Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реликвите на смъртните

Go down 
+51
soleil7
Diamond
drebi6ok1973
radinec
melanis9
papazova
vixen
the mortal vampire
opal
Zulus
mimi40
penka1234
Streamers_98
Black Devil
катрин
MVM
LisaEl
miss_l0veee
mimzzityyy
juleto_98
cold_lady_
nestinarka
snejincety
mushmulkata
jjanet
nilgyun
diamantina
shadowkiss
harmaqni_gr
zuzi
devilsmate
FromHell
hristozia_85
emira_had
moni794
ziz
stop666
rosemary96
elito_4471
djudjka
elinka
zinaida
pearl
Todomodo
Mury
selene
Cveti Ognqnova
Alice Cullen
Rainbow
twilightgirl
twilight_i94
55 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
elinka

elinka


Брой мнения : 48
Join date : 16.01.2009

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Дек 2010 - 11:38

Това е една от любимите ми поредици. Непрекъснато има някаква динамика, историята не спира да се развива. Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 17:52

Реликвите на смъртните - Page 2 156770_162528993790044_100000988323696_287279_3347278_n

Излиза на 5 април 2011г. в Щатите

Ето и две допълнителни снимки, които показват детайлите харесвани най-много от Касандра Клеър.
Забележете зелените очи на Клеъри. Красиви са, нали?

Реликвите на смъртните - Page 2 Clarycofaicon-1

Пръстенът на Моргенстърн

Реликвите на смъртните - Page 2 Morgenring

ТУК е поместен малък откъс на английски.
Върнете се в началото Go down
djudjka

djudjka


Брой мнения : 71
Join date : 04.08.2010
Местожителство : Плевен

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeЧет 23 Дек 2010 - 19:26

Прочетох първите 2 книги, но не ме грабнаха и все пак ми се иска да ги дочета. Neutral
Може ли някой да ми каже къде има фен превод на 3 книга. Question


Последната промяна е направена от djudjka на Пон 31 Яну 2011 - 16:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elito_4471




Брой мнения : 29
Join date : 21.09.2010

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeЧет 30 Дек 2010 - 14:57

страхотна поредица
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeПон 28 Мар 2011 - 16:09

Мисля да почвам поредицата-дано да ми хареса.
Върнете се в началото Go down
stop666




Брой мнения : 3
Join date : 03.04.2011

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Апр 2011 - 9:49

Една от любимите ми поредици. Нямам търпение да излезе следващата част.
Върнете се в началото Go down
ziz

ziz


Брой мнения : 27
Join date : 15.01.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeСъб 16 Апр 2011 - 19:08

Поредицата е уникална! Попаднах на нея много случайно и бях завладяна! Прочетох ги на един дъх. Посто не можех да се спра. Нямам търпение да прочета и следващата част!
Върнете се в началото Go down
moni794




Брой мнения : 969
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Май 2011 - 23:00

Прочетох ги първите три книги и сега съм на четвъртата. Докато четях първите книги ми беше доста интересно, лесно и бързо се четат, а не са и натоварващи, независимо от това, че са дебели (на мен дори ми харесват книгите с много страници). Малко ми беше странна интригата с Клари и Джейс, но все пак ми беше интересно. Краят на трета книга, малко ме разочарова, ако трябва да съм честна, защото по-рано имаше много по-силни моменти в книгата, а накрая се очакваше да е някакъв хубав завършек, а то ...
Четвърта книга, за нея прочетох доста мнения в нета и съм раздвоена. От една страна се радвам, че още ще чета за тези герои, но от друга, продължение на вече завършена поредица ... Само да не е твърде много.
Spoiler:

Като цяло ако си падате по този жанр книжки, бих ви я препоръчала, но не оаквайте нещо велико и невиждано. Може да познаете вече познати герои в тези в книгите, но светът в които се развива действието, според мен си е оригинален, или поне до колкото може да бъде.
Върнете се в началото Go down
emira_had

emira_had


Брой мнения : 28
Join date : 02.05.2011
Местожителство : София

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeПон 2 Май 2011 - 13:53

И аз съм чела първите 3 книги. Интересни са и се четат лесно. Но не са ми сред фаворитите.
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:29

Книгата е хубава
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeПет 6 Май 2011 - 19:33

Прочетох вече и Град на паднали ангели. Всеки път като взема книга от тази поредица, започвам да чета и почти до средата на книгата не ми е интересна...Обаче идва момент в който така ме увлича накрая, че търся още и още. Но не знам няма ли да спрат мъките на този Джейс?! Четвъртата книга свършва според мен много подтискащо
Върнете се в началото Go down
devilsmate

devilsmate


Брой мнения : 36
Join date : 03.01.2011
Age : 36

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeВто 24 Май 2011 - 19:35

Леле, това ми е любимата поредица!!! Касандра Клеър е невероятна писателка!!!
Върнете се в началото Go down
zuzi

zuzi


Брой мнения : 16
Join date : 11.11.2009
Age : 31

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Май 2011 - 10:08

Първите три книги бяха страхотни!Имаше любов,омраза,адреналин,множество изненади.Но четвъртата си беше чисто разочарование за мене.Имах чувството, че е писана ей така колкото да мине номера. 300 страници никакво действие,нищо интересно.После аха нещо взе да става интересно и да вземат неочакван нещата и то книгата свърши.
Върнете се в началото Go down
harmaqni_gr

harmaqni_gr


Брой мнения : 38
Join date : 03.06.2011

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeНед 12 Юни 2011 - 0:55

Уникална поредица, направо съм влюбена love Препоръчвам я на всички! Reading
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 10:52

Уникална поредица,но авторката трябваше да я остави само до третата книга защото почвада става безинтересна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реликвите на смъртните - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реликвите на смъртните   Реликвите на смъртните - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реликвите на смъртните
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Shadowhunters – сериал по „Реликвите на смъртните“

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: