Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Skins

Go down 
+5
Alice Cullen
elementamon
emotion
Spunkk*Ransom
Melrose
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
albenii

albenii


Брой мнения : 48
Join date : 22.07.2010
Age : 28

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 12:36

elementamon написа:
Божее, откъде ги изкопаха тия ламери????
Само мога да се надявам да не направят така и с второто поколение, чеее... мъка е.

Съгласна съм! Въпреки че още не мога да повярвам Suspect Тия луди ли са?!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 14:49

Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeПет 11 Фев 2011 - 20:18

Запознайте се 3 поколение Скинс!
S05E01
S05E02
S05E03
Skins - Page 2 Skins
Върнете се в началото Go down
zuondra

zuondra


Брой мнения : 66
Join date : 24.01.2009
Age : 34
Местожителство : в небитието и отвъд...

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeЧет 24 Фев 2011 - 17:35

5-тият сезон също започна добре ... има напрежение
тея американци не могат ли да си измислят нещо тяхно Silly me
Върнете се в началото Go down
lica

lica


Брой мнения : 40
Join date : 10.03.2011

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Мар 2011 - 21:00

Втори сезон най ми хареса заради Ифи и Фреди In Love .Много ми харесват като двойка.Американският вариянт не струва.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeВто 19 Юли 2011 - 21:21

Изгледах трети и четвърти сезон тия дни, много яки! Доста отдавна гледах първи и втори де, но определено смятам, че второто поколение Скинс са по-яки. Малко психясването на Ефи ми дойде в повече, но не може всичко да е перфектно, ай гесс. Как свърши тоя сериал, пф. Като начало в края на предпоследната серия бях ей така - o.O Въобще не очаквах да се случи нещо такова с Фреди или с когото и да било. Краят на последната серия те предизвиква да убиеш някой сценарист, дано, ДАНО има филм!
Любимци в този сезон са ми всички. Наоми особено, стига да се изключат ревливите й моменти. Близначките! In Love И с тия червени коси... нямаше как да не са ми слабост. Куук е толкова хардкор, че няма накъде. Фреди също ме кефеше, все пак беше първият, който се влюби в Ефи. Томас и Пандора бяха сладки и дразнещи едновременно, убиха ме накрая с тоя Харвард.
Много яки два сезона, въпреки че вторият ми беше прекалено драматичен.

И сега - големият въпрос, насочен към всички, но най-вече към Нони, защото тя предполагам е гледала и американските Скинс, струва ли си пети сезон? Нищо не ми пречи да изтегля една серия и да видя, но все пак да питам - може ли американската версия поне малко да се сравни с английската?
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeВто 19 Юли 2011 - 22:40

Струва си!!!!! Много ми хареса 5-ти сезон, а и не опитвай от ЮС версията, аз успях само минута да гледам от 1-ви епизод и ми призля! Сапууууун!!!! Много хард е 3-то поколение, макар да няма психични отклонения при тийновете (още). Изгледай го, струва си. pirat
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeВто 19 Юли 2011 - 23:07

*кхъм*
Някой трябваше да обясни на русото момиче, че пети сезон на Скинс и Скинс US са две напълно различни неща. It wasn't me Или пък русото момиче трябваше да си направи труда да отвори торентите, ама както и да е. Haha!
Благодаря ти, Нони, ще се гледа значи, без съмнение.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeВто 19 Юли 2011 - 23:13

хахаха!!! Натресе се на изсраното, а! Haha! Ами надявам се истинския 5-ти сезон да ти хареса! jumping happily
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeЧет 21 Юли 2011 - 21:03

Изгледах го петия сезон, но не съм очарована. Безлични герои, актьори, от които ми хареса точно един, пък и никаква завръзка, никаква драма. Или ако имаше такава, то беше изиграна толкова престорено, че... блах. Ще изгледам и шести сезон като излезе, но ще е от любопитство. А, и ще се надявам ако има следващо поколение, то е да поне на половина толкова яко, колкото второто. <3
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeЧет 22 Сеп 2011 - 23:55

Това е най невероятният сериал,който съм гледала In Love
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitimeПет 20 Яну 2012 - 14:38

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Skins - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skins   Skins - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Skins
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: