Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Fringe/Експериментът

Go down 
+9
a_beni
MissSixty
zinaida
desi02
Rossalie
vecheto
twilight_i94
wentlee
Peyton*
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПет 15 Яну 2010 - 15:22

Fringe/Експериментът Fringe_Keyart1_1920x1080
~ Режисьор : Дж. Дж. Ейбрамс
~ В ролите : Джошуа Джаксън, Ланс Редик, Кърк Асеведо, Анна Торв, Марк Вали, Джон Нобъл, Джасика Никол, Блеър Браун, Катерина Таксиа, Кристофър Бритън и др.
~ Държава : САЩ
~ Година: 2009
~ Времетраене : 45 мин.
~ Жанр : Драма | Ужаси | Мистерия | Sci-Fi |
~ Резюме : Fringe е американски сериал и четвъртата продукция на Дж. Дж. Ейбрамс (Felicity, Alias, Lost), както и неговото сътрудничество с Роберто Орчи и Алекс Кърцман (Alias, Mission Impossible III, Star Trek). Сериала е продуциран от Bad Robot в сътрудничество с Уорнър Брос. Телевижън. Действието се развива около учен на име Уолтър Бишъп, който Орчи описва като "Франкенщаин примесен с личността на Албърт Айнщайн", неговия син Питър Бишъп и амбициозната агентка от ФБР Оливия Дънам, която събира двамата. Сериала е описван като наследник на Досиетата Х,Altered States и The Twilight Zone. Както в предишните начинания на Ейбрамс и в това има голяма доза митология. Жанра на сериала се определя като Фантастика, но както в предишните начинания на Ейбрамс и в това има голяма доза митология. Пилотната серия е излъчена на 09 Септември 2008 година като бива излъчена по FOX, CTV и A, като е обявена за излъчване по Sky1 във Великобритания и Nine Network в Австралия. Пилотен епизод беше излъчен и предварително на събитието Comic-Con лятото на 2008 година.

Fringe разкрива историята на специален агент от ФБР Оливия Дънам, учен Уолтър Бишъп и неговия син Питър Бишъп, които разследват аспектите на така наречената "крайна наука" (телепатия, левитация, невидимост, съживяване и т.н.). По целия свят, серия от явни експерименти всички водещи към нещо голямо наречено "Схемата", се случват без логично обяснение за това, което ги причинява. Оливия, Питър и Уолтър са натоварени с разследването на тези странни събития за да определят, какво всъщност ги предизвиква. Връзка към "Схемата" има компания наричана "Масив Дайнамик", която е водеща изследователска компания притежаваща патенти за голям брой технологии от голямо значени.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПет 15 Яну 2010 - 16:56

ОБОЖАВАМ ГО ТОЗИ СЕРИАЛ! Наистина ми прави удоволствие да го гледам - всяка серия е пълна с изненади. Питър е доста забавен и честно казано, понякога ми се иска и моят мозък да работи като неговия. Не зная колко сезона ще бъде, но засега Оливия е пълна загадка - искам да разбера какво точно й се е случило и дали не идва от някое друго измерение. А Уолтър е един от най - великите герои в сериалите за всички времена. Жесток е, ненормален на ента степен Smile . И какви лафове пуска на моменти - заливам се от смях.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeВто 9 Ное 2010 - 20:48

Хехе, никой освен мен не пише тук. Добре. Сега за сериала - тъкмо догледах втори сезон. Уф, ама колко гадно свърши. Не че честно просто. Ок, Питър пак си е където трябва, ама защо Оливия остана там? И сега като го няма Бели да й помогне, кога и дали изобщо ще разберат, че не е истинската? Сега почвам трети сезон. Онези тримата от приятелите на Олив, не трябваше да умират (тези от експеримента). Щеше да е готино ако ги бяха включили по-нататък в историята. Особено мацката, която контролираше огъня. Препоръчвам го на всички. Заслужава си 45 минути на седмица.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeВто 9 Ное 2010 - 21:49

Започнах да гледам първи сезон и адски ми хареса. Много добър сериал.
Майка ми видя малко от един от епизодите и ме гледа странно за няколко минути. После ми вика как съм можела да гледам такива неща. Ами аз си харесвам подобни сериали и не ми пречи като има повече фантастика. А този сериал е страхотен. Сюжетът е доста интересен. За жалост още не мога да догледам първия сезон, защото времето все не ми стига.
Върнете се в началото Go down
vecheto




Брой мнения : 49
Join date : 07.08.2010

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 23:16

Да страхотн СЕРИАЛ...
Върнете се в началото Go down
Rossalie

Rossalie


Брой мнения : 32
Join date : 26.05.2010
Age : 28

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 23:33

Много интересен сериал, особено 2-ри сезон. Smile
Върнете се в началото Go down
desi02




Брой мнения : 47
Join date : 08.11.2010

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeНед 12 Дек 2010 - 17:07

Филма е много добър, Уолтър е такъв сладур. Особено последната серия , като обясняваше на Питър за лъжата и до какаво води. Оливия не беше права да отхвърли Питър Sad

пп Започнаха да го дават по про бг от 23 ч , снощи гледах и се зарадвах. Забравила съм го малко 1 ви сезон.
Върнете се в началото Go down
zinaida




Брой мнения : 35
Join date : 29.11.2010

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 17:59

desi02 написа:
Филма е много добър, Уолтър е такъв сладур. Особено последната серия , като обясняваше на Питър за лъжата и до какаво води. Оливия не беше права да отхвърли Питър Sad

пп Започнаха да го дават по про бг от 23 ч , снощи гледах и се зарадвах. Забравила съм го малко 1 ви сезон.
А може би си е права, все пак това се приема малко или много за изневяра.... Но Питър е страшно секси. А Уолтър е голям симпатяга!
Върнете се в началото Go down
desi02




Брой мнения : 47
Join date : 08.11.2010

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 20:45

Не мога да кажа че е изневяра напълно Peace , защото Питър си мислеше че е истинската Оливия. Просто според мен той подттисна усещането че не е тя , защото прекалено много искаше това да е истина. Малко объркано го написах , но се надявам да ме разберете Smile
Върнете се в началото Go down
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 18:31

Виждам хубави мнения за сериала.. имам го изтеглен, остава само да го гледам и да споделя мнението си с вас (:
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeСъб 22 Яну 2011 - 15:48

Mного хубав сериал!!!! За 1 седмица успях да изгледам целия 1-ви сезон! Много завладяващ и интересен, изпълене с много символика. Определено си струва да се гледа! In Love
Върнете се в началото Go down
desi02




Брой мнения : 47
Join date : 08.11.2010

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeСъб 22 Яну 2011 - 16:11

Днес си изгледах новата серия, доволна съм, но на Оливия още не и е минало, почва да ме дразни.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПон 12 Сеп 2011 - 1:13

Много готин сериал!
Преди доста време бях гледала няколко серии, но не ми хареса. Не мога да си обясня защо. Преди няколко седмици му дадох втори шанс и съм супер доволна, изгледах си трите сезона доста бързо.
Няма герой, който да не ми харесва, а основната тройка е убийствена, Оливия е страхотна, Питър е... In Love, а Уолтър е велик! Второстепенните герои също са готини - Астрид и Бройлс особено. Харесва ми, че успяха да устискат два сезона преди да започнат с любовните драми, хареса ми също и паралелната вселена - в един от епизодите, развиващи се там разбрах колко damn hot е Чарли. Haha!
Ако все още има хора, които го следят - на 23ти в САЩ и на 24ти тук излиза първата серия от новия сезон.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeПон 12 Сеп 2011 - 14:31

Това е любимият ми сериал. Ако започна да пиша с какво ме е хванал, няма да ми стигнат три часа да описвам. Страхотен, заплетен, фантастичен!
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:16

Обожавам го.Харесват ми шегите макар филма да е сериозен.В малко сериали го има това.Нямам търпение да започне новия сезон.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Fringe/Експериментът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fringe/Експериментът   Fringe/Експериментът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Fringe/Експериментът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: