Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

How I met your mother/Как се запознах с майка ви

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
gal4eto9052

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 13 Юни 2010 - 1:08

През 2030 г. Тед Мозби (озвучен от Боб Сагет) събира дъщеря си и сина си да им разкаже историята за това, как се е запознал с майка им.

Историята започва през 2005 г., когато Тед (Джош Раднор) е самотен, 27-годишен архитект, живеещ с двамата си най-добри приятели от университета - Маршъл Ериксен (Джейсън Сегел), студент по право и приятелката му, с която се среща повече от 9 години - Лили Алдрин (Алисън Хъниган), учителка в детска градина.

Тяхната любов кара Тед да се замисли за сериозна връзка и да опитва да намери своята половинка, за огромно възмущение на приятеля им Барни Стинсън (Нийл Патрик Харис) - непоправим женкар с доходна, макар и неизвестна корпоративна професия. Когато Тед започва да търси идеалното момиче, Барни измисля игра, с която да го представя на момичетата: "Здрасти, познаваш ли Тед?".

Така Тед се запознава с амбициозната млада репортерка Робин Счербатски, в която бързо се влюбва и тя става част от групата приятели.

Е, какво мислите?
Наскоро го открих и се влюбих в него. Някой да го е гледал? : )
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
emotion
Модератор

Брой мнения : 2586
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пон 12 Юли 2010 - 16:46

Няколко седмици и беше опаткан. Haha!
Бтв, Гал, мерси за темата, иначе нямаше да открия този сериал в близкото бъдеще. ^^

Какво да кажа... страхотен е! Има толкова много комични и реални ситуации, всичко е преплетено чудничко ^^ Сериалът почти мигновено те приобщава към бандата на петимата шматароци, а заедно с това не спираш да се оглеждаш за перфектната жена за Тед. Честно казано просто нямам търпение да се разбере коя е, но знам, че сериалът ще свърши, ако я разкрият и мерака ми минава бързо. Обожавам Тед и Барни Haha! Няма такива образи, страшно са ми забавни и двамата. Другите също си ги харесвам и просто не бих си представила сериала без някой от тях. Абе няма да съжалявате ако му хвърлите око, първият сезон е малко муден, но нататъка е истинската разбивация ^^

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

milencety

Брой мнения : 1288
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Вто 13 Юли 2010 - 23:16

Преди около година бях свалила първия сезон, гледах го с невероятно удоволствие, после незнайно защо спрях. Преди няколко седмици преглеждах един стар тефтер, в който бях писала разни неща за серала и отново си го изтеглих. Още не съм го започнала поради редица причини, но в най-скоро време ще си опресня спомените и ще изгледам "новите" епизоди.
Спомням си, че на почти всеки епизод съм се размазвала от смях (не гарантирам, че е чак толкова смешен сериала, аз тогава си бях ударила главата, може и от това да е било Haha! ). Надявам се, че ще го направя и сега :bounce:
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5121
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Чет 28 Окт 2010 - 20:53

Маршъл и Лили са много сладки и толкова наивни. Има много яки моменти като например МАршъл излиза от банята и се попива с тоалетна хартия, защото Тед е взел всичките си хавлии Smile Барни е убиец, много е шантав. И принципа му "всичко живо по гръб" ме убива. А Тед си е Тед = сладурът, който търси истинската любов.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
Искра
Администратор

Брой мнения : 3895

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Чет 28 Окт 2010 - 22:19

I love Барниии!

Много благо сериалче, понякога като нямам какво да гледам и го хващам. Забавно, сладурско, актьорите са супер яките. Много ме кефи. I love you

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пет 29 Окт 2010 - 18:19

LEGEN... wait for it...

Супер яките са! Лили & Маршал са такива сладури, пък Тед е такъв безнадежден случай ;d
А Барни... Барни е просто simply awesome. Тоя човек е култ!

DARY!
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
darkness_angel

Брой мнения : 442
Местожителство : у нас ;)

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Сря 1 Дек 2010 - 1:30

Обожавам този сериал, а преди го мислех за скучен.
Всяка една серия е толкова забавна, благодарение на Барни. excited
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2871

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Сря 1 Дек 2010 - 21:56

AWESOME!!! Haha!

Барни love

djuli

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Съб 11 Дек 2010 - 20:41

Нааааай-зарибяващото филмче!!! Новите серии не отстъпват на предишните.
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2923

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Съб 11 Дек 2010 - 22:07

Уникален сериаллл!!!! love
Съвсем на бъзик започнах да го гледам и се зарибих толкова стабилно, че сега тръпна за новите епизоди ;дд
Всички са подбрани образи и тия 20 мин на епизод направо ме изпълват ;дд За Барни има ли нужда да коментирам? ;дд
Е, да, обожавам ги! sunnyy love

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
Heilichka

Брой мнения : 26

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 12 Дек 2010 - 20:10

How I met your mother е страхотен определено е един от любимите ми сериали, просто всяка от историите е много забавна. А Лили, Маршал, Барни, Тед и Робин са уникално смешни и петимата са ми любимци, супер интересно е и когато има известни личности като гостуващи актьори. sunnyy
kiki.96

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пон 13 Дек 2010 - 9:20

В началото незнам по каква причина не ми харесваше , но след извесно време се загледах и сега неизпускам серия.
papata

Брой мнения : 80
Местожителство : Under red lights...

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 19 Дек 2010 - 18:18

Страшни са Exclamation Exclamation Това е едно страхотно филмче от рода на "Двама мъже и половина" и "Приятели".. Haha! Haha!
maria_125

Брой мнения : 41
Местожителство : In the darkk

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 19 Дек 2010 - 18:21

Страшни саа Haha! Haha! Haha!
shaky_kn

Брой мнения : 42
Местожителство : Кюстендил

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Чет 23 Дек 2010 - 19:19

Уникално забавен сериал ! Bravo cheers lol!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    

How I met your mother/Как се запознах с майка ви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next