Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Историята на Дарън Шан

Go down 
+5
mstrovila
hristozia_85
lovehurts
viki_nankova
twilight_i94
9 posters
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeПет 9 Апр 2010 - 15:08

Историята на Дарън Шан 9789542703853

Дарън Шан е най-обикновено момче... докато не попада на рекламна листовка за пътуващ цирк. Момчето се сдобива с билети за представлението... където среща Мадам Окта и се изправя лице в лице със създание от мрака.
Дарън и приятелят му Стив се озовават в смъртоносен капан. За да спаси Стив, Дарън е принуден да приеме единствената възможност – сделка със същество, което се интересува само от кръв...

Историята на Дарън Шан 9789542703860

Дарън Шан е най-обикновено момче... докато не посещава представлението на „Циркът на кошмарите“. Сега той трябва да привиква към съвсем различен живот – на полувампир и спътник на създание от мрака. Само съпротивата на жаждата му за кръв може да запази някаква връзка с предишния му живот. Но единственото, което може да поддържа съществуването му, е кръвта.
След ужасния сблъсък с човека вълк вероятно всичко ще се промени...

Историята на Дарън Шан 9789542704010

Дарън Шан, вампирският чирак, си припомня вкуса на живота в града, когато заедно с приятеля си Евра и господин Крепсли отпътуват от „Циркът на кошмарите“. През деня, докато вампирът спи, момчето се наслаждава на свободата си, а вечер господарят му изчезва на тайна мисия. Но в града са открити трупове с източена до капка кръв и настъпва краят на приятното ежедневие. Дарън е обзет от тежко подозрение и смята за свой дълг да ликвидира убиеца на всяка цена. Това го отвежда в подземния лабиринт от кървави канали...

Източник: Егмонт България
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 21:58

не е лоша но има мн кръв и убийства и гадни неща
Върнете се в началото Go down
lovehurts

lovehurts


Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2010
Age : 31

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 1:28

Нещо различно от последните романтични вампирски книги,интересна е за четене.
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:34

интересна е за четене.
Върнете се в началото Go down
mstrovila

mstrovila


Брой мнения : 54
Join date : 24.05.2011

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeПет 27 Май 2011 - 19:31

Наистина е груба.
Върнете се в началото Go down
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: дарън шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeПет 3 Юни 2011 - 8:57

Не съм сигурна, но май филмът Чиракът на вампира е по една от книгите. Филмът е интересен, дано и книгата ми хареса. Сядам да чета!
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 10:59

до сега съм прочела само първата книга някои може ли да ми каже дали и другите части са интересни.
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 17:28

shadowkiss написа:
до сега съм прочела само първата книга някои може ли да ми каже дали и другите части са интересни.
Да, интересни и увлекателни са. Аз поне много ги харесах, изчетох ги за няколко часа всички излезли. Много жалко, че я спряха! Наистина ми харесваше...
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 11:37

Нещо определено не ме изкефи Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Историята на Дарън Шан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на Дарън Шан   Историята на Дарън Шан I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Историята на Дарън Шан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: