Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ianeto_277

Брой мнения : 191
Местожителство : The cake is a lie.

ПисанеЗаглавие: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 14 Юни 2009, 18:05

Ghost Whisper / Шепот от отвъдното

актьори:
Дженифър Лав Хюит - Мелинда Гордън
Дейвид Конрат - Джим Кланси
Камрин Манхейм - Делиа Банкс
Джей Мор - Рик Пейн

режисьор: Джон Грей

Шепот от отвъдното е американски сериал, в който се разказва за млада жена, омъжила се току-що в малко градче и отворила антикварен магазин. Тя има уникална способност да контактува с останалите на земята и нуждаещи се от нейната помощ духове на мъртви хора, коята открила в ранните години на детството си. Мелинда използва дарбата си, за да помага на земните духове, /така ги наричала баба й/ като предава важни неща, които те не са успяли да сторят приживе. Разбира се, живите често я посрещат скептично и с недоверие, но когато Мелинда успее да предаде съобщенията между живите и мъртвите, всички разбират, че дарбата й е безценна.

Джим, съпругът на Мелинда, е нейният съветник и нейната най-голяма емоционална опора в разрешаването на мистичните случаи. Най-добрата й приятелка Андреа е съдружничка на Мелинда в малък антикварен магазин и е очарована от свръхестествените й способности. Мелинда приема своите уникални умения и като благословия, и като проклятие. Но тя е винаги готова да помогне на своите клиенти - хора или духове - в постигането на вечната хармония между живота и смъртта.

В първия сезон на „Шепот от отвъдното” Мелинда трябваше да се бори с Романо, който прави точно обратното на нея – опитва се да отведе духовете към Тъмната страна. Кулминацията в последния епизод на сезона е, когато самолет катастрофира в Грандвю и Мелинда и Романо отново влизат в битка. Най-добрата приятелка на Мелинда – Андреа Морено – загива в катастрофата, а Романо надделява над Мелинда в борбата за нейната душа. Тази история дава началото на една от сюжетните линии във втория сезон.

Във втория сезон се появяват двама нови герои – Делиа Банкс и професор Рик Пейн, като до края на 22-та епизода и двамата научават за дарбата на Мелинда. Появява се и втори герой, който притежава дарбата на Мелинда, а пристигането му в Грандвю предвещава сбъдването на ужасно пророчество... Въпреки че всеки епизод е посветен на отделни истории, няколко сюжетни линии се разгръщат от началото на сезона до края му.

П.П: Видях, че в "Сериали" много от вас са го посочили като любим и сметнах за правилно да има темичка и за него, аз лично много го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 14 Юни 2009, 18:06

Сериала е интересен, много, даже ме плаши понякога, но Дженифър с физиономията си на катър ме дразни. Haha!

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
no7alone

Брой мнения : 983
Местожителство : Планетата Земя

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 14 Юни 2009, 18:10

Ами аз го следя редовно, върпеки, че всяка една серия е копие на предходната.....Харесва ми Джен как играе, а и визията й не е лоша..общо взето става сериалчето
MaץheM

Брой мнения : 2630
Местожителство : Cold Sun..

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 14 Юни 2009, 18:15

Честно казано не съм го ледала, но много добри отзиви са достигали до мен, ще следя темата да видя какво мислите и евентуално да се включа към феновете на сериала.
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/Pinacoladaa
Haley**

Брой мнения : 509
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 14 Юни 2009, 19:28

Не го следя редовно, но много ми харесва! Понякога е стряскащо на моменти, особено като се появи някакъв психясал дух.. Haha! Сега си тегля 1-ви сезон и мисля да ги изгледам всичките. Интересен е... Smile
dreaM

Брой мнения : 530
Местожителство : OveR thE mOoN

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 14 Юни 2009, 19:30

На мен много ми харесва това сериалче! Доста запленяващ сюжен, а поняага е и плашещ.Според мен си заслужава да го гледате. Smile
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Вто 16 Юни 2009, 19:18

Не успях да го харесам. Гледала съм някои серии по БТВ, ама не е нещо кой знае какво. Smile
Elune

Брой мнения : 1295
Местожителство : In my invisible music world...

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Вто 03 Авг 2010, 00:38

В много противоречия със себе си съм относно този сериал...
Попринцип го харесвам, да. Гледала съм сравнително доста епизоди и не мога да кажа, че не ми харесва. Най-малкото заради Дженифър Лав Хюит, на която съм особена почитателка.
Но този сериал е от тези типове, които не винаги се понасят на психическото ми състояние, така да се изразя Haha!
Не си падам по духове, мъртви хора, гробища и всичко това, което всъщност е главното в този сериал.
Дават го в 00:00 през нощта и определено не ми е лесно после да заспя. Прекалено съм чувствителна на тази тема, увредих си психиката точно с такива филми и понякога ми е изключително трудно да понеса дори и един епизод.
Но пък винаги ми е интересно какво ще се случи, как ще се развият обстоятелствата, макар винаги, разбира се, да свършва по еднакъв начин. Духът преминава през светлината и всичко е О.К., докато не дойде краят на епизода и не се случи нещо напълно непредвидимо.
Всичко е въпрос на моментното ми състояние.
Понякога съм в положение да изгледам и цял сезон, друг път просто получавам психическо разстройство от него.
Но нямам нищо против самия сериал, замисълът не е лош, даже бих казала интересен.
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Вто 03 Авг 2010, 13:09

Този сериал ми беше от любиимте.Когато го даваха в 00:00ч ми беше адски интересно Haha! Макар че не обичам филми с духове,е този ми харесваше много.Бях си изтеглила един сезон и то после го давага по ТВ,но пак го гледах
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 19 Сеп 2010, 19:44

Първи сезон беше стряскащ. Наистина плашеше на моменти. След това обаче стана скучен и дори блудкав. Няма нищо ново, нищо, което да задържи вниманието ми, затова и спрях да го гледам. Серията, която ме разтърси най-много бе, когато Мелинда съобщи на брата на Андреа, че тя е мъртва. А аз през цялото време си мислех, че братът е умрял при самолетната катастрофа. Наистина останах изненадана. След това както вече казах, спрях да гледам следващите епизоди, защото развалиха целия сериал.

Wild at heart...
Вижте профила на потребителя http://marielapaperart.wordpress.com/
Aphrodite

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Пет 10 Дек 2010, 10:39

Много зарибяващо сериалче. Гледала съм до 5 сезон. Беше наистина много интересно. На моменти ти е забавно, в други пък си в напрежение, в 3 пък е едно страшно и те побиват тръпки. Просто много добър сериал.
ivka

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Пет 10 Дек 2010, 13:10

Едно от сериалчетата, които гледам с удоволствие. Адски много харесвам Дженифър, обожавам актьорската и игра и мисля, че ролята и пасва идеално.
dimitriibelikov

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Пон 20 Дек 2010, 15:07

супер е чакам с нетъпение шести сезон In Love In Love
darkness_angel

Брой мнения : 442
Местожителство : у нас ;)

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Вто 21 Дек 2010, 00:06

dimitriibelikov, то няма да има шести сезон. Smile Сериалът приключи тази година.
Интересен е, но до третия сезон, някъде там. След това вече не ми беше интересен, а някак скучен. Най-вече петия сезон, аз почнах да го превеждам, стигнах го 7-мата серия и се отказах. Едно, че нямах време, но и то стана сериал за медицина, а не за свръхестественото.
Хубав е сериала, но с времето ми стана безинтересен.
mai4eto666

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Вто 21 Дек 2010, 11:17

Понякога е страшничък Twisted Evil друг път Дженифър мяза малко на крава :Р ама ако вампирските сериали са спряли и това става в промеждутъка Smile
shaky_kn

Брой мнения : 42
Местожителство : Кюстендил

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Чет 23 Дек 2010, 19:13

Мнн интересен сериал! Bravo
kiki.96

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Чет 23 Дек 2010, 20:05

Веднъж гледах една от серите и такмо в края на епизода давах как от верандата на къщата капе кръв , и в този момент някой хвърли камъче по прозореца на стаята ми , а аз изпищях толкова силно , че събудих всички в нас .
happylove

Брой мнения : 39
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Пет 24 Дек 2010, 01:13

един от любимите ми сериали . много е завладяващ Smile
a_beni

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Съб 25 Дек 2010, 17:52

Много ми харесва този сериал Smile Един от малкото, които следя с интерес...
lovee_

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Съб 25 Дек 2010, 20:56

кефи ме но понякогаа духовете и кръвтаа доста ме плашат
raned

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Пет 31 Дек 2010, 10:54

Харесвам сериала, но не го гледам толкова често.Става да се гледа от верме на време.Гледам го обаче със смесени чувства, защото една вечер попаднах на едно документално филмче за един контактьор с мъртвите.В началото даваха как той прави своите сеанси с хора, но към края споменаха, че той като много вещ със срещите си с отвъдното е съветник към този сериал.Дали има истина в това не знам Question
elena1916

Брой мнения : 394

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Съб 01 Яну 2011, 22:18

Както каза някой по-нагоре - един от малкото сериали,който следя с интерес. Много ми е толкова различно...обожавам го и се дразня като го изпусна.
bonbonche_581

Брой мнения : 27
Местожителство : Русе, България

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Нед 02 Яну 2011, 00:55

Тъкмо го гледах по fox life. Харесва ми, но често историите се повтарят по малко по-различен начин. Но иначе си го бива. Wink
pearl

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Сря 05 Яну 2011, 14:46

Интересен сериал, гледала съм доста серии, но не мога да кажа, че е един от любимите ми. Малко е плашещ
n.de4eva

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Пет 07 Яну 2011, 14:46

на моменти настръхвах от страх Nooo way!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Today at 02:06

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното
» Ghost Whisperer / Шепот от отвъдното