Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Illmate

Go down 
+2
Spunk
elementamon
6 posters
АвторСъобщение
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Illmate   Illmate I_icon_minitimeПет 7 Авг 2009 - 21:05

Illmate Hip_hop_big

www.illmate.com
ILLMATE records е независим български лейбъл, музикална и промоутинг агенция основана през 2008г. Следствие на дългогодишната работа на няколко от водещите хип-хоп групи. Лейбълът не слага никакви ограничения пред себе си, но е съсредоточен предимно върху прогреса и адекватното възприятие на българския хип-хоп.
Преди да се роди ILLMATE хората стоящи зад името са участвали в организацията на събития като „Празник на музиката 2007” съвместно с Френския културен институт ( 5000 човека бяха свидетели на концерта пред НДК), хип-хоп фестивала „Back To Da Unity” и редица други събития. Продуценти на музиката към множество филми - скандално известният филм „Баклава” , тв предавания – „Това го знае всяко хлапе” и реклами – Tuborg, Vivatel, Coca-Cola, Galaxy Bowling и др. Засега в листата с артистите на ILLMATE влизат Wosh MC, LOGO5, Ruth, FARS и DJ Darkstep.

Illmate Wosh_mc

Wosh MC бе номиниран от музикалния сайт www.myspace.com за артист на годината на 2008г.. Страницата му в myspace досега е посетена от около 260 000 души. Автор е на над 200 парчета, досега седял в дезинформационната среда на тъй наречения underground. А първата му официална тава - 25 размазващи парчета, е вече факт. Разпространява се на музикалния пазар под името "Animal".

Illmate DSC_3kj329-600

FARS - една от малкото банди в България с над 100 live-а в цялата страна, без да пропускаме да споменем участията им на концертите на Das EFX, Jeru Da Damaja, Lords of The Underground, Deliquent Habits и пърформънса им в Букурещ. FARS са участвали и на редица международни графити и сноуборд фестивали – Мeeting Of Styles, Big Air на пл. Батенберг и др. В момента подготвят нов клип и естествено се “скъсват” от рап и подготвят 4-тия си албум.
Творчеството им засега се равнява на 3 албума - „F.A.R.S.”(2004), „KrivArt”(2006), и “Психопатика,фонетика”(2007).
На вниманието ви предлагам клипът към песента на гореспоменатата римо-говоряща сган „Flying Minds“ от албума „Психопатика Фонетика“. За оформлението и режисурата на видеото е отговорен Ge6expir, който не знаем как да опишем, но по традиция няма нормални хора свързани с Illmate.

Illmate L_fd4fd650a82f47c38da4412b57815c8f-600

Ruth е само на 19, но има зад себе си изяви като Евровизия, приета е в Музикална Академия в Лос Анджелис със стипендия от Стиви Уондър и е пяла на една сцена с легендарния Боби Макферин! Перфектният й глас, разполагащ се в пет октави размеква и най-крайно настроените. В последно време се радва на приятно внимание от родната музикална критика и естествено не може да си почине от непрестанните предложения за лайфове в клубна София и цялата страна. Тази година получи покана от редица джаз фестивали из цяла Европа. Незнайно кой и как я е накарал да се събере с тези ненормалници, но е факт, че е с тях! Това може само да радва почитателите на тази музика. Перфектният й глас размеква и най-крайно настроените и респективно в последно време се радва на приятно внимание от българските медии. С лейбъла вече са се свързали представители на германски продуцентски къщи, които живо се интересуват от нейния талант.

Illmate P1040369%20copy-600

Момчетата от Logo5 въпреки скромната си възраст вече имат участия заедно с артисти като Stereo Mc’s , Delinqеunt Habits, Dr. Syntax & Stig Of The Dump. След изпълненията си на Sprite Graffiti Fest пред НДК и Празника на музиката LOGO5 станаха любимци на почитателите на хип-хоп музиката в България. Групата, която със своите остроумни изрази и перфектно подбрани рими промени погледа върху хип хоп-а на много хора, не издава почти нищо от своите бъдещи планове, което само може да държи в напрежение аудиторията.. За сметка на това, те твърдят съвсем скоро да излязат от мъглата на дезинфомацията с новини и продукция, за които си заслужава да се чуят.

Illmate 1235747541

Естествено за звука излизащ от ILLMATE се грижи вездесъщият DJ Darkstep. Дори да звучи пресилено може би той е човекът, който извади ъндърграунд рапа от “кацата с некачествен звук” със своя тънък усет към музикалния перфекционизъм. Завършил е тон режисура и музиката е неговата връзка с околния свят. Продуцент на музиката и звука към реклами на Vivatel, Coca-Cola , както и на множество български рап и поп групи. Wosh, Ndoe, LOGO5, Yoko, DenYo, 2, Curse ov Dialect (AU), Slim, Nokaut, DRS+, Shosho, Sarafa, 187 RaggaOne, DogSquad, Sensei, Skiller, DiS, Sistah, Knas, Bobo, Ruth, RedOne, Alexmall & Gem, Methaphorce. Истински гений зад пулта, DJ Darkstep предразполага всеки артист да даде най- доброто от себе си.
Ето и какво официално можете да намерите от него: „Ghost EP”(2003), „Dusty Filters”(2004), „The ILLEST EP”(2008), „Classics”(2009).

Наскоро момчетата и милото ни момиче хванаха сакчетата и mic-овете, за да обиколят страната и да зарадват феновете си на първото си турне. Мега успешно, мега диво ... Ето и малко фотоси от болния им експеримент.

Те казват, че всичко е любов!
Те не искат да бъдат съдени,
За това, което са!
Също като Вас!
Те се наричат действащи безделници,
В които някъде там се е скрило бъдещето…


Последната промяна е направена от elementamon на Пет 7 Авг 2009 - 21:32; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeПет 7 Авг 2009 - 21:12

Чуя ли "песента" ми става зле, ужасна е. Не ги харесвам.
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeПет 7 Авг 2009 - 21:29

"Песента" верно омръзна вече, навсякъде я въртят.
Имат и свестни песни.. но като цяло не ми харесват особено.
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeСъб 8 Авг 2009 - 22:38

[b]Учудващо как феновете още не са забелязали темата. Haha!
Аз лично обожавам музиката на лейбъла, събрали са се страшни артисти. По лайфовете е някаква лудница, определено хората, които си падат по хип хопа трябва да им обърнат внимание.
За мен Стефо си остава най-добрия в България - просто като си отвори устата и те смазва. Умело съчетава български и английски рими, пък темпото, в което рапира е доста бързо, което прави траковете още по-интересни.
"Песента", "Събуждаш се" и "Обичам очите ти" вече не мога да ги трая. Чуват се от всеки телефон. Голям брой фенове на Wosh-ия се извъдиха, заеби ти, че някои си нямат и понятие за какво точно иде реч. Ноо това е положението, ще се наложи да се примиря с кифлите - заклетите фенове на Stick Insect, които обаче са чували само 2 трака. Wink
Сега остава само и с албума на Wosh да се сдобия. :bounce: [
Другите ми любимци определено са LOGO5. Страаашни! Римите им са много готини, забавни и запомнящи се. Илийката има уникален flow, а Радо доста си го бива на freestyle. Бийтовете им винаги са едни такива веселяшки и щури. Обичам, когато си пусна техни тракове на уредбата и да усещам басовете под краката ми. :bounce:
Рут има невероятен глас и перфектно допълва останалите. Това, че е спечелила стипендия от С.Уондър говори много за нея и таланта й. Определено мацката си заслуважа вниманието. Нямам идея как се е бутнала в Illmate, но много се радвам, че се занимава именно с такава музика.
За Darkstep-а просто нямам какво да кажа - най-добрия зад пулта! Ако не е той много от любимите ми парчета нямаше да са това, което са, така че ... без него са за никъде.
Не съм толкова голям фен на FARS, но не мога да си кривя душата и да не кажа, че имат някои страхотни попадения. А и щом са се качили на една сцена с такива големи имена ... има ли по-голямо признание от това да подгряваш на най-добрите?!
Та да, страшно много му се радвам на този лейбъл и се надявам още дълго да продължат все така, че и по-добре.
/b]
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeСъб 8 Авг 2009 - 23:19

Е, то човек ще си помисли, че тия хора имат зад гърба си само "Песента"...

Тука пак ще се изказвам за ъндърграунд сцената като цяло, щото това далеееч не е моят стил. DJ Darkstep съм го слушала, в комбина с други изпълнители, и е много добър. То май не остана и фешън дето да не му знае името. С Wosh същата работа. Всеки го слуша. "За нищо на света" и аз съм я въртяла не знам си колко пъти, много е готина. Като цяло римите му са много зарибяващи, кефя му се, въпреки че не са много моментите в които мога да слушам такава музика. Нещата дето прочетох за Ruth ме изненадаха много приятно, толкова млада е, а вече има супер добри постижения. Истината е, че преди "Песента" не бях чувала за девойката...

За лайфовете... Ами разбира се, на всеки лайф, който не е от турнето на "Планета Пайнер" става истинска лудница! И как ще е иначе, като изпълнителите са супер добри, а бг публиката е л.у.д.а. Трябва да се подкрепят тия изпълнители. По фестове, всякакви концертчета и т.н. Готини са, и те са бъдещето на бг хипхопа.
Върнете се в началото Go down
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 20:06

Ами аз иска ми се или не трябва да си призная, че от тях по-запозната съм единствено с Wosh MC и Рут. Другите съм ги чувала, но само като имена. Принципно не си падам много по бг хипхопа, но има една-две песни на Wosh, които ми допадат. Относно "Песента", според мен е горе долу готина, но не е като да я слушам редовно.
Иначе за Illmate за пръв път разбрах на концерта н Redman и Method man, там бяха подгряващи артисти, преди това просто не се бях интересувала и нямах и даже си мислих, че "Песента" просто е направена за рекламата на LOOP (въпреки, че както вече споменах творчеството на Wosh MC и Рут ми е горе долу познато, на външен вид изобщо не ги знаех и не бях зацепила, че това на рекламата са те.) На въпросния концерт даже бяхме отишли доста по-рано за да влезем и да се набутаме на пред, обаче се оказа, че било забранено лица под 18 да влизат без придружител, но аз, брат ми и още едно момче минахме с наще си лични карти (въпреки, че никой от нас не е пълнолетен). Добре де, ама останалите 3 момчета от компанията не ги пуснаха - не си носеха лични карти и забочнаха да обикалят и да навиват тия които видимо бяха по-големи да кажат, че съм им придружители. Номера обаче много не им се получи, щото от далeчe си личеше, че са си малко заблудени и никой не им се навиваше, а ние седиме от друга страна и вече се ядосваме, тъй като оставаше малко до 20. По едно време гледаме на окол 3-4 м. от нас някъв човечец, клощавичък и висок, на който си му личеше че е около 21-22 годишен, а изглеждаше и печен, та решихме да се опитаме да го навием да вкара наще хора с него. Викнахме го и почнахме да ръкомахаме, идва той при нас, ние с най-умилителния тон отрпавяме молбата си и въпросния пич ни изгледа адски учудено (дори малко ужасено) и каза: "Ама аз съм от изпълнителители..." и показа баджа си, а ние "А ок сори, аре чао." Haha!
Та чак след концерта (когато започнахме да се чудим кой пък точно е тоя) ме осветиха, че въпросният гражданин бил Wosh MC. Haha!
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 20:32

О,обожавам ги!Шибаняците от Gangsta Gangsta Production ряпа да ядат пред тях.
Любимец ми е Wosh.Ау,събуждам се с негови песни!
Песента вече буквално ми омръзна.Толкова ми е писнало да я чувам от всеки телефон ,че накрая вече ще се пръсна.
Не мога да не се въздържа и да не спомена Рут.Личи си ,че момичето е адски талантливо.Йониту ли каква беше там незнам просто пасти да яде. Haha!
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 20:55

Spunkk*Ransom, нека спазваме добрия тон. Темата е за Illmate, не засяга други лейбъли и изпълнители. Wink

Ровейки из нета попаднах на някои много идейни неща:

Illmate L_6a83b9225710406c936ca30089ef12e2
Illmate L_a84a74cd2851458db5f759c0bbaff22f
Illmate L_8c6086a9a9c547d9aae52b659cd20d95
Illmate L_7925c0d1fd9e002c6492f9b18ca8f665
Illmate L_f8d09856cf7a4822890708a450f5b72a
Illmate L_a9f2a60747fd4c26a64e4c8f5f4890ef




Освен в телевизията, радио ефира, главите на хората и сърцата на феновете, ненормалниците нагазват постепенно и в пресата: От сцената в "Телеграф"

Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitimeПет 5 Фев 2010 - 19:19

На вниманието Ви! След като отвориха Studio 1, креативните членове на Illmate излязоха отново напред с поредната размазваща тава от болни тракове.

Illmate Wecareabouthiphop2

"Всякакви слухове за свършека на света нахлуха, но ILLMATE не ще спрат докато не ги раздели огромно цунами. След митичната първа компилация на лейбъла, от „болното студио“ излиза неподправената и смазваща „We Care About Hip Hop 2 – STILL ILL”. Парчетата в нея са и нови и стари, но всяко едно от тях само по себе си е уникално и отделено в архивите на DJ Darkstep. В компилацията взима участие никому неизвестният Ndoe, за да донесe със себе си музикално разнообразие и топли чувства. Всички инструментали са направени в лабораторията на смахнатия професор DJ Darkstep, а зад вокалите стоят добре смазаните ларинкси на FARS, Logo5 и Wosh MC . Така че… Пригответе се за една година, в която мозъците ви ще бъдат пръснати от болна продукция!"

Illmate Wecareabouthiphop2back

Можете да изтеглите от тук
Приятно слушане на решилите се. (:
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Sponsored content





Illmate Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Illmate   Illmate I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Illmate
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: