Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
bonity

Брой мнения : 740
Местожителство : burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 15 Юни 2010 - 20:41

Еее, свърши. );

Spoiler:

Книгата страшно ми хареса, затова съм ви безумно благодарна за усилията, които хвърлихте по превода. А самият той беше безупречен! Бяхте бързи, точни и страхотни! Благодаря ви още веднъж!
Ще се видим/четем пак при следващия превод Haha!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 15 Юни 2010 - 21:36

wentlee написа:
Мацки, супер, че ви харесва превода, обаче спазвайте правилата - две мнения едно след друго през минута не е редно. Може да слагате двата цитата в едно мнение. И за бога - пишете на кирилица, в България сме все пак, не в чужбина. Едва ли е толкова трудно да напишете две думи на кирилица, а не на латиница.

Диди, извинявай, че ти се намесвам, но съм малко раздразнена. Smile

ок съжалявам, не знаех, че не може да се пишат две мнения едно след друго Silly me

наистина съм ви страшно благодарна за превода! супер сте! lol!
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 15 Юни 2010 - 22:01

" jalice " Да съгласна съм с теб,аз съм същата... през 5 мин проверявам дали е излязла една глава Haha!
Тази поредица е много хубава.По различна е от другите.Другите 1-та книга е хубава и послее останалите не са толкова интересни,но тази и 4-те книги ми харесват. " r_dosta " ми беше казала това и съм напълно съгласна с нея :Р Сега ще видим и 5-тата,но мисля че и тя ще е много интересна :Р
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 15 Юни 2010 - 23:25

chirsi написа:
" jalice " Да съгласна съм с теб,аз съм същата... през 5 мин проверявам дали е излязла една глава Haha!
Тази поредица е много хубава.По различна е от другите.Другите 1-та книга е хубава и послее останалите не са толкова интересни,но тази и 4-те книги ми харесват. " r_dosta " ми беше казала това и съм напълно съгласна с нея :Р Сега ще видим и 5-тата,но мисля че и тя ще е много интересна :Р

честно казано на мен първата до средата ми беше малко скучна, но после като опознах героите осъзнах че не мога да спра да я чета, докато не разбера какво става Smile сега ми е една от любимите книги It wasn't me
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 16 Юни 2010 - 13:34

Е, да се надяваме, че ще останете като редовни форумци тук и след като приключим с превода. Wink
Alice14

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 17 Юни 2010 - 10:44

Eternal Love написа:
Е, да се надяваме, че ще останете като редовни форумци тук и след като приключим с превода. Wink

разбира се :afro: няма да се оттървете толкова лесно от нас Haha!
Arya

Брой мнения : 213
Местожителство : In the middle of nowhere

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 17 Юни 2010 - 19:01

Alice14 написа:
Eternal Love написа:

разбира се :afro: няма да се оттървете толкова лесно от нас Haha!

Haha! точно така...
Plam02N55FEn

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 17 Юни 2010 - 19:45

Браво хора, супер превод! Bravo Нямам търпение да прочета следващата книга!
Priestess

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 18 Юни 2010 - 15:34

Браво превода е страхотен Smile Благодаря много на тези, които ни предоставиха главите Cute
Cveti Ognqnova

Брой мнения : 458
Местожителство : The world of sorrow...

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Съб 19 Юни 2010 - 12:26

Страхотни сти хора! Специани поздрави за преводача! Bravo Любимата ми поредица! Страшно ви благодаря! Bravo cheers :Р Cute

Последната промяна е направена от Cveti Ognqnova на Вто 29 Юни 2010 - 11:40; мнението е било променяно общо 1 път
mamamia

Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Съб 19 Юни 2010 - 14:59

Поднасям искрените се благодарности на екипа от преводачи. Възхищавам се на тяхната безкористност в тези така меркантилни времена. Надявам се ползотворната им работа да продължи и занапред.
Dessi

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 20 Юни 2010 - 20:19

Много мерси за превода. Страхотен е...И големи благодарности на екипа от преводачи...

Искам да попитам горе-долу кога ще пускате превода на петата книга?
cuckaa

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 28 Юни 2010 - 14:21

[quote="Dessi"]Много мерси за превода. Страхотен е...И големи благодарности на екипа от преводачи...

Искам да попитам горе-долу кога ще пускате превода на петата книга?

И аз много благодаря за страхотния превод и отправям същия въпрос,което си е малко нагло от моя страна,но чакам с нетърпение поне да разбера кога горе долу ще почвате 5 книга Smile
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 28 Юни 2010 - 14:55

Хайде да прочетете, малко, а?
Превод на 5тата книга Е започнат! Съвсем скоро се надявам да започнем да го пускаме!
Престанете да задавете един и същ въпрос, при положение, че дори не сте си направили труда да прочетете малко, за да разберете дали някъде вече не е написано кога, какво и що!
Подобни мнения вече ще се трият!

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
Mury

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Съб 3 Юли 2010 - 17:05

Много сте талантливи,момичета!Евала!Хиляди благодарности Bravo Bravo Bravo
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Върнете се в началото 
Страница 9 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: