Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Сря 02 Юни 2010, 23:14

Има ли такъв сериал? Колко още сезона бихте искали да има и какво искате да видите в тях?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Сря 02 Юни 2010, 23:25

Вероника Марс In Love
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 03 Юни 2010, 12:04

Приятелии <333 - Каквото ида измислят за нашите мили сладури, ще бъде страхотно ;р
Кайл ХУ ^^ - спряха го много ненадейно и искам да видя продължението му I love you
Charmed - въпреки, че направиха супер якия край, пак ги искаамм.. бяха страхотни и мога да гледам с тоновете от тях! <33

май са това I love you

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

Последната промяна е направена от Nessie на Чет 03 Юни 2010, 12:44; мнението е било променяно общо 1 път
Beta
VIP

Брой мнения : 571
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 03 Юни 2010, 12:31

Напълно подкрепям Рая за "Приятели".Каквото и да измислят,все ще е неповторимо.Аз искам и нови епизоди на "Бягство от затвора" и "Напълно непознати".С Лари и Балки така съм се забавлявала,че думи нямам.А при Бягстовото...леле,толкова ми липсва цялото това напрежение от случващото се.Искам пак да будувам по цели нощи,в очакване на поредните гениални постъпки на Майкъл Скофийлд,изцепките на моя Папи(Сукре) и да гледам Линк в действие. Bravo
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 03 Юни 2010, 16:18

Може да продължат "Бягство от затвора", но без Майки не си заслужава да се гледа. Иначе много, ама много искам продължение на изгубени, въпреки че след епичния финал май няма какво повече да се каже. Обаче аз искам седми сезон на Изгубени, пък (*тропа с краче и прави инатлива муцунка*)

Wild at heart...
Вижте профила на потребителя http://marielapaperart.wordpress.com/
Elune

Брой мнения : 1295
Местожителство : In my invisible music world...

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 15:14

"Кварталът на богатите"
Много го обичах този сериал, с удоволствие гледах всички серии и сезони, дори и когато Мариса умря, макар това да беше отвратително...Актьорите бяха супер сладки и ми беше приятно да го гледам.
"Тя и той"
Това е един от най-забавните сериали, които някога съм гледала. Ще е страхотно да има нов сезон, макар да се съмнявам, но на всяка серия съм се хилила до забрава. Haha!
Arya

Брой мнения : 213
Местожителство : In the middle of nowhere

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 15:17

4400
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 15:33

Charmed - този сериал е велик и макар да имаше 8 сезона, аз ще се тръшкам докрай, че не бяха достатъчно! xD Просто толкова си го обичам, че дори 100 да направят, пак няма да съм доволна. <3
Veronica Mars - това сериалче така и не получи подобаващия си край! Може ли по такъв начин да го спрат??? И то за да продължат боза като ОТХ! Беше прекрасен сериал и ставаше все по-интересен с всеки изминал сезон... а те кво направиха. Silly me
Friends - тук може би няма нужда от думи. Просто неповторим! Ако не нов сезон, то поне филм да направят. Да взимат пример от Сексът и града, пък.
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 15:57

Eternal Love написа:
Вероника Марс In Love
Точно!
Moonlight
Melrose Place
The L Word
Gilmore Girls
Ghost Whisperer
That 70's Show
Perfect Strangers
Joan of Arcadia
Tru Calling
Dead Like Me
Friends
Married with Children
My name is Earl
Blood Ties
Peyton*

Брой мнения : 1145

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 16:50

That 70's Show :bounce: - Велик сериал! Просто няма серия, която да не ме е разплаквала от смях. Толкова ми липсва. <33
Приятели - Всички заживяха щастливо, но ще бъде интересно да се продължи с нова драма. Haha!
polinceto
VIP

Брой мнения : 3366
Местожителство : ~over the rainbow~

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 17:40

melrose написа:
Eternal Love написа:
Вероника Марс In Love
Точно!
Gilmore Girls
Ghost Whisperer
Perfect Strangers
Joan of Arcadia
Tru Calling
Dead Like Me
Friends
Blood Ties

Ето ги и моите... Cute + Charmed, "Тя и той"(един много успешен бг сериал),както и "Морска сол"
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 22:12

melrose написа:
Eternal Love написа:
Вероника Марс In Love
Точно!
Indeed! Даже не се сещам за друг сериал, който да съм изгледала и да ми липсва толкова. Поне да му бяха направили някакъв сносен край, а то какво... Нищо не стана ясно, само гърба на Вероника видях. Тъпи, тъпи, тъпи хора! Да спрат Вероника Марс, а други умопомрачително тъпи сериали да карат вече 15ти сезон.
Може би и Prison Break, но последните 2 сезона и без това не бяха особено добри.
twilightgirl

Брой мнения : 1165
Местожителство : hotel heartbreak

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 23 Юли 2010, 23:28

Значи и аз за Вероника Марс съм 'за', но какво да направим ние феновете, като продуцентите са си решили. Колкото до Приятели и О.С. ами те имаха бая сезони и мисля, че им стига толкова. Но единствения сериал, който ми е при сърце спирането му е Лас Вегас. Като бях малка си лягах гледайки сериите и повторенията и т.н. и просто на най-интересното... Да не говорим, че Дани ми е слабост! За други не се сещам, гледам да не почвам незавършени сериали, че ще ми харесат, а после ще се дразня, че никой не ги е продължил.
milencety

Брой мнения : 1288
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Сря 28 Юли 2010, 16:20

Тотално ДА за Вероника! Обожавам го тоя сериал, ама така оакаха края, че...
Други освен него: Ghost Whisperer, Dead Like Me, Морска сол (ох, как искам отново да видя Асенчо разхождащ се гол до кръста Twisted Evil ) ииии не се сещам сега за други сериали, които много да искам да продължат.. Може би Men in trees, но само заради Джак и особено Айвън <33
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 12 Авг 2010, 15:30

melrose написа:
Eternal Love написа:
Вероника Марс In Love
Точно!
Moonlight
Melrose Place
The L Word
Gilmore Girls
Ghost Whisperer
That 70's Show
Perfect Strangers
Joan of Arcadia
Tru Calling
Dead Like Me
Friends
Married with Children
My name is Earl
Blood Ties
+ Cybill
Cveti Ognqnova

Брой мнения : 458
Местожителство : The world of sorrow...

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 12 Авг 2010, 15:55

Много бих искала да продължат "Психо" , " Доктор Хаус", "Кравни връзки" и " Moonlight"
MissSixty

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 16 Дек 2010, 18:01

Blood ties
Moonlight
свършват много гадно, особено кръвни връзки... Sad съвсем незавършен
maria_125

Брой мнения : 41
Местожителство : In the darkk

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Нед 19 Дек 2010, 18:59

Кварталът на богатите cheers
rim17

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Нед 19 Дек 2010, 22:22

И аз съм за "Кръвни връзки" и "Лунна светлина".
darkness_angel

Брой мнения : 442
Местожителство : у нас ;)

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пон 20 Дек 2010, 00:59

И аз с две ръце съм за "Moonlight". Другите са:
Like a Star @ heaven "Friends"
Like a Star @ heaven "Dead Like Me"
Like a Star @ heaven "Tru Calling"
Like a Star @ heaven "Veronica Mars"
Like a Star @ heaven "Perfect Strangers"
Like a Star @ heaven "Married with Children"
Like a Star @ heaven "That 70's Show"
Like a Star @ heaven "Ghost Whisperer"

Май са това, за други не се сещам. Smile
Mury

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пон 20 Дек 2010, 02:33

rim17 написа:
И аз съм за "Кръвни връзки" и "Лунна светлина".
Аз също.И двата сериала завършиха с отворен финал.
"Кръвни връзки" поне ги има на книга....
Недоумявяам защо им дръпнаха шалтера?
Има интерес точно към тази тематика.
o.O
immortalfromhell

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пон 20 Дек 2010, 12:02

4400 и the tudors
mai4eto666

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Вто 21 Дек 2010, 11:32

4400 и Moonlight със сигурност
raned

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 31 Дек 2010, 10:27

Иска ми се да продължат Интернатът.Даваха го по AXN.Спряха го на най-интересния момент.Търсила съм го да си го сваля, но така и не намерих продължение.
guokowa

Брой мнения : 41
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 06 Яну 2011, 20:52

Moonlight
Melrose Place
True Calling
That 70's Show
Hidden Palms
4400
Summerland
Legend Of The Seeker
The O.C.
Veronika Mars
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Today at 13:35

Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next