Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вампирите от Морганвил

Go down 
+48
Lioness
polina_va
the mortal vampire
melanis9
Русалка
lilimon1999
Black Devil
ina.lina
joly
viteniq
evasterling
nikirouse
Ivanova92
pri955
kamity
veskuuuuu
Bloopy
juleto_98
mushmulkata
vasi738
Avis
dimitriibelikov
ronnie178
mia_chan
ajvi
black_paranoia
shadowkiss
kati2211
annadimova85
hristozia_85
magdalasf
wentlee
lovehurts
vamp_girl33
Silvi_2711
pearl
lovee_
happylove
MissSixty
Nessie
kvartalnata princesa
bella90
Vesna_gl
selene
mono89
Melrose
twilightgirl
twilight_i94
52 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 0:21

Вампирите от Морганвил MV-1a

Стъклени къщи (книга първа)

Автор: Рейчъл Кейн

Очаквайте на 27.04.2010г.


Добре дошли в Морганвил.

Но не оставайте навън след спускането на нощта...


Морганвил е малък град, пълен със странни обитатели.
И когато слънцето залезе, мрачни създания излизат навън.
В Морганвил се спотайва зло, криещо се в най-тъмните сенки.
Зло, което се оттегля с настъпването на деня...
За Клеър Денвърс училището е било ад, но колежът може да й струва живота. Тя си спечелва омразата на Моника, най-популярното, но и най-жестокото момиче в колежа. Принудена да напусне общежитието, Клеър се нанася в Стъклената къща. Всеки от новите º съквартиранти крие своя тайна. Но най-голямата тайна, за която Клеър изобщо не подозира, е, че Морганвил е управляван от вампири и те са жадни за свежа кръв...

“Динамична поредица, в която зад всеки тъмен ъгъл изскача изненада. ”
Дарк Ривюс

Източник: Издателство Ибис



Последната промяна е направена от twilight_i94 на Вто 25 Май 2010 - 15:01; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 0:30

Звучи интересно. Отпърво , защото сега прочитам чак резюмето, ми се стори отново някое четиво в интриги а.к.а. Училище за вампири наново, но после с онзи коментар видах, че ще е нещо повече. А и заглавието ми говори за нещо мистериозно, загадъчно, харесва ми. Ако се добера до книгата, ще кажа пълно мнение.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 0:57

Харесвам тази поредица. Грабна ме със това, че вампирите не са показани като скадките ти, мили съседи, от които можеп да си вземеш чаша захар или олио.
Има и романтични части, но не това е главната сюжетна линия.
Върнете се в началото Go down
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 13:23

Поредицата наистина е страхотна! С всяка следваща книга, става все по-интересно и напечено. Препоръчвам я на всички, които харесват лошите вампири и екшъна. Разбира се, има и романтика, но тя е леко на по-заден план. Пресонажите са удивителни и няма начин да не се влюбите в тях.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 14:19

Оригинални корици

Вампирите от Морганвил 34c Вампирите от Морганвил 32A Вампирите от Морганвил 39d

Вампирите от Морганвил 31a Вампирите от Морганвил 38e Вампирите от Морганвил 33E

Вампирите от Морганвил 35t Вампирите от Морганвил 37F Вампирите от Морганвил 36T
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:48

Звучи интересно.
Върнете се в началото Go down
Vesna_gl




Брой мнения : 40
Join date : 06.07.2010

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Юли 2010 - 14:56

Някой да знае кога излиза 2-ра част? Танцът на мъртвите момичета? Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
bella90

bella90


Брой мнения : 135
Join date : 06.04.2010
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Юли 2010 - 17:00

искам само да попитам дали е поредица или всяка книга е за себе си. scratch Иначе историята е хубава на мен ми хареса ,за сега съм чела смао 1 Smile
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 9 Юли 2010 - 18:28

Цитат :
поредица или всяка книга е за себе си.
Поредица е. Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 23 Юли 2010 - 16:20

Това е една от най-любимите ми поредици. Не е пълна с лиготии и сълзливи моменти. Има екшън и доста тайнственост. Вампирите са съвсем различни и определено не са мили.
От Ибис споменаха, че втората книга ще излезе в края на юли или началото на август, но все още нищо не е сигурно.
Върнете се в началото Go down
kvartalnata princesa

kvartalnata princesa


Брой мнения : 22
Join date : 25.12.2009
Местожителство : Circus Of The Damned

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 30 Юли 2010 - 20:47

Поредицата е наистина страхотна.Заслужава си четенето.На мен ми се превърна в една от най - любимите книги за вампири.
Върнете се в началото Go down
bella90

bella90


Брой мнения : 135
Join date : 06.04.2010
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeВто 17 Авг 2010 - 17:04

Има ли вече информация,кога ще излезе 2-ра? Nooo way! Аз търсих в нета ама ибис май са забравили че имат саит или аз нещо съм нескопосана и немога да го намеря... Silly me
Върнете се в началото Go down
kvartalnata princesa

kvartalnata princesa


Брой мнения : 22
Join date : 25.12.2009
Местожителство : Circus Of The Damned

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 10 Сеп 2010 - 22:31

Четох във сайта на Ибис че щяла да излезе на 06.10.2010
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeПет 10 Сеп 2010 - 22:41

правилно си прочетла.
това казват Ибис във ФБ: Издателство ИБИС ОЧАКВАЙТЕ НА 6 ОКТОМВРИ: "Танцът на мъртвите момичета", книга втора от поредицата ВАМПИРИТЕ ОТ МОРГАНВИЛ
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitimeНед 12 Сеп 2010 - 23:01

Вампирите от Морганвил 47240_145526955483350_100000781382088_210801_3272605_n

ДОБРЕ ДОШЛИ В МОРГАНВИЛ.
Но не оставайте навън след спускането
на нощта.

Морганвил е малък град, пълен със странни обитатели. И когато слънцето залезе, мрачни създания излизат навън. В Морганвил се спотайва зло, криещо се в най-тъмните сенки. Зло, което се оттегля с настъпването на деня...

Клеър все още не може да се отърси от шока след откритието, че градът, в който се намира колежът й, е в мъртвата хватка на общност от вампири. Освен това тя има съквартирант, който изчезва всяка сутрин при изгрев слънце. А също и ново гадже – Шейн. Но адът отваря портите си, когато бащата на Шейн се завръща в града, търсейки отмъщение за убийството на дъщеря си, и заедно с откачената си банда от рокери започва да избива вампирите в Морганвил...

"Динамична поредица, в която зад всеки тъмен ъгъл изскача изненада." - ДАРК РИВЮС
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампирите от Морганвил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите от Морганвил   Вампирите от Морганвил I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вампирите от Морганвил
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Нови истории за вампирите: Вампирът Виторио

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: