Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Desperate housewives/Отчаяни съпруги

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 13 Юни 2009, 23:03

Desperate Housewives - Отчаяни Съпруги

Сюжет

Любов. Вяра във вечното посвещение един към друг, бяла рокля и клетви във вярност. Размяна на пръстени и думите на свещеника ”..докато смъртта ви раздели”. Така започва всичко. Така мечтите на всяко малко момиче стават реалност. Така се изпълва живота ви със смисъл... и така приключва сезонът на илюзиите. Историята звучи познато. Историята звучи изумително еднакво на почти всички езици по света.

В сериала “Отчаяни съпруги” ще видите историята в американския й вариант. Главните героини са пет жени: някои от тях съпруги, други не съвсем; някои от тях са изрядни домакини, а до ястията на други – по-добре не припарвайте; някои от тях са изкусни флиртаджийки, други не могат да поканят на вечеря и съседа си. Всички те имат обаче нещо общо: живеят в един и същ квартал и въпреки, че личните им истории се различават, и петте се нареждат под общия знаменател на “Отчаяни съпруги”.

Това е сериал за живота на 5 жени. Всяка една от тях е различна, но по своему очарователна. Едната е отегчена от мъжа си и му изневерява с градинаря, другата е маниачка на тема дом и чистота, но пък е перфектна домакиня, разведената пък мечтае за съседа си, но дъщеря и се справя десет пъти по добре с организирането на една бъдеща връзка на майка си и много и помага. Наи-тежко е на Линет с нейните момчета, които са просто ужасно палави. Но всичко започва с едно подозрително самоубийство.

Тери Хачър - Сюзън Мейър
Сюзън е самотна майка с дъщеря. Съпругът й я изоставя заради своята секретарка. Тя е ужасна готвачка и непоправима романтичка, която независимо от всичко, вярва в истинската любов и е готова на всичко, за да я намери.

Фелисити Хъфман - Линет Скаво
След раждането на четвъртото си дете, грижата за семейството и служебните анганжименти се оказват непосилно бреме за Линет и тя решава да си остане вкъщи. Някога преуспяваща бизнес дама, сега тя трябва да замени кариерата си за въпитанието на своите деца, а офиса - за кухнята.

Марша Крос - Бри Ван Ди Камп
Бри е безупречна домакиня, която прикрива зад своята педантична мания за чистота и ред, множество комплекси и емоционални рани.

Ева Лонгория - Габриел Солис
Габриел е бивш модел. Тя има перфектна фигура, богат съпруг и просторна къща, но би заменила всичко това за вниманието на 17-годишния си градинар...

Николет Шеридан - Иди Брит
Иди е неспасяема флиртаджийка, която има зад гърба си множество разводи. Нейните любовни похождения побъркват всички в квартала.
source

Teri Hatcher - Susan Mayer
Felicity Huffman - Lynette Scavo
Marcia Cross - Bree Hodge
Eva Longoria Parker - Gabrielle Solis
Nicollette Sheridan - Edie Britt
Ricardo Chavira - Carlos Solis
James Denton - Mike Delfino
Brenda Strong - Mary Alice Young
Doug Savant - Tom Scavo
Shawn Pyfrom - Andrew Van De Kamp
Andrea Bowen - Julie Mayer

Последната промяна е направена от emotion на Пет 04 Окт 2013, 15:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 13 Юни 2009, 23:27

Първо, поздравления за темата и ревюто, страхотно си се справила. :Р
Ето това е един НЕВЕРОЯТЕН сериал! В него се съчетават всички интриги на обикновения и не толкова обикновения човек, засягат се ежедневни теми и всичко това става в компанията на страхотни и сексапилни актьори, които играят с лекота. Признавам, все още не съм изгледала пети сезон, но с нетърпение чакам да ми се освободи време и да надникна и в него. "Отчаяни съпруги" определено е един от малкото сериали, които никога не стават блудкави и банални. Около тези жени винаги има нещо интересно, на тази улица винаги има някаква интрига ... Не им е скучно, факт! На нас също, когато ги гледаме! Cute Заслужава си вниманието и всичките награди досега, тук две мнения няма.
Симпатизирам на всяка една от жените, но може би любимката ми е Габриел - на пръв поглед е далеч от проблемите на една обикновена домакиня, но в крайна сметка и тя се оказа просто отчаяна жена. Плаха и уязвима. Иютънчеността, атрактивният й вид и вкус също ме пленяват. Haha! Ева Лонгория е невероятно красива и привлекателна жена, успява да придаде този си чар и на героинята й. Обожавам отношенията на Сюзън и дъщеря й, светъл пример са, че родителите и децата трябва да са приятелки и независимо кой каква роля изпълнява, те трябва да се подкрепят. А Иди простo ми пълни душичката. Cute Тя е жената, която всички мразят и обичат до болка. Непредвидима и сексапилна подла кучка. Haha!
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
no7alone

Брой мнения : 983
Местожителство : Планетата Земя

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 13 Юни 2009, 23:57

С майка си умираме да го гледаме..втори като него няма.....от части е сапунка, но със страшно чувство за хумор. Нещата са поднесени с финес, забавни и лесно достъпни за хората. Любимки са ми и петте. Яд ме е, че Иди умря, но нали требва да има и такива неща.
Този сериал е от една страна и поучителен. Във всяка серия, стига да се вгледаш добре, можеш да научиш нещо, тъй като те пресъздават живота на едни отчаяни съпруги и домакини....
Много неща има да се казват по този сериал..той просто е уникален
Eyes on Fire

Брой мнения : 1627
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:08

Ооо, най-после тема за DH Cute Обожавам ги! С майка ми ги следим редовно.. За жалост сега не излизат нови епизоди, но 5ти сезон беше дъ бест! Cute
Най-любима ми е Габи, естествено. Толкова е.. независима и. и яка Haha! Страхотна е! Винаги е била най-разглезена, най-богата, най-задоволена отвсякъде.. пари,дрехи.. всичко, но какво се оказва в 5ти сезон? Габи - дебела, бедна с две много нахални деца (които бту къртят отвсякъде Haha! ) И тя се оказа една отчаяна съпруга със своите проблеми Smile
Иди също е жестока.. за жалост умира, но винаги е била доста ярък персонаж o.O Може да е кучка, но пък се оказа, че пак им е тъжно за нея :Р Серията след тази, в която Иди умря, беше много хубава - всяка една "отчаяна съпруга" си спомняше по една история с нея.. получи се чудесна прощална серия Cute
И като цяло бих казала, че "Отчаяни съпруги" ми е най-любимият сериал. Никога не ми е писвало от тези 5 жени (Катрин не я броя, защото ме дразни изключително много Evil or Very Mad Silly me ) Винаги са ми били интересни и наистина, във всеки епизод може да се научи по нещо ново.. винаги накрая Мери-Алис прави нещо като.. извод от серията - доста поучително се получава Smile
Най-невероятните! In Love
Вижте профила на потребителя http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:09

Напълно заслужено това е най - високоплатения сериал. Такава добра актьорска игра, от едни не толкова подготвени актьори. Винаги има интрига. Не можеш да го определиш като "сапунка", много по - далеч е от сапунените сериали. Всички персонажи са ужасно добре подбрани. Сценария винаги е добър. И винаги човек научава ценен житейски урок от всеки един епизод. Хумора и драмата се преплитат толкова умерено и фино. Още помня когато даваха за първи път в България първи сезон по БиТиВи от девет часа как тичах да се прибирам да го гледам. Почти няма слаба серия. И дорш сега да съм изгледала всичко, което е излязло до сега, когато случайно го хвана по телевизията, дори да зная цялата история пак сядам да го гледам и пак ми е интересно. Края на пети сезон беше адски добър. Направо ме изяжда отвърте да разбера за СПОЙЛЕР: коя ще се омъжи Майк, Сюзън или Катрин, но мисля, че е Сюзън, защото те винаги са си принадлежали. Най - гадно ми беше за смъртта на Иди, но тя актрисата и без това няколко пъти се отказва да играе, най - после сложи точката. Персонажа и беше върховен. И прощалния епизод ни показа, че освен супер яка и винаги bitchy настроена тя винаги е била добър човек. И е променила живота на всяка една останала "отчаяна съпруга" по начин, който никога няма да забравят. Докоснала е живота им. Както и на нас зрителите.
Та, да... прекрасен сериал, Иди ще ми липсва в шести сезон, но съм сигурна, че ще компенсират липсата й с нещо, което наистина ще ни завладее.

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:13

Аз също нямам търпение за шести сезон.. и аз мисля, че Сюзън ще се омъжи за Майк, защото.. ами защото те са си свързани Haha! Не мога да си представа Майк оженен за Катрин o.O Ако я махнат в 6ти сезон хич няма да ми липсва Haha! Просто нямам търпение за 6ти сезон.. И аз като Лили дори да съм гледала всичко, излязло досега, пак гледам по телевизията и то с интерес Smile
no7alone

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:16

Хора, почти съм убедена, че ще се ожени за Сюзън, но за мой пуст късмет..няма да е така, както и да е...
Имам предвид, че ако помните последната серия, как след като Дейв се блъсна в Майк, когато сина им остана жив..как се гледаха и как дружно се прегърнаха...не мисля, че Майк ще се върне при Катрин
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:19

no7alone написа:
Хора, почти съм убедена, че ще се ожени за Сюзън, но за мой пуст късмет..няма да е така, както и да е...
Имам предвид, че ако помните последната серия, как след като Дейв се блъсна в Майк, когато сина им остана жив..как се гледаха и как дружно се прегърнаха...не мисля, че Майк ще се върне при Катрин
Напълно съм съгласна.. И аз точно това се сетих o.O Дано.. наистина много се надявам да е със Сюзън.. страшно ми харесват двамата - мисля, че са си soulmates :Р Haha!

ПП: Усещам как много често ще пиша в тази тема o.O
no7alone

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:24

Забравих да кажа....не очаквах Бри да има тъмна страна. Щом вече и любовник си има...дано по-скоро се махне Орсън, че ми бърка в здравето. Хем е крадец, хем само се сърди на жена му, а и се мазни на всички....ужас

пп: усещам, че модераторката ще ми се кара, че превръщам темата в чат
Spunk
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:45

Аз пък усещам, че не усещате, че темата е точно да дискутирате сериала и може да пишете колкото си искате. :Р

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
no7alone

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 00:56

Еле....супер..значи мога да си пиша на воля!!!

Искам да ви питам, според вас какво ще прави Линет с бебто? Ще ражда или аборт?
Spunk
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 11:54

Аз мисля, че ще си роди... поредните близнаци. Haha!
Ох, не им е лесно обаче.

Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 12:44

И аз мисля, че ще роди.. може наистина да са близнаци Haha! Ама се надявам вече да са момичета o.O Тоолкова много момчета.. silent Наистина няма да им е лесно.. ще станат.. 6 деца o.O Добре де може да са 5 Haha!
И на мен Орсън не ми харесва.. странен е Haha! Пък и е крадец и.. блъсна Майк Evil or Very Mad
no7alone

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 16:27

наистина няма да им е лесно, четири деца, двама от които голями пакостници, а сега още..... Silly me горката Линет, не ми се мисли...
ами децата на Габи, големи сладурчета са, ама и много дундести...от къде се пръкнаха такива...поне да бяха взели чара на майка си
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 16:29

Не знам вие какво усещате, че усещате, но аз усещам как вече си тегля 5 сезон. Haha! С тези луди спойлери, които напускахте (безсрамници! Haha!) любопитството ми ме гложде ли гложде.
Не знам какво е станало, но винаги съм си мислела, че Майк и Сюзън просто трябва да са заедно. Както казахте, предопределени са си.
А на Линет само още едно мъжко й липсва ... не знам как издържа, аз щях да си събера нещата в едно куфарче и да съм се измела преди доста време. Haha!
Относно децата на Габи ... според мен когато порастнат ще заприличат на Габи. Е, поне се надявам. Haha!
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 16:38

О, Мони, ти не си гледала 5ти сезон? o.O Ние наистина пуснахме огромни спойлери.. Haha!
Децата на Габи.. няма други като тях Haha! Не знам къде са ги намерили такива.. дундести ама са страхотни Haha! Особено Хуанита.. много ме изкефи, когато в една серия се беше гримирала, за да прилича на майка си Haha! Haha! Иначе мисля, че са взели чара на баща си повече.. :Р
no7alone

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 16:44

е да, наистина са големи сладурки.. и приличат на баща си
аз лично се радвам, че той си върна зрението.....беше ме мн жал, докато беше сляп..
м/удругото.....скъсах се от смях, когато Габи и Карлос трябваше да обясняват на едно от децата какво са правили в спалнята Haha!
MaץheM

Брой мнения : 2630
Местожителство : Cold Sun..

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 17:22

Кх.. може да ме убиете и линчувате, но изобщо не ми допада този сериал Haha!
Често, някак си твърде обикновен е, актрисите са ми противни повечето.. и самият сюжет не е нищо особено по мое мнение.
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/Pinacoladaa
FoXy

Брой мнения : 890
Местожителство : love street.

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 14 Юни 2009, 18:54

Тоя сериял е просто уникален. Следя го доста редовно и ми е страшно забавен, дори зарибих и брат ми Haha! . Пълно е с интриги, драми, убииства, мистерии... абе въобще всичко Haha! Haha!
Принципно любим герой ще ми е страшно трудно да назова, просто защото всичките са някакси очарователни, забавни и интригуващи. Иначе намирам доста голяма прилика между мен и Сюзън - поведение, характер, рисуването, а според брат ми съм съката като нея Haha! Haha! .
Във всяка една от съпругите намирам много качества и слабости, които ми е интересно да наблюдавам, пък и някой ситуации са си доста полезни за реалния живот.
Абе с две думи - любим сериял. cheers Smile
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 05 Сеп 2009, 17:48

Промото на 6ти сезон, който не го е гледал - ето. Haha!
Аз лично съм страшно объркана.. преди няколко дни гледах промото и.. две булки, една сватба o.O

На 27ми септември излиза първи епизод в Америка, предполагам на 28ми - 29ти ще го има качен.. Нямам търпение! :bounce:
no7alone

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 05 Сеп 2009, 21:07

И аз се обърках....уж .... (зациклих на името й) беше в булчинска рокля, а пък после някой друг???? Ох, чакам с нетърпение първи епизод, както и сезона
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пон 07 Сеп 2009, 10:06

Чакайте ся, ще има 6ти сезон?
Ама тва е много тъпо, мен ако питате. И аз съм фенка на сериала... но 5-ти сезон сякаш затвори кръга - в смисъл, дадоха всичките след 5 години... и би било доста глупаво и комерсиално да го продължат. Освен ако не се отнася до децата им. Не знам, ще видим какво са измислили сценаристите. Wink
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пон 07 Сеп 2009, 15:23

6ти сезон отдавна е ясно, че ще има..
Според мен 5ти остана страшно недовършен. Особено това с Майк, Катрин и Сюсън.. silent
А иначе мисля, че ще има какво да се гледа.. в смисъл, Бри ще си има любовник, Габи там.. с тая дето живее в тях, Линет с бебето.. Пак казвам, нямам търпение! Cute
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пон 07 Сеп 2009, 20:49

Маги, като го каза тва, се сетих... Според мен тъпото на края беше, че Сюзън изведнъж пак беше с ново гадже! o.O
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пон 07 Сеп 2009, 21:11

Haha!
Момичета усещате ли се,че говорите за доста различни неща и... сезони.
Eternal Love,ти говориш за 4-ти сезон края-там ги дават всичките след 5 години и там Сюзън е с ново гадже. Мила,явно си пропуснала един цял сезон и това е 5-ти,а сега ще излиза даже по-следващия 6-ти. Smile
Eyes on Fire си говори за 6-ти и за това как свърши 5-ти.Доста по-различно от 4-ти,но пак Сюзън е малко в центъра на нещата.
Та Eternal Love,препоръчвам ти да гледаш 5-ти сезон-стават доста неща. Даже и малко спойлерче-някой умира.
А сега всички чакаме 6-ти с голямо нетърпение.
На мен лично това ми е един от любимите сериали и винаги ми е приятно да го гледам-с него разпускам Haha!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Today at 13:35

Desperate housewives/Отчаяни съпруги
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Desperate housewives/Отчаяни съпруги