Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
georgi_radev2

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 19 Фев 2012 - 14:05

Благодаря
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
kris

Брой мнения : 123

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 20 Фев 2012 - 21:40

Много харесвам Академията и благодаря за добрия превод. Страхотни сте, момичета.
lionaz96

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 5 Мар 2012 - 15:21

Браво за усилията!!
autovip

Брой мнения : 50
Местожителство : Хасково

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 23 Май 2012 - 12:57

Аплодисменти за високата езикова култура която ни показва daredevil и едно голямо БЛАГОДАРЯ !
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4191
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 24 Май 2012 - 12:23

autovip, благодаря много! Но искам да кажа, че естетическата наслада на текста се дължи най-вече и на другите преводачки, които дадоха всичко от себе си да не ме затруднят при редактирането, и се постараха гигантски много просто да мятам по око на главите.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
siel

Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 2 Авг 2013 - 22:25

Страхотна поредица , и страхотни момичета които са отделили от времето си за превода, Благодаря!sunny sunnyy
petyastoykovaa

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 16 Фев 2014 - 12:52

Мога да кажа само едно голямо благодаря.
Невероятни сте!
vili_ibrishimova

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 17 Мар 2014 - 21:04

Уникална книга, уникален превод! Браво!  Bravo 
sunarry

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 2 Май 2014 - 22:15

Извинявайте за глупавия въпрос, не съм сигурна дори дали тук е мястото за него - преди около 2 години можех да чета преводите от форума, но сега съм с ограничени права. Може ли някой да ми каже как мога да получа достъп до преводите на последните 3 книги от поредицата?

Благодаря ви!
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4191
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 2 Май 2014 - 23:47

Да започнеш да четеш. Например. Особено прозореца, който ти изскача преди да се логнеш във форума. Разбира се, написано е и във Всичко, свързано с форума, в началото на форума и къде ли още не, ама кой ти чете, нали?! После се сърдите като ви срежа. За мен това е неуважително. Защото навсякъде сме написали как можете да получите достъп до преводите.
Следващият човек, който зададе същите въпроси, ще получи бан. Защото се постарахме навсякъде да ви напишем!

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12