Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Two and a Half Men/Двама мъже и половина

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Peyton*

Брой мнения : 1145

ПисанеЗаглавие: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Вто 18 Авг 2009 - 23:15

~Режисьор:Чък Лори
~ В ролите:Чарли Шийн, Джон Крайър, Мелъни Лайнски, Джейн Линч, Холънд Тейлър  и др.
~Държава:САЩ
~Година:2003-????
~ Жанр:Комедия
~ Резюме:Чарли е прилично заможен ерген с къща на плажа, ягуар в гаража и разнообразни жени в леглото. Неговият прекрасен и фриволен живот в Малибу е грубо и рязко нарушен от брат му, който е пълна противоположност на Чарли. Алън е строг и старомоден. Предстои му и развод,  в резултат на който синът му Джейк трябва да остане при него. Животът им се усложнява и от присъствието на обзетата от мания за контрол егоцентрична майка  и баба Евелин. Тя постоянно се меси в личния живот на синовете си. Съпругата на Алън – Джудит, също не им спестява нищо, а ежедневните й капризи допълнително нагнетяват обстановка в доскоро така спокойния дом на Чарли.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
moni794

Брой мнения : 969
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Вто 18 Авг 2009 - 23:27

О, един от любимите ми сериали. Следя новите епизоди още докато излизат в Америка.
Много е забавно, а и актьорите са много яки, особено Чарли Шийн. Страхотно се вписва в ролята.
Чарли е страхотен персонаж. Има отлично чувство за хумор и много ме кефи, когато се дразни С Алън. Алън пък е малко странен, но в това е чара на героя. Джейк, той е също един много готин персонаж. Тъпото, затлъстяло хлапе, което уж много разбира. Когато започне да обяснява някакви шеги, или да разказва вицове е супер забавно.
Бърта, ей това е героя. Страшна е. Някаква непукистка, клюкарка, която знае всичко вкъщата. Много е яка.
Другиоте герои също са доста интересни, но все пак целта на сериала е да забавлява, в което според мен успява. Smile
emotion
Модератор

Брой мнения : 2589
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Вто 25 Май 2010 - 21:06

Много, много, много як xD Не знам какво ме беше хванало напоследък, та изгледах седми сезон за отрицателно време (те са кратки серийките и ги поглещах по 5-6 наведнъж). Сега съм по средата на шести и смятам да продължавам да си го гледам, макар че може би трябваше да се ориентирам от първи сезон нагоре, но както и да е... Haha! Страшно забавно е сериалчето и му се кефя много. Страшна комбина са тези двама мъже и половина, а Джейк имам чувството, че колкото повече расте толкова по-глупав става xD А най-обичам Чарли да се драка с Алък, няма такъв смях просто Haha!

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

Spunk
Модератор

Брой мнения : 2876

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Сря 26 Май 2010 - 23:57

Аааа, обичамобичамобичам <3 <3 <3
Винаги ме зарежда супер положително и се спуквам от смях.
Чарли и Джейк I love you Haha!
особено Чарли It wasn't me
не, честно, няма други такива!
И мога да гледам един епизод пак и пак и пак и никога да не ми омръзне, обожавам го тоя сериал.

Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Чет 27 Май 2010 - 19:13

Това е почти най - любимият ми сериал от 20 минутните. Haha!
НЯМА такъв! Умирам от смях на абсолютно всеки епизод, и винаги се прекланям пред гения на сценаристите, направо не знам от къде ги измислят тия безбожно яки лафове.
Джейк. <3 Хлапето е невероятно... май наистина с всеки сезон става все по - глупаво. Haha!
Чарли и Алън са страхотни, Чарли с постоянните препивани, краткотрайни връзки и въобще с цялото си повърхностно поведение... Алън, с невероятната си каръщина и с начина, по който постоянно натяква на Чарли колко е безотговорен.
Берта! Няма такъв образ! Страшна е, как едва ли не тя им нарежда, направо... обичам я и нея.
Супер сериал, трябва да го изтегля, не да гледам някакви отделни серии по телевизията.
Elune

Брой мнения : 1295
Местожителство : In my invisible music world...

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Пет 18 Юни 2010 - 22:03

Хахаха, обожавам го този сериал, винаги ме кара да се смея от сърце.
Хем е смешен, хем я няма тази гнусна извратеност, както при повечето сериали.
Актьорите са такива големи сладури, че направо да седиш и да им се кефиш.
Всеки път, като го хвана по телевизията, се лепвам и заразвям всичко(освен пианото), за да го гледам.
Много ме разведрява и винаги ми повдига настроението. :-)))
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Сря 23 Юни 2010 - 11:31

жесток сериал Cute актъорите са страхотни и пасват перфектно в ролите си Smile и абсолютно всеки път когато го гледам се превивам на две от смях Haha! ...
Cveti Ognqnova

Брой мнения : 458
Местожителство : The world of sorrow...

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Вто 24 Авг 2010 - 15:26

Това е любимият ми комедиен сериал! Особено изцепките на Чарли и Джейк - до не говорим . Бърта е супер Haha! особено като се съберат със майката на Чарли , става една ... Twisted Evil Страхотен е сериала lol!
bluewolf93

Брой мнения : 113
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Вто 24 Авг 2010 - 23:34

Обичам този сериал Haha!
Вижте профила на потребителя https://www.youtube.com/Bluewolf939
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5121
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Нед 19 Сеп 2010 - 19:39

Алън и Чарли са ненормални. Haha! Просто убийствено забавни. Много ми е смешно, когато се дърлят за това как Алън живее на гърба на Чарли толкова време. Чарли с неговата безкрайна върволица от завоевания съвсем се е сдухал. Обаче Роуз какви номера му върти на моменти :Р Алън пък как успява да забива млади гаджета с тази външност scratch , не мога да си го обясня. И Джейк - милото тъпо отроче. Ако всички хлапета са толкова глупави, не знам какво ще се случи с човечеството. Майка им винаги поднася жестоки изненади. Но от целия сериал любим герой ми е Бърта - тази жена е трепач. Какви коментари прави, нямам думи. И винаги получава това, което иска. Събота и неделя не пропускам сериите по Фокс, защото нямам време да ги тегля и да ги гледам на компютъра.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
darkness_angel

Брой мнения : 442
Местожителство : у нас ;)

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Нед 12 Дек 2010 - 23:40

Много забавно сериалче. Обожавам Джейк и Бърта, защото са най- забавни забавни, де. Минаха осем години, откакто го следя и все още не ми е омръзнало. Има на какво да се смея и затова го харесвам.
olga1994

Брой мнения : 48
Местожителство : veliko tarnovo

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Пон 13 Дек 2010 - 12:39

това е страхотен сериал на него се спуквам да се хиля дори когато съм тъжна сериала ми оправя настроението
Heilichka

Брой мнения : 26

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Пон 13 Дек 2010 - 20:32

Един от най-добрите комедийни сериали, Бърта и Джейк са ми любимци винаги те разсмиват

Джейк: Две кексчета бuлu във фурната..
И едното казало:''Ох,колко е горещо тук ! ''
а другото казало:''Аа… говорещо кексче''.
Haha!
poli8009

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Чет 16 Дек 2010 - 15:10

Този сериал трябвада го гледам с памперс, защото се заливам от смях всеки път
papata

Брой мнения : 80
Местожителство : Under red lights...

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   Нед 19 Дек 2010 - 17:12

О-о това е УНИКАЛЕН филм Exclamation Exclamation Exclamation Не мога без него ; Алън - Пропадналия , Джейк - нехайното лапе и Чарли - пияницата Луд смях Луд смях ..о и Евелин - злобара девил Haha! Haha!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Two and a Half Men/Двама мъже и половина   

Two and a Half Men/Двама мъже и половина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next