Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Sonata Arctica

Go down 
+4
FeNkaTa_RoNaLdo
_My_Bloody_Romance
Искра
Danny_Z
8 posters
АвторСъобщение
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 24 Яну 2009 - 15:19

Sonata Arctica


Sonata Arctica Sonata_Arctica_poster_by_MayYeo

Sonata Arctica е пауър/спийд метъл група (самите те се определят като мелодик метъл), създадена в Кеми, Финландия. Още в зараждането си през ранната 1996 година групата се е подвизавала под името Tricky Beans. Музикантите преживяват три години на постоянни промени — през 1997 има подмяна на състава и ново име — Tricky Means. През 1999 вече окончателно групата се утвърждава в света на метъл музиката като „Соната Арктика“.Време на слава настъпва след издаването на албума „Ecliptica“ през 1999. Групата бива избрана измежду 30 други, за да замине на турне заедно с легендарните Stratovarius. 2000 година е не по-малко увенчана със слава за групата, въпреки напускането на един от членовете, Janne Kivilahti.След толкова години групата вече бушува по турнета из света и се радва на огромен интерес и хиляди верни фенове. „Соната Арктика“ имат зад себе си няколко албума и много сингли. През октомври 2004 година албумът „Silence“ дори става златен, тъй като от него са продадени над 15 000 копия. Златен става и „Winterheart's Guild“ през декември 2006, макар и само за Финландия. Два месеца по-късно същия статус, отново във Финландия, получава и „Reckoning Night“, като копията, продадени от него се равняват на над 15 000. Малко след излизането на първото DVD на групата, то влиза във финландските DVD чартове под номер 1. Лайв CD-то For the Sake of Revenge влиза едва под номер 26.„Соната Арктика“ получават номинация за „най-добра група-новак“ в годишните награди Emma.

Състав
Тони Како, вокали - от 1996
Елиас Вилианен, китара - от 2007
Томи Портимо, барабани - основател
Марко Паасикоски, бас китара - от 2000
Хенрик Клингенберг, клавири - от 2003
Дискография
Ecliptica (1999), Silence (2001) , Songs of Silence - Live In Tokyo (2002) , Winterheart's Guild (2003) , Reckoning Night (2004) , The End of this Chapter (Best of Sonata Arctica) (2005) , For the Sake of Revenge (Live in Tokyo) (2006) , Sonata Arctica - The Collection - 1999 - 2006 (2006) , Unia (2007) , Days of Grays (2009)
Сингли
UnOpened (1999) , Wolf & Raven (2001) , Last Drop Falls (2001) , Victoria's Secret (2002) , Broken (2003) , Don't Say a Word (2004) , Shamandalie (2004) , Replica 2006 (2006) , Paid in Full (2007)

Официален сайт


Последната промяна е направена от Danny_Z на Съб 5 Дек 2009 - 21:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 24 Яну 2009 - 15:24

И така , на мен са ми сред любимите групи In Love . Вие чували ли сте ги , слушате ли ги , кои са ви любимите парчета Question Ако са ви непознати , горещо ви препоръчвам да чуете нещо и да коментирате Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 24 Яну 2009 - 19:18

Готини са Smile Любими пeсни: Fullmoon, Shy & Blinded no more Smile
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 21 Мар 2009 - 20:05

Хъх ,една от многото ми любими ми групи In Love .Ми всичките им песни са страхотни и нямам любима .
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
FeNkaTa_RoNaLdo

FeNkaTa_RoNaLdo


Брой мнения : 249
Join date : 25.02.2009

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 21 Мар 2009 - 20:33

*Shy е невероятна просто*
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСря 1 Апр 2009 - 18:25

Имам чувството , че Shy се харесва на всички Cute. Нали знаете за безименния синдром на музиката, дето като слушаш една песен много , ама много пъти и после не ти се слуша . Ми аз страдам от него Silly me . Преди две години Shy я превъртах милион пъти на плеъра и чак сега мога пак да и се насладя . Иначе групата има невероятни песни . На мен любимите са ми The Misery , Sing in silence,Fullmoon,Shamandalie,Tallulah,Replica и най-вече Last Drop Falls .
Върнете се в началото Go down
RavenHeart

RavenHeart


Брой мнения : 146
Join date : 22.04.2009
Age : 31

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeВто 5 Май 2009 - 21:35

Аз хсресвам най-много Paid in Full In Love In Love
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСря 24 Юни 2009 - 18:33

Во /_My_Bloody_Romance/ ме запали от тях и засега любима ми е The end of this chapter.
Мога с часове да ги слушам.. уникални са Smile
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 5 Дек 2009 - 21:59

Хора , след дълго очакване (поне за мен) излезе новият албум на групата . Аз естестествено съм много хепи In Love Не , че те могат да ме разочароват , но все пак да си ги похваля Bravo Bravo Bravo И така , заглавието е "Days of Grays" и може да бъде намерен в Zamunda и ,надявам се, скоро на пазара . Правят впечатление включени нови женски вокали - момичето има уникален глас (началото на Deathaura ).
За сега има видео само към Flag In The Ground , но ние така или иначе си ги знаем , че са повече по свиренето , отколкото по снимането . И тук са включили инструментал към едно от парчетата , което на мен винаги ми е харесвало, Everything fades to gray . Чувствам се длъжна да отбележа , че (поне според мен) бонус тракът е хеноменален . Той - In the dark , Breathing , As if the world wasn't ending и The Truth Is Out There бързо се превърнаха в мои любимци .
Да ни е честито и дано скоро пак се поразходят до БГ за едно концертче In Love
Върнете се в началото Go down
wolf._

wolf._


Брой мнения : 78
Join date : 01.12.2009

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСъб 12 Дек 2009 - 21:44

Sonata Artica - Draw me ми е любимата тяхна песен..поздрав за всички които ги харесват.Те са мн сладурска група и аз мн ги харесвам.
Върнете се в началото Go down
Luna_Raven

Luna_Raven


Брой мнения : 40
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Pisek

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitimeСря 10 Авг 2011 - 17:46

Пълнят ми душичката In Love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sonata Arctica   Sonata Arctica I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sonata Arctica
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: