Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Peyton*

Брой мнения : 1145

ПисанеЗаглавие: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 18 Юни 2010, 23:08

- Режисьор : Марлийн Кинг
- В ролите : Холи Мари Комбс, Люси Хейл, Амбър Борицки, Тамин Сърсок
- Държава : САЩ
- Година : 2010
- Времетраене : 42 минути
- Резюме : Новата телевизионна продукция на ABC Family Pretty Little Liars излиза на 8 юни. Тя е базирана на поредицата книги от Сара Шепърд. Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си (на собствената си сестра, всъщност), Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски (току-що го арестуваха в леглото!), Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче (!) в училище... Какви палавници, а? Но - о, вие още нищо не знаете! Още от седми клас сладураните крият една ужасна тайна, която смятат за погребана навеки. У-упс... голяма грешка! Внимавай какво приказваш и дори какво си мислиш, защото не знаеш какви сили ще предизвикаш да го извадят наяве! Като казахме „погребана" тайна не подозирахме, че някой наистина ще бъде погребан най-неочаквано...

В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях... Тръпки да те побият - Алисън я няма, но посланията те карат да мислиш, че тя те наблюдава отнякъде всеки божи ден, всеки миг, дори когато се криеш в собствените си мисли! Реалността крещи, че това е невъзможно. Но ако „А" не е Алисън, тогава кой е? И как би могъл да знае толкова много за лошите момичета, каквито са били, и за още по-лошите момичета, каквито са станали? Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
selene

Брой мнения : 24
Местожителство : In Hell

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 24 Юни 2010, 17:02

Изненадващо, но ми хареса. Мисля, че ще го включа в списъка ми за гледане Smile
moni794

Брой мнения : 969
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пон 28 Юни 2010, 21:55

Изгледах първите три серии. Сериалът си е поредния тийнейджърски сеиал от типа на 90210 и тн. Аз харесвам такива филмчета и според мен е лек и много интересен. Идеален за лятото. Smile
elifk

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 12 Авг 2010, 09:36

Изгледах всичките серии и страшно много ми харесва! Жалко, че сега има почивка.
Вижте профила на потребителя http://www.vampire-academy.forumotion.com
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 19 Сеп 2010, 11:40

Изгледах го за 1 ден...Уникален филм.Има мистерия, приключение, драма и романтика...От всичко хубаво по - малко :Р Сега мисля да си купя книгите...
Eyes on Fire

Брой мнения : 1627
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 03 Окт 2010, 00:21

Обичам! Cute Чакам новите серии с огромно нетърпение, свърши адски интересно! Знам какво става натъка, знам коя е А. ;д, но наистина ми е много интересно.
Най-много ми харесва Емили. Стила и много ми допада. ;д Хана е адски красива! I love you Тези истории с кражбите и т.н... глупава работа. ;д
Като цяло чакам си новите серии и много ми харесва! Haha!
Вижте профила на потребителя http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
twilightgirl

Брой мнения : 1165
Местожителство : hotel heartbreak

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 03 Окт 2010, 08:44

И аз съм доста запалена...щях даже да си купя и книгата, ама слава богу, че не го направих, защото там е егати объркания сюжет, 13 са и на всичкото отгоре се оказва егати психарията..Но сериала ми харесва много повече, свежи мадами, много готини тоалети, сюжет, какъвто досега не съм гледала, слава Богу за втори път, не е ужасно страшно, точно като за мен. Само малко кофти заради почивката, ама какво да се прави, ще го доизчакам , какво да правя.. Иначе любимки са ми Хана и Спенсър. Най-неизявен характер имат и все изненадват, само жалко, че 1вата от двечките или ще пострада суперзле , възможно , за да не свърши веднага сериала, с амнезия , или ще я убият, макар да не ми се вярва , все пак една от най-яките главни героини. Кефи ме това как е била една в миналото и по някакъв начин се е променила и така нататък. Али честно казано, от това което виждам, е била подвластна кучка, а не тяхна приятелка толкова, но...Много ме радва и това, че момичетата и за миг не се поколебаха една в друга. Пълно доверие и салва Богу, без излишни тъпи серии.
Eyes on Fire

Брой мнения : 1627
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 03 Окт 2010, 22:30

twilightgirl написа:
Али честно казано, от това което виждам, е била подвластна кучка, а не тяхна приятелка толкова, но...Много ме радва и това, че момичетата и за миг не се поколебаха една в друга.

Изключително добре казано!! Bravo
Вижте профила на потребителя http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 24 Окт 2010, 16:45

Хубаво сериалче, като за тийнове. Мистериозно и на моменти плашещо. Хана дали ще оживее? Не съм чела поредицата и ми е любопитно. Чак януари месец ще има нови епизоди, което леко ме дразни, обаче не е като да няма какво друго да се гледа. Не зная защо, но си мисля, че зад игричките на Алисън стои някой по-възрастен. Може и да прочета книгите, за да разбера предварително. Ария и Езра ми харесаха много като двойка, но... Майката на Хана пък с тези пари, които открадна, дали няма да я бутнат на топло? Наистина ми е любопитно.

Wild at heart...
Вижте профила на потребителя http://marielapaperart.wordpress.com/
Never surrender^

Брой мнения : 53
Местожителство : Deep in my favourite song.. ♥

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пон 25 Окт 2010, 21:59

Сладко, приятно, разтоварващо сериалче. Изгледах отдавна с удоволствие епизодите, сценаристите решиха да спрат точно на най-интересното, защо ли не се учудвам. Любимка си ми остава Хана ♥ Езра и Ариа са ми страшно забавни и сладки. А сега чакам да видя какво ще стане след като блъснаха Хана и кой всъщност е А. Който не е гледал сериала, препоръчвам му го, ако иска нещо леко и приятно
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 29 Окт 2010, 18:23

[b]Някой да има представа какво се случва? Нови епизоди да има?

P.S. Ария & Езра са freakin adorable! И между другото... влюбена съм в името Ария In Love
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
Aphrodite

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 10 Дек 2010, 10:31

Този сериал е много готин. Новите серии излизат януари месец. Нямам търпение да видя какво ще се случи.
immortalfromhell

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пон 20 Дек 2010, 12:05

Супер е , но за съжаление ги няма доста дълго време. Януари ще ги гледаме отново Smile
happylove

Брой мнения : 39
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 24 Дек 2010, 01:05

Лелеле невероятен ее. На мен лично ми беше изключително интересен, с нетърпение чакам новите серии Smile  :Р   
lovee_

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Съб 25 Дек 2010, 20:48

Как можаха да го спрат на 10 серия?? Човърка ме какво ще стане с Хана Exclamation Exclamation
elito_4471

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 30 Дек 2010, 15:33

Кога е точната дата на излизане на епизода?

Последната промяна е направена от emotion на Чет 03 Окт 2013, 17:33; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Постарайте се да пишете малко по-грамотно. Пише се "ч", а не "4", изреченията започват с главна буква и завършват с препинателен знак! Засега съм го поправила, но нека не се случва друг път. (: (Модератор))
rainetoo_96

Брой мнения : 89
Местожителство : бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 02 Яну 2011, 10:43

Изглежда интересен и ще го гледам със сигурност
dreaM

Брой мнения : 530
Местожителство : OveR thE mOoN

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 05 Яну 2011, 13:59

Eто го и така дългоочаквания 11 епизод! Haha! Pretty Little Liars S01E11
twilightgirl

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 05 Яну 2011, 16:01

Ау, значи е станало време... Аз тамун си мислех преди няколко дни, че ако го пуснат като другите сериали към края на месеца, ще е малко нечестно тъй като от екипа на Лъжкините излязоха по-рано в отпуска заради сцеенария.. както и да е, вееднага ще го пускам, имам добри очаквания, дано и да са оправдани!
guokowa

Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 06 Яну 2011, 20:38

В началото като почнаха да получават смс-и от "А" си помислих,че за взаимставали от Gossip Girl. Оказа се,че греша.Сериала е стахотен. Има си мистерия, интрига,драма и любов. Но най-много ми харесва,че въпреки мистерията, не е някакъв психясал филм. Ария и Езра са уникално сладки заедно.Дано всичко се нареди за тях. In Love In Love In Love In Love
Розабел Хелтън

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 16 Яну 2011, 00:06

Определено си заслужава всяка седмица да отделям по час за този сериал. В началото ми се стори страшен със всички тези смс-и, но после когато разбрах какво се е случило с Алисън се успокоих.
Страхотен сериал!
twilightgirl

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 18 Яну 2011, 22:26

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/music-from-pretty-little-liars-season-1-episode-13-know-your-frenemies

Сладури, ето ви много удобен сайт за музиката в новия епизод. Не съм много сигурна дали за всяка серия ще има, но все пак мисля, че ще ви е полезно тъй като гледам никой не се занимава да качва серия за серия саундтрака//
chochii

Брой мнения : 35
Местожителство : Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пон 28 Фев 2011, 13:36

Сюжетът е готин ( същи и дрехите на актрисите Like a Star @ heaven )
silviya_borisso

Брой мнения : 44
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 04 Мар 2011, 14:04

Изгледах всичките серии и страшно много ми харесва!
breaking_dawn_fan

Брой мнения : 26
Местожителство : Сандански

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 06 Мар 2011, 23:43

Изгледах няколко серии и мисля че си заслужава :Р
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Today at 13:36

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pretty little liars