Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

How I met your mother/Как се запознах с майка ви

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
emira_had

Брой мнения : 28
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пон 02 Май 2011, 14:31

Супер сериал!!!Лично според мен много по - добър от Приятели /но пък аз не съм фен/. На мен ми харесва Маршъл!!!Всяка серия е изпълнена с много хумор и динамика!!! Bravo
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
mstrovila

Брой мнения : 54

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Съб 28 Май 2011, 22:01

Забавно е сериалчето.Много са свежи героите.
harabelka

Брой мнения : 39
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Чет 02 Юни 2011, 00:05

Аз в момента съм в началото на 4-ти сезон. Няма какво да се повтарям с горните мнения. Това е един от малкото сериали, които ме карат да се смея като ологофрен
harmaqni_gr

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Съб 11 Юни 2011, 23:25

Едвам се навих да го изгледам ;x И накрая на първи епизод осъзнах, че си заслужава xD Страшно весел сериал, оправя настроението и мога да го гледам винаги ;d
emii.x

Брой мнения : 52
Местожителство : Nowhere.

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 12 Юни 2011, 14:30

Това е сериала Луд смях Барни е ужасно смешен Луд смях
vampire.kiss

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Сря 22 Юни 2011, 09:51

Сериала е страшно готин и забавен! Заслужава си да се гледа.
Aleks

Брой мнения : 46

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пон 11 Юли 2011, 12:45

Много яко комедийно сериалче ,разтоварващо и хипер забавно ,спуквала съм се от смях и не знам защо макар и да няма нищо общо ,но много ми напомня на Приятели (който определено ми е в топ 10 на сериалите ) Smile
vasi738

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Сря 17 Авг 2011, 01:51

Бива си го ,според мен .Особено барни ,мен лично той най-много ме кефи.Но знаете ли , той е гей :Д сериозно говоря бех мн изненадана – нали той е такъв женкар във сериала ама ..ха де :Д
blablablah

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Чет 18 Авг 2011, 13:38

vasi738 написа:
Бива си го ,според мен .Особено барни ,мен лично той най-много ме кефи.Но знаете ли , той е гей :Д сериозно говоря бех мн изненадана – нали той е такъв женкар във сериала ама ..ха де :Д

И аз много се изненадах, че е гей ... Невероятно, но факт! (рофъл)
angelina87

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пон 22 Авг 2011, 23:37

blablablah написа:
vasi738 написа:

И аз много се изненадах, че е гей ... Невероятно, но факт! (рофъл)

Да и аз Nooo way! Сериала е велик
cold_lady_

Брой мнения : 76

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 11 Сеп 2011, 21:19

Много приятно сериалче. Започнах да го гледам по телевизията, след като го мернах по случайност като отидох при сестра си. Хареса ми и продължих да следя от време на време епизодите.
juleto_98

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 09 Окт 2011, 16:50

Най-големия Worship
maria99

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 27 Ное 2011, 16:18

Много забавен сериал.
qnsssi

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Вто 29 Ное 2011, 21:10

Много як сериал обожавам го !!!
pri955

Брой мнения : 40
Местожителство : София област

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Съб 14 Яну 2012, 19:24

Следя го от време на време по телевизията,но имам чуството,че никога няма да разберем коя е тази майка Haha! Haha! Барни иначе е моя любимец.
stefani24

Брой мнения : 52
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Пон 15 Апр 2013, 00:22

Гледам го заради Барни. Просто ме разбива, другото с това всяка серия да разказва на децата си, с коя е бил, според мен е тъпо. Те не би трябвало да знаят чак толкова много.
achi89

Брой мнения : 39

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Сря 24 Апр 2013, 01:42

Забавен сериал Smile
mayab1997

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Сря 24 Юли 2013, 16:54

Уникален е просто !!! :Р 
nina99

Брой мнения : 41
Местожителство : Смолян, Смолян, България

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Нед 18 Авг 2013, 13:59

Любимия ми сериал!
e4o1976

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Чет 16 Яну 2014, 12:04

забавен е, но ще изчакам последната серия, за да разбера коя е Майка им
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: How I met your mother/Как се запознах с майка ви    Today at 13:34

How I met your mother/Как се запознах с майка ви
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2