Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+173
mai land
Мари
Janica
Таня
NVasileva
ninelle
fallangel
Romina
Дафинка
ivkaiva3
dessy_2201
pnmihailova
nmk_262
mirence70
Ina
маринели
Denitsa
Gergana8310
krassy123
netinka
RhageLover
марти7074
Dfghjk
antoan
irina37
elinor83
Vanya Pekova
Valverde
sta_ny
NiKoLcHeToOo
kremchetokika
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
ivykiwi
raq2003
mushmulkata
radi842
Tais
emotion
Streamers_98
the mortal vampire
haou_airen
hhxx
nansi0521
gerganasto
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
stefaniya
Adi81adi81
littledwarf
mi666i
Divine
opinionated
inarra
joo86
djiogara
sevinchas
yasmina
Chocolate
papazova
mimi40
sss79
hai_lin97
MVM
RavenKnight
Мейси
rosali
miss_l0veee
pufilina80
deedee1991
Bloopy
twilight9404
RavenHeart
hriskataaa
Elune
Yris
vasi738
nilgyun
Pale_Doll
Scorpio
Avis
byh4o
ronnie178
daki8
black_paranoia
shadowkiss
piki
kati2211
sevinch_ahmedova
Nikssi
gali68
FromHell
geriqn
ziz
annadimova85
magdalasf
Nightmare_Girl
gold_alex
nina1968
elena1916
missoctober
vamp_girl33
Kristityyy
monaliza
poli8009
mirela95
lovee_
albenii
kamenceto90
rim17
radivana
dani4ko
santutzo
MisS_KaPriZna
charmira
slunchev_luch
Heilichka
zinaida
elinka
etam
mamamia
Deichuna
djuli
vikincety_24
darkness_angel
Silvi_2711
moni794
ShiVeR
perla333
polinceto
gibon
Cveti Ognqnova
bella_edward_love
Silence_love
Antoniq93
flora1898
rozza93
wentlee
Melanroh
pijama
Caius's Huge Fan
Beta
Bilson
jalice
chirsi
presy
wither.
Priestess
voice_of_heaven
fuckin_rules
milencety
ivka_94_1991
twilight_i94
Rainbow
Artemis
Lioness
krisi1023
Искра
twilighttt
Melrose
Glrk
rozi_bj
twilightgirl
lady_abadon
Eternal Love
lin
Alice Cullen
sayonara
FoXy
gal4eto9052
Nessie
177 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
АвторСъобщение
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Яну 2010 - 1:08

П. С. Каст &Кристин Каст- Измамена
"Излапах" я буквално за часове. Занимателна е. Ако в следващите дни нещата не се развият благоприятно за мен, бих я препрочела. А нали си я и спечелих-още по-сладка утеха! Cute
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Яну 2010 - 20:01

Ян Ван Хелсинг - Не пипай тази книга!

Започва... хм, доста шокиращо, бих казала. Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Яну 2010 - 21:17

Л. Дж. Смит - Дневниите на вампира "Тъмното обединение" - Една от по-добрите части от поредицата. Още първия път като я четох и ми беше мистерия случващото се. Сега за 2-рото прочитане бе почти същото ^^ Много готино свърши.
Върнете се в началото Go down
twilighttt

twilighttt


Брой мнения : 644
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : nowhere ..

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeЧет 21 Яну 2010 - 10:42

"С дъх на канела" на Никълъс Спаркс.. Прочетох я за ден и половина, защото така ме грабна, че не можах да се отлепя от нея.
За пръв път чета нещо от този род, в смисъл писано от мъж с мисли на мъж, с негови думи и разсъждения. Беше ми интересно да следя как мислят и как реагират в различни ситуации.. Как гледат на любовта, раздялата, болката, радостта, срама и всичко останало. Как мислят за нас и мислят ли изобщо..
Да ви кажа, не се разочаровах.
Прекрасна книга, прекрасна история. От средата някъде почти до края през 10 странички и се просълзявах, накрая даже пуснах една-две сълзички (което по принцип не е присъщо за мен, докато чета).
Няма да съжалявате ако я прочетете - просто уникална книга и уникален автор.. Да се надяваме, че филма ще е хубав(поне трейлара такива надежди ми вдъхва) Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeВто 2 Фев 2010 - 17:40

