Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Godsmack

Go down 
+5
Alice Cullen
alix993
Danny_Z
Emmett_L0vE
no7alone
9 posters
АвторСъобщение
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 14:41

Godsmack


Godsmack Godsmack


Godsmack е американска алтернатив-метъл група съставена през 1996 г., чиято звезда е вокалистът и композитор Съли Ърна (Sully Erna) роден на 7.02.1968 г. в Лоурънс, Масачузетс. Заедно с китариста Тони Рамбола (Tony Rambola) роден на 24.11.1964 г. в Норууд, Масачузетс. Басистът на групата е Роби Мерил (Robbie Merrill) роден на 13.6.1963 г. в Ню Инглънд. Зад ударните седи Томи Стюарт (Tommy Stewart), който беше сменен през 1997-а от Джо Д'Арко (Joe D'Arco). Първите си появявания на групата става в околните градове Lawrence, Massachusetts, Salem и New Hampshire.

Дебютират през 1997-а с албума „All Wound Up“, която е записана от бандада само за три дни с $2500 пак преиздадена в следващата година под заглавието „Godsmack“, като са влкючени и нови парчета. Албумът става златен през 1999-а, благодарение на участието на групата на Ozzfest и сингълите „Whatewer“ и „Keep Away“ продава около 3 милиона копия.Също така албума оглавява първото турне на групата „The Voodoo Tour“. През 2000-та година групата пак участва в Ozzfest и пускат втория си албум „Awake“, която печели номинация за „Грами“ за „най-добрър рок инструментал“ през януари 2001-а г. с парчето „Vampires“ и до март албума продава около 2 милиона копия. С издаване на албума Godsmack излизат на турне също и в Европа, където имат много фенове. Успехът продължава със „I Stand Alone“ — експлозивен сингъл от саундтрака на "Краля на скорпионите". Албумът „Faceless“ продуктиран от David Bottril дебютира на сцената през април 2003 г. като номер едно в Billboard 200, продава над 200 000 копия, а след това и над един милион само в САЩ. Главния сингъл „Straight Out of Line“ е номиниран като „Най-добро хард рок изпълнение“, но песента на Evanescence-"Bring me to life" печели тази титла от „Грами“. На 16-ти март 2004 година на пазара излиза новият им албум „Other Side“, който е изцяло акустичен и е пълна изненада за феновете. Албумът дебютира като номер 5 в Billboard 200, която е най-високата позиция за акустичен албум изобщо. Албумът съдържа няколко стари презаписани песни в акустичен вариант и три нови парчета. Първата нова песен е „Touché“, който е с гост китариста Лий Ричардсън (Lee Richardson), който тогава е член на групата Dropbox. Другите две нови акустични песни са „Running Blind“ и „Voices“.

Препоръчвам:
Godsmack - I Stand Alone
Godsmack - Speak
Godsmack - Voodoo
Godsmack - Keep away
Godsmack - Straight out of line
с още много други!
Върнете се в началото Go down
Emmett_L0vE

Emmett_L0vE


Брой мнения : 194
Join date : 27.02.2009
Age : 27
Местожителство : Варна

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeСря 8 Юли 2009 - 11:18

Godsmack - I Stand Alone ми е любимата! In Love
Аз не съм фенка на групата, но песните им са много якии 👅
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeСря 8 Юли 2009 - 13:24

Много яка група In Love Лично аз обожавам I staind alone , Faceless , Voodoo и най-вече Serenity Cute
Върнете се в началото Go down
alix993

alix993


Брой мнения : 34
Join date : 02.02.2009

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeНед 12 Юли 2009 - 1:14

Фенка съм им Smile Супер яки а вокалиста-голям пич :joker: за тяхна песен любимата ми е Moon Baby -който не я е чувал е изпуснал много,а и текста няма равен In Love
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeНед 12 Юли 2009 - 11:20

Много са готини. Трябва пак да ги зацикля. Мисля, че се зарибих от I Stand Alone... Абе както и да е, страшни са. Много се кефя на гласа на Съли, а и на татуировките му... Нямам и любим албум, във всеки има по нещо, което да ме изкефи. Няма как да не спомена и мега, макси, гига, супер якия клип на Speak. Момчетата имат история, заедно са от колко... 12 години? Имат сигурна фен база и са се доказали.

Та, като цяло, много любима група.
Върнете се в началото Go down
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeНед 12 Юли 2009 - 15:33

ето ги и едни ит любимците ми. Cute Харесват ми като звучене,глас и визия.Просто са страхотни!Не може да не чуеш някое тяхно парче и да не се влюбиш In Love Съли има прекрасен глас и винаги успява данакарат тръпките да преминат през тялото ми,докато слушам тяхни парчета.Бандичката си заслужава много да се чуе.Чуеш ли ги веднъж няма начин да ги збъркаш,просто-уникални. Cute Cute Препоръчани от мен песни:
Godsmack - Moon Baby
Godsmack - Get Up, Get Out!
Godsmack-Voodoo
Godsmack- Sick of Life
Godsmack-Awake
Godsmak-Forgive me
Godamack- Vampires
Godsmack- Straight Out Of Line
Godsmack- Faceless
Godsmack-Changes
Godsmack-Make Me Believe
Godsmack- I Stand Alone
Godsmack- Re-Align
Godsmack-I Fucking Hate You
Godsmack- Releasing The Demons
Godsmack- I am
Godsmack-Serenity
Godsmack-Voices
Godsmack-Bleeding Me
Godsmack-Whatever
Върнете се в началото Go down
avroro




Брой мнения : 7
Join date : 07.05.2009

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeСря 19 Яну 2011 - 15:29

Това е пречената да почна да слушам твърда музика. От момента, в който чух за първи път I stand alone се влубих безвъзвратно. По ирония на съдбата днес това е най-малко любимата ми тяхна песен, но въпреки всичко ги обожавам.
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeПет 28 Яну 2011 - 11:35

Оле ! Чудя се как не съм коментирала тук ... ! Много им се кефя на тази група ! Зарибих се по I stand alone and Love , hate , sex pain две от страхотните им песни ! Съли има страхотен глас , самостоятелния албум , който направи е много нежен и ви го препоръчвам , А И ТАТУСИТЕ СА МУ УНИКАЛНИ In Love Аз малко така си падам , освен гласа и таланта , татусите също заемат едно култово място . Haha! Ако досега не сте ги слушали , губите много ! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
limpski




Брой мнения : 16
Join date : 07.09.2015

Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitimeЧет 10 Сеп 2015 - 0:29

О Съли Ерна love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Godsmack Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Godsmack   Godsmack I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Godsmack
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: