Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
vampire_haidy

Брой мнения : 183
Местожителство : sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 10:02

Много благодаря! Превода е страхотен !! In Love
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Arya

Брой мнения : 213
Местожителство : In the middle of nowhere

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 12:51

О БОЖЕЕЕ!!!... Хора полудявам... не издържам да не знам какво става... o.O Преглеждам по 100 пъти форума за нова глава... Само аз ли съм така... откачам!!! толкова е зарибяващо... Nooo way!

П.С. Всички които превеждате сте супер... !!! In Love
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 13:14

" Arya " и аз съм като теб 1000 пъти проверявам дали е излязла нова глава

Превода е страхотен ! :Р
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 13:32

Дишайте Haha! Малко по-късно ще ви пусна и 26-та и до вторник ще съм пуснала цялата книга.
Arya

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 13:37

Nooo way!

daredevil... ти си светлината в моя ден! Haha!

това моето си е болестно състояние... o.O
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 13:37

Благодаря много, Деси ^^
Това е една наистина добра новина Bravo

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
nanito_95

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 13:42

Леле аз съм по-зле не си изключвам компа от 2-3 дена и не затварям страницата на сайта и по 2000 пъти проверявам!!!! Мн съм ви благодарна че пускате превода Smile Smile Smile
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 14:23

Arya написа:
О БОЖЕЕЕ!!!... Хора полудявам... не издържам да не знам какво става... o.O Преглеждам по 100 пъти форума за нова глава... Само аз ли съм така... откачам!!! толкова е зарибяващо... Nooo way!

П.С. Всички които превеждате сте супер... !!! In Love

аз също! Nooo way!
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 14:56

Вярвайте всички сме така.Компа ми седи включен и постоянно проверявам особенно последните 2-3 дни от както Деси реши,че ще има бонуси...А супер ,че до вторник ще бъде цялата ...успокоявам се ,че вече бях решила да си продължа останалите глави на английски от зор Haha!
И отново едно голямо благодатя за труда и отделеното време.
Bravo sunny
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 15:17

Мисля, че сме се справили доста добре с превода Wink

А иначе... ох, знам, че Дмитрий оживява, ама все пак... КАК?!
bonity

Брой мнения : 740
Местожителство : burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 15:24

Поредната глава, от която изненадата здравата ме цапардоса.

Спойлер! Ама нали съм спойлер маниак знам, че Дмитрий оживява. Иначе 100% бих си помислила, че Роуз го е убила. Спойлер!

И Роуз най-накрая отива в Америка. Нямам търпение да прочета как ще разкара Ейвъри от хоризонта Haha!

Определено сте се справили повече от добре с превода!

Последната промяна е направена от bonity на Нед 13 Юни 2010, 16:05; мнението е било променяно общо 1 път
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 15:55

Момичета, ще ви помоля да не пускате спойлери, защото тези, които искат да ги прочетат, няма да могат. Има проблем с отварянето им.
lindt

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 16:18

Изключително много ви благодаря за този превод , страхотни сте, вече една седмица се треса от любопитство, тъй като предишната свърши много тъжно , но вие направихте следващите ми 2 дни много интересни In Love
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 16:36

тъкмо свърших 26.
...
Ах определено поредицата е уникална,динамична и може както да те зарадва така и да те накара да плачеш или да изпиташ болката на някой от геройте.Смятам,че Ришел е свършила страхотна работа също,както и неотразимият екип,който се санимава с превода едно голямо БРАВО и БЛАГОДАРЯ.

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Нед 13 Юни 2010, 17:32; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
nanito_95

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 17:02

мн ви благодаря за превода!!!! ако може да попитам кога ще излезе глава 27 ? Question Question
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 17:24

Утре ще пусна 27 и 28 и пиши на кирилица!
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 17:31

Форумът има проблем, и в момента не е възможно да маркирате спойлерите. Все пак ще ви помоля да пишете, когато в поста ви следват спойлери! Нека не си разваляме взаимно удоволствието от книгите!
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 19:18

" daredevil " Искрени благодарности за бонус преводите (страхотни са ) и отделеното време. ! :Р
Златна си ! :Р
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Нед 13 Юни 2010, 22:35

Много мерси за превода - страхотен е Exclamation Bravo
Arya

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 14 Юни 2010, 13:49

Ооо всичко е толкова психо... не се издържа вече.. Nooo way!
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 14 Юни 2010, 13:50

О, боже! Туко що прочетох превода на 27! ...
Помеждудругото май започвам да се досещам кой е Змей Nooo way!

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 14 Юни 2010, 14:10; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
ruru

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 14 Юни 2010, 15:17

Много мерси за 27-ма глава, вече я прочетох и нямам търпение за другите. Мерси отново за превода. Smile
bella90

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 14 Юни 2010, 15:55

Аз не издържах и я допрочетох на английски o.O нямам търпение да се почне и 5-та. sunny Страхотна е
BTW писах си с момиче,което е чело вече 5 и определено ми разби представите за реалност и за това кое кога се случва.... I love you In Love ,Деси ще си даваш ли почивка след края на 4-та книга? (wasntme) не че искам да нахалствам просто питам. :Р
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 14 Юни 2010, 16:24

Книгите не ги превеждам сама. Екип сме от 5-6 момичета.
След малко идва и 28ма глава, а утре пускам и последните 2.
В процес на превеждане сме с момичетата, но след като пусна последните 2 глави НЯМА веднага да пускам превода на 5тата книга, защото не сме готови Smile
Благодарим на всички за прекрасните коментари.
ruru

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пон 14 Юни 2010, 16:28

daredevil, вие си ги заслужавате тази прекрасни коментари, преводите са страшно добри. Мерси за труда :*
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Today at 13:35

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next