Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 06 Юни 2010, 10:58

По-късно днес ще ви пусна 2 глави Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 06 Юни 2010, 12:06

daredevil написа:
По-късно днес ще ви пусна 2 глави Smile

Много много мерси!!! Smile Bravo И имам 1 въпрос : Колко глави е цялата книга? Question
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 06 Юни 2010, 12:10

Точно 30 :Р
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 06 Юни 2010, 12:27

Супер значи сме по средата Smile и пак много благодаря за труда който полагате :Р
bonity

Брой мнения : 740
Местожителство : burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 06 Юни 2010, 22:34

Е, не момичета вие ме забихте! Ама тотално! Предварително съм подготвена, че главите спират на най-интересното. Но вие ни спряхте на главата, 'дето я чакам от началото на книгата. Сега до утре, не че е кой знае колко дълъг период, въпреки всичко обаче ще се чудя и ще се мая какво аджеба стана и къде е замъкна Дмитрий. Ама нали нов ден- нов късмет. Утре ще го чакам с нетърпение.
Благодаря ви, момичета, че се наехте. Благодаря и за труда, който полагате, за да ни доставите радостта да четем книгата на роден език. Благодаря!
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 01:51

Напълно съм съгласна с bonity ама този завършек си беше направо удър под кръста. Nooo way! Е поне се утешавам с мисълта,че това,което чакаме от началото най-накрая дойде.Ах Димитрий...Ах утре Haha! Ах няма ли да става утре вече...?
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 09:07

абсолютно съм съгласна! нямам търпение да разбера какво ще стане с Роуз :bounce:
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 15:10

Напълно съм съгласна с bonity и bella Bravo :bounce:
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 15:16

Много Ви благодарим,че отделяте време за този превод.Книгата е страхотна.Също така и превода Smile
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 16:13

Не утре, ами вдругиден очаквайте 2 глави :Р
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 16:56

Ех !!! Супер сте Smile Мерси много (пак Smile) Аз туко-що свърших 18 и просто не знам как ще издържа до утре :bounce:
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 17:59

Леле ...18 глава .... Незнам Роуз дали остана без дъх но аз определено забравих да дишам.Незнам ако бях аз ...сигурно вече щях да крещя да ме пробужда,превръща или каквото ще да прави с мен... ахххххх и сега трябва да чакам до другиден o.O Sad Свършиха иконките Haha! леле
П.П.Не е честно такива хубави мъже и истории да се случват само на късметлийките по книгите. Crying or Very sad е па и аз искам.1 брой Димитрий моля. In Love Дишай,дишай,дишай ти можеш само до другиден аххх....
Много благодаря за труда ,daredevil,страхотна си Bravo

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 07 Юни 2010, 20:41; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : По - леко с емотиконките.)
Priestess

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 07 Юни 2010, 19:53

По цял ден си мисля само за следващата глава. Мисля, че съм обсебена Haha! ...става все по-интересно...нямам търпение до утре Smile
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 08 Юни 2010, 14:43

daredevil написа:

Тва означава че днес ще пуснете 19 и утре 20 и 21 или че днес няма да пускате нищо и утре ще качите 19 и 20??? Question
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 08 Юни 2010, 18:03

rolly написа:
daredevil написа:

Тва означава че днес ще пуснете 19 и утре 20 и 21 или че днес няма да пускате нищо и утре ще качите 19 и 20??? Question
днес няма Sad утре 19 и 20 :bounce: :bounce:
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Вто 08 Юни 2010, 18:33

Ясно Crying or Very sad Иначе мерси Smile
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 09 Юни 2010, 15:16

ЛЕЛЕЕ!!!!!!!!!! Nooo way! Туко що прочетох 20 и просто нямам думи !!!!!!!!!!!!!!!! 18 беше жестока обаче 19 и 20 обраха точките от където и да се погледне sunny Уфф искам вече да е утре... :bounce: И пак много благодаря за усилиятя daredevil Smile Bravo
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 09 Юни 2010, 17:31

rolly написа:
ЛЕЛЕЕ!!!!!!!!!! Nooo way! Туко що прочетох 20 и просто нямам думи !!!!!!!!!!!!!!!! 18 беше жестока обаче 19 и 20 обраха точките от където и да се погледне sunny Уфф искам вече да е утре... :bounce: И пак много благодаря за усилиятя daredevil Smile Bravo

rolly взе ми думите от устата.Лелеееее....аз си лягам да идва утре Haha! Haha!
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 09 Юни 2010, 17:43

20-та наистина е готина! Особено в началото като описват как се гушкат... Все едно е като в доброто старо време - ноу стригойчовци, ноу червени зъркели... Добрият стар... (или не толкова?) руснак! In Love
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 09 Юни 2010, 19:05

jalice не мисля че е странно.Аз мисля че действията и са напълно предвидими ендорфин ,страст,да имаш най-накрая това което най-много си искала по един или друг начин тои все още е там и тя го обича ...та ако се замисля смятам че и ние щяхме да сме същите Haha! :Р а колкото до английския аз я бях започнала но има по 1-2 думи които ми куцат и точно заради тях ми се губи магията и интереса. Neutral
леле момичета остават едва 10 глави o.O Silly me
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 09 Юни 2010, 20:59

bella90 написа:

уфф......всеки ден се моля случайно да качат 1 или 2, или 3 или .... глави допълнително а пък в същото време се ядосвам че главите свършват толкова бързо :bounce: :@
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 09 Юни 2010, 21:26

ЗАПОЧВАМ ДА ТРИЯ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА. ФОРУМЪТ СИ ИМА ПРАВИЛА, СПАЗВАЙТЕ ГИ!
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010, 11:25

bella90 написа:
jalice не мисля че е странно.Аз мисля че действията и са напълно предвидими ендорфин ,страст,да имаш най-накрая това което най-много си искала по един или друг начин тои все още е там и тя го обича ...та ако се замисля смятам че и ние щяхме да сме същите Haha! :Р а колкото до английския аз я бях започнала но има по 1-2 думи които ми куцат и точно заради тях ми се губи магията и интереса. Neutral

чела ли си книгата нататък все пак? знаеш ли какво става? study аз знам! няма да повярвяш! аз сащо не мога... o.O
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010, 14:03

jalice,ами несъм много напред...повече си вадя изводи и заклиючения.
Айде ако някой има малко повече информацея какво става с кристиан в 6-та книга.Немога да си задам конкретно въпроса заръди хората,които тепърва почват да я четът....Та ако някой знае нещо пишете ми на ПМ много ще съм ви благодарна.Има някой неща който ми се въртят из главата какво би могли да стане с Лиса,Роуз,Димитри,Ейб....Но не и за Кристиан Question

jalice написа:
чела ли си книгата нататък все пак? знаеш ли какво става? study аз знам! няма да повярвяш! аз сащо не мога... o.O
Предполагам че ще има гръм от ясно небе но си имам и свойте догатки.Незнам но се досещам. :tongue:
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010, 16:36

Първо, искам да поздравя всички момичета, които работихме по превода - СПРАВИЛИ СМЕ СЕ ВЕЛИКОЛЕПНО! И второ - тук коментирайте само превода. За спойлери и тем подобни вече си имате цял раздел - пишете в него. ОК? Wink

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Today at 02:05

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next