Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Private Practice/Частна практика

Go down 
АвторСъобщение
Peyton*

Брой мнения : 1145

ПисанеЗаглавие: Private Practice/Частна практика   Пет 15 Яну 2010 - 14:55

~Режисьор :  Майкъл Гросман
~ В ролите : Кейт Уолш, Ами Бренърмен, Аудра МакДоналд, Крис Уоъл, Пол Адълщейн, Тай Дигс и др.
~ Държава : САЩ
~ Година: 2008-2009
~ Времетраене : 45 мин./епизод
~ Жанр : Драма
~ Резюме : Създателката на "Анатомията на Грей" и носителка на наградата Златен Глобус, Шонда Раймс, започва история за ново начало и стари приятели. Тази есен, ще започне излъчването на нов сериал, т.нар. "spin-off" на "Анатомията на Грей", озаглавен "Private Practice". В него главна героиня ще бъде д-р Адисън Монтгомъри-Шепърд.

Адисън Монтгомъри е известен неонатален хирург, уважавана от нейните приятели и колеги в болница "Сиатъл Грейс". След като решава, че вече не може да живее близо до бившия си съпруг, Дерек Шепърд (McDreamy), и бившия си любовник, Марк (McSteamy), Адисън се отправя към Лос Анжелис за по-топло време и по-сполучливи възможности. Отново събрана с вече разведените си приятели от университета, Наоми и Сам, тя се присъединява към тяхната частна практика. "Private Practice" разказва историята на една жена, която не се страхува от промените и е готова да започне нов живот.

Доктор Пете Уилдер е привлекателен и уверен, привлякъл вече вниманието на Адисън, химията между тях е очевидна. Доктор Купър Фреедмън е преуспяващ педиатър, който обича интернет срещите и винаги е привлечен от младите жени. Но повечето му връзки завършват неуспешно. Той намира спокойствие при своята близка приятелка, психиатърката Виолет Търнар, тя няма никакъв късмет в любовта. Способна винаги да дава съвети на пациентите си за техните връзки, тя е силна и решителна, непозволяваща на другите да видят вътрешно колко е съкрушена след раздялата със съпруга си, който вече я е забравил и отново се е оженил. Уилиям Пакрър е млад и самоуверен, създаващ впечатление, че е безгрижен сърфист, но той силно се интересува от медицината. В Адисън той вижда шанс да има наставник, който да му помогне, за да постигне мечетата си - да бъде акушер.
Сезон 1
Сезон 2
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Чет 28 Окт 2010 - 19:30

Опитите да се постигне успеха на "Анатомията на Грей" според мен не са много успешни. Да, има вече ако не се лъжа три сезона, но аз гледах само първи и тук-там някоя минута от втори. Не е зле, ако съм си легнала и се чудя с какво да се приспя. Може би сценария наистина куца. Единственото в цялата история, което ми беше забавно, бяха опитите на Дел да сваля Наоми с онези шоколадови торти в първи сезон. Да, Пийт и Вайълет са сладки заедно, въпреки че повече ми допадат Пийт и Адисън. Но пък от друга страна Куп и Вайълет си подхождат толкова много, обаче там пък се намеси другата докторка. Общо взето, както вече казах - става за убиване на времето.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
twilight_i94

Брой мнения : 2279
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Вто 9 Ное 2010 - 21:53

Гледах няколко епизода, но не ме впечатли много. Имаше интересни случаи обаче и това не бе достатъчно да ми задържи вниманието. Издразних се на любовните взаймоотношения. Никой не знае с кого да бъде. Имах чувството, че тия хора не могат да се разберат. И както спомена Мел, сериала наистина става за убиване на времето, но не е нищо специално.
elito_4471

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Чет 30 Дек 2010 - 15:52

гледала съм само няколко епизода и ми хареса
nedialka

Брой мнения : 39
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Сря 22 Юни 2011 - 15:08

Доста ми харесва,въпреки че в началото ме дразнеше.
Сега го гледам по Фокса ,щот не ми се четът субтитри Smile
shadowkiss

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Сря 22 Юни 2011 - 18:53

В началото ми хареса много гледах няколко епизода,но почна да ми става безинтересен.
GerryBass

Брой мнения : 52

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Пет 24 Юни 2011 - 11:35

Гледам го , ако го хвана по Фокс Лайф , но едва ли ще изгледам всички серии
sssss

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Съб 9 Юли 2011 - 21:38

Гледам го по Фокс Лайф
lea6

Брой мнения : 13
Местожителство : Йерусалим

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   Сря 14 Сеп 2011 - 19:45

На мен ми харесва, досега съм гледала всичките 4 сезона.Не е толкова интерсен като Анатомията на Грей, но и той напоследък се разводни.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Private Practice/Частна практика   

Private Practice/Частна практика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» HIM

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите