Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Bones/Кости

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Bones/Кости   Съб 26 Сеп 2009, 22:44

Bones
Д-р Темперънс Бренън (Emily Deschanel) е съдебен антрополог, който работи в института Джеферсониън във Вашингтон, и пише романи като добавка към интересната си работа. Когато стандартните процедури за идентифициране на тяло се оказват безполезни, когато останките са прекалено разложени, изгорени или унищожени - тогава се появява Д-р Бренън с нейната необичайна способност да разчита улики оставени върху костите на жертвите.
Специален Аген Сийли Буут (David Boreanaz) от ФБР единствен успява да се сработи с необикновенната докторка. Буут разкрива психологическите подбуди за извършване на престъплението, докато Бренън и нейният екип "мижльовци" събират доказателствата по случая. Така тези два компонента на съвместната им работа ги правят непобедим екип при разрешаването на заплетени убийства.
Освен Буут в екипът на Бренън се включват още няколко ярки личности. Анджела Монтенегро(Michaela Conlin) е художничка, която специализира в реконструкцията на местопрестъплението и външните белези на жертвите.
Специализантът съдебен антрополог д-р Зак Ади (Eric Millegan), "човекът с буболечките" д-р Джак Ходжинс (T.J. Thyne), д-р Камил Сароян(Tamara Taylor) която е съдебен лекар и най-новия член на екипа във втори сезон, замества досегашния шеф на отдела д-р Д.Гудман (Jonathan Adams).

Актьорски състав:
Д-р Темперънс Бренън (Emily Deschanel)

Сийли Буут (David Boreanaz)

Анджела Монтенегро(Michaela Conlin)

д-р Джак Ходжинс (T.J. Thyne)

д-р Камил Сароян(Tamara Taylor)

Д-р Л.Суийтс (John Francis Daley)

Уендъл Брей (Michael Terry)

Лично мнение: Сериалът е страхотен! Заплетени убийства, епизод за епизод. Има от всичко - малко екшън, достатъчно инфо, за да си размърдаш мозъка, интересни персонажи, кой от кой по цветист. И освен това страхотен хумор. Заслужава да се гледа.
Тук има всички сезони +новите серии от 5 сезон.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
lin

Брой мнения : 934
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пет 08 Яну 2010, 22:58

Току що привърших останките на първи сезон..../не ми обръщайте внимание заразя Haha!/
Нямам думи да го опиша, а ме чакат още четири сезона. Невероятен <3. Всеки един епизод е уникален със собствена магия. Пу защо не го дръпнах по-рано I love you
Бренън е уникална, или по-скоро трябва да й викам Джой Haha! наистина последния епизод ме метна в пета глуха. Изкушавам се в този късен час да почна втори сезон ;d
Ами Буут? Уникален,сексапилен.адскииии In Love Няма такъв като него ама и как само не спря да й вика "Bones" Haha! а самата връзка между двамата, която се е зародила. Как я ревнува или по-скоро не ще да признае, но го гложди като му няма доверие. Дано да направят нещо между двамата по=нататък макар че така са най-сладки.
Зак е гениален! Да му имам интелекта. Само с поглед и двамат с Бренън могат и за бебешките зъби да разкажат Haha! Обаче не ми харесва, там където Гудман спомена че иска да използва възможностите му, а като го гледам в първия пост го няма като персонаж, ще умра ако го махнааат Crying or Very sad
Андж и Джак са също уникално образи. Особено нейните опити да накара Бренън да живее, и бунтовническия характер на Джак. как съм се смяла когато искаха да правят неразрешена дейност за всичко влизаше Haha! Няма такъв образ...
Невероятен сериал. Определено се вписа в любимите ми Cute
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пон 11 Яну 2010, 22:47

ЙЕЕЕЕ, вече не съм единствената членка на клуб "кости"! Haha!
btw: Ето промото на 11 епизод. Очаква се да излезе на 14 този месец.
polinceto
VIP

Брой мнения : 3366
Местожителство : ~over the rainbow~

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Вто 12 Яну 2010, 10:27

Споко,Нони, не си само ти... Haha! Какво да кажа за този невероятен сериал..С нетърпение го очаквах Haha! Личното ми мнение се припокрива с на Нони.Просто,слънце ти го каза.Заплетени убийства, щур екип(малко шантави,ама хипер сладки), актьорите са чудесни...а любим персонаж ми е специален аген Сийли Буут Haha! Не се чудете защо...гледайте сериалааааааа In Love Cute
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пет 15 Яну 2010, 18:34

05x11 Новият епизод!
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Нед 17 Яну 2010, 23:44

Току що завърших 3ти сезон. Да знам, че имам още цял един и половина, но не се сдържам. Направо имам чувството, че главата ще експлодира ако не кажа всичко това.
УНИКАЛЕН сериал. У-Н-И-К-А-Л-Е-Н.
Уникални истории,връзки, герои,убийства,всичко! <3333333333333

Spoiler:

Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пон 18 Яну 2010, 01:12

Неможах да се стърпя, да не пусна това интервю. Признавам ги!!!! Haha!

Иначе епизода беше доста забавен.
Spoiler:

twilight_i94

Брой мнения : 2279
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Чет 21 Яну 2010, 15:06

polinceto написа:
Споко,Нони, не си само ти... Haha! Какво да кажа за този невероятен сериал..С нетърпение го очаквах Haha! Личното ми мнение се припокрива с на Нони.Просто,слънце ти го каза.Заплетени убийства, щур екип(малко шантави,ама хипер сладки), актьорите са чудесни...а любим персонаж ми е специален аген Сийли Буут Haha! Не се чудете защо...гледайте сериалааааааа In Love Cute
Подкрепям мнението на Поли с две ръце и два крака. Обожавам "Кости"! Това е един от любимите ми сериали и съм сигурна, че няма как да ми писне да го гледам.
Artemis

Брой мнения : 1494
Местожителство : Rainbow Country

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Чет 27 Май 2010, 12:43

На скоро го започнах и ми харесва. Най-вече, защото участва Дейвид Бореаназ.
Харесва ми идеята, падам си по криминални такива. Все още съм на първия сезон де, ама бързо ще напредна Twisted Evil
lin

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Чет 27 Май 2010, 19:55

Изгледах последния епизод на пети сезон и съм объркана... Neutral нужно ли бе да ги разпръснат? очаквах целувка между Буут и Бренън... Личи си, че двамата изпитват нещо един към друг,ама...пусти сценаристи искат да изкукуригам докато ги чакам Haha! Само не си представям как ще изтрае Дейзи, ама ще се разбере 6ти сезон де ^^
Радвам се ужасно много на Ходжинс и Анджела, двамата винаги са ми били милички на сърцето, а физиономията на Джак всеки път щом види баща й ме кара да се смея като луда. Толкова го правят стращен, а той... ;d
Нямам търпение за следващият сезон, макар този да бе леко...не силен както другите, поне за мен, но пък изгражда връзката между двамата...абе невероятен сериал и толкова. I love you
polinceto
VIP

Брой мнения : 3366
Местожителство : ~over the rainbow~

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Сря 14 Юли 2010, 11:53

Честно казано не знаех,че сериала е по книга... o.O Да и аз така стоях като разбрах.Случайно взех книгата от един познат и я изчетох за нула време...И голям шок...Единственото общо между книгата е сериала е името на Бренан и нейната професия.Приликите спират дотук.Мислех си,че ще вземат повече неща от книгата...Но не-няма го Сийли,няма го щурия екип..Явно само идеята за такава героиня са взели от книгата...Макар,че и по характер се различават...Нвм,хубаво е да се прочете нещо на Кати Райкс Cute
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Сря 14 Юли 2010, 20:23

току-що свърших 3-ти сезон и честно казано не мога да дам смислен коментар..
През целия последен епизод бях с отворена уста! Дори сега ме боли ченето ;дд

Spoiler:

Сега ще си пускам 4-тия сезон и чак след като го изгледам ще мога да кажа нещо по-смислено от горните редове, ноо.. ;дд до тогава само това ми е в главата.. Наиситна не видях това да идва.. o.O

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
Nessie
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пет 03 Сеп 2010, 02:31

новият 6 сезон излиза на 23 септември ^^

bella_edward_love

Брой мнения : 2279
Местожителство : Smiley World

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Вто 14 Сеп 2010, 10:32

Обичам Кости един от любимите ми сериалли, за сега съм гледала само първите два сезона но смятам да НАВАКСАМ и то много :Д. Обичам всеки епизод, убийствата са уникални, а докато ги решават...Любими персанажи Бренан и Буут понякога са ми адски забавни двамата
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пет 24 Сеп 2010, 07:48

Bones S06E01
Nessie
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Съб 25 Сеп 2010, 16:03

явно като ми е тръгнало на критика да продължавам смело.. ;д
как може Буут да е такъв идиот?!?! хванал ми се с някаква руса куха кифла.. ами Бренан, бе мухльо?! Silly me много ме ядосаха
едноственото положително беше Анджи ^^ <33 ох това момиче винаги съм я обичала страшно много. според мен не си приличат много, много с Ходжинс, но пък за сметка на това изглеждат толкоча щастливи, че не мога да им се нарадвам на моменти.
епизода беше много трогателен и го изгледах с удоволствие. стана ми мн кофти за детенцето, но какво да се направи.. ;с
и пак да се върна на Буут и Темпи.. абе тия двамта няма ли най-после да си признат каквото имат един към друг?! всъщност те вече си признаха, ама Бренан се направи на луда.. толкова ли я е страх да предприеме нещо.. тъпо е просто.. и ги псувам в момента, а не трябва ;д
но пък си чакам следващия епизод с нетърпение. Cute

lin

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Нед 26 Сеп 2010, 17:36

Ша-ляляля ^
Моите любимци се върнаха!
Първо харесва ми тази прическа на Бренан <3 Много й ходи като цяло.
Второ, на мен ли ми се струва или Дейзи не е така дразнещо писклива? Даже на моменти ме изкефи, особено когато ги нападнаха и Бренан я накара да покаже, че е жена. А тая най-драматично си отвърна "Да сваля ли още?" Haha! Haha!
Психологчето утрепа рибата с тази прическа и брада о.О Верно, верно помъдрял или там както го каза, ама да го маха това нещо от себе си.
Ходжинс и Анжела <3 Тези двамата са най-сладки! Особено когато Анджи му сподели новината. Але как съм се усмихвала и смяла на реакцията. Сладури!
Този епизод просто ми показа, защо толкова обичам сериала!
Както каза адвокатката " И Го решихте толкова бързо?!" или нещо подобно. Или пък Кам " Най-добрият ми антрополог е на (забравих островите ;д)"
Уникален! Cute
renito0o0o

Брой мнения : 435
Местожителство : В импалата

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Нед 03 Окт 2010, 13:16

Yeah, baby! Старият екип се върна! Ако трябва да съм честна, не съм гледала всички епизоди, но сериалчето е супер добро! Гледах петия сезон от 16 епизод до края и сега започнах с шестия. Знам, че съм изтървала доста, но сериалът е такъв, че и да не си гледал началото разбираш всичко. Та, как може Буут да тръгне с тая русокоска! Въобще не ми харесва, и имам чувството, че се захванал с нея, защото Бренан му е липсвала и тая е някакъв временен заместител, само докато се осъзнае. А и Бренан започва да показва някакви признаци на ревност, което ме радва, защото скоро сигурно ще се оправят нещата между тях. Иначе много се зарадвах като разбрах, че Анджи и Ходжинс ще имат бебе, а и начинът по който Бренан реагира, когато Анджи й каза, беше много готин. Както и да е, ще проодължавам да гледам с надеждата скоро Буут да се осъзнае и да се съберат. Smile
Вижте профила на потребителя http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
gold_alex

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Пет 25 Фев 2011, 22:33

Дейвид Бореаназ е любимия ми актьор още от детски те ми години, гледала съм всичките му филми, но откровенно мога да кажа, че и да не участваше в Кости пак бих гледала сериала. Страхотен е Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Today at 13:36

Bones/Кости
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bones/Кости