Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Supernatural/Свръхестествено

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
22%
 22% [ 2 ]
Дийн
78%
 78% [ 7 ]
Общо гласове : 9

АвторСъобщение
emotion
Модератор

Брой мнения : 2589
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009 - 0:03

Успокойте се с тази Парис. Само един епизод ще се преживее, пък и е почти сигурно, че ще умре брутално, така че нямам нищо против да я гледам с кол в челото.

Малко повече инфо.
Цитат :
В сряда Кристин от E!Online разби всички с новината, че Парис Хилтън ще бъде гост звезда в Свръхестествено.

През този сезон Сам и Дийн, ще бъдат изправени пред самия Сатана и Апокалипсиса. Възможно ли е появяването на Парис да бъде важен аспект в Свръхестествено?

Информацията, която Крипки потвърди относно Парис Хилтън за появата й в шоуто, което се завръща на 10 септември:
"Ако някой иска да види кръвожадната Парис в атака и да убие някого, това е вашият шанс", заяви Крипки, който допълни, че той е чесно казано шокиран, че Парис се е съгласила да го направи.

"Ние написахме ролята за нея", каза Сара Гембъл. "Радостни сме, че тя каза да. Ще играе ролята на демон, който е във формата на ... Парис Хилтън. Ако знаете нашия стил на работа, значи знаете, че ще бъде доста забавно. Фактът, че тя прие да играе в този епизод, говори за нея, че определено има чувство за хумор. Тя се справи чудесно, скоро ще го видите".

Сега за епизода. Изгледах го преди 1-2 часа, тъй като предпочитам да го зяпкам вечер. Някакси тръпката е още по-голяма. Доколкото успях да смеля информацията, мисля че беше една страхотна премиера. Вярно, че не се дадоха почти никакви отговори, а се поднесоха десетки въпроси, но... си беше невероятно. И само на мен ли ми се стори, но Джаред и Дженсън играха много по-добре от останалите сезони. Естествено, че не искам да кажа, че играят лошо. Но сега са сякаш с едно стъпало по-нагоре. Не знам... с такова впечатление останах.
Стана ми страшно тъжно като гледах тъжния puppy face на Сам. И това напрежение между двамата братя... още не мога да го възприема. Като се сетя какви бяха преди отношенията им и като видя как Дийн сега не му вярва... :[ А добре, че Боби беше обладан иначе думите, които изрече бяха повече от потресаващи.
Както винаги не липсваха и лафове и тази луда фенка не беше толкова луда де Haha! Все пак прилично изкукуригала е. Израдва ме, да. Haha! Хах, физиономиите на Сами си бяха убийствени xD
А какъв кеф падна, когато Кас се появи. То нямаше такова яко появяване и натриване на нос. Този Закарая веднага си сви опашлето.
Колкото за този Ник, където Луци се всели в него - еми трудно може да не се поддадеш. Жена му и детето му са били изколени! Луци си играеше със съзнанието му по-отвратителен начин... Оплете го с думи. Няма начин да не се пречупи! Когато загубиш някой искаш възмездие и то му беше обещано. Съвсем нормално да каже "да".
Последната сцена ме довърши обаче... е, нямаше начин Дийн да прости туко така, но ми стана кофти. И изиграха всичко перфектно!
И сега за друго не се сещам... ако има ще едитвам.
И се получи прилично дълго мнение, което не смятах да е толкова дълго, но така се получи. Чакам си следващия петък <333

Edit: Иииии интрото беше велико <3 Най-доброто досега, според мен (;

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

Последната промяна е направена от emotion на Съб 12 Сеп 2009 - 2:15; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009 - 1:16

I'm such a dumb ass!
Съвсем забравих мамка му,и като видях темата ми идеше да се изям от яд..
Излезе!Най-после излезе по дяволите..толкова го чаках..
И сега съм във еуфория!Ааах..само да се свали..ах!
Колкото до Парис.. WTF?!Иначе според мен наистина ше я бива за злобна кучка..макар да не мога да и гледам кирливата физиономия.. много ме дразни тая,честно..
Мога да кажа само..ОМГ
Току що го изгледах ии мамка му останах без думи..
Първо,като за начало ми харесва как се появява надписа във едно такова със кръв,тва може би е едно от най-яките :Д
След тва..онова във църквата и след тва във самолета,ако не беше Господ та на.. разпрах го по думите на Кас,иначе като ефекти го бяха изпипали супер мощно..
Радвам се че и Сами е излекуван,като му видях кучешката физиономия като разказа на Боби за апокалипсиса направо ми идеше да се разрева..само той може да прави такива кучешки физиономий..САМО ТОЙ!Наистина тези задници и двамата страшно ми липсваха,колкото и псувни да изяде Сам не мога да не му се радвам..като ги видях и направо ми идеше да ъм се хвърля и двамата на вратовете,а не като оная ъъ Бети само да пипам..ох майко.. Haha! Само да ми паднат,ще пипам не ами..
Иии супер много се радвам,че Дийн е меча,или там квото е,щото си знаех че той ще оправи всичко,макар че много много не згрях дали е хубаво или не да е меча..предполагам,не.
"Ангелски презерватив" Хахахха тва ме уби,наистина ми липсваше и сърказма му..
Ангелите са задници,определено..обаче кас пак ме съмнява и пак стигам до изовда че самия господ го е съживил,не вярвам да го изкарат и него кучка,като ангелите му..
Хипер интересно става,отначало се чудих на Дийн защо се прави,че нищо не е станало,обаче на края на епизода ме уби на място.. Не отричам че Дийн е дяволски прав за всичко,за това че не може да му има доверие и прочие,но тази скапана кучешка физиономия може да разтопи и най-коравосърдечния..Макар,че не вярвам Дийн да не му прости.. да,верно че обрече всички,верно че го предаде и избра оная пача,обаче.. гледайте кво прави една физиономия..честно да ви кажа не мога да го гледам така,къса ми се сърцето,особено на последното изречение на Дийн..Определено беше удър под кръста..ах не мога да издържа до следващия.. *sammy face*
Ааа забравих да кажа за Луцифер.. като го слушах и аз щях да кажа да в интерес на истината.. даже май почва да ме кефи.. за сега съм на мнение че е пич,но може би всичко е един маскарад само онзи да каже да.. абе що не си намират по-хубави приемници..все някви от кол и желязо ги подбират..както и да е,определено ми подчепи любопитноста,тоя "носител на светлината"
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009 - 2:31

И аз го гледах, сутринта в 7 и преди малко пак. Haha!
Първо - Finally, they're back! *sun* Липсваха ми сарказма, физиономиите и всички други готини неща.
Второ - заащооо, защо бяха сменили музиката на the road so far? Искам си Carry on my wayward son
Трето - жесток начален Supernatural надпис! I love you
Четвърто - най-готиното пропукване и начало на Апокалипсиса! Очаквах Луци (много смешно звучи) да излезе от тая дупка като някое сбръчкано старче със злобен поглед и ехиден смях, ама не... различава се от стереотипа, рight?
Пето - признавам Луци за долен и коварен тип, кефи ме! Haha! Нищо чудно, че Ник се съгласи, то не беше едно сладкодумие, едно чудо... Кой не би се съгласил? Пича му предлага отмъщение за семейството. Обаче онея jedi mind tricks с кръвта, детския плач бяха ужасно гадни.
Шесто - жестоко появяване направи Кас! Най-големия е просто, любимец ми е несъмнено. Отива му да рита задници с това ножле.
Седмо - само аз ли мразя puppy face-а на Сам?! Сериозно, побърква ме. Ненавиждам такива жални физиономии, пък и не съм и фен изобщо на face-a на Сам, so... идва ми да му избода хубавите оченца. Haha! Виж като видя сълзите в очите на Дийн е друго нещо, ама кучешки физиономии, не, мерси.
Осмо - гласа на Дийн, когато е ядосан е адски секси. In Love
Девето - готин номер извъртя на Закарая (проклето садистично долно... сещате се ;D) в къщата на Чък.
Десето - фенката ме дразни, изкуствена психарка и точка.
Единадесето - близкия план на Импалата, когато Боби спира пред хотела - любимият ми кадър!
Дванадесето - кой по-добре би се вписал в ролята на проклета кучка от Парис?! Аз пък много искам да я видя в ролята й, любопитно ми е, пък и й се радвам, so...
Тринадесето - не мога да разбера какви са тия философии и нерви дето ги вкарвате в някои от по-горните мнения? И какво толкова не можахте да разберете от епизода, малко все едно не сте го гледали някои... Anyway, nothing personal. Wink
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
no7alone

Брой мнения : 983
Местожителство : Планетата Земя

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 12 Сеп 2009 - 23:16

А бе, седнах и прочетох коментарите ви ( без спойлерите) и си викам "Що до сега не съм го гледала?" Просто катоо видях клипчето с Дийн и Сам, реших, че трябва да се гледа. Е сега дърпам серийките и започвам. Дано ми хареса!
ianeto_277

Брой мнения : 191
Местожителство : The cake is a lie.

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Нед 13 Сеп 2009 - 19:52

Преди около седмица започнах да го гледам и вчера свърших първи сезон. Страхотен, уникален, единствен, велик. Някои серий даже гледах по два пъти. Има си дозата ужас, фентъзи, научна фантастика дори и романтика. Nooo way! Сам и Дийн са неповторими. Въпреки всички трудности продължават да се държат един за друг. И двамата са голями сладури, но нрава на Дийн определено ми допада повече. Не мога да съдя Сам за отношението му в определени моменти, действително преживя много. Създанията, с които се борят са доста ... внушителни. Аз попринцип съм от страхливите и от време на време се будя благодарение на измислено скърцане с кука. Haha! Сериите с Кървавата Мери и Жената в бяло също бяха страшнички ... Но продължавам да следя сериала с огромен интерес и желание а още. Това е от мен за сега, няма да пиша нищо за демоните от по-високата част на йерархията и ангелите, защото знам за тях прекалено малко. Като изгледам всички сезони ще напиша по-обстоен коментар. Smile
lin

Брой мнения : 935
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 14 Сеп 2009 - 14:25

Имам ли думи?? Май че са само две: ОБИЧАМ ДИЙН! In Love Cute Haha!
Няма такъв сериал,няма такава история! I'm deadly inlove ! xD
Първо,един въпрос не спира да ми се върти в главата: КАКВО е станало с Кас? В смисъл, нали беше уж убит, и какво толкова успяха да си кажат чрез погледи със Закарая май аз нещо недочух (демек отново ще се гледа Haha!). Не знам ама ми се върти една натрапчива идея в главата, чийто опасения смятам да запазя докато не се убедя Haha!
Второ, още в началото започнаха с яките моменти. Как само онзи пророк.ух как бе Чък?! Как халоса Сам по главата Haha! ,а после като се появиха ангелите и Дийн.. <3 нямам думи. Беше уникален,просто не може да се опише с думи In Love Как само им извъртя номера научен от Кас ах... In Love
Трето: онази откачена фенка. Леле Haha! още като я видях да пише се спуках да се смея, а като нападна Сам ме уби. А как реагира като видя Дийн? Не,не,не няма такъв човек. Haha!
И нататтък,че ме мързи да броя xD. Това за мечът на Михайл наистина бе добре изненадващо, аз очаквах меч да видя Haha! И само как Кас се появи, накарай ги да си плщят напетите, жигоса Сам и Дийн Haha! и изчезна като го попитаха какво стана с него. Което още повече разчовърка любопивството ми o.O . Дийн както винаги бе пълен с изпцепки,едната дето най- ме разсмя я споменахте вече, а другата е разговора им с Боби когато го пита как смята да се справи и той "Имам средно образование и ужасен характер. Все ше измисля нещо" или нещо от този сорт Haha!
Естествено края бе...очакван. В смисъл целият епизод Дийн избягваше тази тема и накрая,чак мен ме заболя :/
Улях се но каквото и да говоря няма да е достатъчно просто!
elementamon

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009 - 14:09

We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE Supernatural! In Love Haha!
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009 - 15:23

elementamon написа:
We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE Supernatural!
Ааа,Мони тва ме уби Супер яко е. Ти ли го измисли ?
Иначе сега си тегля втория епизод на 5-ти сезон и само чакам да се дръпне,че да си го гледам с кеф.
Първият епизод беше супер. Охх,Сам,ох,Кастиелчоо,охххх, ДИЙН Егати якия Дийн, а Сам с тея кучешки физиономии направо вече ме твари. Само реве и се мръщи Виновен бил,трябвало да се извини-еми мно ясно,че е виновен ( аз го подкрепях за Руби,но все пак се държа ужасно с Дийн и въобще не го слушаше),а сега Дийн си каза всичко,за което беше прав,но все пак беше доста гадно.
Та сега ще видим де какво ще стане-как ще се държат един с друг и какво ще направи Луци.

ЕДИТ:СПОЙЛЕР. ОМГ,ОМГ,ОМГ... Ама те,ама те... ама те се разделихаааааааааааа Как така ? Защо бе,мамка му ?Ужасссс.Къв беше тоя край не знам,ужасен просто.
"Нямаш ми доверие,нямам си доверие и затва довиждане" . Егатииии. Не беше честно. И сега какво-ще гледаме как ловуват поотделно или по-скоро как Дийн ловува и тъгува за Сами и как Сам си върви самичък и тъгува за Дийн. Ужас. Мноо гадно.
Иначе епизодът в началото къртеше. Първо,WTF,God ??? Не бил в рая и затва сигурно бил на земята Това ме уби-той си ходи на разходки и пие коктейлчета и взел,че оставил рая и дошъл на земята,докато трае the Apocalypse. Егати Господа. Много як епизод,а края му просто те оставя без думи
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009 - 16:46

И аз го гледах ии аз!
Та.. първо.. Господ,а?ХА!Знаех си аз!ЗНАЕХ СИ!Ии съм сигурна,че определено не си пие коктейла във кокосов орех или кото каза Дийн.. явно прави нещо важно, и като казвам важно наистина имам предвид важно.
Дано Боби да се оправи,щото малко ще е трудно така със инвалидната количка,Кас ме изкефи,не че преди не ме е радвал де,ама ся ми се стори още по голям пич,след като направи всички онези неща..
Епизода беше наистина хипер интересен..не знам от къде ги измислят тези неща,ама евала им..
Тва за Войната и за не-демоните..аа супер яко беше.
И накрая..разделиха се.. все едно да се раделят Ин и Ян.. гадно ми стана,свикнала съм да си ги виждам заедно,дори и да се бият до смърт и прочие..
Думите на Сам,наистина бяха верни,и колкото и да ми е неприятно да го кажа,той бе прав и като цяло изглежда че това е най-правилното решение..
Дано скоро да се съберат,че направо..
Епизода беше върховен!
Наа изцепките на Дийн относно господ,много се хилех..голям ни е образ ;д
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 18 Сеп 2009 - 20:02

Епизода е велик! Освен края Crying or Very sad Crying or Very sad баси защо се разделят! Crying or Very sad Evil or Very Mad
Така това за Ездача беше велико и кой се сети,а? :Р In Love Cute Боби ме убива като викаше на Кас за краката си Haha! жалко че не може да ходи :/
Кас бе ненадминат In Love Леле сега ме кефи повече от преди. А амулета на Дийн?! Уоу не очаквах Cute
И все пак защоо? Crying or Very sad
New Moon

Брой мнения : 1404
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 19 Сеп 2009 - 0:03

Много хубав епизод. Абе не знам, защо но очаквах като че ли малко повечко от този сезон, може би защото четвърти сезон беше много силен. Но сега очевидно всичко ще се върти около Луцифер, апокалипсиса и как да го спрат.
Добре тук ме изненадаха с появата на Бог! Е, това не го очаквах. Интересно дали ще го видим!? Малко ми е учудващо, но след като луцифер е свободен и е вече с приемно тяло, може би ще видим и Бог, я някакво примено тяло? Гъхх не знам, смао мога да предполагам.
Иначе епизода ми хареса, малко гадно ми стана за Боби, той е много добър, винаги е помагал, не може ли да накарат Кас да го излекува? Аз честно казано забравих кой беше този Руфас ли деда знам? Нали уж убиха всички ловци в началото на четвърти сезон? Хубаво, че Елън и Джо се появиха. Елън винаги ми е харесвала, Джо малко ме дразни, но да я видим пак. Дали ще ги видим и в следващите епизоди или бяха само за този?
Това не го очаквах със това не-демони. Мислих си, че наистина са демони и че Джо и Руфас са демони, но след акто проверяваха Сами дали е демон имаше нещо гнило. Хубаво, че Дийн се сети.
Относно края, не ми хареса. Стана ми много гадно, когато Сами си тръгна. Интересно сега какво ще стане? Сами да не вземе да попадне пак на някой демон като Мег, силно се надявам да не. И аз предполагам, че сега май ще гледаме в началото малко то Дийн и после от Сами...но да видим какво са намислили, не мисля, че тия хора ще ни разочароват, до сега винаги са ме изненадвали тотално.
emotion
Модератор

Брой мнения : 2589
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 19 Сеп 2009 - 14:49

zefira написа:
elementamon написа:

Мисля, че е от момичето, което превежда Свръхестествено, а именно - pappy2000 ^^ Не трябваше аз да отговарям, но виждам, че никой друг не е. (:
Няма да коментирам епизода, тъй като ще го гледам довечера, че на тъмно е най-яко ^^ Иначе да кажа, че рейтингът на тази серия е доста по-нисък... - 2.8 million. Е, дължи се на това, че вече започнаха и доста други сериали като Bones и Fringe, но все пак щеше да е хубаво да е над 3 милиона.
И без да искам прочетох какво е станало... така е като се бутам да видя дали се е харесала серията Haha! Няма значение, сигурно пак ще си рева. :[

Edit: Подяволитеподяволитеподяволитеподяволите! Как е възможно 40 минути да свършат толкова бързо!? Всичко беше адското и изобщо не исках да свършва...
Не знам от къде да започна... айде от началото, че отзад напред е кофти.
Интрото ме кефи максимално! Няма да спра да го повтарям! Бие по всички параграфи огнения надпис! Може би само трети сезон с това електриково се издъниха, но това няма значение сега. Важното е, че новото рулира отвсякъде In Love
Ама много гадно се получи с Боби О.о Как така ще остане парализиран. Вярно, че в първата серия го казаха, ама си мислех, че всичко е на шега или за кратко О.о А то какво стана... не може! Просто не се връзва! Боби трябва да ходи и да сритва по пътя си демонски задници :[
Първо и аз се зачудих "Абе, от кога ангелите станаха мобилни... още малко и смс-чета ще разцъкат". А то верно, че Сам и Дийн бяха с татуирани ребра. Знаех си, че Бог има нещо общо с това със самолета и с възскръсването на Кас! Знаех сииии ^^ Но доколко ще помогне, само времето ще помогне... Много ме хвана яд, когато Кас не можа да помогне на Боби. Не ме интересува какво ще прави, ще струва, искам да върне краката му!
Знаех, че ще има Елън и Джо в серията, ама не вярвах да им се изкефя. Cute Елън ми напълни душата в началото Haha! То не бяха прегръдки, то не бяха юмруци. Направо ме разби Haha! Джо по принцип ме дразни адски много и ми е изключително антипатичен герой още от втори сезон, но тук не ми се набиваше толкова на очи и я изтърпях / дори не се напрягах много xD /. Ох, Сами, Сами... направо като му видя кучешките очички и ми се доревава. Как може да ги прави такива физиономии, направо не можеш да му устоиш на погледа... По едно време обаче направо си се осъмних, че ще си сръбне от тази кървава супа О.о Слава Богу, че не го направи... макар че накрая се получи такова мазало! Добре, по дяволите, Крипке, как можеш да причиниш това на феновете /тука не знам каква емотикона да сложа.../. Това не са Сам и Дийн... искам си ги заедно! Беше хубаво до едно време, когато се дърпаха, ама сега да се разделят О.о Айде не! Какво ще направят разделени!? Ще станат на отделни палачинки! Не! Отказвам! И понеже не се получава много смислен коментар, пък и на сичкото отгоре стана дълъг... направо спирам. И да... епизода беше ненормален <3

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

Последната промяна е направена от emotion на Съб 19 Сеп 2009 - 23:07; мнението е било променяно общо 1 път
elementamon

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 19 Сеп 2009 - 22:23

emotion написа:
zefira написа:
elementamon написа:

Мисля, че е от момичето, което превежда Свръхестествено, а именно - pappy2000 ^^ Не трябваше аз да отговарям, но виждам, че никой друг не е. (:

Мхм, точно тя - pappy2000. Видях го и реших, че трябва да го споделя. Smile
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 21 Сеп 2009 - 18:13

Намерих инфо за 05 епизод.
ПАРИС ХИЛТЪН ГОСТ ЗВЕЗДА!"...Когато, обаче, две тинейджърки идат при братята, твърдейки че приятелката им е била похитена от Парис Хилтън (в ролята самата тя), Сам и Дийн сериозно се замислят с какво точно си имат работа."
Дата на излизане:09.10.09г.
П.П. Да поясня, че това е част от ОФИЦИАЛНО пуснатото инфо за епизода.
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 25 Сеп 2009 - 19:59

Изгледах го иии съм o.O първо последно Бог жив ли е или се е скрил? o.O А това, което каза Рафаил, че Луцифер може да е възкресил Кас ме уби на място.
Леле в клуба беше уникален момент Haha! горкият Кас как само гледаше Haha!
Дийн е адски прав! Вече знаем тайната за това как се става президент! Но не ми харесаха думите му че сам е щастлив :/
Определено нямам думи да опиша серията, но ще каза само едно....:

ЗНАЕХ СИ! o.O Знаех си, че накрая ще изправят Дийн и Сам Neutral Дано никой да не казва "да" че ще утепам Крипке честно! Haha!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   

Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next