Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хроники на чародейците

Go down 
+2
elifk
twilight_i94
6 posters
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitimeПет 4 Юни 2010 - 14:55

Хроники на чародейците 151724z

Очаквайте на 07.06.2010г.

Автори: Ками Гарсия и Маргарет Стоъл

Издание: 1, 2010 г., 417 стр.
Корица: мека
Корична цена - 14.00 лв.
Цена в сайта на Кръгозор - 11.20 лв.


Понякога любовта е предопределена от съдбата. Друг път е прокълната...


Лена Дюшан се различава от всички други момичета в малкото градче Гатлин. Надарена с чародейни сили, тя се опитва да се слее с останалите и да се пребори с проклятието, което преследва рода й от години. Но дори и сред обраслите с бурени градини, мрачни тресавища и ронещи се надгробни камъни на потъналия в следобедна дрямка град, тайните не могат да останат скрити дълго…

Итън Уейт се опитва да напусне града, в който семейството му е живяло винаги, и брои месеците до заминаването си в колеж. През деня отчаяно се бори със скуката, през нощта обаче започва да сънува един и същ странен сън с тайнствено момиче.

Когато Лена идва да живее в най-старото имение в окръга, обвито със зловеща слава, Итън е привлечен неустоимо от нея и е твърдо решен да открие каква е връзката между тях.

В град без изненади – тъмен и злокобен, една тайна може да промени всичко.

И само любовта може да те изведе от мрака...


„Прелестни създания” е великолепна готическа приказка – врата към мрачния свят на магии и мистерии, чародейци и древни проклятия.

Източник: Издателство Кръгозор


Последната промяна е направена от twilight_i94 на Чет 26 Авг 2010 - 18:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elifk

elifk


Брой мнения : 9
Join date : 31.07.2009
Age : 29

Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitimeЧет 12 Авг 2010 - 9:39

Оф, тази книга я започнах и така и не я довърших. Нещо не ме грабна...
Върнете се в началото Go down
http://www.vampire-academy.forumotion.com
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitimeПет 13 Авг 2010 - 15:26

Страхотна книга е Smile Мен ме грабна , пък и беше много интересно да четеш от името на момче , винаги съм си мислела че те са големи гадняри , но Итън е такава душичка Cute Само да попитам , ще има ли втора част?
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitimeПет 13 Авг 2010 - 15:36

да, но тя излиза в САЩ през октомври.
Върнете се в началото Go down
Mury

Mury


Брой мнения : 93
Join date : 17.04.2009

Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitimeСря 25 Авг 2010 - 16:26

Не ми хареса Cute
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 19:58

Първата книга ми хареса определено, но с втората малко се поизмъчих всичко ми беше някак мудно, но края ми стана интереснно и мисля да прочета и третата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хроники на чародейците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хроники на чародейците   Хроники на чародейците I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хроники на чародейците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: