Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Братството на черния кинжал

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

Брой мнения : 2279
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Братството на черния кинжал   Вто 13 Апр 2010 - 19:00

(книга първа)

Автор: Дж. Р. Уорд

Очаквайте на 03.05.2010г.

Изтегли откъс от "Тъмна любов"

Формат: 14,5 х 21 см
Обем: 372 стр.
Цена: 12,90 лв.

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Рот е водачът на Братството.Той е последният чистокръвен вампир, в чиито вени не тече нито капка човешка кръв. Малко преди да бъде убит от лесърите, Дариъс, един от най-добрите бойци на Братството, се обръща към Рот с молба да се погрижи за дъщеря му Бет. Тя се е родила от връзката му с човешка жена и не подозира за вампирските си гени. Рот трябва да въведе красивото момиче в свeтa на вампирите...

Бет Рандъл води съвсем обикновен, дори леко скучен живот – рядко излиза с приятели, а работата й като репортер в местния вестник е безперспективна. Отраснала в сиропиталища и приемни семейства, тя не знае нищо за произхода си. Докато един ден Рот не се появява на прага й...

Източник: Издателство Ибис
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Beta
VIP

Брой мнения : 684
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Съб 29 Май 2010 - 16:50

Искам я от доста време!!!Ама какви са тия 8 книги бе?! o.O Аз тотално ще фалирам!Книгата има много хубав замисъл и наистина е различна от останалите творби за вампири,с които в последно време е засипан книжния пазар в България.Звучи страшно интересно,но това,което ме спира е бройката на поредицата.Мисля,че щеше да е много по-интересно,ако беше само една книжка,хахаха.
Nessie
VIP

Брой мнения : 2923

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Сря 2 Юни 2010 - 16:06

Nansi написа:
Искам я от доста време!!!Ама какви са тия 8 книги бе?! o.O Аз тотално ще фалирам!Книгата има много хубав замисъл и наистина е различна от останалите творби за вампири,с които в последно време е засипан книжния пазар в България.Звучи страшно интересно,но това,което ме спира е бройката на поредицата.Мисля,че щеше да е много по-интересно,ако беше само една книжка,хахаха.

книгата е страхотна и ще си заслужава разорението ;ддд
но съм съгласна с Nansi..
До колкото знам всякак книга отделя вниманието си на по един от братята..
А там всеки е уникален и мисля, че наистина ще си заслужава ^^
Поне първата ме накара да се влюбя в нея <33
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Пет 11 Юни 2010 - 14:17

А аз тези дни прочетох 1 и сега се питам....разбрах,че всяка една е за отделен брат но ме интересува има ло поне малка връзка с предната и дали предните неща влизат нататък или 100% нова история.....? scratch
sayonara

Брой мнения : 2175
Местожителство : Where the wild roses grow..

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Нед 13 Юни 2010 - 17:33

Вишъс,Вишъс..ура,ура,ура!
Тоя уикенд я препрочетох ии ахх.. обожавам го, нищо че е малко извратен,хаха Haha!
Колкото до поредицата.. мдаа, страхотна е!
Любимци ми са Зейдист и Вишъс, или иначе казано книга 3-та и 5-та!
Иначее.. много ми харесва как са представени вампирите, а частта със bound-ването ми е любима.Особено инстинктите, които поражда във мъжете,хаха.

Иначе аз пък изобщо не съм съгласна със Nansi!
Както каза Райс, всяка книга е за различен брат и всяка книга си залужава, защото всеки е различен и уникален по свое му.Това е другото, което ме привлече във поредицата.Наистина не харесвам книги, който запелтачват всичко със няколко бройки.
Но пък тази поредица, не е от тях!
selene

Брой мнения : 24
Местожителство : In Hell

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Чет 24 Юни 2010 - 17:45

Записвам си поредицата към списъка с книги, които трябва да прочета
twilight_i94

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Пет 25 Юни 2010 - 0:42

Очаквайте в началото на август

Когато има точна дата и готово резюме, ще ги пусна.
Nessie
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Чет 12 Авг 2010 - 15:05

Тази информация съм я взела от официалния форум на поредицата!

Линк към задната корица.

Официална анотация:

Дж. Р. Уорд
ВЕЧНА ЛЮБОВ
Книга втора от поредицата
БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ
ИЗЛИЗА НА 19.08.2010

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.
В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.
Рейдж е най-страховитият боец в Братството, а също и най-сексапилният. Излъчването му на филмова звезда му е спечелило прякора „Холивуд”. Но зад привлекателната му външност се крие чудовище. При силен гняв, болка или неудовлетвореност Рейдж приема формата на смъртоносно създание, което той не е в състояние да контролира и всеки, намиращ се около него в този момент, е изложен на истинска опасност…

Мери Лус се озовава в света на вампирите случайно. Застигната от коварна болест, която изпива живота й, тя не търси любовта. Но Рейдж успява да събуди у нея неудържима страст и тя се превръща в единственото същество, което е способно да укроти звяра в него. За да я задържи до себе си и да я спаси от болестта, той е готов на отчаяни жертви. А в това време враговете им стягат обръча си около тях...

Дж. Р. Уорд
БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ: Вечна любов (книга втора)
Формат: 14,5х21 см
Обем: 384 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-39-5
Цена: 12,90 лв.

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 8 Ное 2010 - 15:45; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Слагам задната корица като линк, че ми разтяга страницата.)
Mury

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Сря 25 Авг 2010 - 16:27

Ох,любима поредица за мен In Love
Beta
VIP

Брой мнения : 684
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Сря 25 Авг 2010 - 18:31

Ох,аз съм бая луднала по поредицата.По-нагоре съм писала за нея.И продължавам да мисля,че броя на книгите си е множко,но нищо.Историята е различна,интересна,невероятна,увлекателна....направо съм се побъркала!Любимецът ми е Зи.Още от първата книга винаги,когато се споменаваше за него и вниманието ми се засилваше.Представяха го един вид като най-голямото зло.Дори братята си имаха едно на ум с него.Но бях сигурна,че най-"ужасяващия" ще бъде най-силно привързан към братството.Така се и оказа.Нямам търпение да излезе третата книга,а ако тук започнат превод на поредицата....юхууууу! excited
Nessie
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Чет 26 Авг 2010 - 16:48

От Ибис са казали, че третата книга ще излезе някъде през Ноември.
Nessie
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Пон 8 Ное 2010 - 0:10

Третата книга излиза краят на Ноември, а това е корицата й.. Не е ли страхотна <3 In Love love

rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Пон 8 Ное 2010 - 19:08

влюбена съм в тази корица In Love <3 не знам как ще дочакам да излезе
twilight_i94

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Пон 8 Ное 2010 - 19:28

Корицата е мега невероятна. Чудех се какъв цвят ще изберат от Ибис и техния избор ми харесва. На всяка следваща книга корицата е по-хубава. Нямам търпение да прочета историята на Зи. Cute
Nessie
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Пон 8 Ное 2010 - 20:07

аз имам чувството, че всички треперим за Зи и Ви <33 In Love love
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал