Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Lie to me/Излъжи ме

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Lie to me/Излъжи ме   Вто 29 Дек 2009, 10:48

Д-р Кал Лайтман може да засича истината като анализира лицето, тялото, гласа и речта на хората. Когато някой си разклати рамото или си завърти ръката или когато си повдигне долната устна, Лайтман знае, че той лъже. Като анализира лицевите изражения, той дори разбира чувствата - от скрито възмущение, през сексуално привличане до завист. Но д-ра разбира, че тези негови способности са едновременно дарба и проклятие за личния му живот, тъй като семейство и приятели се лъжат и мамят с лекотата, с която престъпниците и непознатите го правят. От писателят Самюел Баум и продуцентите на "24" и "Развитие в застой" идва "Излъжи ме" - завладяваща драма, вдъхновена от научните изследвания на д-р Пол Екман, експерт в реалния живот, който може да вижда уликите, вградени в човешкото лице, тяло и глас, така засичайки кога някой при разследване лъже или просто казва истината.
Лайтман оглавява отбор от експерти в Лайтман Груп, който помага на федералните сили на реда, правителствените агенции и местните полицейски управления в техните най-трудни случаи. Д-р Джилиан Фостър е надарен психолог и професионален партньор на Лайтман, който носи баланс в отношенията им - докато Лайтман се фокусира върху детайлите, Фостър се вглежда в по-голямата картина на нещата. Ели Локър е водещият изследовател на Лайтман, който има толкова голям проблем с естествената тенденция на хората да лъжат, че измисля нова практика по този въпрос - "радикална откровеност". Райа Торес е най-новият член на агенцията и е една от малкото естествени таланти в засичането на измамите. Тя има необработена, нетренирана способност да разчита хората, което я прави задължителна сила за включване в екипа.

Последната промяна е направена от emotion на Пет 04 Окт 2013, 15:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
s7eli7y

Брой мнения : 1471
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Вто 29 Дек 2009, 11:08

Браво! Браво за темата, Ем Cute
Не знам, но от първия епизод, който гледах направо се влюбих в сериала. Замисълът е просто толкова оригинален и съвършен. Доставя ми неописуемо удоволствие да го гледам. Като вземат да ги разобличават по изразите на лицата им.. :bounce: А и Лайтман е един идиот..Just like House (:
С нетърпение чакам следващия сезон, наистина е страхотен този сериал. Smile
gal4eto9052
VIP

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Вто 29 Дек 2009, 11:22

Обичам ви, сериозно.
Давате ми идеи точно когато си мислех, че съм изгледала всичко хубаво. <3
До седмица ще го изгледам, ако е интересен и ще си кажа мнението, но изглежда срахотен, браво за темата. I love you
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Пет 08 Яну 2010, 22:10

Уф, няма такъв сериал! Влюбена съм напълно, безвъзвратно и завинаги! Амин за това. Haha!
Знаех, че ще е страхотен още щом му зърнах рекламата по Бтв Синема, ама той не се оказа просто "страхотен". Нее, това е слаба думичка, която не може да опише сериал от такъв ранг.
Точно такова нещо търсех, той е само за мен! I love you
Лайтман, Фостър, Торес и най-вече Локър = love! Понякога просто искам да вляза през монитора и да отида при тях, няма по-страхотни персонажи. Haha! Откачила съм по тях и мисля, че е перманентно...
Всеки един от случаите досега са били уникални по себе си и винаги достатъчно заплетени, за да стоиш с леко отворена уста и сърце подскачащо при всяка реплика. Кал е повече от ненормален, но точно в това му е и чарът. А пък Илай в повечето пъти ме хвърля в десета глуха, пък и каквото и да си говорим актьорът е безумно сладък xD Има нещо супер очарователно във физиономията му ^.^
И да... не знам какво друго да кажа. Любим сериал, любим. Smile
lin

Брой мнения : 934
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Пон 22 Фев 2010, 17:56

Добреее пишете ме фен, за две седмици свърши в ръчичките ми xD
Имам въпрос, преди да се разпиша...само 10 епизода ли е втори сезо н и ще има ли още?!

Така всичко образи са уникални. Признавам Кал бие всички. В началото когато започнах да го гледам и видях как се взира в лицата на хората направо им забива физиономията си се смях много, а после придобих навика му xD Колкото и да се взирам няма и 1/100 от това което вижда той да забележа. Уникален е. Смел, не се страхува и най-вече ЛУД!
Фостър също може да те прати в пета глуха. Начинът по който различава всеки звук, физиономия. Тези хора са ненормални! Торес доказа наистина своя вроден талант, което е само в нейн плюс, а Локър е за меееен xD Така да ми е симпатичен и чаровен по свое му, че няма накъде.
Казах ли, че сериала е страхотен? Нищо ще се повторя xD<3
qnito6880

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Съб 11 Дек 2010, 10:43

Ау адското серялче Haha! изключително е cheers
mamamia

Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Съб 11 Дек 2010, 15:21

Имах възможност да гледам само няколко епизода, но сериалът ми хареса като цяло. Струва ми се, че съспенсът е малко, а на места дори напомня за научно - популярен филм. Актьорската игра на централните персонажи е на ниво.
silviya_borisso

Брой мнения : 44
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Вто 15 Мар 2011, 14:00

Ще се гледаа
kasiljs

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Lie to me/Излъжи ме   Вто 25 Дек 2012, 20:59