Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Avenged Sevenfold

Go down 
+2
_My_Bloody_Romance
massiekur
6 posters
АвторСъобщение
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeНед 5 Юли 2009 - 21:21

Avenged Sevenfold
Avenged Sevenfold AvengedSevenfold
Avenged Sevenfold (A7X) са американска група. Някои ги водят за хеви метъл, други - за хард рок, ама на мен ми е през кутрето на левия крак какви са.
И така, събират се през 1999 в Калифорния.
Техни сегашни членове са:
M. Shadows (Matthew Sanders) - вокали
Synyster Gates (Brian Haner) - водеща китара
Zacky Vengeance (Zachary Baker) - ритъм китара
Johnny Christ (не му знам истинското име xD) - бас
The Reverend Tholomew Plague, накратко The Rev (James Sullivan) - барабани

Досега имат 4 издадени албума:
2001 - Sounding the Seventh Trumpet
2003 - Waking the Fallen
2005 - City of Evil
2007 - Avenged Sevenfold

и 2 ДВД-та:
2007 - All Excess
2008 - Live in the LBC & Diamonds in the Rough (като второто е албум с кавъри и песни, създадени по време на записването на 4-ия албум, но не са ги пуснали в него. (: )

Стига толкова инфо.

-Sieze the day
-A Little Piece of Heaven
-Until The End
-lips of deceit
-Betrayed
-Warmness on the Soul
Върнете се в началото Go down
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeНед 5 Юли 2009 - 21:34

Ето снимки и на състава!
M. Shadows-Avenged Sevenfold Rehab_snoop_kabik_4_19_09-118-570
Synyster Gates-.Avenged Sevenfold Synystergates--large-msg-123300703421/това е моят любим,много е сладък,обожавам го In Love /Avenged Sevenfold 180px-Synyster-Gate-A7X
Zacky Vengeance-Avenged Sevenfold Zacky-vengeance-vip-blog-com-70372724pks54
Johnny Christ-Avenged Sevenfold A7x4
The Rev-Avenged Sevenfold A7X3
-Това е любимото ми видео! In Love In Love
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 11:37

Вчера ги гледах по "Фрактура". Добри са, но няма да ми станат любимци. Мога да ги слушам в някои периоди (редки периоди!) Smile
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeНед 12 Юли 2009 - 12:13

Ми от цялата работа най - готини са татусите на вокала. Някакси... Много неуникални са ми. Сливат се с всички останали 34128812 такива банди в момента, поне за мен. Да, знам, че имат много фенове, че са известни и т.н., но... Може и да не са мой стил де. Кефя се на кавъра на Walk на Pantera. Не ме интересува дали са емо - та, или каквито там ги определят, но не са ми супер любими... Все пак - кефят.
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeСъб 25 Юли 2009 - 21:26

Ей, някой направи тема за тях ^^
Така... започнах да ги слушам миналата година, през началото на пролетта май. Когато чух Afterlife изключително много я харесах. Дръпнах си и дискографията им - харесаха ми и то много.
Любими техни песни имам доста, но няма да ги изброявам. От албумите любими са ми City Of Evil и Avenged Sevenfold. Мат е моят любимец от групата, невероятен е <3. Сега вече не ги слушам толкова много, но не съм престанала да ги слушам. Причислявам ги към една от любимите ми групи.
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: RIP Rev!   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeСря 30 Дек 2009 - 22:33

Тежка новина за феновете на Avenged Sevenfold.
Във понеделник,в апартамента си е намерен мъртъв 28 годишния барабанист на A7X James "The Rev" Sullivan..Според полицията Sullivan е починал по естествени причини..


Източник:http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendid=438372074&blogid=523943625


Аз лично съм потресена,беше толкова млад..Винаги ми е било забавно да го гледам..той бе един,който е дал толкова много за групата..а a7x няма да са същите без него..Никой не заслужава да умре на 28 все пак..какъвто и да си,баси..И какво подяволите трябва да значи естествени причини?!
Ии да..speechless съм..
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitimeПет 30 Юли 2010 - 11:03

Водещият китарист е моят любимец....Бях потресена като разбрах за смъртта на барабаниста Sad , но продържавам да ги слушам и до днес . Walk на Пантера е страхотен кавър . Гласът на вокалиста е сладко дрезгав , а това е мой тип . Любимите ми песни са Until the end , After live , Burned down and Save me Smile Лично , много ми харесва стилът им , а солотата на китарите съ уникални . Много се изкефих , когато видях Matthew Tuck да припява на кавъра на Walk на живо . Абе , няма какво да говорим , остават си една от любимите ми банди
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Avenged Sevenfold Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Avenged Sevenfold   Avenged Sevenfold I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Avenged Sevenfold
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: