Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Съб 04 Юли 2009, 14:44

И така, смятам да изгледам всички сезони това лято, затова искам малко мнение от тези, които са го гледали.

Инфо:

„Бъфи, убийцата на вампири“ (на английски: Buffy the Vampire Slayer) е американски сериал, създаден от Джос Уедън.
Излъчва се от 10 март 1997 г. до 20 май 2003 г. Сериалът проследява историята на Бъфи Съмърс (в ролята Сара Мишел Гелар), млада жена, призвана да се бори със силите на злото. Тя е последната от дълга редица избрани преди нея, по една във всяко поколение. Всяка Убийца има свой Наблюдател, който я напътства и тренира. Бъфи води битката срещу вещици, вампири и демони с помощта на верните си приятели.

Тук има всички 7 излезли сезона

Очаквам мнения:Р

Последната промяна е направена от Eternal Love на Съб 04 Юли 2009, 14:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
caprice

Брой мнения : 503
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Съб 04 Юли 2009, 14:49

Не знам дали трябва да давам мнение, защото не съм гледала кой знае колко от сериала, но какво пък!
Изобщо не ми харесва.Ама изобщо.Актьорите са отвратителни, не само външно имам предвид.Според мен не могат да играят и това си е.Много е скучен, поне от това, което съм гледала.Доколкото помня, последните няколко сезона ги бяха направили прекалено...тъпи.
И пак казвам, че не съм гледала много от него, само няколко сериики и то тези, които пускаха по-рано по FoxLife.Не знам дали още го дават.Както и да е, всеки си има мнение и моето е, че сериала не струва...
Rainbow

Брой мнения : 822
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Нед 05 Юли 2009, 18:53

Този сериал го обожавах като малка. За жалост съм му изгледала страшно малко епизоди и сега смятам да поправя тази грешка. Гледайте го!Заслужава си.
mono89

Брой мнения : 754
Местожителство : Morganville

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Нед 05 Юли 2009, 20:24

Това е един от любимите ми сериали.Гледала съм всички сезони 2-3 пъти и пак бих ги гледала.Сериала не е за испускане.Най-много ми харесва разбира се любовта между Бъфи и Ейнджъл.Сложна,забранена,но сладка.Харесва ми как Бъфи иронизира противниците си.Приятелите и са страхотни,особено Зандър Haha! Haha! той хвърля големите мохабети Haha! Аз пък казвам ,че сериала е интересен и си заслужава да се гледа,но всеки имаразлични виждания за нещата.
Eyes on Fire

Брой мнения : 1627
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Нед 05 Юли 2009, 21:02

Едва ли съм изгледала всичко, но преди, когато го даваха, го следях.. много зарибяващ сериал Haha! Не бих казала, че ми е любим, но определено много харесвам. Струва си да се гледа Smile
Вижте профила на потребителя http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
gal4eto9052
VIP

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Нед 05 Юли 2009, 21:21

Най - великия.
Изключително пленяващ, забавен и страшен на моменти.
Бъфи и Ейнджъл бяха най - сладката екранна двойка, Дейвид Бореаназ беше възхитителен, а на Сара Мишел Гелър й изгледах всичките филми само защото я харесах в сериала.
Две години ме забавляваше неспирно, гледала съм всички сезони до 1 по няколко пъти, а последният епизод на втори сезон поне 20.
Иначе казано, Бъфи - маниачка съм.
Да се гледа задължително! Haha!
Eternal Love

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пон 06 Юли 2009, 20:04

Бъфи и Енджъл?! o.O По дяволите, бях убедена, че Бъфи и Спайк са перфектната двойка! Evil or Very Mad
Eyes on Fire

Брой мнения : 1627
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пон 06 Юли 2009, 20:05

Аз също o.O Много повече ми харесват със Спайк.. Ейнджъл ми е лигав Haha!
Вижте профила на потребителя http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
gal4eto9052
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пон 06 Юли 2009, 20:06

Eternal Love написа:
Бъфи и Енджъл?! o.O По дяволите, бях убедена, че Бъфи и Спайк са перфектната двойка! Evil or Very Mad

Бъфи и Ейнджъл имат платонична любов.
Докато със Спайк не е чак толкова платонична. Haha!
Гледай и ще разбереш, аз мисля като превъртя Supernatural, да си го изгледам пак.
Актьорът Дейвид Бореаназ /Ейнджъл/ участва и в криминалето Bones, трябва да го дръпна и него и да го погледна.
Eternal Love

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пон 06 Юли 2009, 20:24

Всъщност, аз да си призная без бой... It wasn't me
Реших да изгледам Бъфи преди 2 месеца, след като изгледах клипче във вбокс... което беше ... мммм, доказателство за НЕплатоничната любов на Бъфи и Спайк. It wasn't me
Която, бтв, в кой сезон се проявява? Cute
gal4eto9052
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пон 06 Юли 2009, 20:56

Леле, тук ме хвана неподготвена.
Мисля, че края на 5ти сезон... началото на 6ти.
7ми свършва божествено.
А 1 и 2 са посветени на Ейнджъл, вторият си ми е любимият Cute
twilight_i94

Брой мнения : 2279
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Вто 18 Авг 2009, 19:03

Гледала съм абсолютно всички сезони на Бъфи и то по няколко пъти.Бях страшно луднала.
Много харесвах Ейджъл,но после ми омръзна физиономията му на страдалец.
Бъфи понякога ме изнервяше,но продължавах да си гледам серия след серия.Приятелството на героите беше нещо много яко. Cute
След като Ейнджъл го махнаха не ми стана тъпо,а още по-интересно. :bounce:
Повече харесвам Спайк. In Love Той е моят любимец от сериала. Cute Бъфи и Спайк бяха супер двойка. In Love
Общо взето серила си беше меко казано невероятен. Wink
Elune

Брой мнения : 1295
Местожителство : In my invisible music world...

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Съб 22 Авг 2009, 19:43

Гледала съм много малко серии, но ми беше интересен.Като малка много го харесвах.
Сара Мишел Гелар е много подходяща актрса за ролята на Бъфи.И ми напомня много на Здрач.
Не мисля, че като нива обаче могат да се сравняват.Това изтребване на вампирите никога не ми е било особено приятно за гледане.Доста грозни бяха, като се има впредвид вампирите в Здрач.
Но самия сериал е хубав и с удоволствие бих изгледала още серии.
MissSixty

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Чет 16 Дек 2010, 17:55

Хихих, Бъфи наскоро пак я изгледах, заедно със спинофа Ейнджъл, който пък свърши доста гадно, заслужава си гледането, много са сладки всички :Р
santutzo

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пет 17 Дек 2010, 14:28

Забавно леко сериалче ,което съм гледал тук -там,не мога да кажа че е супер запленяващ филма ,или че има супер дълбока сюжетна линия ,но става за маниаци по темата като нас.
MMDM

Брой мнения : 67
Местожителство : Shumen

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пет 17 Дек 2010, 20:48

Аааааааа Бъфи убийцата ми е любимка, но като видях по-горните коментари, явно съм изтървала много, щото аз само Ейнджъл знам. Голям срам за мене. Nooo way!
a_beni

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Сря 22 Дек 2010, 16:42

Този сериал е страшно зарибяващ,един от най-любимите ми... и актьорите са страхотни. Smile
bobura

Брой мнения : 77
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Сря 26 Яну 2011, 01:58

Доста години ми беше любимият сериал !
koobten

Брой мнения : 63
Местожителство : In the beginning of the end....

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Чет 27 Яну 2011, 08:51

Леле обожавах го този сериал като малка. Стоях до късно, даже сутрин не можех да си отлепя очите, само само да го гледам Smile
angelsg

Брой мнения : 47

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пет 28 Яну 2011, 22:30

Сериал беше супер сега чета комикса по него
gold_alex

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пет 25 Фев 2011, 16:58

Дейвид Бореаназ ми е един от любимите актьори, тук играе Ейнджъл и за това съм изгледала всяка една от сериите. Бих казала че първите сезони не са лоши, но към края вече става малко кофти сериалчето, много го размиват. След като изгледах Бъфи продължих с "Angel", той също не е лош
banditkata23

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Вто 07 Юни 2011, 18:32

Харесваше ми този сериал би трябвало пак да го излъчат
shadowkiss

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Пон 13 Юни 2011, 10:37

С този сериал отраснах той беше първия вампирски сериал който гледай просто го обожавам.
ajvi

Брой мнения : 43
Местожителство : sf

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Сря 15 Юни 2011, 21:09

Този сериал бе първият който ме заплени по вампирите.От нещо малко започва, истинската страст.
qnsssi

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Вто 29 Ное 2011, 21:13

Страхотен !!!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Today at 11:49

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Мия Кършнър vs. Изaбел Флеминг
» MBLAQ
» Thirst
» Следващата Събота и Неделя по бТВ
» Епизод 19 - Klaus - 21.04.2011