Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Концерти

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Концерти Empty
ПисанеЗаглавие: Концерти   Концерти I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 1:01

Кога ходихте за пръв път на концерт? А кога за последен? Най-добрият концерт, на който сте били? А кой е най-лошия? Мечтан концерт? Концерт, на който никога няма да отидете?
Върнете се в началото Go down
mim.marley

mim.marley


Брой мнения : 92
Join date : 11.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Концерти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти   Концерти I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 10:06

melrose написа:
Кога ходихте за пръв път на концерт? А кога за последен? Най-добрият концерт, на който сте били? А кой е най-лошия? Мечтан концерт? Концерт, на който никога няма да отидете?
Нямам никакви спомени, кога за първи път съм била на концерт... била съм доооста малка :д
За последен път ходих миналата седмица. Пяха БТР и руската група Любе < 3 Най- добрият концерт, на който съм била, беше зимата... с много приятели, Сигнал, БТР и Остава : ) Най- лошият.... хм, може би, концертът на Райна, когато бях на 7 :д
Мечтан концерт : В Пловдив да е. На стадион да е. Изпълнители/Групи : Eminem, D. Marley, Z. Marley, Disturbed, Evanescence, Skillet, Bon Jovi, Green Day, Guns N' Roses, Jason Mraz, Linkin Park, Seether, Sum 41, Blink-182...май доста се отнесох. It wasn't me Концерт, на който никога няма да отида... от типа на Планета Дерби silent
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Концерти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти   Концерти I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 10:43

mim.marley написа:

Мечтан концерт : В Пловдив да е. На стадион да е. Изпълнители/Групи : Eminem, D. Marley, Z. Marley, Disturbed, Evanescence, Skillet, Bon Jovi, Green Day, Guns N' Roses, Jason Mraz, Linkin Park, Seether, Sum 41, Blink-182...
Haha! Мечти, мечти...
Хм, като малка съм ходила на доста концерти, но май най-много на такива на Сигнал - поне 6-7, с нашите ги обичаме <3 Останалите на български изпълнители нито ги помня, нито ги броя, може би само двата на Б.Т.Р, на които съм била.
А, забравих концерта на Сл. Трифонов миналото лято: бях обещала на Дени, че ще отида с нея, та засега това си остава най-отвратителното преживяване в целия ми живот. Neutral
Лятото на 2007 обаче бях на концерт на Red Hot Chili Peppers в Белград I love you <333
На 22.06 пък отиваме на Metallica, така че мечтаният ми концерт наближава ^^ Баща ми обеща да ме заведе и на Def Leppard и Bon Jovi някога xD
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Концерти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти   Концерти I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 16:26

Концерти... яката работа. Жалко, че съм била на толкова малко.
Първият... не знам. Или е било нещо с наще, в ранна детска възраст, или пък нещо от близките години, на някоя гадна неизвестна групичка. Haha! Май спомените ми стигат до двайсе и някой си юни 2009, концерта беше на Six, Twist и New Disease, последните не ги и дочаках. Последно бях на Twist и Odd Crew в моя град, беше страхотно, но все пак за говорим за ODD FUCKIN' CREW. Най - хубав беше първият ми концерт на въпросното Crew, 19 февруари тази година, ако не се лъжа. Най - лош... аз по лоши концерти не ходя. Haha!
Мечтан... Попринцип имам желание за някой фестивал от типа на Download, Wacken или нещо от сорта, там винаги се събират голям процент от любимите ми групи. Иначе искам концерт включващ: ODD Crew, Killswitch Engage, In Flames, Heaven Shall Burn, All That Remains, Parkway Drive, и още поне 10 банди. Ех, мечти...
Върнете се в началото Go down
icedover

icedover


Брой мнения : 107
Join date : 14.06.2010
Age : 32
Местожителство : With Trees

Концерти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти   Концерти I_icon_minitimeСря 30 Юни 2010 - 11:41

Първия ми ГОЛЯМ концерт беше на Iron Maiden In Love Последния ми концерт беше на Аркона, преди 5 дена. Била съм на много добри концерти - Хиподил, Милена, Уикеда, Eluveitie In Love , Helloween.. Но само един ще ми остане завинаги в сърцето - RAMMSTEIN In Love , това беше най - уникалната вечер в живота ми, никога няма да я забравя Cute Не се сещам за най - лош.. Мечтаните ми концерти са много, но след като видях рамщайн на живо, единственото нещо, за което мога да мечтая е да ги слушам пак и пак и пак.. на живо де ;д ;д ;д
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1437441209&ref=name#!
Sponsored content





Концерти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти   Концерти I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Концерти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: