Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Desperate housewives/Отчаяни съпруги

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Eyes on Fire

Брой мнения : 1627
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пон 28 Сеп 2009, 10:02

Излезее Cute
SO6EP1

Когато имам време ще го гледам и ще коментирам. Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 04 Окт 2009, 23:10

Изгледах първата серия на шести сезон и честно казано не останах много очарована. Хареса ми, но не толкова, колкото ми се искаше.
Не знам дали останах разочарована, от избора на Майк... честно казано тяхната история се изчерпа и не бихме могли да видим кой знае какво. Прекалено много ги разделяха и събираха, че чак ми втръсна. Иначе войните между двете булки бяха доста забавни. Haha!
Габи и новонастанилото се девойче бяха интересни. Може би тях гледах с по-голямо внимание.
Бри и Линет ми бяха скучни. Този Карл е такъв противен подлизурко, че не е истина. А Линет не я виждам с близнаци Nooo way! Направо... не знам какво ще ги прави толкова деца вече и как ще се издържат.
Новото семейство не ми се видя особено интересно... малко се изненадах от избора на актрисата /сестрата на Джоуи от едноименния сериал/. А това накрая с Джули... разбира се, че няма да я убият, но ми се стори прекалено вече.
Като цяло не бе лоша серията, но очаквах повече ^^ Ако не се бъркам следващата излиза утре, така че се надявам да е по-интересна и вълнуваща. (:
Вижте профила на потребителя
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 04 Окт 2009, 23:23

А, сега аз да коментирам..
За Сюзън и Майк.. може би си права, че се изчерпа историята, на мен сега ми се иска да видя една отмъстителна, ревнива и гадна Катрин Haha!
Около Габи нещата ми харесват, само как я хвана за "блузата" Haha! Много я харесвам Габи, велика е!
Бри.. лош избор на любовник xD Никога не съм харесвала Карл.. гнусен ми е.
Линет определено не й трябват още деца.. става адски банално, аз мисля, че ще ги загуби или нещо от сорта. Наистина, тя ще е на 60, когато те завършват o.O Ще е доста тъпо..
Новото семейство не ми харесва. Ще видим по-нататък, но не мисля, че ще са особено интересни. Аз преди.. 3 седмици някъде научих за актрисата, която са избрали, и ми се стори странно. Свикнала съм да я гледам в комедията, а сега.. ще видим. Smile
Джули няма да умре, това е ясно. Сина на тези.. каквито са там нещо май не е наред..

Новата серия би трябвало да е излязла днес, в България предполагам утре. Аз гледам "трейлърите" на епизода.. дано да е интересен.
ZUZKAyeah

Брой мнения : 32
Местожителство : Сливен

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 17 Окт 2009, 00:33

Обожавам го, обожавам го, обожавам гооо!
Това е един от любимите ми сериали и за разлика от всеки един от тях, наистина не се сещам за слаба серия на "Отчаяни съпуги", абсолютно всички съм ги гледала с огромен интерес.

Тея женици са уникални... Просто винаги ми повдигат настроението. Сериалът е идеалната смесица между драматични и комични моменти. Неповторим по рода си!

И колкото и да казват, че започва да се разводнява с последните сезони, на мен пък сякаш все по-интересен ми става!

Любим персонаж: Линет Скаво.
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 17 Окт 2009, 09:53

Новият епизод беше направо епичен, не напразно в tv.com му бяха дали 9.3

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
twilight_edward_bella

Брой мнения : 875
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 25 Окт 2009, 18:15

Хей може ли да ви попитам-как се казва актьора, който играе ролята на Дани (синът на новите съседи).??? Haha! Smile In Love
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 25 Окт 2009, 18:17

Beau Mirchoff .. сладък е Haha! It wasn't me
twilight_edward_bella

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 25 Окт 2009, 18:18

Мерсии и дам права си In Love It wasn't me
twilight_edward_bella

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Вто 27 Окт 2009, 23:05

Spoiler:

П.п извинявам се за двойния пост.
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Вто 27 Окт 2009, 23:10

Първо, имаш предвид 6ти сезон.. Wink
Второ, как Иди не е мъртва? Щях да го знам.. сигурна съм, че е мъртва ..
Иначе аз също мисля, че Дани е то добрите и че ще се събере с Джули. Smile
Габи е дъ бест! In Love
twilight_edward_bella

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Вто 27 Окт 2009, 23:14

Цитат :
Иди Брит очевидно ще продължи да участва и в новия сезон, така че "смъртта" й изглежда, че не е окончателна.

http://zamunda.net/details.php?id=190001&hit=1

аз също, супер много ме съмнява Иди да е жива...
оо да Габи е супер, но на мен любимия персонаж ми е Сюзан
In Love In Love
Eyes on Fire

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Вто 27 Окт 2009, 23:21

Хм.. странно, при положение, че ясно дадоха как се блъска, тя говореше (както Мери-Алис) и имаше и прощална серия.. там дето всяка от тях разказваше по нещо за Иди.. Както и да е, не искам да влизам в спорове! Haha!

ПП: Съжалявам много ако се смята за флууд Neutral Няма да се повтори!
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Сря 28 Окт 2009, 09:43

Аз четох, че самата актриса не е искала да продължава игра в сериала, та затова я убиха... но пък би било хубаво да играе пак макар много да се съмнявам, все едно, то ще си покаже.
Иначе досегашните епизоди са брутално яки. Спуквам се от смях, не знам защо са заложили на хумора до такава степен, ама евала им! Haha!

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Чет 27 Май 2010, 00:17

Ех, тези съпруги няма да ми омръзнат и това е... Винаги ще ми оправят настроението с гафовете си, винаги ще ме разреват с драмите им. Добър беше шести сезон, не най-добрият, но беше хубав. Надявам се да си задържат позициите и в следващия и драмата около Майк и Сюзън да не се затегне още, защото ще прекалят. Досега почти всички премеждия включват тях двамцата и започват да ме дразнят xD
Elune

Брой мнения : 1295
Местожителство : In my invisible music world...

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пет 18 Юни 2010, 15:02

Един от любимите ми сериали.
Гледала съм много епизоди от повечето сезони и този сериал винаги приковава вниманието ми към екрана. Самият замисъл на целия сериал е много интересен и вълнуващ. Животът на тези жени е всъщност като живота на почти всяка нормална жена и ни разкрива тайните и страстите на всяка жена. Проблемите, с които те трябва да се справят и да преодоляват, нещата, с които се сблъскват, всичко това е нещо напълно реално и истинско, и в същото това време на теб ти се струва нещо съвсем интересно, чуждо, необикновено...
Това е един от малкото сериали, които сядам и гледам с пълно удоволствие. Попринцип не съм фенка на сериалите и да тръгна да гледам сезон след сезон, това не е за мен. Но специално този си го гледа всеки път, когато мога.
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Пон 27 Сеп 2010, 12:34

Desperate Housewives S07E01

Постерът е як. Всъщност на всеки сезон постерът е страхотен ^^ Само съм с някакви резерви за тази актриса... ще видим. Бях с резерви и за Анджи от миналия сезон, пък ме изкефи в крайна сметка.
djuli

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 11 Дек 2010, 19:40

Този сериал ми е любим.
Гледате ли новия сезон?
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 11 Дек 2010, 19:47

Дааааа! И много му се кефя ^^ Интересни неща се случват, пък и винаги се изцепват някакви лафове, където се смея с глас Haha! Малко се разочаровах с цялата история около Том и тая новата (забравих й името...). :/ Някакси не очаквах...
djuli

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 11 Дек 2010, 20:35

И аз не го очаквах, но ми се иска тази връзка да си остане в миналото, че иначе е ще е кофти за Линет, не че тя няма да се справи със ситуацията.
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 11 Дек 2010, 21:38

Да, но по никакъв начин не го заслужава и не ми се иска Том да я нарани. Като го гледам как залита, ми иде да го надъня с правата лопата ;D Ще видим... то без интрига нямаше да има сериал, така че може да очакваме всичко.
a_beni

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 25 Дек 2010, 18:12

Много интересен сериал. Не мога да кажа, че ми е любим, но определено го гледам всеки път, когато мога.
lovee_

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Съб 25 Дек 2010, 20:51

много зарибяващо сериалчее но някъде четох че ева лонгория ще снима до седми сезонн Sad тя ми е любимата от съпругитее и дано това не е вярноо Exclamation Exclamation сега гледам 6 сезонн и е доста интересно
elito_4471

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Чет 30 Дек 2010, 15:37

гледам го винаги когато го дават
viki_nankova

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 02 Яну 2011, 16:42

мн интересен сериал. Харесват ми героите - най ме кефи Габи (Ева Лонгориа) In Love Bravo
Розабел Хелтън

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Нед 16 Яну 2011, 00:10

Следя си го всяка седмица. Много хубаво сериалче. Седмия сезон става все по-интересен.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Today at 13:35

Desperate housewives/Отчаяни съпруги
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Desperate housewives/Отчаяни съпруги