Прочетох Измамена.Макар с натовареното ежедневие из даскало да не очаквах да стане толкова скоро,това,че по някои предмети бях оформена или бях сред първите номера си беше голям бонус.За пръв път напреднах с около 100 страници в даскало.Довърших я обаче чак този петък,бяха ни дошли гости,Стоян, и понеже не ми дадоха компютъра,въпреки че беше ваканция(Нали кака трябва да изпъкне с кучкостта си пред хората),реших да почета.Но те нали са добри хора,решиха да гледат страшни филми и да си загасят лампата.Не че ми е за пръв път да чета на тъмно,обаче крясъците от филмите ме разсейваха,та се напрегнах и слушах музика.Четох сигурно до 3 часа.А съдържанието буквално ме замая и удиви.Действително си проличава как авторките израстват във втората книга и Измамена беше по-интересна от Белязана поне на мен.Имаше такива забулени неща...толкова добре написано всичко.Просто нямам търпение за другата книга,която когато си скатая малко време,да си подаря удоволствието да прочета.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeЧет 4 Фев 2010 - 22:33

Дневниците на вампира - Тъмното обединение

Може би най-добрата от поредицата. Страшно й се изкефих и докато не я прочетох не я пуснах. Авторката доста умело ги беше навързала нещата и до последно ми беше мъгляво и някак неясно. Не се зарадвах особено на завръщането на Елена, но щом така е решила жената - коя съм аз да я спирам? Haha! Ох, а Деймън в тази книга обира всички точки. <33
"Разкарай се от брат ми!"
I love you
Или моментът, в който обясни, че не е бил поканен и за това не е могъл да спаси Вики. <3 Да, много, много му се изкефих и вече е една крачка пред Стефан. (:
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeНед 7 Фев 2010 - 13:10

Ох, и аз да се присъединя към масовото четене на тия "Дневници на вампира".
Цялостното ми наблюдение върху книгата (първата): абсолютно никаква мисъл, никакъв смисъл в любовта на Елена и Стефан, а самия образ на главната героиня няма да го коментирам. Вярно, има допирни точки със "Здрач", обаче... първо, "Здрач" е къде-къде по-добра книга и второ, допирните точки са адски малко. Така и не разбрах какво й беше толкова вълнуващото и по-доброто от по-горе споменатата сага. Та, както и да е, все пак прочетох само първата част, утре ще взема и втората от една приятелка, за да не се изказвам неподготвена и за да съм по-компетентна по въпроса. И въпреки това казвам още веднъж (защото се съмнявам да си променя много мнението), не е по-добра от "Здрач".

П.С.: Дени, браво, че си прочела Dear John, на същото мнение съм като теб. Определено красива книга. Smile
Върнете се в началото Go down
krisi1023

krisi1023


Брой мнения : 27
Join date : 16.06.2009
Age : 33
Местожителство : Bulgaria

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeНед 7 Фев 2010 - 16:19

Последно прочетох " Под игото" на Иван Вазов. Тази книга ме впечатли много Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Фев 2010 - 20:40

И втората от "Дневниците на вампира" мина под ножа, така да се каже.
Ами, какво да ви кажа, мнението ми не се промени много след "Борбата", но мога да кажа, че втората със сигурност беше значително по-добра от първата. Е, попаднах на някои странни грешки от страна на авторката (напр., изведнъж се оказа, че Елена е много повече на "ти" с вампирската природа, отколкото беше в първата част и разни такива дребни пропуски, които може би не се забелязват чак толкова), но тази част поне беше по-динамична и внесе малко смисъл в иначе леко скучноватата история и любовта на Елена и Стефан. Имаше и някои добри попадения с репликите (като изказването на Стефан - "Ти си моето огледало").
Ще прочета и останалите две, когато имам възможност, но засега още не мога да кажа, че тази поредица е нещо кой знае какво.
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Фев 2010 - 20:46

Семьон Малков- "Две съдби- Шантаж" и "Две съдби-Разплата"
Не знам какво да мисля за книгите, като знам че ме чакат още четири. Наистина донякъде интересна история, пък и за първи път чета нещо от руснак написано, а и в цялата история се говори за Русия. Малко ми е тъпо, че и в двете книги и децата живеят както родителите си,същите лошотии и прочие. Още по-зле че убиха главната геройня във втората книга,какво във другите ше възкръсва ли? Таман нейните глави ми бяха интересни :/ ама ше се види...
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeНед 21 Фев 2010 - 14:46

Тръпка на Маги Стийвотър-Прочетох я за изненадващо отрицателно време за мен и много ми хареса.Починах си от вампирите и когато свърши книжката просто исках още.В някоя по чувствена система щях да се разплача на края,защото който я е чел знае какво става,но само си се сви душицата и това беше.Но без съмнение книгата ми хареса,опитах и нещо върколашко и определено си струваше.

Академия за Вампири на Рашел Мийд-като си я купих,съжалих,че го направих щом видях отзад резюмето.Реших веднага,че е нещо от онези стари вампирски романи,но то какво се оказа...Много интересна и съвременна книжка,с чувство за хумор,с неочаквано развитие...Чакам с нетърпение следващата доза,която излиза утре,защото бая въпроси ми се породиха в главата с края на 1вата книга.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeСъб 27 Фев 2010 - 21:12

"Академия за вампири: Ледено ухапване"
Нещо ме удари вълната на вампирски книги... Ахаха!
Поредицата е много готина, леко четиво с приятни и много готини герои. Тази част (2 - ра) ми хареса, колкото и първата. Харесва ми, че любовта не е сладникава, героите са едни образи, особено главаната - страшен образ е - вампирите са различни и много интересни, сюжета също е интересен и няма излишни неща, поне според мен. Дааа, и успях да си харесам един висок и силен руснак Haha!
Мда, чакам 3 - тата с огромно неърпение.
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeВто 2 Мар 2010 - 15:09

Прочетох "Гордост и предрасъдъци" и не съжалявам, макар че чисто и просто сякаш романът нямаше действие. Всичко беше една голяма интрига, едни нечовешки влачения, сухи реплики и етикет. Да, знам че така е било едно време, особено Стара Англия, но е непоносимо за четене, изобщо не ми е по вкуса. Разбира се, си е мое мнение.
Иначе сега разбирам точно защо смятат Шекспир за толкова велик - да разчупиш едни стереотипи като тези и да обориш закостенелите разбирания на цякла една нация, не е шега. Жените - писатели от това поколение някак... не знам, сякаш не обичат достатъчно свободата и индивидуалността, за да ми се харесат. Smile
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Мар 2010 - 13:55

Понеже отдавна не съм писала,сега бая книги ще изреда...

Академия за вампири на Рашел Мийд: Ледено ухапване.

Spoiler:

Училище за вампири: Избрана
Spoiler:

Сватбата на Беки Б.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitimeВто 16 Мар 2010 - 16:25

"Всичко, което правим за любовта" на Кристин Хана.

Четох съкратена версия на книгата, понеже така ми я дадоха (в една книга, която е като сборник с още 3 произведения).
Та, както и да е.
Разказва се за една жена - Анджи Малоун, която идва от голямо семейство. Тя е омъжена за невероятен мъж - Конлан, но не могат да имат деца. Преживели са много разочарования покрай спонтанните аборти на Анджи и отказ за осиновяване в последния момент, което ги разделя.
За да се опита да промени живота си, Анджи се връща в родния си град, където помага на овдовялата си майка и двете си сестри да съживят семейния ресторант.
Светът се променя изцяло за Анджи, когато тя среща Лорън - младо момиче, което е отлично в училище, работи и спестява пари, но има майка алкохоличка. И от първата им среща до края на историята се случват неща, които променят всеки от главните герои.


По принцип не съм много по този тип книги - романтични, тъжни, любовни..., но има някои, които наистина си заслужават четенето. Личното ми мнение за "Всичко, което правим за любовта" е, че историята не е нещо особено, но когато прочетеш края, в главата ти изникват доста неща. Като цяло се набляга на отношението майка-дете, което е наистина красиво, може би от най-хубавите връзки на света. Определено ми хареса и с удоволствие бих си купила книгата с оригиналното количество страници. Препоръчвам я.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 2 от 24Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Най-омразна книга и автор
» Търся книгата...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: