Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+173
mai land
Мари
Janica
Таня
NVasileva
ninelle
fallangel
Romina
Дафинка
ivkaiva3
dessy_2201
pnmihailova
nmk_262
mirence70
Ina
маринели
Denitsa
Gergana8310
krassy123
netinka
RhageLover
марти7074
Dfghjk
antoan
irina37
elinor83
Vanya Pekova
Valverde
sta_ny
NiKoLcHeToOo
kremchetokika
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
ivykiwi
raq2003
mushmulkata
radi842
Tais
emotion
Streamers_98
the mortal vampire
haou_airen
hhxx
nansi0521
gerganasto
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
stefaniya
Adi81adi81
littledwarf
mi666i
Divine
opinionated
inarra
joo86
djiogara
sevinchas
yasmina
Chocolate
papazova
mimi40
sss79
hai_lin97
MVM
RavenKnight
Мейси
rosali
miss_l0veee
pufilina80
deedee1991
Bloopy
twilight9404
RavenHeart
hriskataaa
Elune
Yris
vasi738
nilgyun
Pale_Doll
Scorpio
Avis
byh4o
ronnie178
daki8
black_paranoia
shadowkiss
piki
kati2211
sevinch_ahmedova
Nikssi
gali68
FromHell
geriqn
ziz
annadimova85
magdalasf
Nightmare_Girl
gold_alex
nina1968
elena1916
missoctober
vamp_girl33
Kristityyy
monaliza
poli8009
mirela95
lovee_
albenii
kamenceto90
rim17
radivana
dani4ko
santutzo
MisS_KaPriZna
charmira
slunchev_luch
Heilichka
zinaida
elinka
etam
mamamia
Deichuna
djuli
vikincety_24
darkness_angel
Silvi_2711
moni794
ShiVeR
perla333
polinceto
gibon
Cveti Ognqnova
bella_edward_love
Silence_love
Antoniq93
flora1898
rozza93
wentlee
Melanroh
pijama
Caius's Huge Fan
Beta
Bilson
jalice
chirsi
presy
wither.
Priestess
voice_of_heaven
fuckin_rules
milencety
ivka_94_1991
twilight_i94
Rainbow
Artemis
Lioness
krisi1023
Искра
twilighttt
Melrose
Glrk
rozi_bj
twilightgirl
lady_abadon
Eternal Love
lin
Alice Cullen
sayonara
FoXy
gal4eto9052
Nessie
177 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
АвторСъобщение
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeНед 4 Юли 2010 - 15:00

Елизабет Костова - Крадци на лебеди
Софокъл - Антигона
Софокъл - Едип цар

За последните две няма да говоря.. Списъкът за девети клас. ;D
"Крадци на лебеди" ми хареса. Приятна книга, лека за четене. Макар че предната на същата авторка повече ме впечатли.
Върнете се в началото Go down
chirsi

chirsi


Брой мнения : 365
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен *

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeНед 4 Юли 2010 - 15:14

Катрин Каултър — Контесата . Много хубава книжкаа прочетох е за 2 дена :Р
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeНед 11 Юли 2010 - 19:28

Jenny Downham: Before I Die : Страхотна книга!Много кофти свърши, макар още от началото да се знаеше, че ще стане така.Но все пак трябваше да стане някакво чудо и Тес да не умре, не и след като намери любовта и всичко останало.Но пък книгата потвърждава това, че живота е отвратителен и колкото и да си щаслив, във всеки един момент това щастие може да се изпари за броение секуди.Книгата учи на това, че трябва да живеем оставащото ни време, всякаш утре наистина няма да дойде.Като цяло - много ми хареса.Аз я четох на английски, но днес разбрах и че я има на български по книжарниците."Преди да умра - Джени Даунам"
Върнете се в началото Go down
jalice

jalice


Брой мнения : 186
Join date : 06.06.2010
Age : 27

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeНед 11 Юли 2010 - 21:22

властелинът на пръстените :Р
Върнете се в началото Go down
Bilson

Bilson


Брой мнения : 83
Join date : 11.07.2010
Age : 28
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeНед 11 Юли 2010 - 23:00

Паулу Коелю '' Единайсет минути ''.Харесва ми начинът му на философско мислене,а и все пак от Коелю само мъдри мисли може да се прочетат,тежки,но провокативни


Последната промяна е направена от Bilson на Пон 12 Юли 2010 - 0:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeПон 12 Юли 2010 - 0:31

Четете ли условието?

Nessie написа:
Е, нека разберем коя е последната ви прочетена книга, с какво тя успя да ви грабне и с какво впечетление сте за нея Cute

Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeСъб 17 Юли 2010 - 13:02

Не казвай на никого! от Дейвид Розенфелт

Беше интересна и определено ми допадна. Развръзката е обичайна, но действието беше доста сполучливо навързано и по едно време започнах да се притеснявам какво става. Абе, хубаво книжле се оказа. Не съжалявам, че му хвърлих око ^^
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 31

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeСъб 17 Юли 2010 - 18:52

"Птицата убийца" на Джоана Хайнс - най-накрая си я довърших онзи ден, че я бях забравила, че я чета Haha!

Та... интересна книжка, криминално романче, не беше особено впечатляваща, защото към средата вече се досещах кои са вероятно възможните убийци и се оказа, че точно първото ми подозрение беше правилното. Иначе не беше зле, интересна като сюжет, не бях срещала точно такава идея.. Предполагам все на някого ще допадне, но според мен лично има доста къде-къде по-интересни и добри криминални романи.
Върнете се в началото Go down
jalice

jalice


Брой мнения : 186
Join date : 06.06.2010
Age : 27

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeСъб 17 Юли 2010 - 19:22

карибски пирати на края на света...гледала съм филмите и реших да видя и книгите...филмите са по-готини Haha!
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeСъб 17 Юли 2010 - 20:18

Л. Дж. Смит - Дневниците на вампира / Свечеряване - Няма по-малоумна книга на света, заклевам се! Haha!
Току-що я приключих и наистина съжалявам, че и отделих тези два дни в четене ;дд Няма по-големи измишльотини! Комбинация от най-ужасТната сапунка, която сте гледали + опит за някакъв трилър.. Наиситна се изумих, защото първите 4 книги са що-годе на добро ниво (даже са си много добре), а тази изби рибата... Не знам какво ще има в 6-та и 7-ма книга... Просто тази жена ме отчая... Да си ги беше оставила 4 по-добре..
Наистина развали поредицата, според мен!


Последната промяна е направена от Nessie на Съб 17 Юли 2010 - 20:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeСъб 17 Юли 2010 - 20:24

"Братството на черния кинжал."Книгата ме грабна с резюмето си.Наистина беше нещо коренно различно от всички истории за вампири,с които е залят пазара напоследък.Речникът на термините в началото на книгата засили интереса ми още повече.Но колкото повече четях,толкова повече разочарованието ме завладяваше.Цялата идея,която беше заложена в резюмето отстъпваше назад,за да се даде място на сексуалните сцени.Не ме разбирайте погрешно,нямам нищо против подобни сцени,но нека са с мярка,а не през една глава да чета за креватните изпълнения на вампира.Иначе наистина историята е много различна от всички до сега!Самите вампири са изключително интересни образи.Описанието им е малко страшничко,но пък по характер са невероятни-истински слънца,с невероятно чувство за хумор и остър език! Haha!
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeНед 18 Юли 2010 - 22:20

Алисън Ноуел - Синя луна - Е сега вече разбирам, защо тези малки книжки са били номер едно близо година ;дд
Първата от поредицата (аз сега завърших втората, от 4) беше що-годе добре и я прочетох с интерес. Знаех че има още 3 и реших, че ще си ги купя. Сега след като завърших втората съжалих, че не изчаках и третата ;дд
Тази жена наистина знае как да ти хване вниманието! ;д
Прочетох я буквално за часове и след това, още толкова, стоях и се чудех какво ще стане.. Сега нямам търпение да излезе третата, за да видим до къде ще доведе "хепи едн-а".
Според мен книгата си заслужава. Леко четиво е, и когато няма какво да се чете, би било интересно да се захване ^^
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeЧет 22 Юли 2010 - 13:06

По време на почивката се отдадох на четене...

451 градуса по Фаренхайт на Рей Бредбъри. Ако сте чели Оруел и ви е харесал, това е за вас. Книгата е 150 страници, а е толкова съдържателна. Нещо, което всеки трябва да прочете, кара те да се замислиш.

Под игото на Вазов. Не знам защо чак сега. Може би в 6 клас това, че е задължителна, ме е отблъснало. СТРАХОТНА книга. На края се разплаках, и ми идеше да си ударя главата в стената, че не съм я прочела до сега. Такива герои, такива описания, такива случки просто НЯМА. Ако във форума има още някой заблуден като мен, който мисли, че книгата не струва, да си посипе главата с пепел и да отива да я чете.

Нежна империя на Лулу Тейлър. Чиклит, ама ми хареса. Отдавна не бях чела^^ Ако не ви е досадно да четете цели абзаци с описание на скъпи, маркови женски дрехи, може да я прочетете. Малко бие на сапунен сериал, но все пак си ми хареса. След толкова сериозна литература имах нужда и от нещо такова.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeЧет 22 Юли 2010 - 22:14

Вода, камък, сърце на Уил Норт

Хубаво четиво. Не бих казала, че ме грабна кой знае колко, но все пак не го захвърлих, защото имаше нещо приятно в него. Самата идея на книжката е хубава, а именно, че животът продължава и след загубата и винаги има шанс да откриеш любовта на живота си на най-неочакваното място. Персонажите бяха интересни, забавни и свежи, но не ми допадна особено много краят. Прекалено хубаво беше и не чак толкова реалистично. Но, като цяло добра книжка. Smile
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitimeСъб 24 Юли 2010 - 16:21

"Дамата с черния воал" на Емил Ришбург

Баба и дядо наскоро домъкнаха от леля цели 3 кашона книги от преди... хм... 10-20 години. Включително някаква поредица с любовни романи. Реших все пак да погледна нещо, преди да ги дам за вторични, и отворих тази. Леле, наистина ма шашна.
По принцип изключвам при романтика, и то мноого стара, макар че съм чела и такава. Но това романче... Уоу. Много хубаво.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетох - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 5 от 24Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Песента, от която съм обсебена в момента
» Най-омразна книга и автор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: