Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 America's next top model

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
moni794




Брой мнения : 969
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

America's next top model Empty
ПисанеЗаглавие: Re: America's next top model   America's next top model I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 13:22

Явно ще съм първа. Smile

Обожавам го това шоу. I love you Гледала съм всички сезони до сега, че някои по няколко пъти. Като излизат новите сезони и епизоди си ги тегля докато ги дават в САЩ.
Тайра е супер. Не е някаква надута, както са явно повечето модели. Мноо е земна, забавана отпусната, приятна е за гледане. Някои от снимките им са много интересни и това, че отиват в други държави също много ми харесва. Повечето победителки, не са ми харесвали, честно казано, но имаше няколко, които ми бяха фаворитки от началото и победиха (Даниел, Салейша, Джазелийн).
А мистър и мис Джей, особено мис Джей са уникати, уникати. Мн ме кефи този човек. Haha! Особено с разните ръкави, числа, перуки и нт. Страшен е. Haha!

Та с две думи, страшно шоу. Smile
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

America's next top model Empty
ПисанеЗаглавие: Re: America's next top model   America's next top model I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 0:13

Уф, обожавам го това предаване I love you
Мога да го гледам постоянно и никога да не ми омръзне! Все си мисля, че тея 14 сезона не му стигат, ама никак! Haha! Страхотно е шоуто и Тайра е адската мацка. Да не говорим за останалите от журито колко им се кефя ;D Страшен екип са и винаги различни, провокативни и интересни. Няма такива ненормални фотосесии и такива снимки <3 Единственото, което не ми харесва е, че почти винаги момичето, което харесвам най-много остава 2ро или 3то Silly me
Върнете се в началото Go down
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

America's next top model Empty
ПисанеЗаглавие: Re: America's next top model   America's next top model I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 17:33

Харесва ми Шоуто,интересно е да гледаш как се подготвят момичетата да станат модели и осъзнаваш че не е нужно да си само едно красиво лице,но никога не съм била съгласна с избора на журито.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





America's next top model Empty
ПисанеЗаглавие: Re: America's next top model   America's next top model I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
America's next top model
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: