Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Supernatural/Свръхестествено

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

По-добрият брат?
Сам
22%
 22% [ 2 ]
Дийн
78%
 78% [ 7 ]
Общо гласове : 9

АвторСъобщение
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009, 00:03

Успокойте се с тази Парис. Само един епизод ще се преживее, пък и е почти сигурно, че ще умре брутално, така че нямам нищо против да я гледам с кол в челото.

Малко повече инфо.
Цитат :
В сряда Кристин от E!Online разби всички с новината, че Парис Хилтън ще бъде гост звезда в Свръхестествено.

През този сезон Сам и Дийн, ще бъдат изправени пред самия Сатана и Апокалипсиса. Възможно ли е появяването на Парис да бъде важен аспект в Свръхестествено?

Информацията, която Крипки потвърди относно Парис Хилтън за появата й в шоуто, което се завръща на 10 септември:
"Ако някой иска да види кръвожадната Парис в атака и да убие някого, това е вашият шанс", заяви Крипки, който допълни, че той е чесно казано шокиран, че Парис се е съгласила да го направи.

"Ние написахме ролята за нея", каза Сара Гембъл. "Радостни сме, че тя каза да. Ще играе ролята на демон, който е във формата на ... Парис Хилтън. Ако знаете нашия стил на работа, значи знаете, че ще бъде доста забавно. Фактът, че тя прие да играе в този епизод, говори за нея, че определено има чувство за хумор. Тя се справи чудесно, скоро ще го видите".
source

Сега за епизода. Изгледах го преди 1-2 часа, тъй като предпочитам да го зяпкам вечер. Някакси тръпката е още по-голяма. Доколкото успях да смеля информацията, мисля че беше една страхотна премиера. Вярно, че не се дадоха почти никакви отговори, а се поднесоха десетки въпроси, но... си беше невероятно. И само на мен ли ми се стори, но Джаред и Дженсън играха много по-добре от останалите сезони. Естествено, че не искам да кажа, че играят лошо. Но сега са сякаш с едно стъпало по-нагоре. Не знам... с такова впечатление останах.
Стана ми страшно тъжно като гледах тъжния puppy face на Сам. И това напрежение между двамата братя... още не мога да го възприема. Като се сетя какви бяха преди отношенията им и като видя как Дийн сега не му вярва... :[ А добре, че Боби беше обладан иначе думите, които изрече бяха повече от потресаващи.
Както винаги не липсваха и лафове и тази луда фенка не беше толкова луда де Haha! Все пак прилично изкукуригала е. Израдва ме, да. Haha! Хах, физиономиите на Сами си бяха убийствени xD
А какъв кеф падна, когато Кас се появи. То нямаше такова яко появяване и натриване на нос. Този Закарая веднага си сви опашлето.
Колкото за този Ник, където Луци се всели в него - еми трудно може да не се поддадеш. Жена му и детето му са били изколени! Луци си играеше със съзнанието му по-отвратителен начин... Оплете го с думи. Няма начин да не се пречупи! Когато загубиш някой искаш възмездие и то му беше обещано. Съвсем нормално да каже "да".
Последната сцена ме довърши обаче... е, нямаше начин Дийн да прости туко така, но ми стана кофти. И изиграха всичко перфектно!
И сега за друго не се сещам... ако има ще едитвам.
И се получи прилично дълго мнение, което не смятах да е толкова дълго, но така се получи. Чакам си следващия петък <333

Edit: Иииии интрото беше велико <3 Най-доброто досега, според мен (;

Последната промяна е направена от emotion на Съб 12 Сеп 2009, 02:15; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009, 01:16

I'm such a dumb ass!
Съвсем забравих мамка му,и като видях темата ми идеше да се изям от яд..
Излезе!Най-после излезе по дяволите..толкова го чаках..
И сега съм във еуфория!Ааах..само да се свали..ах!
Колкото до Парис.. WTF?!Иначе според мен наистина ше я бива за злобна кучка..макар да не мога да и гледам кирливата физиономия.. много ме дразни тая,честно..
Мога да кажа само..ОМГ
Току що го изгледах ии мамка му останах без думи..
Първо,като за начало ми харесва как се появява надписа във едно такова със кръв,тва може би е едно от най-яките :Д
След тва..онова във църквата и след тва във самолета,ако не беше Господ та на.. разпрах го по думите на Кас,иначе като ефекти го бяха изпипали супер мощно..
Радвам се че и Сами е излекуван,като му видях кучешката физиономия като разказа на Боби за апокалипсиса направо ми идеше да се разрева..само той може да прави такива кучешки физиономий..САМО ТОЙ!Наистина тези задници и двамата страшно ми липсваха,колкото и псувни да изяде Сам не мога да не му се радвам..като ги видях и направо ми идеше да ъм се хвърля и двамата на вратовете,а не като оная ъъ Бети само да пипам..ох майко.. Haha! Само да ми паднат,ще пипам не ами..
Иии супер много се радвам,че Дийн е меча,или там квото е,щото си знаех че той ще оправи всичко,макар че много много не згрях дали е хубаво или не да е меча..предполагам,не.
"Ангелски презерватив" Хахахха тва ме уби,наистина ми липсваше и сърказма му..
Ангелите са задници,определено..обаче кас пак ме съмнява и пак стигам до изовда че самия господ го е съживил,не вярвам да го изкарат и него кучка,като ангелите му..
Хипер интересно става,отначало се чудих на Дийн защо се прави,че нищо не е станало,обаче на края на епизода ме уби на място.. Не отричам че Дийн е дяволски прав за всичко,за това че не може да му има доверие и прочие,но тази скапана кучешка физиономия може да разтопи и най-коравосърдечния..Макар,че не вярвам Дийн да не му прости.. да,верно че обрече всички,верно че го предаде и избра оная пача,обаче.. гледайте кво прави една физиономия..честно да ви кажа не мога да го гледам така,къса ми се сърцето,особено на последното изречение на Дийн..Определено беше удър под кръста..ах не мога да издържа до следващия.. *sammy face*
Ааа забравих да кажа за Луцифер.. като го слушах и аз щях да кажа да в интерес на истината.. даже май почва да ме кефи.. за сега съм на мнение че е пич,но може би всичко е един маскарад само онзи да каже да.. абе що не си намират по-хубави приемници..все някви от кол и желязо ги подбират..както и да е,определено ми подчепи любопитноста,тоя "носител на светлината"
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009, 02:31

И аз го гледах, сутринта в 7 и преди малко пак. Haha!
Първо - Finally, they're back! *sun* Липсваха ми сарказма, физиономиите и всички други готини неща.
Второ - заащооо, защо бяха сменили музиката на the road so far? Искам си Carry on my wayward son
Трето - жесток начален Supernatural надпис! I love you
Четвърто - най-готиното пропукване и начало на Апокалипсиса! Очаквах Луци (много смешно звучи) да излезе от тая дупка като някое сбръчкано старче със злобен поглед и ехиден смях, ама не... различава се от стереотипа, рight?
Пето - признавам Луци за долен и коварен тип, кефи ме! Haha! Нищо чудно, че Ник се съгласи, то не беше едно сладкодумие, едно чудо... Кой не би се съгласил? Пича му предлага отмъщение за семейството. Обаче онея jedi mind tricks с кръвта, детския плач бяха ужасно гадни.
Шесто - жестоко появяване направи Кас! Най-големия е просто, любимец ми е несъмнено. Отива му да рита задници с това ножле.
Седмо - само аз ли мразя puppy face-а на Сам?! Сериозно, побърква ме. Ненавиждам такива жални физиономии, пък и не съм и фен изобщо на face-a на Сам, so... идва ми да му избода хубавите оченца. Haha! Виж като видя сълзите в очите на Дийн е друго нещо, ама кучешки физиономии, не, мерси.
Осмо - гласа на Дийн, когато е ядосан е адски секси. In Love
Девето - готин номер извъртя на Закарая (проклето садистично долно... сещате се ;D) в къщата на Чък.
Десето - фенката ме дразни, изкуствена психарка и точка.
Единадесето - близкия план на Импалата, когато Боби спира пред хотела - любимият ми кадър!
Дванадесето - кой по-добре би се вписал в ролята на проклета кучка от Парис?! Аз пък много искам да я видя в ролята й, любопитно ми е, пък и й се радвам, so...
Тринадесето - не мога да разбера какви са тия философии и нерви дето ги вкарвате в някои от по-горните мнения? И какво толкова не можахте да разберете от епизода, малко все едно не сте го гледали някои... Anyway, nothing personal. Wink
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
no7alone

Брой мнения : 983
Местожителство : Планетата Земя

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009, 23:16

А бе, седнах и прочетох коментарите ви ( без спойлерите) и си викам "Що до сега не съм го гледала?" Просто катоо видях клипчето с Дийн и Сам, реших, че трябва да се гледа. Е сега дърпам серийките и започвам. Дано ми хареса!
ianeto_277

Брой мнения : 191
Местожителство : The cake is a lie.

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Нед 13 Сеп 2009, 19:52

Преди около седмица започнах да го гледам и вчера свърших първи сезон. Страхотен, уникален, единствен, велик. Някои серий даже гледах по два пъти. Има си дозата ужас, фентъзи, научна фантастика дори и романтика. Nooo way! Сам и Дийн са неповторими. Въпреки всички трудности продължават да се държат един за друг. И двамата са голями сладури, но нрава на Дийн определено ми допада повече. Не мога да съдя Сам за отношението му в определени моменти, действително преживя много. Създанията, с които се борят са доста ... внушителни. Аз попринцип съм от страхливите и от време на време се будя благодарение на измислено скърцане с кука. Haha! Сериите с Кървавата Мери и Жената в бяло също бяха страшнички ... Но продължавам да следя сериала с огромен интерес и желание а още. Това е от мен за сега, няма да пиша нищо за демоните от по-високата част на йерархията и ангелите, защото знам за тях прекалено малко. Като изгледам всички сезони ще напиша по-обстоен коментар. Smile
lin

Брой мнения : 934
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 14 Сеп 2009, 14:25

Имам ли думи?? Май че са само две: ОБИЧАМ ДИЙН! In Love Cute Haha!
Няма такъв сериал,няма такава история! I'm deadly inlove ! xD
Първо,един въпрос не спира да ми се върти в главата: КАКВО е станало с Кас? В смисъл, нали беше уж убит, и какво толкова успяха да си кажат чрез погледи със Закарая май аз нещо недочух (демек отново ще се гледа Haha!). Не знам ама ми се върти една натрапчива идея в главата, чийто опасения смятам да запазя докато не се убедя Haha!
Второ, още в началото започнаха с яките моменти. Как само онзи пророк.ух как бе Чък?! Как халоса Сам по главата Haha! ,а после като се появиха ангелите и Дийн.. <3 нямам думи. Беше уникален,просто не може да се опише с думи In Love Как само им извъртя номера научен от Кас ах... In Love
Трето: онази откачена фенка. Леле Haha! още като я видях да пише се спуках да се смея, а като нападна Сам ме уби. А как реагира като видя Дийн? Не,не,не няма такъв човек. Haha!
И нататтък,че ме мързи да броя xD. Това за мечът на Михайл наистина бе добре изненадващо, аз очаквах меч да видя Haha! И само как Кас се появи, накарай ги да си плщят напетите, жигоса Сам и Дийн Haha! и изчезна като го попитаха какво стана с него. Което още повече разчовърка любопивството ми o.O . Дийн както винаги бе пълен с изпцепки,едната дето най- ме разсмя я споменахте вече, а другата е разговора им с Боби когато го пита как смята да се справи и той "Имам средно образование и ужасен характер. Все ше измисля нещо" или нещо от този сорт Haha!
Естествено края бе...очакван. В смисъл целият епизод Дийн избягваше тази тема и накрая,чак мен ме заболя :/
Улях се но каквото и да говоря няма да е достатъчно просто!
elementamon

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009, 14:09

We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE Supernatural! In Love Haha!
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009, 15:23

elementamon написа:
We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE Supernatural!
Ааа,Мони тва ме уби Супер яко е. Ти ли го измисли ?
Иначе сега си тегля втория епизод на 5-ти сезон и само чакам да се дръпне,че да си го гледам с кеф.
Първият епизод беше супер. Охх,Сам,ох,Кастиелчоо,охххх, ДИЙН Егати якия Дийн, а Сам с тея кучешки физиономии направо вече ме твари. Само реве и се мръщи Виновен бил,трябвало да се извини-еми мно ясно,че е виновен ( аз го подкрепях за Руби,но все пак се държа ужасно с Дийн и въобще не го слушаше),а сега Дийн си каза всичко,за което беше прав,но все пак беше доста гадно.
Та сега ще видим де какво ще стане-как ще се държат един с друг и какво ще направи Луци.

ЕДИТ:СПОЙЛЕР. ОМГ,ОМГ,ОМГ... Ама те,ама те... ама те се разделихаааааааааааа Как така ? Защо бе,мамка му ?Ужасссс.Къв беше тоя край не знам,ужасен просто.
"Нямаш ми доверие,нямам си доверие и затва довиждане" . Егатииии. Не беше честно. И сега какво-ще гледаме как ловуват поотделно или по-скоро как Дийн ловува и тъгува за Сами и как Сам си върви самичък и тъгува за Дийн. Ужас. Мноо гадно.
Иначе епизодът в началото къртеше. Първо,WTF,God ??? Не бил в рая и затва сигурно бил на земята Това ме уби-той си ходи на разходки и пие коктейлчета и взел,че оставил рая и дошъл на земята,докато трае the Apocalypse. Егати Господа. Много як епизод,а края му просто те оставя без думи
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009, 16:46

И аз го гледах ии аз!
Та.. първо.. Господ,а?ХА!Знаех си аз!ЗНАЕХ СИ!Ии съм сигурна,че определено не си пие коктейла във кокосов орех или кото каза Дийн.. явно прави нещо важно, и като казвам важно наистина имам предвид важно.
Дано Боби да се оправи,щото малко ще е трудно така със инвалидната количка,Кас ме изкефи,не че преди не ме е радвал де,ама ся ми се стори още по голям пич,след като направи всички онези неща..
Епизода беше наистина хипер интересен..не знам от къде ги измислят тези неща,ама евала им..
Тва за Войната и за не-демоните..аа супер яко беше.
И накрая..разделиха се.. все едно да се раделят Ин и Ян.. гадно ми стана,свикнала съм да си ги виждам заедно,дори и да се бият до смърт и прочие..
Думите на Сам,наистина бяха верни,и колкото и да ми е неприятно да го кажа,той бе прав и като цяло изглежда че това е най-правилното решение..
Дано скоро да се съберат,че направо..
Епизода беше върховен!
Наа изцепките на Дийн относно господ,много се хилех..голям ни е образ ;д
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009, 20:02

Епизода е велик! Освен края Crying or Very sad Crying or Very sad баси защо се разделят! Crying or Very sad Evil or Very Mad
Така това за Ездача беше велико и кой се сети,а? :Р In Love Cute Боби ме убива като викаше на Кас за краката си Haha! жалко че не може да ходи :/
Кас бе ненадминат In Love Леле сега ме кефи повече от преди. А амулета на Дийн?! Уоу не очаквах Cute
И все пак защоо? Crying or Very sad
New Moon

Брой мнения : 1404
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 19 Сеп 2009, 00:03

Много хубав епизод. Абе не знам, защо но очаквах като че ли малко повечко от този сезон, може би защото четвърти сезон беше много силен. Но сега очевидно всичко ще се върти около Луцифер, апокалипсиса и как да го спрат.
Добре тук ме изненадаха с появата на Бог! Е, това не го очаквах. Интересно дали ще го видим!? Малко ми е учудващо, но след като луцифер е свободен и е вече с приемно тяло, може би ще видим и Бог, я някакво примено тяло? Гъхх не знам, смао мога да предполагам.
Иначе епизода ми хареса, малко гадно ми стана за Боби, той е много добър, винаги е помагал, не може ли да накарат Кас да го излекува? Аз честно казано забравих кой беше този Руфас ли деда знам? Нали уж убиха всички ловци в началото на четвърти сезон? Хубаво, че Елън и Джо се появиха. Елън винаги ми е харесвала, Джо малко ме дразни, но да я видим пак. Дали ще ги видим и в следващите епизоди или бяха само за този?
Това не го очаквах със това не-демони. Мислих си, че наистина са демони и че Джо и Руфас са демони, но след акто проверяваха Сами дали е демон имаше нещо гнило. Хубаво, че Дийн се сети.
Относно края, не ми хареса. Стана ми много гадно, когато Сами си тръгна. Интересно сега какво ще стане? Сами да не вземе да попадне пак на някой демон като Мег, силно се надявам да не. И аз предполагам, че сега май ще гледаме в началото малко то Дийн и после от Сами...но да видим какво са намислили, не мисля, че тия хора ще ни разочароват, до сега винаги са ме изненадвали тотално.
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 19 Сеп 2009, 14:49

zefira написа:
elementamon написа:

Мисля, че е от момичето, което превежда Свръхестествено, а именно - pappy2000 ^^ Не трябваше аз да отговарям, но виждам, че никой друг не е. (:
Няма да коментирам епизода, тъй като ще го гледам довечера, че на тъмно е най-яко ^^ Иначе да кажа, че рейтингът на тази серия е доста по-нисък... - 2.8 million. Е, дължи се на това, че вече започнаха и доста други сериали като Bones и Fringe, но все пак щеше да е хубаво да е над 3 милиона.
И без да искам прочетох какво е станало... така е като се бутам да видя дали се е харесала серията Haha! Няма значение, сигурно пак ще си рева. :[

Edit: Подяволитеподяволитеподяволитеподяволите! Как е възможно 40 минути да свършат толкова бързо!? Всичко беше адското и изобщо не исках да свършва...
Не знам от къде да започна... айде от началото, че отзад напред е кофти.
Интрото ме кефи максимално! Няма да спра да го повтарям! Бие по всички параграфи огнения надпис! Може би само трети сезон с това електриково се издъниха, но това няма значение сега. Важното е, че новото рулира отвсякъде In Love
Ама много гадно се получи с Боби О.о Как така ще остане парализиран. Вярно, че в първата серия го казаха, ама си мислех, че всичко е на шега или за кратко О.о А то какво стана... не може! Просто не се връзва! Боби трябва да ходи и да сритва по пътя си демонски задници :[
Първо и аз се зачудих "Абе, от кога ангелите станаха мобилни... още малко и смс-чета ще разцъкат". А то верно, че Сам и Дийн бяха с татуирани ребра. Знаех си, че Бог има нещо общо с това със самолета и с възскръсването на Кас! Знаех сииии ^^ Но доколко ще помогне, само времето ще помогне... Много ме хвана яд, когато Кас не можа да помогне на Боби. Не ме интересува какво ще прави, ще струва, искам да върне краката му!
Знаех, че ще има Елън и Джо в серията, ама не вярвах да им се изкефя. Cute Елън ми напълни душата в началото Haha! То не бяха прегръдки, то не бяха юмруци. Направо ме разби Haha! Джо по принцип ме дразни адски много и ми е изключително антипатичен герой още от втори сезон, но тук не ми се набиваше толкова на очи и я изтърпях / дори не се напрягах много xD /. Ох, Сами, Сами... направо като му видя кучешките очички и ми се доревава. Как може да ги прави такива физиономии, направо не можеш да му устоиш на погледа... По едно време обаче направо си се осъмних, че ще си сръбне от тази кървава супа О.о Слава Богу, че не го направи... макар че накрая се получи такова мазало! Добре, по дяволите, Крипке, как можеш да причиниш това на феновете /тука не знам каква емотикона да сложа.../. Това не са Сам и Дийн... искам си ги заедно! Беше хубаво до едно време, когато се дърпаха, ама сега да се разделят О.о Айде не! Какво ще направят разделени!? Ще станат на отделни палачинки! Не! Отказвам! И понеже не се получава много смислен коментар, пък и на сичкото отгоре стана дълъг... направо спирам. И да... епизода беше ненормален <3

Последната промяна е направена от emotion на Съб 19 Сеп 2009, 23:07; мнението е било променяно общо 1 път
elementamon

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 19 Сеп 2009, 22:23

emotion написа:
zefira написа:
elementamon написа:

Мисля, че е от момичето, което превежда Свръхестествено, а именно - pappy2000 ^^ Не трябваше аз да отговарям, но виждам, че никой друг не е. (:

Мхм, точно тя - pappy2000. Видях го и реших, че трябва да го споделя. Smile
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 21 Сеп 2009, 18:13

Намерих инфо за 05 епизод.
ПАРИС ХИЛТЪН ГОСТ ЗВЕЗДА!"...Когато, обаче, две тинейджърки идат при братята, твърдейки че приятелката им е била похитена от Парис Хилтън (в ролята самата тя), Сам и Дийн сериозно се замислят с какво точно си имат работа."
Дата на излизане:09.10.09г.
П.П. Да поясня, че това е част от ОФИЦИАЛНО пуснатото инфо за епизода.
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 25 Сеп 2009, 19:59

Изгледах го иии съм o.O първо последно Бог жив ли е или се е скрил? o.O А това, което каза Рафаил, че Луцифер може да е възкресил Кас ме уби на място.
Леле в клуба беше уникален момент Haha! горкият Кас как само гледаше Haha!
Дийн е адски прав! Вече знаем тайната за това как се става президент! Но не ми харесаха думите му че сам е щастлив :/
Определено нямам думи да опиша серията, но ще каза само едно....:

ЗНАЕХ СИ! o.O Знаех си, че накрая ще изправят Дийн и Сам Neutral Дано никой да не казва "да" че ще утепам Крипке честно! Haha!
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 26 Сеп 2009, 10:30

Ъъ... Мисля, че Крипке иска да ни убие преди самият финал да го е направил. :/
Още началото си беше... уоу. Имам чувството, че Джаред става все по-хубав Haha! Може би, защото видяхме повече от него този епизод. <3 Появата на Джес я очаквах, без да искам /отново/ разбрах, че ще бъде в тоя епизод. Наговори страшно тъпи неща обаче, е логично, щом накрая се оказа Луци. Haha!
Да продължим с Дийн. Ох, Дийн. Haha! Направо през целия епизод сякаш имаше за задача да ме съсипе от смях. Па и Кас барабар с него. Haha! Двамата са уникален екип, този епизод е доказателството! Като почнем с ненормално изцъкления поглед на Кас, продължим с изцепките за лъжите, после минем през представянето им за агенти Haha! Epic! С една приятелка превъртахме като ненормални тия моменти xD После с проститутките вече не знаех как не съм издъхнала, тъй като дробовете ми отказваха да функционират. xD Уникални моменти наистина. Хубаво е, че сред цялата драма и екшън, вкарват такива хумористични нотки. ^^
А тази лепкава девойка в бара може ли да й бия шута? Страшно изнервящо, завиращо си носа, същественце! Да й бяха прерязали гърлото... А тия тъпи овци... ъъ ловци Haha! как можаха да дадат кръв на Сам. Нещастници! Изкефих се максимално като Сами върна поръчката LOL!
А Дийн да не ми се прави на особено печен, ами да си признае, че му е мъчно за Сами и да се зимат най накрая! Какви ги наговори... щях да счупа монитора! Страшно гадно стана... да се стяга. Не му е времето сега да си припомня младините...
Изненадата дойде, когато Сам се оказа приемно тяло О.о Направо... какво ли не му се срути на главата, че и това... сега изобщо не знам дали Крипко ще ги изправи един срещу друг или ще удържат и двамата фронта... Уф!
Next friday, please!
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 26 Сеп 2009, 10:48

Оххх отново епизод, след който естествено останах с отворена уста без абсолютно една буква в нея. Както Ем каза преди мен - Крипке май наистина иска да ни убие преди самия край...
Както всичко в сериалчето и този епизод беше култов.
Сами гол.. ами добре, беше , но защо по дяволите не събличат така и Дийн о.О ?!?! Е, разбира се и на това бях щастлива, но появата на Джесика малко ме изненада. Да не говорим колко ме изнерви с тъпотийте дето ги наприказва.. После като се оказа Луци глдах като теле в железница Nooo way! o.O Nooo way!
И в един момент WTF ?!?! "Сами не приемай тялотоо !!!" .. но ми се струва, че наш скъп Крипке ще ги изправи един срещу друг.. То все някакъв подобаващ край трябва да има, но дане да не е трагичен Sad
А Дийн.. Дийн ме разби в този епизод - с една приятелка го превъртахме като луди ил ипросто давахме пауза, защото в един момент наистина не можехме да дишаме. Изцепките му този път бяха върха, а в комбинация с Кас наистина не знам как имах въздух да се ласна така.
Уплашеният поглед на ангела и всичките му негови изцепки пък бяха още по - шантави.
Този епизод наистина го бяха изпипали страхотно. Ако не си на нокти заради Сам или Дийн, то се хилиш като идиот с изцепките на по-големия брат и обратното.
Аа, а съпер много ме ядосаха тия тъпо ловци .. Mad Какво по дяволите искаха от Сами ?!?! o.O И как му набутаха кръвта.. Абе вие малоумни ли сте или ДА ?!?! Той избяга от брат си заради тая тъпа кръв, а те му я бутат в устата.. Nooo way! Иначе с беше яко като им го върна в личицата Cute А дано да я махнат вече тая русата дето му се лепна, защото нещо не ми харесва..
И Крипке даси сяда на задника и да ги събира отново братята, защото просто е супер тъпо така. Да си признаят и двамата, че не могат без другия и да си бъде всичко както преди. Може да се карат, ама колата с празна седалка от дясно или Кас на нея.. Еми не ми хареса Sad
Оххх искам ощеееее !!!! In Love
Ще чакам другата седмица с нетърпение Cute

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
New Moon

Брой мнения : 1404
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 26 Сеп 2009, 17:42

Не, не, не, не Sad Sad Sad
Не искам, не искам, как може Сам да е применото тяло на Луцифер? Нали беше тоя тъп шибан Ник!!! Гъррр...Как е възможно? Дийн на тоя ангел, а Сам на Луцифер, всичко води това, че двамата накрая ще имат една сериозна битка и си мисля, че накрая някой ще умре и така ще свърши Свръхестествено...Не знам къде бях чула, че това май бил последният сезон....Сигурна съм, че накрая двамата ще се изправят един срещу друг и един от тях ще умре и така ще свърши..ох дано да греша, но така си мисля, и знам,ч е ще ми бъде много, много гадно ако стане така....
Иначе епизодът беше невероятен както винаги...Кас и Дийн трябва по-често да работят заедно Haha! Haha! Убиха ме тия двамата, особенно Кас беше толкова смешен със значката на Фбр и после Дийн като каза "няма да умреш дествен, не и докато си с мен" Haha! Haha! Haha! Дийн си е Дийн Haha!
И сега Бог бил мъртъв, мане тоз архангел е голям задник, но както каза Дийн, ако вярваш значи е жив и съм сигурна, че Кас няма да престане да го търси...
Охх, колко искам по-бързо да дойде петък и да гледам новият епизод....Направо нямам търпение Cute Cute In Love
ianeto_277

Брой мнения : 191
Местожителство : The cake is a lie.

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 01 Окт 2009, 22:09

Успях да изгледам всичко, излязло досега и съм меко казано очарована! Филма е повече от страхотен. Всичко е толкова необикновено и новаторско. Страхотен замисъл, легендите са преработени до съвършенство. Сам и Дийн са огромни сладури. Актьорската игра е на ниво, няма го това напрежение, изглежда все едно, че наистина са братя и знаят всеки един свой навик. Сам е готин, даже много в определени моменти, но Дийн определено е преди него в класацията ми ... на 2-ро място. Haha! Държи се като пълен непукист, но само външно, преживява нещата два пъти по-тежко от останалите. Хумора му е на макс, превивала съм се от смях на някои лафове. Най-много ме впечатлиха 1-ви и 4-ти сезон. /може би защото се появи Кас In Love / Сега освен малко и за персонажите ... Руби я подозирах още от началото, каквото и да прави - демон е. Както братята не веднъж казваха - демоните лъжат. Ножчето й свърши доста добра работа, че дори и нея уби, което според мен е най-доброто му постижение. Отклони Сам от правия път, разиграваше Дийн непрекъснато - страшно антипатична личност. Относно актрисите ... когато беше първата /не й знам името/ определено я харесвах повече, момичето си имаше излъчване, справяше се с ролята добре, отиваше му, но втората ... ужас. На моменти даже оплиташе думите. Въобще не ми харесваше, търпеше се в първи епизод на 4-ти сезон, но до тук. Азаззел беше страхотен. Поне аз много му се израдвах, особено в стаите на децата, черната сянка. Оказа се умен демон, наистина идеята му беше доста по-мащабна, от както мислех. Лилит, няма да излъжа, ако кажа че ми стана жал като я убиха. Haha! Жертва се за Луци, все пак. Само че ... бебета за закуска, че и лична готвачка. Nooo way! Харесваше ми навика й да се вселява в деца, определено е различна. Корава излезе, трудно я убиха, макар че не трябваше, отиде и последната окова. Като четох за Луцифер в уикипедия и разглеждах снимки си представях някакво огромно рогато чудовище, а то излезе просто ангел, нуждаещ се от приемник. Определено го бива с думите, доста примамливи предложения направи. Изглежда, че падналият ангел е по-човечен от ангелите, нито веднъж не нарече хората с нещо от сорта на "маймуни от кал" ... Както и да е - харесва ми. И най-сетне стигам до любимеца си - Кас. In Love Няма такъв ангел просто, радва ме максимално. Puppy face-a на Кас просто е невероятен, дори повече от този на Сам. Като направи една жална физономия с големите си, сини очи ... сърецето ми разтапя. Haha! Никога не съм вярвала, че ще се кефя толкова на псувни и то произнесени от ангел. Направо го разби Рафаел, дори и Дийн не успя да измисли нещо по-добро. /което наистина е постижение, имайки предвид таланта му в тази област/ И сега накрая излиза, че Сам ще да е приемно тяло на Луци, а Дийн на Михи, определено неприятен развой, надявам се да се измъкнат невредими, както винаги, а Бог да вземе да се появи най-сетне. То не беше търсене, не беше чудо, но аз все още си мисля, че няма да е зле да проверят в Хавай, може да си пада по кокосовите орехи. Haha!
Това е за сега. С нетърпение очаквам петък. /утре ... Haha! / Нямам идея какво ще стане, но се надявам да открият Господ. Давай Кас! In Love

П.С: Това може би е на-дългия ми коментар изобщо, въпреки че не е особено смислен. Haha! Cool!
no7alone

Брой мнения : 983
Местожителство : Планетата Земя

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 19 Окт 2009, 10:28

Така, тъй като и аз изгледах всичко до сега, нека си излея "мъката" Haha!
Сам го отписах още, от както започна да пие демонската кръв и така ме вбесяваше, че ми идеше да си проскуба косите.
Добре, че убиха Руби, иначе аз щях да идя и собственоръчно да я килна. Пък и Сам толкова ли е глупав та така сляпо й ходеше по гайдата.
Всичко до четвърти сезон си беше наред. Дийн си беше готин, Кас също. Но ето, че и в пети сезон Дийн започна да ме нервира. Толкова ли не може да каже "Да" на Михаил?! Ужас! Защото както Луцифер се изрази, винаги ще се стига до момента, в който Сам ще каже "да" н лужифер, а за Дийн ще е твърде късно.....
Поне Кас си остава все така печен. Особено като каза на Рафаел "Но сега ти си моята малка кучка", щях да падна от стола. Много ме кефи тоая човек, нема си връзка даже.
Та да поговоря на кратко и за войната. Не мисля, че като се събраха двамата заедно ще успеят да предовратят битката между тях си. Въпроса е, че Дийн му е щукнало да казва само не, и ще си чакаме да видиме как цялата земя ще се наплни с кроатоанци и Апокалипсиса ще превземе всичко.
Дойде ред и на новия участник в сезона - Джеси. Много е сладък , с едни мили очички, а бе направо да го изядеш. И аз си мисля, че , макар и избягал в Австралия, той пак ще се върне. И много се моля да не стане партия с Луцифер.
Спирам да говоря, че се уморих да пиша .... Haha! Haha! Haha!
За сега това!
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 22 Яну 2010, 06:22

Епизод 11.
Enjoy!
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 26 Мар 2010, 13:46

Новият Епизод вече е факт I love you I love you
Izabella_Swan

Брой мнения : 349
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 06 Май 2010, 01:22

Свръхестествено ми е най-голяма зарибявка. Още щом почнах първия сезон, събуждам се - гледам. Връщам се от даскало - гледам. Имам свободно време - гледам. И после защо имам 3-ки..? Ми... :/ ;Д
Та, това е супер великия сериал. И двамата са големи образи, ненормално яките персонажи. Ии.. Дийн може да пуска страхотни лафове, ноо.. Sammy Forever!! (h) Haha! И обожавам Боби!! Толкова е саркастичен..!! И също пуска някои невероятни лафове. И като цяло в сериалчето си има от всичко. Драма, комедия, трилър, ужаси.. и точно затова го обожавам!!! Сега само чакам останалите епизоди от 5 сезон, и нямам търпения да почнат 6-ти. Изобщо не искам да свърша. А,и, да.. Кассс!! <3 ;д И той си има своите моменти.. "Към Рафаел: Now, You're My Bitch!!" Толко му се изкефих тогава.. ;д Сериите с Габриел (фокусника) са абслолютно култуви! Mystery Spot ми е любимата, е и Changing Channels,но.. Сами беше превъртял вече.. ! ;д Най-омразния ми персонаж беше Руби. Колко се радвах като Сам я убии.. леле..! Само се пречкаше.. тая.. *€%§%€$№%№% цензурирано. Но, както и да е, вече я няма, хаха! ;д А колко съм се смяла като там.. имаше една сериа, забравих й името, дето Закарая прати Дийн напред във времето и Сам (като Луцифер) беше издокаран в някакъв супер елегантния смокинг. Култ! И една от любимите репклики форевър. Когато Габриел казва: "... Sam, starring as Lucifer, Dean, starring as Michael. " Ненормално яко го казва! И те така, аз съм си заклет фен! И.. ах тази Бела..!!
Beta
VIP

Брой мнения : 571
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 06 Май 2010, 09:41

Хм,аз това филмче го гледах във вторник.Хванах един епизод по някоя от кабеларките и реших,че нищо не губя като видя за какво иде реч.Няколко мои приятели бяха луднали по тоя сериал.Знах как изглежда Дийн от снимки и не ме впечатли особено,но....Когато гледах филма това момче определено измести по харесване Райън Филип и Джъд Лоу.Мда,нарежда се след Шейн Уест.Много ми хареса!Сериалът беше много забавен,така де-епизода.Смяла съм се от сърце,персонажите са много забавни.И все пак не полудях по филма,както стана с "Бягство от затвора",но пък полудях по Дийн!Така че за мен Дийн е по-добрия брат,хихих. Smile
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 27 Май 2010, 00:27

Стига бе... толкова време мина от финала, а няма кой да извие на умряло заради края?
Признавам си, че бях позарязала сериала, но ми бяха дошли в повече всичките му ангели и демони... и все пак - какъв финал само! Ах, сцените с Импалата <3 Толкова крещяха, че идва края, а пък то какво стана... изобщо не знам какво да очаквам от тези сценаристи. Знам едно със сигурност - едва ли има някой, който да е умирал повече от братята Уинчестър в историята на сериалите! Haha! А аз бях убедена, че със Сам е свършено и си изплаках очите... а те решиха да ми го тръснат под онази лампа и да очакват от мен да изкрещя от кеф. Е, успяха, ама какво, по дяволите, стана? Как така се върна? Искам си стария Сами от 1 и 2 сезон... абе изобщо искам ситуациите от 1 и 2 сезон! Силно се надявам да не се разочаровам от 6 сезон, защото никога няма да им простя ако забият в калта един от най-добрите сериали на свръхестествена тематика!
А така се радвам, че Боби и Кас са си живички и здравички! Нямаше да преживея смъртта на още някой от главните герои, щеше да е прекалено просто ^^
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Today at 11:49

Supernatural/Свръхестествено
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Свръхестествено [Supernatural]
» Сезон 6, епизод 11 - "Appointment In Samarra"