Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Luna_Raven

Брой мнения : 40
Местожителство : Pisek

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Сря 10 Авг 2011 - 17:39

LP ,TH, SP, BTF ме запалиха Smile и след това го ударих на яка музика Haha!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Tr!ck

Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Нед 14 Авг 2011 - 21:15

Това беше преди мноого време...бях много запалена по Fergie и Avril, no posle si preminah na Skillet и други пак в този стил..
elena1916

Брой мнения : 394

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Вто 16 Авг 2011 - 20:31

Първата банда, по която се запалих беше Токио Хотел,това беше,когато бях 7-8-ми клас и направо обожавах Бил и неговия ангелски глас. После започнах да харесвам LP,Skillet...и т.н.
tedsi1

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Вто 11 Окт 2011 - 11:28

Първата група по която се запалих беше The Pussycat Dolls. Smile
RavenHeart

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пон 17 Окт 2011 - 22:03

Хъм... първият изпълнител по който истински се запалих беше Еминем
mimzzityyy

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Нед 30 Окт 2011 - 19:08

Nightwish и Metallica
afriel

Брой мнения : 36
Местожителство : Лондон

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Сря 23 Ное 2011 - 20:16

Мисля, че това бяха Найтуиш, Токио Хотел, Аврил Лавин и Линкин Парк. След това се запалих по още пънк-рок и алтърнатив групи, а също и Еминем Cute
di_wolf

Брой мнения : 78
Местожителство : Сф <3

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пет 25 Ное 2011 - 19:30

Б.Т.Р. ми бяха любимите и сега продължават да ми харесват
Вижте профила на потребителя https://www.facebook.com/pages/TVD-Fans-Bulgaria-/208930452513489
monit0o2

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пет 6 Яну 2012 - 14:39

Лимп Бизкит и Еминем, по Еминем продължавам да съм запалена :Р
miladi_aY

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пет 6 Яну 2012 - 16:29

Джонас Брадърс ... от 3 - 4 години и все още си ги слушам love love love
pri955

Брой мнения : 40
Местожителство : София област

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Съб 14 Яну 2012 - 18:57

Групата RND от филма непокорните Haha! Даже си боядисах косата червена,заради Дулсе-Мария!После се запалих по Paramore :Р
miss_l0veee

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Съб 4 Фев 2012 - 16:51

Evanescence ,,
pufilina80

Брой мнения : 44
Местожителство : испания,леон

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Съб 4 Фев 2012 - 22:34

Това беше EAST 17.
RavenKnight

Брой мнения : 37
Местожителство : Nowhere...

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Пет 22 Юни 2012 - 20:26

Linkin Park, все още са ми любими, а минаха вече 5 години Smile
LisaEl

Брой мнения : 150

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Нед 24 Юни 2012 - 13:00

Еми аз отдавна слушам една камара изпълнители, но вече четири години Avril Lavigne си държи позицията в моя Топ лист In Love
Бях в четвърти клас, когато се запалих по Tokio Hotel. Мога да кажа, че те са първата ми любима група, но не издрържаха никак дълго...само три месеца. Че после имаше за пак толкова време и Jonas Brothers Haha! . Но и досега нямам така да се каже любима група. Слушам Paramore, LP.
А...като си помисля как по едно време слушах Lordi. excited Вече обаче и те отшумяха...
Вижте профила на потребителя http://divergent.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: