Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Orange County/Кварталът на богатите

Go down 
+18
rosali
in4eto7
banditkata23
Nightmare_Girl
Cveti Ognqnova
bobura
lovee_
a_beni
shaky_kn
albenii
lululu
massiekur
alix993
Silence_love
Spunkk*Ransom
isabella cullen
stardust,.,
twilight_edward_bella
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Харесва ли ви сериала?
Да
The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_vote_lcap79%The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_vote_rcap
 79% [ 42 ]
Не
The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_vote_lcap15%The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_vote_rcap
 15% [ 8 ]
Не съм го гледал/а
The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_vote_lcap6%The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Общо гласове : 53
 

АвторСъобщение
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 0:33

Харесва ми .. Фен съм Cute
Върнете се в началото Go down
banditkata23




Брой мнения : 41
Join date : 17.05.2009

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeВто 7 Юни 2011 - 18:24

Сериалът е добър,но малко ме разочарова когато Мариса умря
Върнете се в началото Go down
in4eto7

in4eto7


Брой мнения : 40
Join date : 15.12.2011
Age : 47

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeПет 16 Дек 2011 - 4:42

Беше много свеж и различен сериал който много обичах и следях Луд смях Най много ми хареса финала на финалния епизод, когато Райън вече завършил архитект си тръгва от строежа с чертежите и се обажда на Тайлър да и каже че я обича и че се прибира в къщи при нея cheers
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Яну 2012 - 15:07

Много хубав беше, дори все още по някога си зяпам по някой друга серия. Любимците ми бяха Тейлър (нищо, че от началото се държеше като кучка) и Сет, Боже много ме радваше с неговия кон (забравих му името). Иначе смятам, че края на третия сезон и четвъртия последен бяха много добри. третия с изключение на смъртта на Мариса, не че я харесвах ама хвърли много голяма сянка върху всичко. А даже ми се струва, че бяз нея последния сезон беше много по-добър, тя се държеше като малко момиченце. Smile
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:15

Аз също си пазя копие на последната серия и понякога я гледам с носталгия Smile
Върнете се в началото Go down
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeПет 26 Окт 2012 - 19:45

Много жалко ,че този прелестен сериал свърши Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:29

Сериалът е много хубав,динамичен и завладяващ.
Върнете се в началото Go down
vampires_fan

vampires_fan


Брой мнения : 23
Join date : 03.07.2009
Age : 34
Местожителство : sf

The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitimeСъб 23 Ное 2013 - 17:20

Боже. като малка бях гледала отделни епизоди по телевизията и не мислех, че е нещо кой знае какво. Реших да си сваля първи епизод и там ми беше грешката - изгледах всички сезони за 2 дни Haha! Без да ям и да спя и в повечето случаи без да дишам Haha!
Върнете се в началото Go down
http://freevampirekisses.piczo.com
Sponsored content





The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Orange County/Кварталът на богатите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: