Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Guano Apes

Go down 
+4
Alice Cullen
Искра
_My_Bloody_Romance
Melrose
8 posters
АвторСъобщение
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 12:56

Guano Apes,
Guano Apes Guano-apes
са основани през 1990 г. в Гьотинген, Германия, от китариста Хенинг Рюменап, басиста Щефан Уде и барабаниста Денис Пошвата.
Техният възход започва след 1994 г., когато към групата се присъединява вокалистката от хърватски произход Сандра Насич, а през 1996 спечелват конкурса Local Heroes на VIVA TV.
В кариерата си Guano Apes имат 6 издадени албума.
Бандата достигна световна известност с мегахита Lords of the Boards , последван от Open Your Eyes,Big in Japan и Pretty in Scarlet.
Концертът им у нас(30 май,2009) бе откриващият лайф на предстоящото им европейско турне.
На него бандата е в оригинален състав - Сандра Назик - вокали, Dennis Poschwatta - барабани, Henning Rümenapp - китари и Stefan Ude – бас.

Guano Apes Guano+Apes+guano_apes
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 13:38

Една наистина невероятна група <33 Ненадминати са Cute Добър инструментал, адската вокалистка, смислени текстове.. страхотни са, нищо че ги слушам рядко, пак си ги обичам. Любима песен - Open Your Eyes, колко време съм я циклилаа..
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 13:46

Готини са, Сандра има жесток глас... Но пък не ги слушам особено... Любима песен: Lords of the boards Twisted Evil Готина е и песничката на Сандра Назик с Апокалиптика, не мога да се сетя как се казваше... но, да, тя също е готина Smile


Последната промяна е направена от Искра на Пон 31 Авг 2009 - 13:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 13:47

Страхотни са! От известно време съм на вълна 90-те години и съм зациклила на Foo fighters и Guano Apes. Имат наистина страхотни песни. Обожавам Big in Japan(първото тяхно парче (е не точно тяхно, нвм), което чух) и Pretty in Scarlet. Също:Don´t you turn your back on me,You Can't stop me, Open Your Eyes са мн добри.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 14:02

Женски вокали хахах, няма как да не се разпиша...

Не са ми особено любими, като се изключат мега хитовете Open Your Eyes, You Can't Stop Me, Lords Of The Boards... Иначе Сандра е страхотна, хич не си поплюва, има много готин глас и се раздава на макс. Може би е моя грешката, че не съм им обърнала повече внимание, но освен със силния женски вокал не ме привличат с нищо друго.

Искрето е споменала по - горе песента на Сандра с Apocalyptica - Path Vol. 2, много е готина :]]
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 2:18

Друга любима моя група, страхотни са! Вокалистака им има страшния глас. Някой от песните им ми навяват доста спомени, и то все хубави.
Любими са ми Lords of the boards, Open your eyes, Rain, No speech, Heavan и др.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 17:31

Не съм запалена фенка,но определено да им прегледам песните ми е сред то-ду-акоо-не-ме-мързи листа(смятайте от заглавието колко е дълъг).Преди време чух Open Your Eyes в едно видео за Рияна И Бионсе,много ми хареса и след тананикане половин седмица,си я дръпнах.Направиха ми доста добро впечатление,а това бая трудно става при мен.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeПон 24 Май 2010 - 16:29

Още една вокалистка с глас - убиец. Не зная кога ги чух за пръв път, обаче винаги свързвам песните им с екстремни преживявания заради едно бивше гадже. И да - май той ме запали да ги слушам. Естествено, периода, в който бяха само те и никой друг, отмина, но класическото им звучене винаги е добре дошло.
Върнете се в началото Go down
avroro




Брой мнения : 7
Join date : 07.05.2009

Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitimeСря 19 Яну 2011 - 15:26

Април месец за в София! 45 лв. са най-евтините билети. Определено си заслужават!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Guano Apes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guano Apes   Guano Apes I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Guano Apes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: