Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Breaking Benjamin

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Breaking Benjamin Empty
ПисанеЗаглавие: Breaking Benjamin   Breaking Benjamin I_icon_minitimeСъб 10 Окт 2009 - 19:22

Реших се и аз да пусна тема за любимците си (в чест на новия албум xD). Е, има ли фенове?

---

Breaking Benjamin Breaking.Benjamin

Like a Star @ heaven Breaking Benjamin е американска рок група, сформирана през 1998г. в Уилкс-Бери, Пенсилвания.
Like a Star @ heaven За членовете:
Арън Финк и Марк Клепаски напускат групата Lifer, за да се присъединят към Бенджамин Бърнли и Джеръми Хъмел, които бързо печелят фенове в родния щат.
След издаването на албума "We Are Not Alone" барабанистът Джеръми Хъмел взема малка почивка, по време на която бива изненадващо заменен от Чад Зелига. Видимо недоволен от стечението на обстоятелствата, Джеръми съди групата за неизплатени пари от песните, които той е писал.


Like a Star @ heavenИмето на бандата е свързано с инцидент по време на изпълнение на Бенджамин. Докато той изпълнява кавър на песен на Нирвана в клуб, той чупи поставката на микрофона. Собственикът на въпросния микрофон излязъл на сцената и казал: "I'd like to thank Benjamin for breaking my fucking microphone." ("Искам да благодаря на Бенджамин, че ми счупи ш***ния микрофон").
Like a Star @ heaven Логото на групата е келтска плетеница, предложена от фен и взета от сборник с татуси. Татуирано е на китките на всеки един от групата.

Like a Star @ heaven Дискография:
- Breaking Benjamin EP (2001)
- Saturate (2002)
Сингли: Polyamorous, Skin. Skin е известна с това, че Бърнли я мрази. Това е, защото от Hollywood Records избират нея за сингъл, а не предпочитаната от бандата Medicate.
- We Are Not Alone (2004)
Сингли: So Cold, Sooner or Later, Rain
- So Cold EP
Съдържа live версии на So Cold, Breakdown, Away и студийната версия на Blow me Away и Lady Bug.
- Phobia (2006)
Сингли: The Diary of Jane (включена в саундтрака на Step up 2), Breath. С Breath групата за първи път излизат на първо място в класациите за сингъл.
- Dear Agony (2009)
Сингли: I Will Not Bow. Песента е саундтрак към филма Surrogates (2009) с участието на Брус Уилис.



Клипове: Polyamorous, So Cold, Sooner or Later, Breath, The Diary of Jane, I Will Not Bow


Сваляне на дискографията
Върнете се в началото Go down
mim.marley

mim.marley


Брой мнения : 92
Join date : 11.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Breaking Benjamin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Benjamin   Breaking Benjamin I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 12:06

Има фенове sunny ! Групата доста ми допада, въпреки че не съм чак толкова запалена.
So Cold ми е любима песничка. Имаше е период, в който само и единствено тази песен слушах ;д
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Breaking Benjamin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Benjamin   Breaking Benjamin I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 16:14

ЗАЩО не съм писала тук?!?!
Обичам ги, преди, като слушах по - лекички неща си ги пусках доста често. Най - якото в тази група за мен е гласът на вокала <3 Бях буквално влюбена в него /в гласа, не във вокала... в него по - късно Haha!/ Любими песни са ми Away, So Cold, Evil Angel, Dance With The Devil, Give Me A Sign... Има и още, но основно това. Това е едно от любимите ми live изпълнения евър. <3
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Breaking Benjamin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Benjamin   Breaking Benjamin I_icon_minitimeЧет 3 Юни 2010 - 20:14

И аз отпърво бях влюбена в гласа на момчето, по-късно изгледах някой клип и като видях вокала как се вихри на песните ..яко! Любими песни. : естествено The Diary Of Jane, обаче чак тази година разбрах, че е тяхна, помнех я изпята с по-нежен глас от някои филми сигурно; Blow me away, целия нов албум и Polyrimius или нещо такова . Хубава група са, но съм разочарована от един истински ценител на алтърнатив рока, защото във вибокс гледанията на новия им албум не са кой знае какво, а има защо да са.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Breaking Benjamin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Benjamin   Breaking Benjamin I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Breaking Benjamin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя книга от поредицата ви е любима?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: