Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 9 Юни 2010 - 20:59

bella90 написа:

леле момичета остават едва 10 глави o.O Silly me

уфф......всеки ден се моля случайно да качат 1 или 2, или 3 или .... глави допълнително а пък в същото време се ядосвам че главите свършват толкова бързо :bounce: :@
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Сря 9 Юни 2010 - 21:26

ЗАПОЧВАМ ДА ТРИЯ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА. ФОРУМЪТ СИ ИМА ПРАВИЛА, СПАЗВАЙТЕ ГИ!
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 11:25

bella90 написа:
jalice не мисля че е странно.Аз мисля че действията и са напълно предвидими ендорфин ,страст,да имаш най-накрая това което най-много си искала по един или друг начин тои все още е там и тя го обича ...та ако се замисля смятам че и ние щяхме да сме същите Haha! :Р а колкото до английския аз я бях започнала но има по 1-2 думи които ми куцат и точно заради тях ми се губи магията и интереса. Neutral
леле момичета остават едва 10 глави o.O Silly me

чела ли си книгата нататък все пак? знаеш ли какво става? study аз знам! няма да повярвяш! аз сащо не мога... o.O
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 14:03

jalice,ами несъм много напред...повече си вадя изводи и заклиючения.
Айде ако някой има малко повече информацея какво става с кристиан в 6-та книга.Немога да си задам конкретно въпроса заръди хората,които тепърва почват да я четът....Та ако някой знае нещо пишете ми на ПМ много ще съм ви благодарна.Има някой неща който ми се въртят из главата какво би могли да стане с Лиса,Роуз,Димитри,Ейб....Но не и за Кристиан Question

jalice написа:
чела ли си книгата нататък все пак? знаеш ли какво става? study аз знам! няма да повярвяш! аз сащо не мога... o.O
Предполагам че ще има гръм от ясно небе но си имам и свойте догатки.Незнам но се досещам. 👅
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 16:36

Първо, искам да поздравя всички момичета, които работихме по превода - СПРАВИЛИ СМЕ СЕ ВЕЛИКОЛЕПНО! И второ - тук коментирайте само превода. За спойлери и тем подобни вече си имате цял раздел - пишете в него. ОК? Wink

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 16:37

wentlee написа:
Първо, искам да поздравя всички момичета, които работихме по превода - СПРАВИЛИ СМЕ СЕ ВЕЛИКОЛЕПНО!

Напълно вярно Bravo
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 17:06

лелеееее онзи ден нямахме 1 ден превод а на следващия получихме 2 глави но май никой не забеляза защо.. o.O Silly me
честит рожден ден на daredevil малко на патерици. sunny нека всичкото щастие на света да те спохожда и нека всяко твое желание бъде мое пожелание. (hug)

страхотна си мила
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 17:42

Аз днес видях профила на daredevil както и : "Birthday: 08.06.1993" и и честитих преди малко :Р Smile
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 17:44

Благодаря Smile Само по-полека с флъда и спойлерите :Р След час ще ви пусна и др. глава.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 19:59

Мерси за 21 Smile
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 20:56

WOW Exclamation Сега свърших 21 ... иии ..... не знам .. просто нямам думи Nooo way! главата е просто ...жестока lol!
а и чесно казано на мен не ми харесва особено това че Роуз е с Димка по този начин ... тя е като пияна през цялото време заради ухапванията а пък в тази глава на моменти се вижда старата Роуз (но това не значи чесъм спряла да харесвам Дмитрий - стригой или не In Love ) и се чудя още колко глави действието ще се развива в имението o.O уфф искам вече да е утре ... :bounce:
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 21:10

rolly написа:
WOW Exclamation Сега свърших 21 ... иии ..... не знам .. просто нямам думи Nooo way! главата е просто ...жестока lol!
а и чесно казано на мен не ми харесва особено това че Роуз е с Димка по този начин ... тя е като пияна през цялото време заради ухапванията а пък в тази глава на моменти се вижда старата Роуз (но това не значи чесъм спряла да харесвам Дмитрий - стригой или не In Love ) и се чудя още колко глави действието ще се развива в имението o.O уфф искам вече да е утре ... :bounce:

мисля че е още една, най-много две Arrow
mimi3345

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 15:41

просто страхотна книга благодаря за превода страхотни сте Bravo Bravo
Kristityyy

Брой мнения : 936

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 15:45

Страшно е интересно!!! Smile
Момичета, страхотни сте - страхотно ви благодаря за превода! Браво за положения труд и чудесните резултати - наистина сте страшни! ;Р :] Cute
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 17:08

леле Exclamation туко що прочетох 22 - много е интересна Cute
само че в началото Димка малко ме издразни като и
каза че вината била нейна ... и в края според мен
нашият руснак я "извади" от главата на Лиса
но ще разберем утре Arrow
много благодарности на момичетата които отделят време и
усилия за превода Bravo
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Върнете се в началото 
Страница 4 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: