Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ейми Уайнхаус

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitimeСря 17 Юни 2009 - 21:06

Ейми Уайнхаус

Ейми Уайнхаус Amy_winehouse_narrowweb__300x414,0

За нея:
Ейми Уайнхаус (на английски: Amy Winehouse) е английска певица, родена на 14 септември 1983 г., в Лондон. Известна е със специфичния си стил на пеене, който включва соул, фънк, джаз, рок, хард рок и R`n`B.

Издава първия си албум през 2003 (Frank), но той постига успехи само във Великобритания. През 2006 на пазара излиза вторият й албум „Back to Black“, който печели общо 5 награди Грами.

Уайнхаус става известна и с начина си на обличане и живота, който води, наред с музиката. Най-разпознавана е с уникалната си прическа, многото си татуировки и злоупотребите й с кокаин, крек, алкохол и цигари.

Най-упешният й хит е песента Rehab.

Дискография:
* 2003: Frank
* 2006: Back to Black
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitimeСря 17 Юни 2009 - 21:11

Много я харесвам, има уникален стил на пеене. Песните и ми действат разтоварващо и зареждащо Cute
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitimeСря 17 Юни 2009 - 21:21

Ехее, имало още някой, който я харесва, освен мен.
Ами, мнението ми за нея... Страхотна певица е. Може да е наркоманка, алкохоличка и откачалка, но гласът й е уникален! Онзи ден, всъщност беше късно вечер, гледах по Vh1 неин unplugged. Е, да ви кажа, заслужава си да я слуша човек. Пее наистина невероятно. Не я слушам кой знае колко много като цяло, но има песни, които ми харесват адски много. Сред любимите ми се нареждат: Back to black, You know I'm no good, Love is a losing game, Tears dry on their own и др. Ето и част от ънплъгда, който гледах, изпълнява една от любимите ми песни: Amy Winehouse - You know I'm no good [unplugged version]


Последната промяна е направена от Искра на Пон 24 Май 2010 - 16:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitimeНед 16 Авг 2009 - 22:27

Никога не съм я харесвала - нито като човек, нито като изпълнител.Песните и не са ми по вкуса, както и всичките неща, които се въртят около нея.Но това, дали е наркоманка или алкохоличка не е чак от такова значение.Просто самите и песни не са ми приятни.
Върнете се в началото Go down
bella_edward_love

bella_edward_love


Брой мнения : 2279
Join date : 25.01.2009
Age : 29
Местожителство : Smiley World

Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitimeНед 16 Авг 2009 - 22:31

Изключително талантлива певица. Има страхотни песни и е една от любимите ми певици
За всички които я харесва Amy Winehouse - Rehab --> https://www.youtube.com/watch?v=l-_ZywDWRK8&feature=fvst
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitimeПон 24 Май 2010 - 16:25

Има уникален стил на пеене, който страшно ми допада. Е, не съм заклета фенка на цялото и творчество, но има доста добри попадения, като Love is a loosing game. Има потенциал, стига да желае да се развива и занапред.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ейми Уайнхаус Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ейми Уайнхаус   Ейми Уайнхаус I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ейми Уайнхаус
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: