Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Fringe/Експериментът

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Peyton*

Брой мнения : 1145

ПисанеЗаглавие: Fringe/Експериментът   Пет 15 Яну 2010 - 15:22

~ Режисьор : Дж. Дж. Ейбрамс
~ В ролите : Джошуа Джаксън, Ланс Редик, Кърк Асеведо, Анна Торв, Марк Вали, Джон Нобъл, Джасика Никол, Блеър Браун, Катерина Таксиа, Кристофър Бритън и др.
~ Държава : САЩ
~ Година: 2009
~ Времетраене : 45 мин.
~ Жанр : Драма | Ужаси | Мистерия | Sci-Fi |
~ Резюме : Fringe е американски сериал и четвъртата продукция на Дж. Дж. Ейбрамс (Felicity, Alias, Lost), както и неговото сътрудничество с Роберто Орчи и Алекс Кърцман (Alias, Mission Impossible III, Star Trek). Сериала е продуциран от Bad Robot в сътрудничество с Уорнър Брос. Телевижън. Действието се развива около учен на име Уолтър Бишъп, който Орчи описва като "Франкенщаин примесен с личността на Албърт Айнщайн", неговия син Питър Бишъп и амбициозната агентка от ФБР Оливия Дънам, която събира двамата. Сериала е описван като наследник на Досиетата Х,Altered States и The Twilight Zone. Както в предишните начинания на Ейбрамс и в това има голяма доза митология. Жанра на сериала се определя като Фантастика, но както в предишните начинания на Ейбрамс и в това има голяма доза митология. Пилотната серия е излъчена на 09 Септември 2008 година като бива излъчена по FOX, CTV и A, като е обявена за излъчване по Sky1 във Великобритания и Nine Network в Австралия. Пилотен епизод беше излъчен и предварително на събитието Comic-Con лятото на 2008 година.

Fringe разкрива историята на специален агент от ФБР Оливия Дънам, учен Уолтър Бишъп и неговия син Питър Бишъп, които разследват аспектите на така наречената "крайна наука" (телепатия, левитация, невидимост, съживяване и т.н.). По целия свят, серия от явни експерименти всички водещи към нещо голямо наречено "Схемата", се случват без логично обяснение за това, което ги причинява. Оливия, Питър и Уолтър са натоварени с разследването на тези странни събития за да определят, какво всъщност ги предизвиква. Връзка към "Схемата" има компания наричана "Масив Дайнамик", която е водеща изследователска компания притежаваща патенти за голям брой технологии от голямо значени.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5121
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пет 15 Яну 2010 - 16:56

ОБОЖАВАМ ГО ТОЗИ СЕРИАЛ! Наистина ми прави удоволствие да го гледам - всяка серия е пълна с изненади. Питър е доста забавен и честно казано, понякога ми се иска и моят мозък да работи като неговия. Не зная колко сезона ще бъде, но засега Оливия е пълна загадка - искам да разбера какво точно й се е случило и дали не идва от някое друго измерение. А Уолтър е един от най - великите герои в сериалите за всички времена. Жесток е, ненормален на ента степен Smile . И какви лафове пуска на моменти - заливам се от смях.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5121
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Вто 9 Ное 2010 - 20:48

Хехе, никой освен мен не пише тук. Добре. Сега за сериала - тъкмо догледах втори сезон. Уф, ама колко гадно свърши. Не че честно просто. Ок, Питър пак си е където трябва, ама защо Оливия остана там? И сега като го няма Бели да й помогне, кога и дали изобщо ще разберат, че не е истинската? Сега почвам трети сезон. Онези тримата от приятелите на Олив, не трябваше да умират (тези от експеримента). Щеше да е готино ако ги бяха включили по-нататък в историята. Особено мацката, която контролираше огъня. Препоръчвам го на всички. Заслужава си 45 минути на седмица.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
twilight_i94

Брой мнения : 2279
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Вто 9 Ное 2010 - 21:49

Започнах да гледам първи сезон и адски ми хареса. Много добър сериал.
Майка ми видя малко от един от епизодите и ме гледа странно за няколко минути. После ми вика как съм можела да гледам такива неща. Ами аз си харесвам подобни сериали и не ми пречи като има повече фантастика. А този сериал е страхотен. Сюжетът е доста интересен. За жалост още не мога да догледам първия сезон, защото времето все не ми стига.
vecheto

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пет 10 Дек 2010 - 23:16

Да страхотн СЕРИАЛ...
Rossalie

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пет 10 Дек 2010 - 23:33

Много интересен сериал, особено 2-ри сезон. Smile
desi02

Брой мнения : 47

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Нед 12 Дек 2010 - 17:07

Филма е много добър, Уолтър е такъв сладур. Особено последната серия , като обясняваше на Питър за лъжата и до какаво води. Оливия не беше права да отхвърли Питър Sad

пп Започнаха да го дават по про бг от 23 ч , снощи гледах и се зарадвах. Забравила съм го малко 1 ви сезон.
zinaida

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пон 13 Дек 2010 - 17:59

desi02 написа:
Филма е много добър, Уолтър е такъв сладур. Особено последната серия , като обясняваше на Питър за лъжата и до какаво води. Оливия не беше права да отхвърли Питър Sad

пп Започнаха да го дават по про бг от 23 ч , снощи гледах и се зарадвах. Забравила съм го малко 1 ви сезон.
А може би си е права, все пак това се приема малко или много за изневяра.... Но Питър е страшно секси. А Уолтър е голям симпатяга!
desi02

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пон 13 Дек 2010 - 20:45

Не мога да кажа че е изневяра напълно Peace , защото Питър си мислеше че е истинската Оливия. Просто според мен той подттисна усещането че не е тя , защото прекалено много искаше това да е истина. Малко объркано го написах , но се надявам да ме разберете Smile
MissSixty

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Чет 16 Дек 2010 - 18:31

Виждам хубави мнения за сериала.. имам го изтеглен, остава само да го гледам и да споделя мнението си с вас (:
a_beni

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Съб 22 Яну 2011 - 15:48

Mного хубав сериал!!!! За 1 седмица успях да изгледам целия 1-ви сезон! Много завладяващ и интересен, изпълене с много символика. Определено си струва да се гледа! In Love
desi02

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Съб 22 Яну 2011 - 16:11

Днес си изгледах новата серия, доволна съм, но на Оливия още не и е минало, почва да ме дразни.
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пон 12 Сеп 2011 - 1:13

Много готин сериал!
Преди доста време бях гледала няколко серии, но не ми хареса. Не мога да си обясня защо. Преди няколко седмици му дадох втори шанс и съм супер доволна, изгледах си трите сезона доста бързо.
Няма герой, който да не ми харесва, а основната тройка е убийствена, Оливия е страхотна, Питър е... In Love, а Уолтър е велик! Второстепенните герои също са готини - Астрид и Бройлс особено. Харесва ми, че успяха да устискат два сезона преди да започнат с любовните драми, хареса ми също и паралелната вселена - в един от епизодите, развиващи се там разбрах колко damn hot е Чарли. Haha!
Ако все още има хора, които го следят - на 23ти в САЩ и на 24ти тук излиза първата серия от новия сезон.
cold_lady_

Брой мнения : 76
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Пон 12 Сеп 2011 - 14:31

Това е любимият ми сериал. Ако започна да пиша с какво ме е хванал, няма да ми стигнат три часа да описвам. Страхотен, заплетен, фантастичен!
sisi_2007

Брой мнения : 45
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Нед 18 Сеп 2011 - 16:16

Обожавам го.Харесват ми шегите макар филма да е сериозен.В малко сериали го има това.Нямам търпение да започне новия сезон.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   

Fringe/Експериментът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next