нещо,но за сметка на това Сам се извъди лош или поне обича да пие демонска кръв,което като цяло не е проблем за мен,но трябваше да го каже на Дийн и да му обясни нещата.И понеже не го направи вижте какво стана накрая-- Supernatural/Свръхестествено Icon_twisted (в буквалния смисал).Та последната серия на 4-ти сезон е простооо Supernatural/Свръхестествено Affraid.Дийн за секунди закъсня,а пък тъпата Руби все си мислех до последно,че е пичка ама явно няма яки,добри демони(това трябва да си го запиша някъде и да го помня Supernatural/Свръхестествено Icon_exclaim ).Та и така кво стана--Луциферчо цъфна,че и върза.Пълен ужааас. Много гадно. Но сезонът беше много добър.
Та като заключение първите два сезона не са нещо много,много добро,но за сметка на това третият и четвъртият къртят--те са наистина добри. И сега просто с нетърпение чакам 5-тия.Ох,колко много време има само до него.Ужас Supernatural/Свръхестествено Icon_evil
И сега вече последно--забелязахте ли как уж добрият брат спи с демонката,а по-лошичкият и буйният с ангела Supernatural/Свръхестествено 809675 Многа яка размяна,просто. И добрият става леко демон,а лошичкият--ангели го спасяват от ада.Якоо.
А колкото до това кой е по-як.Охх,много сложно. Сам ме дразни,само реве,бе братче.Каквото и да стане Сам се нещо се муси.Както казват за Джас от Здрач--сякаш все нещо го боли--еми точно така е и за Сам. Supernatural/Свръхестествено Icon_evil Но иначе признавам много е як.Вижте Дийн е класика в жанра-доброто,лошо момче Supernatural/Свръхестествено 918790 Голям сладур,а на снимката за 4-тия сезон има толкова яка усмивка,че само като го видя и падам мъртва.Та както и да е,дай да спирам че изписах света. Supernatural/Свръхестествено 809675
П.с: пиша толкова дълъг коментар само защото току-що изгледах последния епизод и просто трябва да си излея всичкоо Supernatural/Свръхестествено 809675


Последната промяна е направена от zefira на Вто 15 Сеп 2009 - 16:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeПет 31 Юли 2009 - 22:11

Охх Боже мой!
Вчера свърших и последния епизод на 4ти сезон на сериала и след това 10 мин седях affraid
Направо ми се идеше да се гръмна, че още няма продължение и че ще трябва да чакам до септември.
Сега направо е обидно да ни оставят така да се чудим и маем какво по дяволите ще стане когато Луцифер излезе от ада?! o.O
Аз обаче независимо от това, че Сам почна да пие демонска кръв, пак толкова си го харесвам колкото и преди. Двамата с Дийн никога няма да им се разсърдя Haha!
Обаче Руби колкото ме кефеше преди, сега толкова я ненавижддам. Толкова време е играла такива ирички, че направо така се издразних. А уж беше добра Evil or Very Mad Поне я убиха и няма да успее да се наслади на идващия Апокалипсис Twisted Evil
Тези ангели обаче ми разказаха играта - честно. Тъкмо ги харесах, а след 2 едпизода пак ми станаха противни. После отново станаха добри.. после лоши.. добри...лоши и така до безкрай. А тоя Бог къде се е забил на небето, по дяволите?! Silly me Да вземе да се яви и да види какво става.
Най-ме изкефи частта когато откриха, че оня Чък написал книгите за Сам и Дийн. През цялото време бях "WTF is going on here" affraid А тоя пияницата взе че се оказа някъв божии прповедник (забравих как беше думата) и пише Уинчестърското евангелие Haha!
Много ме кефеше Лилит като беше обсебила онея сладките момиченца. Звучи садистично, ама беше някак смешно. Гледаш някакво дете като англече, а то какво е вътре - точно обратното. Много интересно замислена част!

Абе каквото и да говоря много интересно измислен сериал. Героите преживяват много неща, които ги кара да израстват душевно и да се научат да се справят с всякакви ситуации. Като се замисля още от първия сезон всичко е водило до този апокалипсис, който Луцифер ще доведе със себе си. Още жълтоокия демон е започнал с плановете за чупенето на 66-те окови.
Обожавам това сериалче In Love
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСъб 1 Авг 2009 - 0:00

Supernatural season 4 Gag Reel/Bloopers
Нямам търпение да излезе цялото нещо Haha! Сцената с писъкът на Дженсън = precious xDD Една определена сцена на Джаред = иска да убие фенките си <33 Да, както винаги са уникални. И макар гадното качество, отвратителния звук - заслужаваше си да го изгледам няколко пъти. ^^

В нета са излязли първите 5 минути от първа серия на 5 сезон, ама качеството е мизерно... И все пак 10 септември е толкова далеч...
Върнете се в началото Go down
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitimeСъб 1 Авг 2009 - 18:15

Oo, това стана един от любимите ми сериали...Просто няма такъв като него...Почнах да го гледам заради актъора на Дийн и като почнах не можах да се спра докато не изгледах и последният епизод на 4 сезон..Уникален.....Малко и аз да се изкажа....Когато Дийн умря толкова плаках, а първият епизод на 4 сезон умрях от кеф когато се появи Кас и каза "Ангели", мане крещях от радост, а то кво се оказа накрая...Направо нямам думи, кви са тия ангели които искат апокалипса да дойде? Според мен тоя другия забравих му името, който говори с Дийн и му разкри всичко е като оня Уриел лис е казваше, явно има нещо нередно в ангелите...Само Кас и Ана ми харесват дано да се появяват отново в 5 сезон много ще се радвам.
Сами, ох, Сами...Толкова ми хареса сцената когато се сбиха с Дийн, направо стоя и гледам и съм натръни, но Сам, колкото и демонично да има в него не бих казала, че ще е способен да убия брат си...Въпреки това много ми хареса, когато Дийн му каза, ако излезе никога да не се връща, но все пак са си братя, Боби много хубаво му се развика и накара Дийн да се опмни...ииии финалът...Честно казано е имало и по-хубави финали, но и този не беше лош...Очааквах Дийн да спре Сам да не убие Лилит, но той я уби Nooo way! Nooo way! И сега Луцифер на свобода!
Не знам какво да очаквам от следващият сезон....Определено щом са освободили Луцифер ще го видим, но сигурно ще бъде под формата на някой човек, защото не си представям да го дадат като дявол...Очаквам може би и появата на Бог! Все пак не може само дяволът да е на свобода, предполагам, че ще видим и Бог, поне така мисля..
Нямам търпение да дойде вече септември и да излезе първият епизод!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural/Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 1 от 10Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: