Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Училище за вампири

Go down 
+77
melanis9
sss79
savovkiril
Black Devil
roxitu
Galinka11
joly
MVM
juliana86
viteniq
evasterling
did80
LisaEl
kris
Little Dhampir1000
kamity
Bloopy
Mockingjay
arven4eto
mimzzityyy
juleto_98
diana_633
Elene_Maria_Virtue
iliana.k
vasi738
qnsssi
jjanet
diamantina
dimitriibelikov
mia_chan
ajvi
dani_97
kati2211
devilsmate
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
bonisa
angelsg
magdalasf
rosemary96
bwdoll
dangerous95
breaking_dawn_fan
Lady_Vampire_
foxy140194
silviya_borisso
gold_alex
lovehurts
vamp_girl33
bebs_987
sta_ny
izityyy
jein_black
dulcevili
rainetoo_96
elito_4471
Tediii
lovee_
happylove
rendence
tedi123
rim17
Vasilisa Dragomir
poli8009
elinka
MissSixty
Antoniq93
byh4o
mimS
sayonara
moni794
twilightgirl
Lioness
twilight_i94
81 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
rim17

rim17


Брой мнения : 61
Join date : 13.10.2010

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 22:15

Прочетох първите четири книги обаче някак насила. Не успя да ме грабне тази
поредица ....
Върнете се в началото Go down
tedi123

tedi123


Брой мнения : 310
Join date : 11.11.2010

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 19:31

На мен ми станаха интересни и ги прочетох до 5 книга.Някой знае ли къде ги има 6 и 7 в нета?
Върнете се в началото Go down
rendence

rendence


Брой мнения : 30
Join date : 07.10.2010
Age : 38

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Дек 2010 - 0:02

На мен ми харесват книгите.
Приятни са и са леки за четене. Има моменти, които те държат под напрежение.
Върнете се в началото Go down
happylove

happylove


Брой мнения : 39
Join date : 06.01.2010
Age : 27
Местожителство : Благоевград

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 1:46

много са готини книжките :Р А някой знае ли кога излиза седмата книга?


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 24 Дек 2010 - 2:20; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да кажем "Не!" на хилядата емотиконки в едно мнение.)
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 20:28

поредицата е хубава но и мен ме дразни как зоуи постоняно е с някакъв ма обича друг но иска да е с трети Exclamation
Върнете се в началото Go down
Tediii

Tediii


Брой мнения : 50
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Варна

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 14:38

rim17 написа:
Прочетох първите четири книги обаче някак насила. Не успя да ме грабне тази
поредица ....

И аз така. Сякаш всичко се повтаря по няколко пъти, а Зоуи просто не знае какво иска. Много по детски ми е написано и не успя да ме заинтригува.
Върнете се в началото Go down
elito_4471




Брой мнения : 29
Join date : 21.09.2010

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeЧет 30 Дек 2010 - 14:54

поредицата е интересна на мен ми хареса
Върнете се в началото Go down
rainetoo_96

rainetoo_96


Брой мнения : 89
Join date : 27.07.2010
Age : 27
Местожителство : бургас

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 10:15

Аз прочетох първите 4 части в нета на един дъх и ме грабнаха
Върнете се в началото Go down
dulcevili

dulcevili


Брой мнения : 45
Join date : 30.09.2010
Age : 33

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 19:39

daredevil написа:
Не ми е сред любимите поредици, но определено си я бива идеята за всичко - вампири, белези и пр.
Главната героиния ми е малко глупава и пълен пубер, но и тя си има своите моменти. Ммм, приятелите й много ги харесвам. Общо взето, книгата е лекичка и приятна за четене, има много доза смях, което ми допада. Прочела съм всички книги, които са публикувани на български и очаквам последната. Интересно ми е да видя как ще се развият нещата след всички глупости, които сътвори Зоуи Редбърд Haha!
Тотално съм съгласна. Аз прочетох и на испанки вс,които са публикувани 7 или 8 не мога да кажа не помня цифрата .. но не съм сиг, че напред ще ми харесва толкова колкото в началото.
Върнете се в началото Go down
http://dulcem.org/
jein_black

jein_black


Брой мнения : 27
Join date : 13.06.2010
Age : 34
Местожителство : Кюстендил

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 22:46

Аз току що прочетох 6тата книга от поредицата. Да, доста е забавна, макар Зоуи да е доста досадна по някога, с това, че не знае кой иска от всичките момчета около нея.
Spoiler:
Интересна книга, но не е една от най добрите. По грабваща е Академия за вампири


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 3 Яну 2011 - 12:49; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирай спойлерите! (:)
Върнете се в началото Go down
izityyy

izityyy


Брой мнения : 78
Join date : 10.09.2010
Age : 27
Местожителство : Heaven on Earth

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeВто 4 Яну 2011 - 19:23

Няколко коментара за тази поредица... Като цяло развлекателен сюжет, ту стане интересно, ту изцяло го опрапастят като смисъл. Това е да четеш и хич да не мислиш за какото и да е. Безкрайно лека, чете се за ден. Вярно, на моменти всички могат страшно много да дразнят, а пък някои - постоянно. Относно представянето, което авторката е направила за книгите си - прилича го на някаква мексиканска сапунка, а и то нискобюджетна. Както по-горе са споменали, без вампирските историйки не е нищо повече от детска книжка. Тая Зоуи изведнъж се извъди от нищото хипер специала, а всички се мъчат да и се харесат, пък тя от друга страна не знае какво иска и май като за характер, за нищо не става [долу-горе е така]. Вече следват "приключенията на една вампирка-тийнейджър" и това е. Ако нямате какво да правите и ви е скучно, пък харесвате подобен тип книги - вземете прочетете тази поредица - поне постоянно ще излизат нови книги и току-виж имате занимание за много месеци напред. Училище за вампири - Page 2 176800 Училище за вампири - Page 2 176800
Върнете се в началото Go down
sta_ny




Брой мнения : 40
Join date : 01.07.2010

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Яну 2011 - 23:10

Стигнах до третата книга и зарязах поредицата, не съм очарована.
Върнете се в началото Go down
bebs_987

bebs_987


Брой мнения : 36
Join date : 09.01.2011

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeВто 11 Яну 2011 - 17:41

по мненинеята ми допадна смятам да я почвам Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeВто 11 Яну 2011 - 18:19

Училище за вампири - Page 2 Pic

Дата на издаване: 31-01-2011
Страници: 360

Душата на Зоуи Редбърд е в Другия свят, а тялото й бързо вехне. Единствено Старк усеща къде е тя, но как да я достигне в отвъдното? Висшият съвет на вампирите знае, че има начин – Старк трябва да умре. Но ако това стане, последната връзка на Зоуи с нашия свят ще изчезне и тя никога няма да се завърне.

Добре дошли в света на Стиви Рей, която е готова на всяка цена да помогне на застрашената млада Висша жрица. Най-добрата приятелка на Зоуи обаче си има своите проблеми, които са не по-малко сериозни. Червените новаци вече са неконтролируеми, а нейното така наречено гадже – Далас, е сладко, но прекалено любопитно. Истината е, че Стиви Рей крие тайна, която навярно е ключът за завръщането на Зоуи, но също така заплашва да разтърси нейния свят.

В средата на цялата тази каша е Афродита – бивш новак, истинска кучка (с което се гордее) и надарена (ако изобщо това минава за дарба) със способността да предсказва бъдещето. Но сега, изглежда, Никс е решила да говори директно чрез нея, независимо дали Афродита иска или не.

Три момичета, които си играят с огъня. Ако не внимават, всички останали хора и вампири ще бъдат изпепелени.
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33

vamp_girl33


Брой мнения : 21
Join date : 07.11.2010

Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitimeСъб 22 Яну 2011 - 19:03

Страхотна корица.Чакам с нетърпение да си я купя
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училище за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за вампири   Училище за вампири - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Училище за вампири
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Академия за вампири
» Писнало ли Ви е от вампири?
» Академия за вампири 4-6 /каталог на главите/
» Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: