Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Безсмъртните

Go down 
+12
juliana86
mimzzityyy
cold_lady_
juleto_98
hriskataaa
bebs_987
lovee_
starokina
MissSixty
emotion
Elune
twilight_i94
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeВто 25 Май 2010 - 13:57

Безсмъртните Pic

След трагична катастрофа, при която загива цялото й семейство, 16-годишната Евър получава дарбата да чете мислите и да вижда аурата на хората. Но дарбата й е и нейно проклятие. Главата й бучи от мислите на всички, до които се докосне, знае с подробности най-съкровените тайни и мнението им за нея. Тя ненавижда дарбата си, защото я превръща в аутсайдера на училището.

Животът й е достатъчно объркан и преди да срещне новия си съученик – Деймън Огъст. Той е потаен, изкусително красив и нечовешки талантлив. Евър е привлечена и същевременно ужасена от него, защото за пръв път среща човек, чиито мисли и аура са недостъпни за нея. А присъствието и докосването му карат целият хаос от чужди мисли в главата на Евър да стихне.

Светът на своенравния и енигматичен Деймън е изпълнен с тайни и загадки, а когато Евър решава да го последва, се оказва въвлечена в опасно приключение, което може да й струва живота, но и да разкрие невероятната истина за това каква е дарбата й и как да я използва.

Алисън Ноел е родена в квартала на богатите Ориндж Каунти. Автор е на десет романа, а сега се е посветила изцяло на станалата култова поредица „Безсмъртните“, продадена в над 2 000 000 тираж!

Бестселър на Ню Йорк Таймс в продължение на една година!

Безсмъртните Pic

Безсмъртната Евър навлиза в мрачния, изкусителен свят на своя любим – Деймън, и се учи да овладява новите си способности, когато се случва нещо ужасно. Докато силите на Евър растат, Деймън започва да губи своите, покосен от мистериозна болест, която засяга паметта, идентичността и живота му.

Решена да го спаси, Евър пътува до мистичното измерение Съмърленд не само за да разкрие тайните от вековния живот на Деймън, но и за да проучи Хрониките на Акаша, които ще й дадат отговори за миналото и бъдещето... и за промяната им.

Настъпването на Синя луна – второто пълнолуние в рамките на един месец, дава на Евър рядката възможност да постигне нещо невероятно.

Но кое да избере – да се върне назад във времето и да предотврати катастрофата, в която загива семейството й, или да спаси Деймън, който се състарява с всеки изминал ден и е загубил способностите си?

Източник: СофтПрес
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeПет 18 Юни 2010 - 16:24

Да, за имения ми ден ми подариха тази книга - "Вечна"...
Съжалявам, но тази книга е абсолютна боза. :-))
Като четох някои моменти, имах чувството, че чета "Здрач". Такава имитация и на езика, и на изразните средства, и на всичко. Няма никаква оригиналност и индивидуалност. А самата история не е нещо кой знае какво, даже е малко банална. Толкова ми писна вече от истории за любовта между смъртен и безсмъртен...Аз мисля, че една е предостатъчна, ако е наистина стойностна история, която да те грабне. Защо след "Здрач" трябваше да се напряват хиляда други подобни книги? За мен това е напълно безмислено, само заради слава и пари. Езикът на писателката е твърде обикновен, просто въобще не ми допадна. И точно най-хубавите сцени са описани толкова елементарно, че дори и да се появи някаква тръпка за малко, тя изчезва, убита от простия начин, по който е написана. Нямам никакви намерения да прочета следващата книга от поредицата. Ако нямаш какво да правиш и си изчел повечето стойностни книги от библиотеката вкъщи, можеш да хвърлиш едно око на книга като тази, но мисля, че си е пълна загуба на време. Препоръчвам, съвсем добронамерено и чисто, на тези, които обичат да четат, вместо да се занимават с книги като тези, да четат поредицата, която излиза з 24 часа ако не се лъжа, класическите книги на XIX век. Всяка една от тези книги си заслужава да се прочете, а точно сега лятото можеш да се отдадеш точно на това. Всеки си има право на мнение, моето е такова. Може да има някой, който да ме упрекне и да каже, че не съм права, но аз държа на мнението си. "Здрач" ми харесва, защото беше нещо по-различно и наистина интересно и хубаво. Но след "Здрач" половината неща, които излезнаха в стил"вампири, смъртни и безсмъртни" и тем подобни, са абсолютни глупости. =))
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeВто 14 Сеп 2010 - 12:30

Безсмъртните Pic

Очаквайте на 04.10.2010!

Векове наред на Евър и Деймън им е отредено да се намират при всяко прераждане, но никога да не са заедно. Дори когато Евър е вече безсмъртна и като че ли няма какво да ги раздели, злата магия на Роман ги подлага на жестоко страдание. Едно-единствено докосване на ръцете им или на устните им би обрекло Деймън на смърт и пропадане в пустия задгробен живот в Страната на сенките – вечната бездна за изгубените души.

Решена да се пребори с това проклятие, Евър се отдава на усърдно изучаване на магията и неочаквано получава помощ от мистериозния зеленоок Джуд. И макар с Джуд да се познават отскоро, Евър го чувства подозрително познат и близък. Въпреки безспорната си вяра в Деймън, Евър се усеща опасно привлечена към Джуд, който има магическа дарба и пази миналото си в тайна.

Евър винаги е вярвала, че Деймън е нейната вечна половинка... и продължава да го вярва. Но когато Деймън се отдръпва, за да я спаси от мрака, надигащ се в душата му, Евър все по-силно се привързва към Джуд и това поставя на изпитание любовта й към Деймън по-силно от всякога.


Алисън Ноел е родена в квартала на богатите Ориндж Каунти. Автор е на десет романа, а сега се е посветила изцяло на станалата култова поредица „Безсмъртните”, продадена в над 2 000 000 тираж!

Бестселър на Ню Йорк Таймс в продължение на една година!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeВто 14 Сеп 2010 - 13:08

Тази книга е чисто и просто ужасна. Никакъв смисъл няма в нея. Толкова е изтъркана и предвидима, и дразнеща на моменти, и всичко... едвам я дочетох. Наистина ми костваше бая усилия. Дори не знам защо си направих труда да я довърша. Просто... горещо не ви я препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 0:53

Някой знае ли дали я има пусната някъде в нета? Ако да, ще се радвам да ми драсне на лично (:
Върнете се в началото Go down
starokina




Брой мнения : 29
Join date : 27.06.2010

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 12:25

страхотна поредица
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 19:58

готина поредица но стила на писане ми е странен
Върнете се в началото Go down
bebs_987

bebs_987


Брой мнения : 36
Join date : 09.01.2011

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeВто 11 Яну 2011 - 17:48

MissSixty написа:
Някой знае ли дали я има пусната някъде в нета? Ако да, ще се радвам да ми драсне на лично (:


И аз имам същата молба Smile
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeВто 11 Яну 2011 - 18:23

Безсмъртните Pic

В най-мрачния и предизвикателен роман от серията „Безсмъртните” Евър се бори за контрол над своето тяло, душа и истинската любов, която е преследвала от векове.

Тя се опитва да помогне на приятелката си Хевън да възприеме по-лесно новия си живот на безсмъртна. Но Хевън е опиянена от силата си, действа безразсъдно и заплашва да огласи на света тяхната тайна. Колкото повече Евър се бори да запази тайната скрита, толкова повече Хевън се приближава към врага – Роман и неговите зли безсмъртни.

В същото време Евър навлиза все по-надълбоко в тъмната магия, за да откъсне Деймън от силата на Роман. Но когато заклинанието й се проваля, тя се оказва свързана с единственото момче, което е настървено да я унищожи. Евър се съпротивлява на огненото привличане, което заплашва да я погълне, а Роман се възползва от безпомощното й състояние... и Евър се приближава все по-близо до капитулацията.

Преди да е станало прекалено късно, тя се обръща за помощ към Джуд и рискува всичко, което познава и обича, за да спаси себе си – и бъдещето си с Деймън.


Алисън Ноел е родена в квартала на богатите Ориндж Каунти. Автор е на десет романа, а сега се е посветила изцяло на станалата култова поредица „Безсмъртните”, продадена в над 2 000 000 тираж!

Бестселър на Ню Йорк Таймс в продължение на една година!
Върнете се в началото Go down
hriskataaa

hriskataaa


Брой мнения : 35
Join date : 24.09.2011
Местожителство : София

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 21:25

Купих си "Вечна" с голям ентусиазъм,ноооо това разказване в сегашно време ме унищожи.Евър е доста глуповата през повечето време и голям инат,което поне мен много ме дразни.
Както и да е,от любопитство дали нещата ще се подобрят прочетох първите три книги и си купих 4тата....не стана по-зле,но не стана и много по-добре.Като цяло стават,защото се четат бързо,но ако имах възможност щях да си взема друга поредица за същите пари.
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 22:40

Доста странно е написана,не ме грабна нещо.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeСря 12 Окт 2011 - 0:01

Наистина стила на писане е супер странен - не бях срещала никъде другаде стил "сегашно време" в книги.
Върнете се в началото Go down
mimzzityyy

mimzzityyy


Брой мнения : 35
Join date : 30.10.2011
Age : 30

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeНед 30 Окт 2011 - 15:10

От тази поредица съм чела само първата книга,но ме грабна веднага. Харесва ми начина на писане..като цяло е интересна поне за мен
Върнете се в началото Go down
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 17:48

Харесвам книги за паранормални герои и тази поредица наистина ме завладя.Следях с интерес историята на главните герои.Единственото което не ми харесва е че когато сваршиш една от книгите нямаш шанса да започнеш веднага следващата,но какво да се прави.... :Р
Върнете се в началото Go down
катрин

катрин


Брой мнения : 60
Join date : 18.07.2012
Age : 24
Местожителство : някъде из облаците

Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitimeПет 19 Окт 2012 - 13:52

Някой да знае ли къде мога да я прочета онлайн?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Безсмъртните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните   Безсмъртните I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Безсмъртните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: