Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Supernatural/Свръхестествено

Go down 
+76
evani
Русалка
Siara.V
comatose
achi89
stefani24
Black Devil
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
LisaEl
D.Fan
juliana86
Мейси
Ivanova92
pufilina80
in4eto7
afriel
Mockingjay
bullet4myvalentine
juleto_98
Elene_Maria_Virtue
BB_fan_xD
sisistoeva
b1skv1tka
...beyond the sunrise...
vanifity
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
harabelka
mia_chan
ajvi
banditkata23
mstrovila
devilsmate
gali68
just_obsessed
aLeXx
hristozia_85
emira_had
isi123
julianna
magdalasf
darkness_angel
vessti
n.de4eva
guokowa
albenii
Deichuna
dimitriibelikov
slunchev_luch
Never surrender^
tanqdimi
dreaM
vmaniq4enata
ivka_94_1991
Beta
Izabella_Swan
Nessie
ianeto_277
no7alone
sayonara
Melrose
renito0o0o
New Moon
zefira
azsamkalina
pirategirl
Spunk
Alice Cullen
LiGLa7aA
lin
emotion
elementamon
80 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_vote_lcap27%Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Дийн
Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_vote_lcap73%Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 1:58

emotion написа:
Стига бе... толкова време мина от финала, а няма кой да извие на умряло заради края?
Признавам си, че бях позарязала сериала, но ми бяха дошли в повече всичките му ангели и демони... и все пак - какъв финал само! Ах, сцените с Импалата <3 Толкова крещяха, че идва края, а пък то какво стана... изобщо не знам какво да очаквам от тези сценаристи. Знам едно със сигурност - едва ли има някой, който да е умирал повече от братята Уинчестър в историята на сериалите! Haha! А аз бях убедена, че със Сам е свършено и си изплаках очите... а те решиха да ми го тръснат под онази лампа и да очакват от мен да изкрещя от кеф. Е, успяха, ама какво, по дяволите, стана? Как така се върна? Искам си стария Сами от 1 и 2 сезон... абе изобщо искам ситуациите от 1 и 2 сезон! Силно се надявам да не се разочаровам от 6 сезон, защото никога няма да им простя ако забият в калта един от най-добрите сериали на свръхестествена тематика!
А така се радвам, че Боби и Кас са си живички и здравички! Нямаше да преживея смъртта на още някой от главните герои, щеше да е прекалено просто ^^

Хахаххаха, съгласнаа съм на 100%, само без частта, за малкото зарязване- аз си го гледах винаги, макар че и мен малко почнаха да ме дразнят всичките тея ангели, демони, древни богове и какво ли още не. А това за умирането съм си го мислила абсолютно същото Supernatural/Свръхестествено - Page 4 809675 Те двамата сигурно са умирали поне 10 пъти сумарно..даже 10 ми се вижда нищожна цифра, но някъде там. Простооо уникатииии xD
Колкото до последните няколко минути на последния епизод ---> Supernatural/Свръхестествено - Page 4 98683 ..какво беше сега това ? Той целият епизод беше доста странен, въобще не очаквах така да свършат нещата, ама последните няколко минути, даже секунди да не кажа, бяха Supernatural/Свръхестествено - Page 4 687392. И сега Сам лош ли е,добър ли е, нормален ли е, абсолютно луд ли е, Луцифер ли е, Михаил ли е или си е просто Сам Supernatural/Свръхестествено - Page 4 809675 Кой ти казва?! А иначе четох някакви коментари в Замунда и там някои пишеха, че оня пророк (забравих му името точно сега?) е Бог, защото изчезнал така..мен това хипер много ме съмнява, просто никаква логика не виждам, но май ще трябва да почакам до септември, за да разбера повече (doh).
И така 5-ти сезон си беше също толкова як и интересен колкото другите, с доста нови, яки герои и просто се надявам и 6-ти да е така...и да не го окепазят по някакъв гаден начин :{ Таа стискам палци и чакам с нетърпение =)
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 11:25

А, последната серия оставя без дъх. Нямма думи, беше много.. много чувствена. Много драматична, и все пак беше невероятна! Перфектния завършек на сезона. Пак си имаше от всичко, този пък малко в повече драма, ама damn it, края на света е. Supernatural/Свръхестествено - Page 4 809675
Невероятна актьорска игра от Джаред, като Луцифер, и от тоз Адам, чието истинско име не знам, много му отиваше Михаил. Дийн беше неповторим, както винаги. И Кас.. много, много се радвам, че пак е ангел. И също така страхотно, че паралелно със случващото се, Чък разказваше за Импалата. Много добре се бееше получило. И като цяло серията беше уникална. Как съ крещяла от кеф като видях Сами накрая.. леле - мале!! Supernatural/Свръхестествено - Page 4 809675 Сега чакаме 6-ти сезон, и се силно се надяваме (не че не сме сигурни, все пак е Свръхестествено) да е добър.
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 12:13

Няма да коментирам последния епизод на пети сезон, защото повечето преди мен сте го направили ^^
Така, аз си признавам за мен епизода до показването на Сам накрая си бе като пълен завършек на сериала като цяло, но още не мога да обмисля каква ще е ролята в 6ти сезон. Принципно Джаред и Дженсън ако не ме лъже паметта инат договор за 6 години и все пак...появата на Сам ме метна нейде, ама се очакваше де. Въпросите са: дали е Сам или Луци? ( Haha!), но според мен ще е вторто заради премигването на лампата преди появата му Suspect от тук въпроса как се е измъкнал от клетката и какво стана с Михаил? А да не говорим за Чък, изчезването му във въздуха. Прочетох, че съмнението било той да е Бог, има такава вероятност заради дрехите му в края на епизода, в смисъл все ходеше с някакви провлачени тениски, ризи и панталони, а сега бе изтупан, с оформена брада и загладена коса, да ти напълни главата с щуротии да се блъскаш до септември xD
Ролята на Импала винаги съм знаела, че е голяма ;d още повече мястото й в последния епизод. Малките неща, които изглеждат никакви в развитието на живота ти може да окажат такава голяма роля за в бъдеще Cute в случая със Сам и Луцифер.
Оле да не забравя, добре че върнаха Боби и Кас, защото Крипке щеше да се крие в дома си от полудяла секира пред него Haha! Няма как просто да се разминем с хумористичните захапки на Боби, иомисленото лице на Кас. /още повече когато в миналите епизоди се напи <3 ;d/
Като цяло остана само да чакаме, the real Final макар че хич не ми се иска да свършва, всичко има своя край. ИНтересно е да видим какво пак са замисли, и аз както Ем много искам старите ситуаации от първи и втори сезон, но ангелско-демонската му работа обърква нещата xD
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 13:47

Много як финал! Супер гадно ми стана като убиха Кас, пристрастих се към Миша (ако има такова понятие де). Помислих, че ще го върнат, ама в друго тяло, като Руби. Много се изкефих, каогато се върна. Сцените с Импала бяха страхотни... Мисля си, че има нещо в "автора" на романите за Сам и Дийн... Радвам се, че решиха да продължат сериала с още един сезон.
Върнете се в началото Go down
ivka_94_1991




Брой мнения : 282
Join date : 27.07.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeПет 28 Май 2010 - 11:38

Покрай брат ми и аз се зарибих по сериала. И няма как да е иначе, имайки се в предвид сладурите, които участват в него! Най-много симпатизирам на Дийн! И всяка вечер очаквам с нетърпение новия епизод! Smile
Върнете се в началото Go down
vmaniq4enata

vmaniq4enata


Брой мнения : 43
Join date : 17.03.2009
Age : 35
Местожителство : varna

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 31 Юли 2010 - 15:00

Клипче с части от всички сезони. Дават като реклама на новия сезон, чийто пилотен епизод е на 24.09



Пуснато е 1во на официалния сайт на CW, така че не е фен мейд. Решили са да рекламират новия сезон със стари откъси, ок грешката е моя, че твърдях, че има нещо ново...

Явно вече каквото и да пусна някой от модераторите ще ми направи забележка. После се чудите защо малко хора извън вашия кръг си казват мнението. Съжалявам, че изобщо го пуснах.


Последната промяна е направена от vmaniq4enata на Съб 31 Юли 2010 - 20:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 31 Юли 2010 - 15:16

тука няма нищо ново.. Просто някакъв фен мейд... всичкото това са от стари епизоди..
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 12:05

Йеаааа!!!!!! Доживяхме го, мамка му!

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 62708_1403465895382_1494407296_30920639_5587467_n

Supernatural Season 6 Ep1 - Exile On Main St.!!!!!
Субититрите!



Иначе за епизода:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 15:57

аз обачве продължавам да си твърдя, че ще стане пълна боза в тоя сезон!
не може ей така да връщат всички герои.. а да не говорим, че съм 99.99999% сигурна, че това не е Сам, а Луци.. а другите "братовчеди" са просто демони.. и съм сигурна че е така.. абее майната му,. тоя епизод не ме зарадва.. на другите сезони винаги си умирах от кеф, когато започнеха, а сега.. не става просто..
не очаквам нищо интересно..
А толкова много се бях зарибила по сериала..
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 18:05

Nessie написа:
аз обачве продължавам да си твърдя, че ще стане пълна боза в тоя сезон!
не може ей така да връщат всички герои.. а да не говорим, че съм 99.99999% сигурна, че това не е Сам, а Луци.. а другите "братовчеди" са просто демони.. и съм сигурна че е така.. абее майната му,. тоя епизод не ме зарадва.. на другите сезони винаги си умирах от кеф, когато започнеха, а сега.. не става просто..
не очаквам нищо интересно..
А толкова много се бях зарибила по сериала..
Same here.
Аз и миналия сезон не го харесвам, ама е така по default му се радвах, нали е SN...
Сам бил в Ада, ама не точно, връща се при брат си и: "О, брат ми, кво става?" - "Ми е тука ме преследват некви джинове, как беше в Ада?" - "Ми Ад като Ад, нищо особено, аре да ги ловим тия гадове заедно?" - "Епа айде." WTF?!?!?! Къде му отиде якото на тоя сериал?! Надявам се, ако ще продължават с омазването, тоя сезон да е последен, че сериалът ми е супер любим, но това в момента е пълна излагация.


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011 - 17:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 21:12

Ох, с този първи епизод направо се изгавриха. Значи тука толкова хора да чакат 3 месеца за него и те някрая да направят това.. е, съжалявам, ама..
Аз очаквам някаква пълна сензация, Бум!! Пети сезон свърши толкова... уау, а сега..
И още нещо. Дийн не беше виждам Сам от година. Беше ревал, драл, циврил и прочее толко дълго и сега като го видя, Айде една прегръдка, едно "Кво стаа брат?" и готово. То в целия серил се показва толкова дълбоката връзка между братята и сега.. Пълна гавра беше! И съм много съм съгасна със sayonara за края. Много като първия епизод на първи сезон. Ама то е ясно, че Дийн ще цъфне после. И Сам наистина е леко странен.. някак не се държи като себе си. И, за Бога, ИМПАЛАТА! Как може Дийн да кара тая бричка, а прекрасната Импала да си седа в каража.. е уби ме! Пък и Дийн е станал някакъв.. бла! Вече не е надутия, саркастичен, арогантен кучи син, който всичко толкова обичаме! We want OUR Dean back!! Supernatural/Свръхестествено - Page 4 809675

Наистина очаквам повече следващите епизоди, не искам да провалят Спн, защото е страхотното сериалче! Айде палци нагоре за наш Сам и наш Дийн! Smile
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 22:11

Izabella_Swan написа:
Ох, с този първи епизод направо се изгавриха. Значи тука толкова хора да чакат 3 месеца за него и те някрая да направят това.. е, съжалявам, ама..
Аз очаквам някаква пълна сензация, Бум!! Пети сезон свърши толкова... уау, а сега..
И още нещо. Дийн не беше виждам Сам от година. Беше ревал, драл, циврил и прочее толко дълго и сега като го видя, Айде една прегръдка, едно "Кво стаа брат?" и готово. То в целия серил се показва толкова дълбоката връзка между братята и сега.. Пълна гавра беше! И съм много съм съгасна със sayonara за края. Много като първия епизод на първи сезон. Ама то е ясно, че Дийн ще цъфне после. И Сам наистина е леко странен.. някак не се държи като себе си. И, за Бога, ИМПАЛАТА! Как може Дийн да кара тая бричка, а прекрасната Импала да си седа в каража.. е уби ме! Пък и Дийн е станал някакъв.. бла! Вече не е надутия, саркастичен, арогантен кучи син, който всичко толкова обичаме! We want OUR Dean back!! Supernatural/Свръхестествено - Page 4 809675

Наистина очаквам повече следващите епизоди, не искам да провалят Спн, защото е страхотното сериалче! Айде палци нагоре за наш Сам и наш Дийн! Smile

Напълно съм съгласна. Shocked Какъв, беше този епизод- не съм сигурна!
Надявам, че още в следващия ще видим нещо, което ще обясни всички тези неща. Smile
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 22:27

Бях чела някъде, че този сезон няма да има чак толкова ангели-демони и край на света.
Щяло да се наблегне на отношенията между братята и сезона щял да бъде опростен както първите два.
Абе аз съм на мнение, че CW започнат ли да правят повече от 3-4 сезона и ги осират.. същото стана с OTH, ама шанс.



+ това забравих да спомена, че Кас също щяло да го има, но много по-малко, защото оправял бъркотийте "там горе".. ;D


Последната промяна е направена от sayonara на Нед 26 Сеп 2010 - 0:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 23:05

Съгласна съм донякъде с вас, ама все пак мистерията пак я има. Ама искам да попитам:
1. Къде е наш ангел?!
2. Къде са AC/DC?!
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitimeНед 26 Сеп 2010 - 17:29

Не мисля да коментирам първия епизод, защото стана ясно, че е от объркващ по-объркващ. Предпочитам тихо и мирно да изчакам втори за да видя, ще получа ли отговори. От една страна ще е хубаво, ако е като първи и втори сезон, защото те бяха невероятни въпреки цялата тази драма с ангели/демони. Не, че не обичам Кас, напротив, но...
Иначе че има мистерия-има я. примерно възраждането и прочие. Някак си е твърде спокойно всичко за да е Supernatural,затова и не бързам с критиката.
So... чакам с нетърпение втория епизод за да видим дали ще получа отговори ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural/Свръхестествено - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: