Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
teoleo

Брой мнения : 20
Местожителство : Димитровград

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пон 11 Юни 2018 - 10:15

"Приятели";"Мерилин";"Чародейки";"Хрониките на Шанара""Игра на тронове"
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
missjey

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Вто 19 Юни 2018 - 17:10

Сега съм зациклила на този сериал и като разбрах, че го спират, ми се дорева - Луцифер!

Точно когато главната героиня разбра кой, кой е и THE END...
Надявам се, понеже доста от феновете на сериала скочиха срещу това решение на Фокс, да се смилят и да го продължат! Sad
Valverde

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Нед 8 Юли 2018 - 21:12

missjey написа:
Сега съм зациклила на този сериал и като разбрах, че го спират, ми се дорева - Луцифер!

Надявам се, понеже доста от феновете на сериала скочиха срещу това решение на Фокс, да се смилят и да го продължат! Sad

И аз бях разочарована, но след това Нетфликс го взе и ще има четвърти сезон.

Искам да подновят Неустоими измамници, Подли камериерки, Деветте живота на Клои Кинг, Терра Нова, Ringer и Star - Crossed.
missjey

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Чет 12 Юли 2018 - 20:38

Еее, да! И аз много се зарадвах, когато разбрах за продължението на Луцифер. Да са живи и здрави Нетфликс и да направят разбиващ нов сезон!

За Подли камериерки и аз се надявам <3 Друг любим сериал!!!

Valverde написа:
missjey написа:

И аз бях разочарована, но след това Нетфликс го взе и ще има четвърти сезон.

Искам да подновят Неустоими измамници, Подли камериерки, Деветте живота на Клои Кинг, Терра Нова, Ringer и Star - Crossed.
Искра
Администратор

Брой мнения : 3895

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   Пет 13 Юли 2018 - 10:56

Много ми се иска да подновят "Герои", но с първоначалния актьорски състав. Мисля, че миналата година пуснаха един сезон с някои от старите актьори, но основно беше с други и не ми хареса. Първите сезони бяха жестоки и сериалът беше адски добър - за него много бих се радвала.

ПисанеЗаглавие: Re: Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон   

Кой от спрените/приключилите сериали искате да видите с подновен сезон
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7