Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Delain

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Delain Empty
ПисанеЗаглавие: Delain   Delain I_icon_minitimeЧет 26 Ное 2009 - 22:29

Delain Delain+07lores


История

Delain е сформирана от бившия китарист на Within Temptation- Martijn Westerholt. Той напуска Within Temptation през 2001 и през 2002 създава Delain. Бандата започват записите по дебютния си албум през юли месец 2006 г. За първият си (и единствен албум)групата кани някои по-известни музиканти: Марко от Nightwish, Лив Кристин от Leave's Eyes, Ад Слайтър(бас)от Epica и други.

Състав:

  • Шарлот Веселс(Charlotte Wessels) - женски вокали
  • Роналд Ланда(Ronald Landa) - китара и мъжки вокали
  • Роб ван дер Ло(Rob van der Loo) - бас
  • Зандер Зоер(Sander Zoer) - ударни
  • Мартийн Вестерхолт(Martijn Westerholt) - пиано

Дискография

  • Lucidity - 2006
  • April Rain - 2009

Музикален стил: Симфоничен метъл, Готик метъл/рок


Вие какво мислите?Аз лично открих групата,докато си "тършувах" из секцията за СДта в книжарницата в мола.Хвана ми около обложката на новия им албум,та го прослушах и само от тези 10-12 песни бях крайно впечатлена,стана ми любима група за отрицателно време,просто прекрасен саунд,ако мога така да се изразя,вокалистката има страхотен глас,текстовете също са им доста смислени...
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Delain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Delain   Delain I_icon_minitimeНед 29 Ное 2009 - 18:38

Преди доста време преслушах April rain-а, хубави песни има, ноо само толкова. Има още хиляди такива групи, липсва ми уникалност. Suspect Вокалистката вярно има хубав глас, ама пак май е само това. Музикалният съпровод обаче рулз, добри са, няма спор! Та не съм и кой знае каква фенка, рядко и ги слушам, не ме дивят особено..
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Delain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Delain   Delain I_icon_minitimeНед 29 Ное 2009 - 20:30

И на мен са ми някакви никакви. Готини са, имам албумите, но не са нищо особено. Съгласна съм с Во, прекалено много такива групи станаха, и имам чувството, че винаги си слушам едно и също. Вокалистката е готина, в момента даже май е рижава, но нито тя, като глас, нито групата като цяло изпъква с нещо пред останалите 300 000 такива групички. Като цяло - готини са, но не са нищо особено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Delain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Delain   Delain I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Delain
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: