Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Desperate housewives/Отчаяни съпруги

Go down 
+21
magdalasf
Cveti Ognqnova
missoctober
Розабел Хелтън
viki_nankova
elito_4471
lovee_
a_beni
djuli
Elune
twilight_edward_bella
ZUZKAyeah
zefira
Eternal Love
FoXy
MaץheM
Spunk
Eyes on Fire
no7alone
elementamon
emotion
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 10:02

Излезее Cute
SO6EP1

Когато имам време ще го гледам и ще коментирам. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeНед 4 Окт 2009 - 23:10

Изгледах първата серия на шести сезон и честно казано не останах много очарована. Хареса ми, но не толкова, колкото ми се искаше.
Не знам дали останах разочарована, от избора на Майк... честно казано тяхната история се изчерпа и не бихме могли да видим кой знае какво. Прекалено много ги разделяха и събираха, че чак ми втръсна. Иначе войните между двете булки бяха доста забавни. Haha!
Габи и новонастанилото се девойче бяха интересни. Може би тях гледах с по-голямо внимание.
Бри и Линет ми бяха скучни. Този Карл е такъв противен подлизурко, че не е истина. А Линет не я виждам с близнаци Nooo way! Направо... не знам какво ще ги прави толкова деца вече и как ще се издържат.
Новото семейство не ми се видя особено интересно... малко се изненадах от избора на актрисата /сестрата на Джоуи от едноименния сериал/. А това накрая с Джули... разбира се, че няма да я убият, но ми се стори прекалено вече.
Като цяло не бе лоша серията, но очаквах повече ^^ Ако не се бъркам следващата излиза утре, така че се надявам да е по-интересна и вълнуваща. (:
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeНед 4 Окт 2009 - 23:23

А, сега аз да коментирам..
За Сюзън и Майк.. може би си права, че се изчерпа историята, на мен сега ми се иска да видя една отмъстителна, ревнива и гадна Катрин Haha!
Около Габи нещата ми харесват, само как я хвана за "блузата" Haha! Много я харесвам Габи, велика е!
Бри.. лош избор на любовник xD Никога не съм харесвала Карл.. гнусен ми е.
Линет определено не й трябват още деца.. става адски банално, аз мисля, че ще ги загуби или нещо от сорта. Наистина, тя ще е на 60, когато те завършват o.O Ще е доста тъпо..
Новото семейство не ми харесва. Ще видим по-нататък, но не мисля, че ще са особено интересни. Аз преди.. 3 седмици някъде научих за актрисата, която са избрали, и ми се стори странно. Свикнала съм да я гледам в комедията, а сега.. ще видим. Smile
Джули няма да умре, това е ясно. Сина на тези.. каквито са там нещо май не е наред..

Новата серия би трябвало да е излязла днес, в България предполагам утре. Аз гледам "трейлърите" на епизода.. дано да е интересен.
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
ZUZKAyeah

ZUZKAyeah


Брой мнения : 32
Join date : 08.06.2009
Age : 31
Местожителство : Сливен

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeСъб 17 Окт 2009 - 0:33

Обожавам го, обожавам го, обожавам гооо!
Това е един от любимите ми сериали и за разлика от всеки един от тях, наистина не се сещам за слаба серия на "Отчаяни съпуги", абсолютно всички съм ги гледала с огромен интерес.

Тея женици са уникални... Просто винаги ми повдигат настроението. Сериалът е идеалната смесица между драматични и комични моменти. Неповторим по рода си!

И колкото и да казват, че започва да се разводнява с последните сезони, на мен пък сякаш все по-интересен ми става!

Любим персонаж: Линет Скаво.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeСъб 17 Окт 2009 - 9:53

Новият епизод беше направо епичен, не напразно в tv.com му бяха дали 9.3
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeНед 25 Окт 2009 - 18:15

Хей може ли да ви попитам-как се казва актьора, който играе ролята на Дани (синът на новите съседи).??? Haha! Smile In Love
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeНед 25 Окт 2009 - 18:17

Beau Mirchoff .. сладък е Haha! It wasn't me
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeНед 25 Окт 2009 - 18:18

Мерсии и дам права си In Love It wasn't me
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeВто 27 Окт 2009 - 23:05

Spoiler:


П.п извинявам се за двойния пост.
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeВто 27 Окт 2009 - 23:10

Първо, имаш предвид 6ти сезон.. Wink
Второ, как Иди не е мъртва? Щях да го знам.. сигурна съм, че е мъртва ..
Иначе аз също мисля, че Дани е то добрите и че ще се събере с Джули. Smile
Габи е дъ бест! In Love
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeВто 27 Окт 2009 - 23:14

Цитат :
Иди Брит очевидно ще продължи да участва и в новия сезон, така че "смъртта" й изглежда, че не е окончателна.

http://zamunda.net/details.php?id=190001&hit=1

аз също, супер много ме съмнява Иди да е жива...
оо да Габи е супер, но на мен любимия персонаж ми е Сюзан
In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeВто 27 Окт 2009 - 23:21

Хм.. странно, при положение, че ясно дадоха как се блъска, тя говореше (както Мери-Алис) и имаше и прощална серия.. там дето всяка от тях разказваше по нещо за Иди.. Както и да е, не искам да влизам в спорове! Haha!

ПП: Съжалявам много ако се смята за флууд Neutral Няма да се повтори!
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeСря 28 Окт 2009 - 9:43

Аз четох, че самата актриса не е искала да продължава игра в сериала, та затова я убиха... но пък би било хубаво да играе пак макар много да се съмнявам, все едно, то ще си покаже.
Иначе досегашните епизоди са брутално яки. Спуквам се от смях, не знам защо са заложили на хумора до такава степен, ама евала им! Haha!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 0:17

Ех, тези съпруги няма да ми омръзнат и това е... Винаги ще ми оправят настроението с гафовете си, винаги ще ме разреват с драмите им. Добър беше шести сезон, не най-добрият, но беше хубав. Надявам се да си задържат позициите и в следващия и драмата около Майк и Сюзън да не се затегне още, защото ще прекалят. Досега почти всички премеждия включват тях двамцата и започват да ме дразнят xD
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitimeПет 18 Юни 2010 - 15:02

Един от любимите ми сериали.
Гледала съм много епизоди от повечето сезони и този сериал винаги приковава вниманието ми към екрана. Самият замисъл на целия сериал е много интересен и вълнуващ. Животът на тези жени е всъщност като живота на почти всяка нормална жена и ни разкрива тайните и страстите на всяка жена. Проблемите, с които те трябва да се справят и да преодоляват, нещата, с които се сблъскват, всичко това е нещо напълно реално и истинско, и в същото това време на теб ти се струва нещо съвсем интересно, чуждо, необикновено...
Това е един от малкото сериали, които сядам и гледам с пълно удоволствие. Попринцип не съм фенка на сериалите и да тръгна да гледам сезон след сезон, това не е за мен. Но специално този си го гледа всеки път, когато мога.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Desperate housewives/Отчаяни съпруги
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: