Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
slim4e

Брой мнения : 18
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 23 Мар 2009 - 14:56

sironojka написа:
никога не съм имала точно определени любимци, ама откакто се помня съм харесвала Еминем ... не помня коя година стана известен, ама ме кефи оттогава :bounce:

ахаха Haha! и аз така Wink
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.slim4e.piczo.com
dark_girl

Брой мнения : 12
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Вто 24 Мар 2009 - 21:03

Ами бяха HIM,и още си ги харесвам,след тях бяха Pussycat Dolls
Вижте профила на потребителя http://www.pussycat-dolls-pcd.forumotion.com
irendo0lin

Брой мнения : 93
Местожителство : добре дошъл във Варна бейбе.. тук не делим на две ;р

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Вто 24 Мар 2009 - 21:34

billy talent и по-точно fallen leavs / паднали листа е, но май обърках нещо правописа Silly me /

иначе и Evanescence те са си просто класика.. НАЙ-добрата класика :Р
Вижте профила на потребителя
gal4eto9052

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Вто 31 Мар 2009 - 0:35

О, хора, моля ви се не ми казвайте, че първата музика,която сте тръгнали да слушате е метъл...
Не сме вчерашни и не на всички минават....

Аз бях луда фенка на Бритни Спиърс... Обожавах я. Сега все още я уважавам и й знам песните, макар и да не ме кефи толкова...
О, после дойде и вълната Еминем.. Тя също беше доста брутална... Haha!
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Вто 31 Мар 2009 - 1:07

Минала съм през всеки стил музика Haha! И продължавам да се лутам и да търся, да променям предпочитанията си и т.н. Няма да ви лъжа, някога знаех текстовете от един много стар албум на Глория, както и на Кати, но тогава просто нямах други касетки и дискове. Haha! Не бях запалянко, просто си припявах заедно с касетофона .. голям цирк. Haha!
Но истинската ми първа музикална мания си бяха Linkin Park. Тетрадки, тениски, хиляди плакати и варианти на песните им, надписи по всяка вещ и т.н. и т.н. Ама пък ми омръзнаха и последва Nirvana вълната, която все още си ме държи. Паза всяко нещо свързано с тях, макар и да не ги слушам толкова. Някога и Tokio Hotel мания имаше, но беше за кратко, за щастие. Haha! Срам и позор. Haha!
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Нед 19 Апр 2009 - 11:42

Сега слушам всички без толкова омразния ми ПОПФОЛК, и съм отворена за нова музика. Но началото беше абсолютно зарибяващо - TAKE THAT. В интерес на истината и сега продължавам да си ги слушам.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...

Последната промяна е направена от wentlee на Пет 15 Май 2009 - 20:46; мнението е било променяно общо 1 път
fenpirka

Брой мнения : 307

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Нед 19 Апр 2009 - 21:10

Ооо аз обожавах Бритни Спиърс Cute почти всичките й песни ги знаех на изуст. Много харесвах също Nsync и Black Eyed Peas :Р
pattx

Брой мнения : 1067

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 20 Апр 2009 - 0:16

Бритни Спиърс Silly me
Вижте профила на потребителя http://screamst.deviantart.com/
presy

Брой мнения : 2337
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 20 Апр 2009 - 14:59

Pussycat dolls и Black eyed peas Silly me It wasn't me
boyana_a

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 27 Апр 2009 - 10:11

Хах...Когато бях по-малка много се бях запалила по Слави Трифонов(Помня, че когато имаше проблеми със зрението,аз си поплаках за него...)Сега все още харесвам повечето му песни, но манията покрай него вече отшумя...Да също имах и всички албуми на Black eyed peas и се бях вманиачила по песента "Pump it".Сега, когато я слушам пак и се радвам... Haha! Haha! It wasn't me
Flex

Брой мнения : 696
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 27 Апр 2009 - 10:22

Мм беше Simple Plan и стана супер случайно щото имах да правя проект по английски за някоя група и така още съм си запалена по тях Haha! Haha! In Love
kiril_atanasov

Брой мнения : 14
Местожителство : varna

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Чет 30 Апр 2009 - 0:20

Jennifer Lopez-бях луднал по "Love don't cost a thing" Haha! Май бях 4 клас и все още ме радва Smile Smile
lady_abadon

Брой мнения : 2078
Местожителство : in the love letters that i wait ♥♥♥

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Чет 30 Апр 2009 - 16:01

Ами от както се помня като човек слушам Б.Т.Р. Даже си спомням как като бях на 4-5 годинки и с нашите вървяхме по ул."Иван Вазов" в Пловдив и пуснаха "Спасение" на Б.Т.Р и аз се спрях като закована и слушах ли , слушах ... Бях толкова впечатлена,че попитах майка си дали някой от групата не е умрял от наркотици ( думата свръх-доза ми беше непозната ) Беше ми много тъжно дори от самата идея... Cute
Иначе стартирах метъла с Nightwish благодарение на Маца и батко й ...
Аз нали съм си от приказливите да си разкажа, че първата певица пък, по която луднах беше Пинк...и до сега съм й фен ... Smile
Вижте профила на потребителя http://www.november-is-full-with-kisses.blogspot.com/
starsxx

Брой мнения : 134

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Чет 30 Апр 2009 - 19:12

Моята група беше Linkin park също.. Smile А за певци не се сещам,май нямах Haha!
tolity

Брой мнения : 103
Местожителство : Bourgas

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 4 Май 2009 - 17:17

Хах и на мене първата мания ми беше Бритни, особено си спомням като излезе "Oops I did it again" и просто бях в транс като я слушах тая песен. А като се има в предвид че тогава съм била 1-2 клас сигурно, не помня вече... Silly me а преди това бяха Backstreet Boys, имам няколко техни диска и даже още си ги слушам в къщи на ДВД-то Haha! А и да вмъкна, че бях луда по Ник от BB, той ми беше първата любов... In Love А и последно, много харесвах Ивана It wasn't me и по-специално "100 партона", майка ми като ме чуеше да си я препявам тая песен и по-специално припева направо изперкваше.. Haha!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: