Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Supernatural/Свръхестествено

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

По-добрият брат?
Сам
22%
 22% [ 2 ]
Дийн
78%
 78% [ 7 ]
Общо гласове : 9

АвторСъобщение
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 27 Май 2010, 01:58

emotion написа:
Стига бе... толкова време мина от финала, а няма кой да извие на умряло заради края?
Признавам си, че бях позарязала сериала, но ми бяха дошли в повече всичките му ангели и демони... и все пак - какъв финал само! Ах, сцените с Импалата <3 Толкова крещяха, че идва края, а пък то какво стана... изобщо не знам какво да очаквам от тези сценаристи. Знам едно със сигурност - едва ли има някой, който да е умирал повече от братята Уинчестър в историята на сериалите! Haha! А аз бях убедена, че със Сам е свършено и си изплаках очите... а те решиха да ми го тръснат под онази лампа и да очакват от мен да изкрещя от кеф. Е, успяха, ама какво, по дяволите, стана? Как така се върна? Искам си стария Сами от 1 и 2 сезон... абе изобщо искам ситуациите от 1 и 2 сезон! Силно се надявам да не се разочаровам от 6 сезон, защото никога няма да им простя ако забият в калта един от най-добрите сериали на свръхестествена тематика!
А така се радвам, че Боби и Кас са си живички и здравички! Нямаше да преживея смъртта на още някой от главните герои, щеше да е прекалено просто ^^

Хахаххаха, съгласнаа съм на 100%, само без частта, за малкото зарязване- аз си го гледах винаги, макар че и мен малко почнаха да ме дразнят всичките тея ангели, демони, древни богове и какво ли още не. А това за умирането съм си го мислила абсолютно същото Те двамата сигурно са умирали поне 10 пъти сумарно..даже 10 ми се вижда нищожна цифра, но някъде там. Простооо уникатииии xD
Колкото до последните няколко минути на последния епизод ---> ..какво беше сега това ? Той целият епизод беше доста странен, въобще не очаквах така да свършат нещата, ама последните няколко минути, даже секунди да не кажа, бяха . И сега Сам лош ли е,добър ли е, нормален ли е, абсолютно луд ли е, Луцифер ли е, Михаил ли е или си е просто Сам Кой ти казва?! А иначе четох някакви коментари в Замунда и там някои пишеха, че оня пророк (забравих му името точно сега?) е Бог, защото изчезнал така..мен това хипер много ме съмнява, просто никаква логика не виждам, но май ще трябва да почакам до септември, за да разбера повече (doh).
И така 5-ти сезон си беше също толкова як и интересен колкото другите, с доста нови, яки герои и просто се надявам и 6-ти да е така...и да не го окепазят по някакъв гаден начин :{ Таа стискам палци и чакам с нетърпение =)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Izabella_Swan

Брой мнения : 349
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 27 Май 2010, 11:25

А, последната серия оставя без дъх. Нямма думи, беше много.. много чувствена. Много драматична, и все пак беше невероятна! Перфектния завършек на сезона. Пак си имаше от всичко, този пък малко в повече драма, ама damn it, края на света е.
Невероятна актьорска игра от Джаред, като Луцифер, и от тоз Адам, чието истинско име не знам, много му отиваше Михаил. Дийн беше неповторим, както винаги. И Кас.. много, много се радвам, че пак е ангел. И също така страхотно, че паралелно със случващото се, Чък разказваше за Импалата. Много добре се бееше получило. И като цяло серията беше уникална. Как съ крещяла от кеф като видях Сами накрая.. леле - мале!! Сега чакаме 6-ти сезон, и се силно се надяваме (не че не сме сигурни, все пак е Свръхестествено) да е добър.
lin

Брой мнения : 934
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 27 Май 2010, 12:13

Няма да коментирам последния епизод на пети сезон, защото повечето преди мен сте го направили ^^
Така, аз си признавам за мен епизода до показването на Сам накрая си бе като пълен завършек на сериала като цяло, но още не мога да обмисля каква ще е ролята в 6ти сезон. Принципно Джаред и Дженсън ако не ме лъже паметта инат договор за 6 години и все пак...появата на Сам ме метна нейде, ама се очакваше де. Въпросите са: дали е Сам или Луци? ( Haha!), но според мен ще е вторто заради премигването на лампата преди появата му Suspect от тук въпроса как се е измъкнал от клетката и какво стана с Михаил? А да не говорим за Чък, изчезването му във въздуха. Прочетох, че съмнението било той да е Бог, има такава вероятност заради дрехите му в края на епизода, в смисъл все ходеше с някакви провлачени тениски, ризи и панталони, а сега бе изтупан, с оформена брада и загладена коса, да ти напълни главата с щуротии да се блъскаш до септември xD
Ролята на Импала винаги съм знаела, че е голяма ;d още повече мястото й в последния епизод. Малките неща, които изглеждат никакви в развитието на живота ти може да окажат такава голяма роля за в бъдеще Cute в случая със Сам и Луцифер.
Оле да не забравя, добре че върнаха Боби и Кас, защото Крипке щеше да се крие в дома си от полудяла секира пред него Haha! Няма как просто да се разминем с хумористичните захапки на Боби, иомисленото лице на Кас. /още повече когато в миналите епизоди се напи <3 ;d/
Като цяло остана само да чакаме, the real Final макар че хич не ми се иска да свършва, всичко има своя край. ИНтересно е да видим какво пак са замисли, и аз както Ем много искам старите ситуаации от първи и втори сезон, но ангелско-демонската му работа обърква нещата xD
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 27 Май 2010, 13:47

Много як финал! Супер гадно ми стана като убиха Кас, пристрастих се към Миша (ако има такова понятие де). Помислих, че ще го върнат, ама в друго тяло, като Руби. Много се изкефих, каогато се върна. Сцените с Импала бяха страхотни... Мисля си, че има нещо в "автора" на романите за Сам и Дийн... Радвам се, че решиха да продължат сериала с още един сезон.
ivka_94_1991

Брой мнения : 282
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пет 28 Май 2010, 11:38

Покрай брат ми и аз се зарибих по сериала. И няма как да е иначе, имайки се в предвид сладурите, които участват в него! Най-много симпатизирам на Дийн! И всяка вечер очаквам с нетърпение новия епизод! Smile
vmaniq4enata

Брой мнения : 43
Местожителство : varna

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 31 Юли 2010, 15:00

Клипче с части от всички сезони. Дават като реклама на новия сезон, чийто пилотен епизод е на 24.09

Пуснато е 1во на официалния сайт на CW, така че не е фен мейд. Решили са да рекламират новия сезон със стари откъси, ок грешката е моя, че твърдях, че има нещо ново...

Явно вече каквото и да пусна някой от модераторите ще ми направи забележка. После се чудите защо малко хора извън вашия кръг си казват мнението. Съжалявам, че изобщо го пуснах.

Последната промяна е направена от vmaniq4enata на Съб 31 Юли 2010, 20:58; мнението е било променяно общо 1 път
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 31 Юли 2010, 15:16

тука няма нищо ново.. Просто някакъв фен мейд... всичкото това са от стари епизоди..

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 12:05

Йеаааа!!!!!! Доживяхме го, мамка му!

Supernatural Season 6 Ep1 - Exile On Main St.!!!!!
Субититрите!

Иначе за епизода:
Spoiler:

Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 15:57

аз обачве продължавам да си твърдя, че ще стане пълна боза в тоя сезон!
не може ей така да връщат всички герои.. а да не говорим, че съм 99.99999% сигурна, че това не е Сам, а Луци.. а другите "братовчеди" са просто демони.. и съм сигурна че е така.. абее майната му,. тоя епизод не ме зарадва.. на другите сезони винаги си умирах от кеф, когато започнеха, а сега.. не става просто..
не очаквам нищо интересно..
А толкова много се бях зарибила по сериала..

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 18:05

Nessie написа:
аз обачве продължавам да си твърдя, че ще стане пълна боза в тоя сезон!
не може ей така да връщат всички герои.. а да не говорим, че съм 99.99999% сигурна, че това не е Сам, а Луци.. а другите "братовчеди" са просто демони.. и съм сигурна че е така.. абее майната му,. тоя епизод не ме зарадва.. на другите сезони винаги си умирах от кеф, когато започнеха, а сега.. не става просто..
не очаквам нищо интересно..
А толкова много се бях зарибила по сериала..
Same here.
Аз и миналия сезон не го харесвам, ама е така по default му се радвах, нали е SN...
Сам бил в Ада, ама не точно, връща се при брат си и: "О, брат ми, кво става?" - "Ми е тука ме преследват некви джинове, как беше в Ада?" - "Ми Ад като Ад, нищо особено, аре да ги ловим тия гадове заедно?" - "Епа айде." WTF?!?!?! Къде му отиде якото на тоя сериал?! Надявам се, ако ще продължават с омазването, тоя сезон да е последен, че сериалът ми е супер любим, но това в момента е пълна излагация.

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011, 17:55; мнението е било променяно общо 1 път
Izabella_Swan

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 21:12

Ох, с този първи епизод направо се изгавриха. Значи тука толкова хора да чакат 3 месеца за него и те някрая да направят това.. е, съжалявам, ама..
Аз очаквам някаква пълна сензация, Бум!! Пети сезон свърши толкова... уау, а сега..
И още нещо. Дийн не беше виждам Сам от година. Беше ревал, драл, циврил и прочее толко дълго и сега като го видя, Айде една прегръдка, едно "Кво стаа брат?" и готово. То в целия серил се показва толкова дълбоката връзка между братята и сега.. Пълна гавра беше! И съм много съм съгасна със sayonara за края. Много като първия епизод на първи сезон. Ама то е ясно, че Дийн ще цъфне после. И Сам наистина е леко странен.. някак не се държи като себе си. И, за Бога, ИМПАЛАТА! Как може Дийн да кара тая бричка, а прекрасната Импала да си седа в каража.. е уби ме! Пък и Дийн е станал някакъв.. бла! Вече не е надутия, саркастичен, арогантен кучи син, който всичко толкова обичаме! We want OUR Dean back!!

Наистина очаквам повече следващите епизоди, не искам да провалят Спн, защото е страхотното сериалче! Айде палци нагоре за наш Сам и наш Дийн! Smile
dreaM

Брой мнения : 530
Местожителство : OveR thE mOoN

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 22:11

Izabella_Swan написа:
Ох, с този първи епизод направо се изгавриха. Значи тука толкова хора да чакат 3 месеца за него и те някрая да направят това.. е, съжалявам, ама..
Аз очаквам някаква пълна сензация, Бум!! Пети сезон свърши толкова... уау, а сега..
И още нещо. Дийн не беше виждам Сам от година. Беше ревал, драл, циврил и прочее толко дълго и сега като го видя, Айде една прегръдка, едно "Кво стаа брат?" и готово. То в целия серил се показва толкова дълбоката връзка между братята и сега.. Пълна гавра беше! И съм много съм съгасна със sayonara за края. Много като първия епизод на първи сезон. Ама то е ясно, че Дийн ще цъфне после. И Сам наистина е леко странен.. някак не се държи като себе си. И, за Бога, ИМПАЛАТА! Как може Дийн да кара тая бричка, а прекрасната Импала да си седа в каража.. е уби ме! Пък и Дийн е станал някакъв.. бла! Вече не е надутия, саркастичен, арогантен кучи син, който всичко толкова обичаме! We want OUR Dean back!!

Наистина очаквам повече следващите епизоди, не искам да провалят Спн, защото е страхотното сериалче! Айде палци нагоре за наш Сам и наш Дийн! Smile

Напълно съм съгласна. Shocked Какъв, беше този епизод- не съм сигурна!
Надявам, че още в следващия ще видим нещо, което ще обясни всички тези неща. Smile
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 22:27

Бях чела някъде, че този сезон няма да има чак толкова ангели-демони и край на света.
Щяло да се наблегне на отношенията между братята и сезона щял да бъде опростен както първите два.
Абе аз съм на мнение, че CW започнат ли да правят повече от 3-4 сезона и ги осират.. същото стана с OTH, ама шанс.

+ това забравих да спомена, че Кас също щяло да го има, но много по-малко, защото оправял бъркотийте "там горе".. ;D

Последната промяна е направена от sayonara на Нед 26 Сеп 2010, 00:13; мнението е било променяно общо 1 път
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 25 Сеп 2010, 23:05

Съгласна съм донякъде с вас, ама все пак мистерията пак я има. Ама искам да попитам:
1. Къде е наш ангел?!
2. Къде са AC/DC?!
lin

Брой мнения : 934
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Нед 26 Сеп 2010, 17:29

Не мисля да коментирам първия епизод, защото стана ясно, че е от объркващ по-объркващ. Предпочитам тихо и мирно да изчакам втори за да видя, ще получа ли отговори. От една страна ще е хубаво, ако е като първи и втори сезон, защото те бяха невероятни въпреки цялата тази драма с ангели/демони. Не, че не обичам Кас, напротив, но...
Иначе че има мистерия-има я. примерно възраждането и прочие. Някак си е твърде спокойно всичко за да е Supernatural,затова и не бързам с критиката.
So... чакам с нетърпение втория епизод за да видим дали ще получа отговори ;д
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 27 Сеп 2010, 12:31

Само на мен ли ми се стори, че Дийн беше като излязъл от сериала Desperate housewives? No? Yes? Okay. -.-
А на Сам персонажа толкова пък да са го развалили вече... *припомня си славните 1 и 2 сезон*
My daddy shot your daddy in the head... yeah, добрите, стари времена *подсмрък*
Izabella_Swan

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 27 Сеп 2010, 23:03

emotion написа:
My daddy shot your daddy in the head...

Най-добрата реплика!

П.С. Съжалявам за спама, просто трябваше да се отбележи.
tanqdimi

Брой мнения : 16
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Чет 30 Сеп 2010, 23:22

и все пак това си нашият любим сериал,и ще си го гледаме,не сте ли съгласни,имамсамо една забележка да сменят фризьора на Сам,сякаш е излязъл от анимационен филм,очаквам с нетърпение следващатата серия,и да се появи Кас ,той е доста забавен
renito0o0o

Брой мнения : 435
Местожителство : В импалата

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Нед 03 Окт 2010, 13:35

Определено втория епизод беше по-добър от първия! Наистина, очаквах нещо повече за началото, а и къде остана Чък?! Какво се случи с него? Все пак изчезна по този странен начин... Нещо не беше направено както трябва и това си е...
Иначе за завръщането на Самюел (дядо им) и тези техни братовчеди ли, какви са - ами честно казано, не ми харесва да са намесени в тая работа... А и Самюел изглежда подозрителен. Anyway, ще чакам и другите епизоди и се надявам да са по-добре от първия.

Spoiler:

Вижте профила на потребителя http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
Izabella_Swan

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Нед 03 Окт 2010, 14:58

renito0o0o написа:
Определено втория епизод беше по-добър от първия! Наистина, очаквах нещо повече за началото, а и къде остана Чък?! Какво се случи с него? Все пак изчезна по този странен начин... Нещо не беше направено както трябва и това си е...
Иначе за завръщането на Самюел (дядо им) и тези техни братовчеди ли, какви са - ами честно казано, не ми харесва да са намесени в тая работа... А и Самюел изглежда подозрителен. Anyway, ще чакам и другите епизоди и се надявам да са по-добре от първия.

Spoiler:

Напълно agreed съм с коментара. Това накрая беше много стабилно направено! Усещам как Дийн, арогантният сладур, който обожавам се завръща скандално! : )) И наситина работата със Самюъл нещо намирисва. Не ми харесва погледа му отвеме на време. И Чък? Къде е? А Кас? Искаме Кас в третия епизод/!!
renito0o0o

Брой мнения : 435
Местожителство : В импалата

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Съб 23 Окт 2010, 16:30

Йес ве!! Най-добрия епизод от сезона досега (добре де, може би "Уикенд при Боби" беше мааалко по-добър Haha! ). Иначе наистина си беше добре - имаше си го и хумора, имаше си я и мрачността. Най-смешните моменти според мен бяха, когато се майтапеха със Здрач. Просто се пръсках от смях, цитирам Дийн: "Господи, аз съм Патинсън!" Haha!
Но новия Сам е ужасен! Какво е сторил Адът но това хубаво момче от първите два сезона?! Надявам се в най-скоро време всичко да стане както преди и между братята да няма вече тайни и такива странни неща.
Вижте профила на потребителя http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
Never surrender^

Брой мнения : 53
Местожителство : Deep in my favourite song.. ♥

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 25 Окт 2010, 21:14

Най-добрият и силен сериал, който някога съм гледала. Страхотен сюжет, невероятна актьорска игра. И: Сам<Дийн За мен пети сезон си остава най-силен и емоционален. Шести сезон засега не ми допада много, всичко е толкова объркано, а Сам е.. няма да казвам в какво се е превърнал. Искам да напиша толкова много, но думите ми в началото показват колко съм привързана към този сериал.
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 01 Ное 2010, 18:02

Аз съм прилично доволна от сериите на шести сезон. Някакво бледо копие са на тези от 1 и 2, което ме радва. Има по-малко ангели, повече екшън и различни случаи ^^ Сам пак е шантавото хлапе като от първите два сезона... само хуморът им куца нещо. И все пак съм доволна. Даже ми е интересно какво ще става по-нататък xD
Izabella_Swan

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 01 Ное 2010, 21:15

Хахаха, как се изгравриха със Здрач. ;д
М, доста добър епизод, този път ме учудиха. От всичките досега ми бяха харесали само "Уикенд при Боби", който беше готин, ясно защо. Иначе в този си имаше хумора, драмата, тайнствеността и триумфално се завръща мистерията. "Какво става с наш Сами?". Мдам, интересно ми е да разбера защо е толкова stonecold.
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Пон 01 Ное 2010, 22:06

Супер яка и заслужена гавра си беше тва. Haha!

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Today at 11:48

Supernatural/Свръхестествено
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Свръхестествено [Supernatural]
» Сезон 6, епизод 11 - "Appointment In Samarra"